Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość NataliaNiki23
Kochana wzielam 500ml :)zależy mi na dużych piersiach:). Anatomiczne w kształcie łezki wgl nie brałam pod uwagę (istnieje ryzkyko przekrecenia implantu). Zawsze podobały mi sie duże piersi ... okrągłe ładnie je wypełnią i zaokrąglą przy górze!:)gdzie planujesz operacje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja bede miec operacje w listopadzie. Nie moge sie juz doczekac! Z lekarzem wybralismy 365 cc anatomy ale poprosilam o kolejna konsultacje bo jednak chcialabym wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wysoka 175 cm 65 kg a pod biustem 78 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc z was wybiera implanty okragle, czy one nie wygladaja nienaturalnie, jak 2 pilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin operacji coraz blizej i teraz sie zaczynam wahac czy dobrze wybralam implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Mi okrągłe o wiele bardziej sie podobają bez dwoch zdan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedzial ze moge miec okragle i anatomy, bo mam piersi male ale jedrne i rowne,ale doradzal anatomy bo one wygladaja jak naturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Tak to prawda anatomiczne wyglądają bardziej naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćI
ja planuje u dr Charytonowicza w klinice Szczyta w Warszawie. Jeju 500 ml wydaje mi sie baaaaardzo dużo, nie wiem jeszcze co powie mi lekarz ale raczej na pewno wybiore mniejsze. Jaki rozmiar stanika teraz nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćI
NataliaNiki23 ja zdecydowałam się na dr Charytonowicza w klinice dr Szczyta w Warszawie. W tym tyg mam wizyte i wszystkiego sie dowiem, troche sie stresuje :D 500 ml wydaje mi sie baaaardzo duzo, ja na pewno wybiore mniejsze. Byłam w sumie przekonana do anatomicznych, gdyz czytałam, ze przy tak szczupłej budowie ciała okrągłe wyglądają źle i sie odznaczają, a nawet mogą byc widoczne krawedzie...? ale teraz juz sama nie wiem, z drugiej strony jak juz kłaść się na stół to szaleć a nie płakać później, że za małe :P jaki nosisz teraz rozmiar stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja jestem po leze jeszcze operacja niedawno się skończyła nie mogę się doczekać az je zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
Witajcie, czytam was od jakiegoś czasu i wreszcie odważyłam się napisać. Błagan was o pomoc, bo niedługo depresja zapanuje nade mną całkowicie. Jestem dużo starsza od was i standardowo po wykarmieniu potomstwa piersi brak. Ale to tak totalnie. Oprócz tego mam jeszcze jeden problem - dużą bliznę po oparzeniu zniekształcajacą jedną pierś. Stąd moje pytanie, czy znacie kogoś odwaznego, kompetentnego, kto pomoże?? Najlepiej w Warszawie, do Polanicy mam za daleko. BŁAGAM. Patrzę w lustro i ryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
Witajcie, czytam was od jakiegoś czasu i wreszcie odważyłam się napisać. Błagan was o pomoc, bo niedługo depresja zapanuje nade mną całkowicie. Jestem dużo starsza od was i standardowo po wykarmieniu potomstwa piersi brak. Ale to tak totalnie. Oprócz tego mam jeszcze jeden problem - dużą bliznę po oparzeniu zniekształcajacą jedną pierś. Stąd moje pytanie, czy znacie kogoś odwaznego, kompetentnego, kto pomoże?? Najlepiej w Warszawie, do Polanicy mam za daleko. BŁAGAM. Patrzę w lustro i ryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Dziewczyny kto teraz kolejny do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
Witajcie, blagam was o pomoc. Poszukuję kompetentnego lekarza od trudnych spraw. Jestem nieco starsza od was, po wykarmieniu dwojki dzieci moje piersi.... nie ma ich po prostu. Problem polega na tym, że mam bliznę zniekszalcającą biust. Nie wiem, czy znacie kogoś ,kto może mi pomóc. Ja już nie mam siły, patrzę w lustro i ryczę. POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Chyba ja Kolejna !:) 24 październik:). GośćI obecnie nosze rozmiar duze B male C . :)mialam swoje duże zawsze D E .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
