Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sawoldi
Po porodzie piersi Ci urosną, bo gruczoł będzie większy, zalecają wymieniać implant by zachować nadal piękny wygląd piersi. Bo jak przestaniesz karmić to skóra jest rozciągnięta i będzie zwisać a implant będzie za mały, aby to zniwelować. Dzisiaj byłam u mojej lekarki ogólnej, która też przymierza się do operacji. Powiedziała mi, że jeżeli planuję ciążę to powinnam się wstrzymać z decyzją powiększania by później nie wymieniać implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
Ja przymierzam się jeszcze do skleroterapi i jeżeli chcę mieć jeszcze dziecko to nie ma sensu żebym to robiła, bo wszystko wróci. Okazało się, że moja lekarka poddała się temu zabiegowi, ale zrobiła to dopiero po zakończeniu okresu rozrodczego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Zula
kurde jestem po 30-stce. O powiększeniu piersi myślałam 10 lat. Urodzę dziecko a potem zrobie sobie cycki. W międzyczasie 2 związki i żadnej ciąży. Nie chcę już dlużej czekać:-( operacja za niecały miesiąc....Pytałam lekarza o przeszczep tkanki tłuszczowej bo też to robi ale powiedział ze po zabiegu bede miala cycki jak w czasie okresu + ciut więcej... wiec chyba nie ma sensu. Cholera mam taki mętlik we łbie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Zula, rób te cycuchy.Tyle czasu o tym myślałaś, po co dłużej czekać? Ja wziełabym te 325 na Twoim miejscu,ale wybór musi być Twój. Ile masz wzrostu i ile ważysz? Ja też jeszcze nie rodziłam,a operację mam 1 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Zula
wzrost 168cm, waga 56kg, pod biustem 76cm....kuszą mnie te 325. Qamila jesteś już po badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki...dawno mnie nie było ale czytam Was Kochane i widzę ze dużo nowych cycolinek przybyło (tych przed i już po op) :-) Wysyłam Wam fotki moich 410 Allergan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS 33 wyslij mi swoje monis1-9-8-2@o2.pl i inne cycolinki ktore sa juz po tez a jeszcze mnie nie znaja bo nie bylo mnie pare dnia ale jak czytaja to forum to wiedza o mnie, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka Doti mam od Ciebie ale moze masz jakies nowe? Juz Ci wysylam moje cudenka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis wyślij mi też swoje ogromniaski :) mzabska@tlen.pl Baba Zula rób cycuchy i się nie zastanawiaj, ja też nie rodziłam, mam 29 lat, kolejny nieudany długi związek za sobą i 16 marca operację la la la :) ja bym zrobiła 325 na Twoim miejscu, ale to bardzo indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Zula- nie mam jeszcze badań, będę robiła pod koniec tygodnia. Monis- też poproszę fotki kama8i8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba zula mamtwoje wymiary...sprwdź @, lekarze zalecają aby nie zachodzić w ciąze w pierwszym roku po operacji. A wzrostu gruczołu w ciazy to mit bo ja po 2 ciazach mam jego zanik!!!! przed ciazami miałam miskę małe c a po ciazach wiszące A....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS 1982 MASZ JAKIEŚ AKTUALNE ZDJĘCIA SWOICH CYCUSZKÓW?WIDZIAŁAM JE KILKA TYGODNI TEMU,ALE WIADOMO ŻE SIĘ ZMIENIAJĄ Z KAŻDYM DNIEM :) MÓJ MAIL kasiadrobek@o2.pl BABA ZULA TEŻ ROBIĘ U DR KOLASIŃSKIEGO, OPERACJĘ MAM JUŻ W TEN PONIEDZIAŁEK. NA TWOIM MIEJSCU WYBRAŁABYM 325, ALE ZASTANÓW SIĘ NAD TYM DOBRZE. MI KOMPUTER WYBRAŁ 410-440 OSTATECZNIE ZMIENIŁAM RAZEM Z DOKTORKIEM NA 375... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TO PRAWDA CO PISZE MARTA, MI TEŻ PO CIĄŻY WCALE NIE POWIĘKSZYŁY SIĘ PIERSI... WRĘCZ PRZECIWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Zgadzam się z dziewczynami mnie też po ciążach piersi nie urosły,tylko są takie same.MONIS również poproszę o świeże fotki dawidfilip@onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS sorki mam,są bardzo duze,fajniusie i coraz ładniejsze kurcze już nie mogę się doczekać jak patrzę na Wasze foty,choć nie ukrywam,że strasznie przeżywam.Zostało jeszcze 19 dni do operacji. QAMILLA czemu tak wczesnie robisz badania u mnie dopiero tydzień przed zabiegiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
monis1982 dzięki za zdjęcia:-) Odpisałam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ;-) Monis1982, b. dziękuję za fotki, Tobie wyszły śliczne, chociaż dość duże, ale do Ciebie pasują ! ;) doris, nie wiem czemu mail odrzucał Twoją wiadomość.. ;/ oto mój mail: carmen_89@tlen.pl i jak możesz podeślij jeszcze raz, b. mi zależy, ponieważ Ty miałaś umieszczaną podobna objętość ;) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny pomóżcie,który stanik triumpha kupić energy czy trophy .Kupiłam triumph triaction ale pod biustem spadło i jest 5 cm za duży.pozdrawiam i z góry dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie isc do lekarza i powiedziec ze macie problem od wielu lat depresje na tym tle ze nie macie piersi i zapytac wprost ze chcecie takie zaswiadczenie o koniecznosci wykonania zabiegu z powodu np depresji troszke posciemniac dac kase i wypisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis -wysłałam Ci maila vincia -wysłałam powinno być ok ja przed ciążami miałam A ,w ciąży piersi mi urosły tylko troszeczkę na takie duże A , a po ciąży zostały placki jak u 10-cio latki ,miałam zanik gruczołu , nie karmiłam ponieważ nie miałam pokarmu w obu przypadkach.Nigdy nie wiadomo jak będą sie zachowywać w czasie ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triumpha energy zbiera piersi do siebie ja go nosilam i polecam a triumpha trophy dzieli piersi i nie zbiera do środka, ja go odradzam przynajmniej przez pierwszy miesiąc :) a ja dziś mam bal i będę kusić dekoltem w pięknej sukni bez stanika, gąbek itp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Gość MARICZKA1979
ULALA dzięki za pomoc też o tym myślałam,ale masz zaj.....efajnie już się nie mogę doczekać kiedy ja wyjdę bez stanika w pięknej sukience z ogromnym dekoldem. ŻYczę super zabawy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już to
dekoltem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Prawda dekolt pomyliłam się ale dzięki za poprawkę będę pamioętała pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×