Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cześć kobietki:) Meduza dziękuję ! Faktycznie dzisiaj mija miesiąc. Zapomniałabym :) Pozdrawiam was wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,Lion hej , u mnie blizny są praktycznie niewidoczne ,przy kolejnym zabiegu napewno cięcia będe chciała mieć też wokół otoczki. Samanta ,a wiesz jaki rozmiar bedzie robiła sobie teraz Agniesia? Lion podeślij swoje fotki ,chętnie zobacze Twoje nowe cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny a w szczególności te które mają wątpliwości co do rozmiaru .Wczoraj wróciłam do domu 17.04 miałam op. 350 ml okrągłe pod mięsień powiem rozmiar przed pod biustem 82 w obw.88 wzrost 160 waga 51 nie ma czym się chwalić i ciągle miałąm je pod pachą (tak mi się wydawało). Teraz dopiero wyglądają ładnie po operacji więc nie za stanawiajcie się nad mniejszymi zawsze apetyt rośnie w miarę jedzenia.Jestem zadowolona są zgrane a przy moim wzroście nie wyglądają wielkie.Posłuchajcie mojej rady będzie ładnie naprawdę.Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza, dziękuję 😘 masz rację z tym prezentem. dlatego własnie tak się uparłam na kwiecień wyznaczając termin zabiegu :classic_cool: Aniula, nie wiem jakie teraz będzie robiła.. moim zdaniem nie powinna poniżej 350 schodzić :) aaaaaah. jeszcze TYDZIEŃ :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
poniewaz nie wiem czy tu jeszcze zajrze przed operacja samanty to juz teraz zycze Ci kochana zeby wszystko poszło zgodnie z planem a efekt koncowy przerósł Twoje oczekiwania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)) Tak dawno mnie tu nie bylo. W koncu zainstalowalam stosowne oprogramowanie na kompie i pstryknelam kilka fotek moim cycusiom. Jak ktoras chce zobaczyc lub wymienic sie fotkami to dajcie znac na maila ladyisis@go2.pl Wiecie co, ja mam anatomy ale \"niskie\", wiec sa tez wypelnione u gory, nie mam efektu zjezdzalni, ale i tak jestem zadowolona. Pamietajcie, ze przy anatomach brodawka jest na 1/3 wysokosci implantu, a nie na srodku jak przy okraglych. Dlatego wlasnie wybralam anatomy, bo mnie sie podoba jak brodawka jest ponizej srodka. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki, moje pytanie może jest poniekąd trywialne, ale jak wygląda toaleta po zabiegu, w tym pancerzu? po jakim czasie można wziąć prysznic, czy można ten pancerz zrzucić na ten moment, itp. A po jakim czasie od operacji można najzwyczajniej w świecie wybawić się na weselu, bo chyba coś mi się w rodzinie kroi:) Dziewczyny czekam na fotki, please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blubelle - jeśli się pojawisz na kafe - to ja poproszę fotki :) i swoje też powysyłam - gdzieś tak za tydzień! :D Niunia - mi dr powiedział, że do zdjęcia szwów - czyli po 7 dniach, nie mogę zdejmować tego ustrojstwa.. ma mi pokazać, jak go odchylać, żeby skórę pod nim umyć, ewentualnie mogę jechać do kliniki, ale prysznic i ogólnie zdjęcie tego dopiero po wyjęciu szwów.. mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nie będzie jakoś szczególnie gorąco i się nie ugotuję w pancerniku heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blubelle ja poprosze o fotki, wysłam ci juz maila :-) Tak mam namacone w głowie, ze całą noc mi sie śniło, ze miałam wkładki 290 i były małe :-( Koszmar no! Która z dziewczyn ma podobne wymiary i wybrała implanty powyżej 300? Chetnie zobaczyłabym efekt. Samatha ja także licze na fotki - pamiętaj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia11 ja mam swoje wesele 2 m-ce po zabiegu i doktor powiedział, że nie ma żadnego problemu pod warunkiem, że nie będę uprawiała tańca wyczynowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mija 3 tygodnie od operacji i bardzo niepokoi mnie fakt, że lewą pierś mam strasznie odrętwiałą... od 2 dni tak jakby się to jeszcze nasiliło. dziewczynki może któraś z was miała coś takiego, czy to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
nawiazujac do tego co pisała Bluebelle (jesli przekrecilam przepraszam) o anatomach,ze sutek jest ponizej srodka-mi tez sie to podoba ale mysle ze przy nagorach okraglych rowniez mozna ten efekt osiągnac,jak sadzicie? wszyscy twierdza ze te wkladki po czasie wygladaja jak anatomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, może skonsultuj to z jakimś innym plastykiem, może Kasprzykiem, albo najlepiej z kilkoma. może wystarczy tylko telefon i okaże się , nie potrzebne nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunia ja moglam wziasc prysznic 2 dni po operacji czyli jeszcze w klinice,ale mialam szwy rozpuszczalne-nie wiem czy to ma jakies znaczenie bluebelle ja tez poprosze o fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, podobno to normalne, że jedna pierś szybciej dochodzi do siebie, niż druga.. co do szwów - widocznie ma to jakieś znaczenie - ja będę mieć klasyczne, wyjmowane po 7 dniach szwy i do tego czasu mam zakaz kąpieli.. właśnie zrobiłam oponkę - niby tak jest, że żel w nagorach jest tak lejący się, ze jak trzymasz wkłądkę pionowo to on się przenosi w dolną część.. ale sporo dziewczyn o dziwo się to nie podoba (te które mają okrągłe nagory).. mi zależało na tym właśnie lejącym się żelu, no ale.. :) byłaś już u kogs, kto Ci proponował okrągłę nagorki? :) jeszcze pięć dni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
