Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Żyje tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz informacyjnie na blizny:) Dziewczyny jak zastanawiacie sie jak wymasował blizny to znalazłam sposób ponieważ tez nie wiedziałam. Kupiłam maleńkie urządzenie, rozprowadzam nim krem na blizny lub oliwkę. Zabieg trwa chwile i jest przyjemny a efekty sa rewelacyjne, po 3 aplikacjach blizny stały sie bardIej miękkie i pozbyłam sie grudek. Urządzenie było tanie, w promocji zapłaciłam ok 60 zł Nie umiem tu wstawić zdjecia jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie na maila wysle fotę i namiar gdzie mozna kupic sprzęt wimpern@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Gosc moj maz zaproponowal mi zabieg bo widzial jak bardzo sie krepuje swojego ,,braku biustu" na szczescie moglismy sobie na to pozwolic , bo owszem ta przyjemnosc noe jest tania... Wimper napisz prosze jak to urzadzenie sie nazywa bo u mnie zacznie sie masowanie blizn za tydzien :) napisz tez prosze jaki krem/ masc stosujesz :) i jak sie czujesz teraz bo troche czasu juz uplenylo od twojej op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Belinea jak ty sie czujesz ? jak Ci sie podobaja twoje nowe piersi ? Mialas juz konsultacje po op? Ja ide 21.11 dowiem sie jak mam masowac blizny i piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Wimpern a jaka maść stosujesz??? Ja mam mało widocZne blizny tylko prZy dotyku czuję pod parada takie zgrubienie jak goszek op miałam 28.09:) dzwigacie juz swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
3 tygodnie za mną. Piersi już się robią miękkie wszytko normalnieje. Mam tylko takie twarde zgrubienie tam gdzie były dreny...ktoś tak miał?? Rozmiar wyjdzie d. Ale i tak wolałabym większe bo coś maleją.... na blizny stosuje plastry sutricon ale prawie i tak ich nie widać bo ja miałam cięcie przez brodawke na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja232
goscpaola zagladasz tu bardzo prosze odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
No ja jest wysoka (174) i te d trochę ginie patrząc na mnie...teraz są takie akurat i fajne ..ważne te że są równe i piękne...ale ja chyba wolałabym takie ciut większe..żeby trochę się rzucaly. Aj może wymyślam....Sama już nie wiem. Ciągnie i boli mnie tylko po bokach w miejscu drenow ...napiszę kto tak miał???? Please. Aa no i od kiedy można spać na boku? Bo ja już ich nie czuje i czasem mam ochotę z przyzwyczajenia obrócić się na bok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Ja już śpię na boku od dwóch tyg jestem po zabiegu 7 tyg :) nic nie boli jest ekstra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmagda87 Jest takk masażer ze złotem, mi bardzo pomógł, pisałam o nim wyżej, rozbił mi te grodki i blizny sa mięciutkie, polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Hej wimper a z jakiej firmy masz ten masazer? Ile placilas i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmsgda87
A jakiej maści na blizny używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmagda87 kochana masc mam scar repair forte zakupiona w klinice, do masażu masazerem uzywam olejku na blizny eveline, a pozniej jak sie wchłonie to na to masc. masazer kupiłam w norwegii u kosmetologa, mozna go wykorzystac do twarzy pozniej, zapłaciłam z ptrzesyłka 80 zł około. w pl tez mozna go kupic ale kosztuje wiecej 150 zł https://tenex24.pl/261,pulsacyjny-masazer-do-twarzy-z-glowica-wzbogacona-24-karatowym-zlotem.html mozna zamowic z norwegii do pl tez i wyjdzie ok 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinea2233
Mama2baby byłam prawie tydzień temu na zdjęciu opatrunkow. Na dzień dzisiejszy prawa pierś jest troszkę bardziej miękka od lewej, jest też nieco inaczej ułożona, ale nadal są to dwie dość twarde sterczace kulki. A tak ogólnie co do nowego biustu to zakochałam się w nim. :) Wiadomo, nie jest idealny, mogłam wziąć też ciut większe implanty, ale co się stało to się nie odstanie i pokochałam je takimi jakie są. Słodkie, kragle cudeńka. :-) Mama2baby jak tam po wizycie u doktorka? Jak trzeba piersi masować? Mocno widać blizny po takim czasie? Bo powiem szczerze, że u mnie blizny są masakryczne. Czy Twoje piersi zaczęły już się "układać" tj schodzić w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinea2233
