Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
meduza z Pks mozesz dojechac tramwajem numer 2 kierunek ogrody i jedziesz nim do konca wysiadasz idziesz na przystanek autobusowy ktory jest przy tramwajowym bedzie taka duza tablica elektroniczna ktora wyswietla numer autobusu i za ile przyjedzie , jedziesz autobusem numer 61 albo 86 do przystanku kolobrzeska i wysiadasz ...i tu sie mozna troche pogubic bo trzeba przejsc na druga strone isc ulica margonska a pozniej, skrecic w lewo i isc na wyrzyska w szczerym polu jest klinika :) nie jest to juz daleko od tego przystanku ale mozna sie pogubic :) wiec masz tu linka ze strony kliniki z mapka :) mozesz kuknac jak dojsc do kliniki http://www.dr-bielecki.pl/kontakt.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
kurde mnie doktor zaproponowal 300 anatomiczne pod cyckiem mam 76 nie beda za male ? niby powiedzial ze bede miala rozmiar C ale jakos mi sie wierzyc nie chce teraz jak was czytam to sie zastanawiam czy oby nie beda za male :/ w koncu mam 31 lat to kiedy mam robic sobie duze piersi jak bede miala 50 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja, i jeszcze się zastanawiasz nad 325.. ja myślę, że te 350 to minimum.. podaj maila albo sama napisz do mnie to Ci coś napiszę poza forum. a wątku z fotkami Bi poszukam jutro, bo dziś mnie chłopiszcze sprzed kompa już wygania :) kakukabana - robisz u bielceckiego czy u kubasika? jedna dziewczyna z beauty ma zabieg tego samego dnia co ja :) i miała początkowo robić u bieleckiego (ma 170cm wzrostu, 70cm pod biustem) i on zaproponował jej max 260 okrągłe, poszła na kons do kubasika - on od razu - min 325 do spokojnie 375.. ona się boi dużych piersi, więc zostaje przy tych 325, ale już do bieleckiego więcej nie poszła :) tak ze Ty też (nawet jeśli robisz u kogoś innego a ja coś pokręciłam :) ) może wybierz się jeszcze do kogoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja 27 Kasprzyk proponuje tylko male,ale moje sa widoczne,dzis szefowa podczas rozmowy na temat pracy w ta sobote zapytala wprost czy powiekszylam piersi,prawie zachlysnelam sie kawa ,ktora mi zaserwowala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamkamka
po konsultacji u dr kasprzyka poieram iz prponuje on tylko male , mi ze wzgledu na drobna budowe ciala - mam 65 pod biustem i 170 wzrostu 50 kg wagi- zaoferowal miedzy 235 a 270 ml. po pobraniu wymiarow i przymiarce 'przyszlych piersi' nie wygladaly na takie male, biorac pod uwage to ze wyjsciowe mam AA albo i mniej. jednak z drugiej strony brak piersi nie pozwala mi na obiektywna ocene rozmiaru piersi. nalegalam na jeszcze wieksze, lecz pan doktor sie nie zgodzil, twierdzac iz nie mam wystarczajacej ilosci skory pod ktora moglby schowac wieksze implanty. nie wiem co myslec, zdecydowalam sie na anatomy firmy mcghan.jednak nie chce zalowac pozniej , ze moglam zdecydowac sie na wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamkamka
termin zabiegu - 6 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ja robie u bieleckiego on zaproponowal mi 300 anatomy ale nie wiem czy nie wypadaja mniejsze od okraglych aczkolwiek widzialam zdjecie janess ktora ma 290 anatomy i wyglada fajnie jej piers i duza...na poczatku myslalam ze 300 to sporo ale hmmm cholera ci wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess i co odpowiedzialas ?:))))hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cycolinki i te przyszłe Cycolinki:D Sam a Ty juz tak niedługo masz op, szok:D ale to zleciało:P Powodzenia! :* Widze ze sporo osob zastanawia się nad Kasprzykiem:P a wiec napisze o sobie, 170cm, 52 g, pod biustem 70cm, w biuscie 91-2cm;) 325 ml i kupuje staniczki 70D/E , sa piekne ! A po ciazy robię kolejne, ale to dopiero za 3-4 lata (mam 22 :P ) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
chce wazyc malas anatomiczne czy okragle jaki rozmiar mialas przed operacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
chce wazyc masz moze zdjecia?... ktos pisal ze niby anatomiczne 300 sa takie jak okragle 350 ...ale takze inna osoba wspomniala ze okragle wypadaja wieksze ..wiec juz sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj w końcu zobaczyłam swoje nabytki... pierwsze wrażenie powiem szczerze, że było baaatdzo negatywne, ale po niedługim czasie przyzwyczaiłam się do tego widoku :) jak obiecałam wysłałam niektórym fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyc no pewnie :)Kakukabana nie mialam czasu na zastanowienie sie i wypalilam\"czy az tak rzucaja sie w oczy\";)A ja chcialam utrzymac op. w tajemnicy nikomu w pracy nic nie mowic ,a na pewno nie szefowej,jak oprzytomnialam poprosilam o dyskrecje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana niestety nie mam fotek, zreszta pewna sytuacja sprawiła ze jestem ostrozna i z internetem i z wysyłaniem fotek:(:(:( Janess, a Ty też już po:D nono:D i że szefowa zauważyła:D u mnie wie tylko jedna koleżanka, i chłopak:P