nie,jeszcze nie byłam u zadnego lekarza ale podczytywałam sobie wasze forum i na bjuty troche no i doszłam do wniosku ze ja chce miec efekt anatomów ale z okragłymi wkładkami :D wiec wyczytałam ze okragłe nagory będą dobrym rozwiązaniem....myśle o Bromie,pewnie po majowym weekendzie do niego zadzwonie i umówie sie na konsultacje,najpierw bylam na kasprzyka napalona ale pisałam juz o tym ze on odmawia wkładania nagorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broma jest nice :) :) raczej będzie Ci chciał zrobić anatomiczne nagory - ale w końcu to Ty masz z nimi potem żyć :) w GZ na beauty jest trochę okrąglych nagorów, wyglądają spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak powinien wygladac masaz po powiekszaniu,moze zagladnie tu ewcia konewcia bo pametam ze ona o tym pisala?? Sam jeszcze 5 dni Ci zostalo,patrz jak ten czas zapiernicza ja juz prawie zapomnialam ze mialam operacje.. pamietam o Tobie i bede trzymac kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
samanta a dlaczego wlasciwie zrezygnowałas z nagorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM DZIEWCZYNKI :) :) :) DLUGO NIE PISALAM ALE SLEDZE NA BIERZĄCO... MAM PYTANKO...JAK DLUGO TRZEBA JE MASOWAC JA JESTEM JUZ MIESIAC PO... I KIEDY MOZNA ZALOZYC STANIK Z FISZBINAMI??? A CO DO ODRETWIALYCH PIERSI TO MOJA JEDNA JEST ZDRETWIALA(LEWA) OD BRODAWKI W DOL,NIE MAM KOMPLETNIE CZUCIA A DRUGA PRAWA PO CALYM DNIU I Z RANA BARDZO MNIE BOLI.TZN MIESIEN ALE MYSLE ZE TO JEST SPOWODOWANE TYM ZE WSZYSTKO ROBIE PRAWA REKA NO I DZIECKO CZASEM TEZ MUSZE DZWIGNAC....NIE DA SIE TAK NIC NIE DZWIGAC.... KIEDY SIE KOMPLETNIE ZAPOMINA O BOLU ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co do masażu impl czy blizn słuchajcie zaleceń swojego lekarza.. nikt lepiej wam nie doradzi niż ten, kto te cycuszki zrobił :) i wie jak wygląda to wszystko w srodku w przypadku każdej z nas :) własnie zrobiłam oponkę - pisałam o tym.. żeby uzyskać efekt wizualny taki o jaki mi chodzi trzeba użyć twardszych impl - mi zaproponował mentory cohesive I.. mogę mieć miękkie piersi ale wizualnie nie takie, jakie chcę lub twardsze ale spełniające warunek wizualny.. uznałam, że wybiorę mniejsze zło decydując się na twardsze ale wyglądające mniej więcej jak chcę.. :) Kasiek, oj z tym czasem masz rację.. szok po prostu jak to wszystko szybko się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hej dziewczyny:) jestem na sto procent pewna ze chce anatomiczne :)))widzialam zdjecia blue i musze powiedziec ze strasznie podoba mi sie efekt i chcialam bym min 350 l..czy sie da to jest pytanie ,teraz na konsultacje i obgadac sprawe:) A tak to sie zastanawiam czy wy dziewczyny robilyscie cos przed op zeby nie bylo rozstepow? w koncu to naciaga sie skora jak diabli prawda? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się smaruję fissanem.. mój dr mówił, że choć to dziwne, to przy op powiększania piersi nie robią się rozstępy.. tylko jeśli się pojawiają to już musiały być wcześniej, tylko były malutkie.. nie wiem jak się do tego ustosunkować, bo widziałam zdjęcia dziewczyn przed i nie było naprawdę widać żadnego rozstępu, a po się pojawiały i to sporo.. czy to zdjęcia przekłamują czy naprawdę tak jest z tymi rozstępami.. kto we :) ja wolę dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc;)) Witaj Samanta;) Bylam ciekawa co u Was slychac;) Witajcie nowe kobietki;) Powodzenia Wam zycze! Operacje mialam w listopadzie 2007 teraz jestem w ciazy. Jak juz urodze i pokarmie powiem Wam jak sie cycuchy maja;) Narazie rewelacja tyle ze z 92 w biuscie zrobilo mi sie 101 w 7 mies. ciazy;) musze tez nosic wiekszy obwod pod piersia bo mam bardzo wrazliwe piersi, wszytsko mnie obciera, wzera sie ... wiec z 65F lub 70E nosze 75G Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki SAMANTA;)) Pozdrawiam cos tam laseczki piszecie o masazach cycusiow... wydaje mi sie, ze Kasprzyk tlumaczyl mi, ze przez dluzszy okres czasu po operacji raczej nie masuje sie piersi, szczegolnie anatomow bo moga sie nawet obkrecic. ALE nie jestem pewna, to jakos tak bylo ze masaz to glupota... operacje mialam dawno i niepamietam szczegolow, ale jestem pewna ze masaz mialam zabroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki nie mam zadnych rozstepow. Nie pamietam, zeby jakas laska sie chwalila, ze przygotowywala jakos piersi. Nie przygotowywalam i nie mam rozstepow. Po op smarowalam roznymi cudownymi srodkami;) kupowalam w aptece cos tam, ot zeby miec. Nic jakos szczegolnie drogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×