Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość maliboox3
oczywiście nie ma co rozmyślać nad tym bo wtedy człowiek nabiera wątpliwości! ja mam 23 lata od 5 lat to planowałam. byłam młoda w końcu obudziłam się dojrzała do tej decyzji. zadzwoniłam do lekarza umówiłam się potem operacja. jestem szczęśliwa, oglądam piękne biustonosze i wiem że mój dekold będzie w nich piękny! humor lepszy! samopoczucie lepsze! i piękny pełny biust dodający w końcu pewności siebie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIETTAA
Hej dziewczyny ja jestem 12 dzień po operacji (24.10). Rozmiar wyjściowy A. Implanty okrągłe 400ml. Pod mięsień. Dalej śpię na plecach (masakra) i zdecydowanie bardziej dokucza mi lewa Piers. Swędzi szczypie dretwieje i wogole, no i ma inny kształt niż prawa Jak tam u Was? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Ja mam w srode operacje. Ale mam o dziwo ogromny luz. Moze dlatego ze beda sie mna zajmowac osoby ktore dobrze znam. 400 ml przy A. Jak wygladaja?sa mega duze. Moj doktor zaproponowal 365 lub405. Tylko nie chcialam by biust mi dokuczal np. podczas cwiczen. Zobaczymy co zdecyduje mam do niego zaufanie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIETTAA
Właśnie kurcze nie wydają się wielkie aż tak. Mam 160cm wzrostu i ważę 55kg. Lekarz mówił że albo 350 albo 400 dla mnie ale lepiej 400 bo na symulacji jak była to powiedział że i tak będą ciut mniejsze więc zdecydowałam się na 400. Po operacji odrazu wyszłam do domu następnego dnia miałam zmianę opatrunkow i wtedy lekarz powiedział że mam mega twarde tkanki i że ciężko wlazly te implanty i dlatego może mnie boleć (wylam z bólu i zostawił mnie na królówkach na 2h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Sylwietta ja też 12 dzień i mnie dokucza prawa piersi pobolewa ciągnie jakoś I co najśmieszniejsze ona boli A czucia w sutku brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIETTAA
Ja się martwię bo lewa Piers jest taka bardziej szpiczasta a prawa już okrągła (tak jakby w lewej implant nie zszedł do konca w dół piersi i w Sutek). Miałam iść 22.11 na konsultacje ale idę 13.11 bo się martwię tym ksztaltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIETTAA
Wiecie może ile czasu ma implant na to by się "zagniezdzic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIETTAA
Wiecie może ile czasu ma implant na "zagniezdzenie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Ja mam 175 cm i z 64 kg. I mi dawal 365 ml, bierze tez te 405 ale sam twierdzil ze te 405 beda za duze dla mnie, bo sama zaznaczylam ze chce duze ale naturalnie wygladajace piersi. Wspolczuje tyle czekania, dobrze ze ja swojego doktora mam praktycznie na miejscu lub na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo892
Hej dziewczyny, czytam wasze wpisy juz od dluzszego czasu, jesli chodzi o mnie to operacje mam za dwa tygodnie, w Poznaniu u dr Kuźlan. Po dluuugich zastanowieniach zdecydowalam sie na anatomiczne mentory (mialam problem z doborem rozmiaru miseczki, ale pani doktor doradzila mi taki proporcjonalny do ciala, mam nadzieje ze bedzie ok!). Najbardziej stresuje sie okresem rekonwalescencji i bolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
Sylwietta masz bardzo duży implant jeśli startowałas z miski A. też mialam miskę A teraz mam implant 320 cc i rozmiar D. to ciekawe jaki tobie wyszedł rozmiar z implantu 400 cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Minęło 5 dni. Dzisiaj próbowałam umyć podłogę na kolanach i chyba nie powinnam boli mnie troszkę lewa pierś jak kaszle i jak chodzę od strony pachy. Wiem nie wolno nic robic ale przy dwójce dzieci nie mogłam już wytrzymać :( w bałaganie chciałam chociaż przetrzeć podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Nie martw sie na zapas, czekaj na konsultacje u doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Chcialam sie spytac dziewczyn juz po operacji. Kiedy zaczynalyscie smarowac piersi. Juz po operacji pod stanikiem operacyjnym czy jak juz moglyscie sciagnac ten pancerz. Bo jedna z pan faktycznie zwrocila uwage ze piersi robia sie nagle mega duze i moga sie pojawic rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Dziewczyny jak sobie radzicie z myciem wlosow? Jestem 10 dni po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Kiedy