Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny za niecałe dwa tygodnie mogę już nosić stanik sportowy. Ma on być z miseczkami dobrze podtrzymującymi piersi i pod biustem ma mieć taką szerszą "gumkę" tylko nie chce żeby by za bardzo zabudowany od góry:) możecie mi coś doradzić??? Chodzi o to żeby dobrze trzymał piersi i ładnie wyglądał pod koszulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dni po powiększeniu piersi poszliśoście do pracy?Jak przyjeły koleżanki wasze duże piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Iwuska zaraz po operacji byly bardzo duze az sie przerazilam. Ale teraz to wcale nie sa duze az mam niedosyt w sumie. A dobrze i tak ze wzielam wielsze Do gosc- 16 dni po juz nie powinny spasc w obwodzie. Ja w pierwszych 2 tyg straciłam az 5 cm i tak juz zostalo a rsis jestem rowno 6 tyg po. Niby stanik mam 65E ale wygladaja jak C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 380. A znajomi którzy nie wiedzieli o operacji zauważyli coś? Np. w pracy czy dalsza rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
380 Dzięki, bo nie chciałabym. Dla mnie są idealne. Kawał cyca mam hehe. Zmierze się bez tego stanika to wam napisze ile mi wyszło z 350 okrągłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie stacjonarnie można kupić staniki z obwodem 65? Wszędzie same 70 i 75..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
do gosc. ewa bien sklep ja w krk kupowalam maja 65. maja tez strone internetowa. mnie ram chirurg wyslal po biustonosze i sa przepiekne. Znajomi chyba sie nie kapneli bo zawsze nosilam pushupy olbrzymie heh. ale spora czesc otoczenia wiedziala poprostu o zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie uszyłam na zamówienie kilka staników w klasycznych kolorach :D i powiem Wam, że jest bez porównania lepiej niż w stanikach z sieciówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy sciagalyscie stanik pooperacyjny w przeciągu tego pierwszego miesiące od operacji? I jeszcze jedno mam pytanie, czy to normalne, ze czasami przy ruszaniu 'słyszę implant', taki jakby dźwięk skrzypienia? (Jestem 4 dni po operacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
gosc- tak skrzypienie jest norlamne ja tez tak mialam i nawet w karcie pooperacyjnej z zaleceniami uwagami itp. mialam informacje o takim'trzeszczeniu' ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez tydzień miałam takie przelewanie w jednej piersi, potem już ustało. Mam bardzo drażliwe sutki. Jak się ocierają o ubranie to strasznie dziwne uczucie. Kiedyś to minie mam nadzieję. Też tak miałyście? 17 dni minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam drażliwe sutki. Minęły dwa lata od operacji i nic się nie zmieniło to raczej już tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny....mam zabieg za 3 dni i dziś zaczęło mnie pobolewac gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...zabieg za 3 dni a dziś zaczęło mnie pobolewac gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoń jutro do lekarza. A na razie może zastosuj jakieś domowe metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 3 dzień po operacji powiększania biustu 330ml okrągłe. I mam do Was pare pytań :) A mianowicie: 1. Czy myłyście się bez tego stanika pooperacyjnego? 2. Dostałam te plastry na rany, co ile mam je sobie zmieniać? 3. Kiedy zaczęliście podnosić cięższe rzeczy? (Ja mam 10kg dziecko i doktor powiedział, ze po 2 tym mogę zacząć go ostrożnie podnosić - co dla mnie to raczej niemożliwe, ze tak wcześnie można) 4. Po jakim mniej więcej czasie piersi zaczynają robic się ruchome i schodzą bliżej siebie? 5. Czy po miesiącu jak można już nosić fiszbiny itp można juz generalnie pozwolić sobie na wszystko? 6. I kiedy całkowicie mija ból przy *****ch ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O stosunku na razie zapomnij. Daj im sie wygoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Do gosc takie pytania to powinnas zadac lekarzowi a nie nam. ja mialam plasterki zmieniac co tydzien ale sie tym nie kieruj bo moze masz inne kto wie, pogadaj z lekarzem koniecznie. dziecko dzwigac po 2 tyg trochę kiepsko jak dla mnie. moje tez wazy 10kg i dopiero od tygodnia ja podnosze(a jestem 7 tyg po). Takie zalecenia co do dzwigania dal.mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam tu ponieważ nie wiem, a pierwsza kontrola dopiero za 3 tygodnie. I oczywiście chodziło mi o **********ała, a nie stosunek płciowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie wiem o co pytasz bo wyraz jest ukryty. Jakich ty słów używasz? Chyba chodzi ci o rzeczy intymne bo z tego tak wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z was miała po jakimś czasie po operacji problem z bólem gardła, katarem i gorączka??? 18 doba u mnie a coś się do mnie przyplątało. Najpierw dzieciaki goraczkowaly, teraz ja. Całą noc mnie męczyło i teraz dalej. Nie wiem czy mogę brać aspirynę. Napiszcie proszę bo martwi mnie to. Do lekarza jakby coś będę próbować się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o zwykle p o r u - s z a n i e się, nie wiem czemu cały czas normalne słowo zakrywa. Kiedy przestanie bolec przy codziennej zwykłej aktywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz gorączkę to oznaka ze doszło do jakiegos zakażenia, cos niedobrego dzieje sie z biustem moze organizm odrzuca cialo obce tzn implant. Zgłoś sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdecydowanie powinnaś się zgłosić do lekarza! bo to może coś się dziać niedobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja mam katar i strasznie boli mnie gardło. Z cyckami jest ok. Gorączka spadła,biorę pyralgine i narazie nie wraca. Do lekarza mam 300 km dziewczyny. Nie dam rady tak po prostu jechać teraz. Po operacji nie miałam żadnych problemów oprócz szczypania w lewej piersi w miejscu szwów. Wszystko goi się jak trzeba. Teraz to mnie wystraszylyscie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorączka oznacza ze cos atakuje nasz organizm przez co jest oslabiony i mozna lapac inne infekcje tj bol gardla czy katar. Lepiej sprawdzic co jest powodem tych objawów. Slyszalam o sytuacjach ze organizm odrzuca cialo obce i implanty trzeba wyjac. Lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaxxzzzzzzzzzz
Dziewczyny pomóżcie! Jestem dokładnie 2 msc po operacji. Dzisiaj moj chłopak przez zapomnienie położył cały swój ciężar na mnie, poczułam silny ból w jednej piersi. Wcześniej nigdy nie spałam na brzuchu, unikałam nawet na boku. Było to kilka h temu, a pierś wciaz mnie pobolewa, "rwie". Czy po takim czasie możliwe, ze nastąpi np. odrzucenie implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Mam za tydzień operację,wybrałam implant 400ml i 450 UHP mentora.Myślę, że będę upierała się przy większym, ponieważ chcę mieć większe,zawsze miałam za małe, więc teraz chcę mieć "za duże ".Dodam że jestem drobnej budowy ciała, mam 160cm wzrostu,70cm pod biustem, w biuście 81 cm.Może któraś z Was dziewczyny, ma podobną budowę i wybrała większe implanty.Co myślicie o moim wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorączki już nie mam i wszystko wróciło do normy. U mnie prawie cała rodzina złapała jakiegoś wirusa. Mam nadzieję że to nie miało nic wspólnego z piersiami. Dziś czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 162 cm, 70 pod biustem a wzięłam 350 mentor okrągłe i mam kawał cyca. Teraz w staniku ze ściśniętym biustem jest 90 cm. Jestem bardzo zadowolona z rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×