no i rodzice:D Choc faktycznie widać różnice, kiedyś byłam grubsza ale byłam typową deska;P teraz - chudsza, chudziutka a takie cycki wielkie:D:D:D Smieszne to;D Pewnie na uczelni sie zastanawiaja co sie stało.. no ale wprost nie zapytał NIKT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyc juz 3 tygodnie po:)Przygotuj sobie odpowiedz-na wszelki wypadek:),bo na poczekaniu ciezko cos madrego wymyslec;)na szczescie szefowa fajna babka, piecdziesieciolatka sama sie ostrzykuje, ma buzke jak pupcia niemowlaka ,wiec w temacie. Kakukabana ja jestem zadowolona z rozmiaru,ale jak bylyby wieksze to bym nie rozpaczala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess hehe :) ...pewnie kazda ma watpliwosc jesli chodzi o wielkosc ;) rzed op bede miala jeszcze raz dobierane wkladki wiec jak sie da to wycisne wieksze :D... chce wazyc :) rozumiem no problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess każda kobieta jest zazdrosna nie tak o nowy samochód jak o piersi więc lepiej starać się nie mówić albo ograniczyć do minimum. Takie jest życie ja też się tego obawiam ,że w szatni jak będę się przebierać to ktoś zada mi takie same pyt co Tobie. U mnie w pracy wiedzą ,że jeszcze karmie piersią dziecko więc po operacji powiem ,źe już przestałam i mam jeszcze mleko (może uwierzą, mam nadzieję) . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Ja tam nikomu nie mowie dopiero co powiedzialam mojemu ze robie operacje to spojrzal na mnie gupio a pozniej sie zasmial a pozniej zapytal czy se jaja robie :/....nie mowie bo co to kogo obchodzi moja sprawa i moja kasa moje cycki ...nawet mojej mamie nie mowie bo ona to straszna papla raczej na pewno by komus w "zaufaniu "powiedziala a ta druga w zaufaniu ale tak mysle ze jak mi sie ktos zapyta to powiem ....a co...nie mam sie czego wstydzic w koncu co takiego powiekszyc sobie piersi...plombe w zebie tez sie robi sie nikt nie wstydzi ;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
skoro nie mowicie to jakos sie przygotowujecie do tego zeby "oszukac otoczenie"? wkladacie wczesniej wypchane push upy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkamkamka - ja mam też 65cm pod, jestem niższa i trochę mniej waże, zaproponował mi dr 325-350.. a inny 240.. nie sądzę też, bym miała mieć dużóo skóry bo mam prawie 23 lata i nie rodziłam, nie tyłam i chudłam nigdy etc.. trzeba tę skóre brać pod uwagę gdy ktoś ma oczekiwania z AA zrobić 450cc ale myślę ze na moim przykładzie dobrze widać, jak skrajne mogą być propozycje lekarzy.. kakukabana - bosh, moja mam jest taka sama! jestem pewna, że już komuś wygadała, bo jaj powiedziałam, że generalnie liczę na dyskrecję (u mnie niestety mama musiała się dowiedzieć) to zrobiła bardzo dziwną minę.. a co do bieleckiego - przejdź się jeszcze do kubasika jak będziesz w klinice - nie ma daleko hihi :) i zobacz co on Ci zaproponuje :) własnie zrobiłam oponke - dokładnie tak.. moje push upy ważą pewnie ze dwa kg każdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja dziewczyny :)))) jak chcecie oszukać otoczenie to wypychajcie już staniki:) albo zacznijcie już \'\'kitować\'\' ,że bedziecie braly hormony i obawiacie się że przytyjecie..... a co do tego opalania i przegrzania implantów na słońcu to : 1 zasada czytać zalecenia jakie dostaniecie po wyjściu z kliniki ... solarium po 6 miesiącach dotyczy też intensywnego opalania 2 sprawa to ...tak jak pisałam temperatury jakie są w ciepłych krająch (ok.45 w cieniu tyle przynajmniej było w Turcji ) też mają wpływ na przegrzanie impl. nie sądze aby temperatura jaka jest w Polsce latem (no najwyżej 30 stopni i to rzadko kiedy) wpłyneła na implant,co najwyżej jest nam duszno i gorąco w tym gumowym pasie;( Chciałam dodać jeszcze coś...!!!! Pamiętajcie ,że po zabiegu rzadko kto jest zadowolony z kształtu cycuszków !!!!! przeważnie widok jest nie taki jakiego się spodziewaliśmy,na końcowe rezultaty trzeba czekać 6 miesięcy ,no ...może już po 2 zaczyna to wszystko przybierać jakiegoś kształtu nie wspomne jeszcze o depresji która dopada nas po ok 2-3 tygodniach po operacji wszystko to kumuluje się i często jesteśmy rozczarowane:) ale zapewniam wszystko przejdzie:))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć witaj dawno Cię nie było ,jak ten czas leci ,Twoje cycuszki mają już 4 miesiące? no ,ale co ja się dziwie jak u mnie zaraz minie 3 miesiące. napisz jak Twoje cycuszki sie mają po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witam Dziewczyny 🌼 Mnie również czeka operacja :) I mam takie pytanie... Czy silikon przeszkadza w jakiś sposób w usunięciu znamion w sposób laserowy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie tez nosilam push-upy i zawsze przekladalam dodatkowo dwie gapeczki z innych staniczkow i efekt byl :)ale ja w pracy w bialych koszulach jestem ,wiec widac ,ze teraz mam sportowy stanicze ,a piersi jak w push -up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×