moja siostra byla po operacji to mylam jej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Klekalam po prysznicem głową w dół i Mylam jakoś teraz jak boli mnie po moim wyczynowym myciu podłogi to już raczej sama się nie umyje. Boję się pół nocy płakałam że coś zniszczyłam może nacisgnelam mięsień masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Benia - uśmiałam się z Ciebie w drodze do pracy :) mam Ci mopa przysłać? nie wariuj! odpoczywaj i nie stresuj się, mozliwe że coś lekko sobie naderwalas (jak ja mostek) ale wszystko będzie dobrze :* Na samym początku włosy mył mi mąż, po 2 tygodniach sama myłam pochylając głowę nad wanną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Benia nie martw się ... ja ostatnio umylam wszystkie szafki bo już siedziec nie mogłam . Naturalne ze kobieta tak reaguje jak widzi kurz czy balagan . Nie dzwigalas to najważniejsze wydaje mi sie ze zastyglas lekko i dlatego odczuwasz teraz bol:). . A co do mycia glowy ja daje rade bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli bardzo zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Czesc dziewczynki cycolinki :-) Ja juz śmigam :-) 14 dni po jestem:-) czuje sie super itd itp ale 5 dni po to jeszcze nie wiedzialam jak sie nazywam bo mnie akurat strasznie bolalo do 7 dni i tak jak pisze jedna tu z nas normalnie zastyglam jak zardzewialy drut, 8 dnia troche pochodzilam, na ile moglam ukladalam naczynia zmyte do szafek ale nie zmywalam nawet sobie szynki ukroic nie moglam, juz tak 10 dni po bylo o niebo lepiej i kazdy dzien mnie zaskakiwał , rece podnoszę do gory bez problemu ale na boki i do gory nie dam jeszcze rady jednak, prawa pierś juz troche puściła lewa zaś dalej stercząca i spuchnięta , cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Margo892 Ja tez będę mieć op u dr kuźlan. Napisz proszę jakie masz wymiary i jakie implanty Ci dr zaproponowała. Też ciągle analizuje jakie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Dzieki za odp. Nom mi mama i siostra myje wlosy bo nie mozna sie schylac i pochylac. Jestem 11 dni po i czuje bol duzy rano ciezko mi wstac z lozka. Czy to jest ok? A w dzien piecze swedzi ciagnie,mrowi itp. Czuje dyskomfort sutkow jakbym byla w ciazy a nie jestem albo mialabym miec okres. Wczoraj tsk naprawde pierwszy raz dluzej popatrzylam na piersi- okropnie sie balam. Czuje lekki niedosyt ze moglyby byc wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej dziewczyny ja 9 dzien po operacji mnie już nic nie boli. 5 dni bez leków przeciwbólowych. dziś zamierzam 1szy raz sama umyć głowę od zabiegu wcześniej prosiłam mame. ale jakoś pochyle się do brodzika pod prysznic. czuję się jak zdrowa rybka nic nie boli nic nie strzyka. jedynie czuję dyskomfort podczas wstawania i kładzenia się. szwy uciska mi takie coś pod plastrami twarde co chroni szwy. gdyby nie to, to już bym wszystko robiła sama. cierpliwości :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
maliboox3 przeslesz zdjecie? mamy ten sam implant i wyjściowke ;) w odpowiedzi wyśle swoje :) Tusiaczeq_01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
okey wyslalam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
maliboox3 wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIETTAA
Malibox3 właśnie nie ma jakiś takich ogromniastych., przynajmniej tak mi się wydaje. Rozmiar stanika uciskowego 34E ale to chyba nie jest rozmiar miseczki (bo skąd te 34 hehe). Co do mycia włosów to 3 dni po byłam w salonie na myciu (mieszkam sama z dwójką dzieci) potem mylą mi koleżanka 2x. Znów muszę albo kogoś poprosić albo się zmobilizować. Dziś 13 dzień i dalej boli głównie lewa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
34 to małe E , ostatnio zauwazylam wlasnie na niektorych stanikach jak wyrzucalam je ,że jeden rozmiar to 75A a drugi stanik miałam 34/75 B i w sumie oba były na mnie dobre, wydaje mi sie ze to 34 to mała miska danego rozmiaru, u chinczyka tez ogladalam staniki i np byly rozmiary 34/36/38 na 75 C np :D wiec nie wiem moze zle mysle. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIETTAA
Acha no to mam małe E (dobrze wiedziec hehe) ale weźmy pod uwagę że opuchlizna napewno jeszcze zejdzie więc pewnie zostanie D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×