:) ja mam 166 wzrostu i 42 kg.. U mnie z zerowego biustu implanty okrągłe 240cc wyszlo ładne małe D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Chudzinka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny tez tak mialyscie po zabiegu, ze kłuje was tak jakby to miejsce cięcia? mnie tak kluje ale tylko po jednej stronie. Juz sie boje, ze moze jakies zakażenie czy cos :| a jestem 3 dobe po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Potem 8 listopad ja :-) Nawet nie mam czasu sie stresowac, jakos nie dociera do mnie ze to juz niedlugo... Wybralam anatomiczne 400 ml, troche boje sie okraglych, jestem bardzo szczupla. Czekaja mnie jeszcze badania i usg piersi. Czy podczas usg mowilyscie, ze szykujecie sie do powiekszania piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
To Ty kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
GoscMilka, Jakie masz wymiary, wys waga i cm pod biustem i w biuscie? Jaki kształt piersi: małe czy trochę ich jest i opadajace? Pytam pod kontem doboru implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćI
Jestem juz po wizycie u doktora. Przymierzalam rozne wielkosci i wiem, ze na pewno anatomiczne wygladalyby o wiele naturalniej u mnie, jestem tak chuda ze widać mi żebra... ale zaznaczylam, ze jesli chodzi o anatomy to jednak boje sie bardzo przekrecenia implantu. Doktor powiedział, ze wiele kobiet sie tego boi ale uspokajał tez, ze zdarza się to naprawde niezwykle rzadko. Jesli chodzi o implanty okragle powiedział, ze mam bardzo wąską klatkę i max jaki moze mi zaproponowac i jakitak mi sie zmiesci to 240 - mowilam mu, ze zalezy mi aby piersi nie byly bardzo duze a pasujace do, mojej sylwetki. Wstepnie zdecydowalismy wiec o okraglych 240. Mam sie umowic na operacje, ale gdybym nie byla pewna swojej decyzji mam jeszcze raz stawic sie u niego pare dni przed operacja i zdecydowac ostatecznie. Mam teraz dylemat czy zostawic te okragle, czy jednak zdecydowac sie na anatomiczne ale wieksze? Prosze doradzcie cos ;) druga sprawa jest taka, ze panicznie boje sie tej operacji.... ale wiem, ze jak teraz tego nie zrobie to juz nigdy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćI
Paulinaxx jaki masz obwod pod biustem? Jak uslyszalam o tym 240 to moja pierwsza mysla bylo "jak to tak malo"? :p a tu proszę, male D to cos czego oczekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Magda3335 mam 173 cm wzrostu, 57 kg. Pod biustem i w biuscie to nie wiem. Mam male jędrne a. Dr powiedzial, ze i anatomiczne i okragle beda dobrze wygladaly tylko anatomiczne bardziej naturalnie... Powiedzialam, ze powiekszenie o 2 rozmiary mnie nie zadowoli i zaproponowal 375 - 400 ml anatomy albo okragle. Sama mialam zdecydowac. Muszę jeszcze do niego zadzwonić. Ale dobrze mi się wydaje, że anatomiczne będą miały większą projekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Pod biustem mam 73 cm. Pamiętam, że dr mierzył jeszcze szerokość piersi i stwierdził, że skóra się rozciągnie ;-) Marbier88 jesteś tu jeszcze? Proszę, napisz co u Ciebie? Jak piersi się zachowują po takim czasie od operacji? Już czujesz, że są Twoje? Nic nie boli, nie kłuje? Monia22 a Ty jesteś? Na kiedy masz wyznaczony termin kolejnej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
gośćl Ja pod biustem mam 65cm, wiec naprawdę 240 cc wygladaja u mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zabieg coraz blizej, i wiadomo coraz wiecej watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do pan ktore powieksxyly piersi przed ciaza, jak wygladaja one po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćI
Paulinaxx ja tez 63-65 cm pod biustem wiec nawet uspokoilas mnie :D czy implanty okragle bardzo odznaczaja sie od ciala? W sensie, wiesz jak to jest jak sie jest taka szczupla osoba, a tu nagle takie 2 góreczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×