Mama2baby doczytałam, że idziesz na konsultację w ten poniedziałek. Koniecznie daj znać jak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Czy Któraś po miała sterczace i bolace wrazliwe sutki??? Ja mam takie jak przy karmieniu...jestem 4 tyg po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moim zdaniem spokojnie - poczekaj jeszcze. nadwrażliwe sutki niestety często się przytrafiają. trochę cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Hej dziewczyny! Obserwuje Was od jakiegos czasu :) operacje mam zaplanowana na 16.01.17 wybralam implanty mentor 325 o srednim profilu. Czy ktoras z Was ma takie implantu? Albo chociaz sredni profil? Jestescie zadowolone z efektu? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Dodam ze startuje z maluskiego B. Mam pierwszy stopien opadania piersi i dr zaproponowal wsadzenie implanty przez sutki + lift sutkow i delikatne naciagniecie skory. Czy ktoras z obecnych Pan ma implanty wsadzane przez sutki? Jak to u Was wygladalo? Przeraza mnie wizja tego ze ktos wytnie mi sutki, opcja pod fald piersiowy wydaje sie lajtowa przy tym, no ale przy implantach okraglych musze miec ta metoda z liftem poniewaz inaczej to zle bedzie wygladac. Na pierwszej wizycie wybralam 295ml, teraz zmienilam na 325ml sredni profil i boje sie ze moga wyjsc male piersi a jednak chcialabym uzyskac dobry efekt ale zachowac tą naturalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy jest tu ktos kto robil operacje na slovacji? U kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaSzczecin wiesz to wszystko też zależy od Twojej budowy jak to będzie się prezentować... ja nie miałam zabiegu przez sutki, i też wydaje mi się nieco przerażający, ale równie dobrze można to też powiedzieć o operacji pod fałd piersiowy, więc to już warto wybrać opcję, która da lepszy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
bemybabyy8 A jakie masz implanty i o jakim profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przez sutki, uważam, że efekt jest dużo lepszy, niż po tych podmięśniowych - nie ma żadnych blizn, bolało jak się goiło, ale oo nie bolało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunanana
Hej dziewczyny, zaglądam co jakiś czas na forum i z tego co czytam to widze ze moglybyscie mi doradzić lub podzielić się swoimi doświadczeniami. Mam operacje za kilka tygodni. Chirurg zaproponowal mi impanty 322 cpg anatomiczne w dwóch rozmiarach 330 lub 375 cc. Mam duzy dylemat, aktualnie mam rozmiar miseczki B, chciałabym by efekt po operacji był jak najbardziej naturalny, ale tez nie chce by biust był za maly. Nie wiem na które implanty się zdecydować. Jeżeli ktoras z was miała używany implant anatonomiczny 330 lub 375cc i również miała miseczke B przed operacja czy mogłabym prosić o zdjęcia na email dla porównania i łatwiejszego podjęcia wyboru. Adres email nunanana007@gmail.com Z gory dziekuje za wszystkie porady i podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
aduuular Powiedz mu prosze ile dochodzilas do siebie zeby w miare funkcjonowac? :) zdradzisz mnie jakie mialas wsadzane implanty ? Rozmiar i projekcje? I jaka mialas wyjsciowa miseczke ? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ola Szczecin...gdzie robisz op? W szczecinie..bo ja robiłam u Śliwiński ego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
A_nuśka Robie u Michala Piotrowiaka w Mediklinice. Zadowolona jestes z efektu jaki robil Sliwinski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
I też mam implanty przez brodawke ..dolna otoczke ..4 tyg po i w ogóle nie widać blizn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×