Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ona

gość Mania, myśli pozytywnie - będzie dobrze, każda z nas przez to przechodziła (fajny sobie prezent mikołajowy sprawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 

Ja już 8 dzień po operacji przeprowadzonej w Med Cosmetic w Bielsku u dr Janusza. Mam implanty 330 cc Polytech, wyjściowe B. Wzrost 160 cm waga 52 kg. Mam dość szeroką klatkę, pod biustem 75 cm. Miałam wybór pomiędzy 380 cc a 330 i wybrałam ten mniejszy, teraz myślę że moglam bardziej zaszaleć 😄

Miałam obawy jak będę się czuła ale jest bardzo dobrze 🙂 dzisiaj nawet odwazylam się wyjść na krótki spacer 

Ból praktycznie minął, zostało tylko uczucie rozpieranie w piersiach i są bardzo twarde i opuchnięte 🙄

No właśnie, chciałam zapytać o ta opuchlizne..

Jak długo czekalyscie żeby zaczęła schodzić?

Mimo wszelkich watpliwosci i niedogodności bolowych na poczatku uwazam  ze to była bardzo dobra decyzja 

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny przed i po 👋

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

dziewczyny prosze napiszcie jak jest z ta szczepionką przeciw wzw typu B bo jestem w kropce. Z jednej strony niektore z was miały operacje "na juz" bo zwolnił sie termin, to naprawdę trzeba przyjąc te 3 dawki czy wystarczy jedna?

Ja też nie zdążyłam się zaszczepić 

Żeby organizm w ogóle wytworzył przeciwciała musi minąć około miesiąca od podania dawki 

Mi ta informacja umknęła niestety 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Megbi napisał:

Ja też nie zdążyłam się zaszczepić 

Żeby organizm w ogóle wytworzył przeciwciała musi minąć około miesiąca od podania dawki 

Mi ta informacja umknęła niestety 😑

No właśnie.... myślicie, że lekarz odmówi wykonania operacji jeśli się nie zaszczepię? albo po prostu to zrobię dopiero teraz, mniej niż miesiąc przed operacją? dokladnie 28 dni przed operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gosc napisał:

No właśnie.... myślicie, że lekarz odmówi wykonania operacji jeśli się nie zaszczepię? albo po prostu to zrobię dopiero teraz, mniej niż miesiąc przed operacją? dokladnie 28 dni przed operacją

Nie odmówi 

To szczepienie nie jest obowiązkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neli

ja mam 450 okrągłe mentor. Wcale nie sa jakies wielkie. Mysle ze nawet moglabym miec ciut większe. Ale mam wrazenie ze sa troche za nisko.. nie wiem czy to moja budowa czy lekarz wlozyl je za nisko. Wygladaja naturalnie.  Nie mam dwóch sterczacych piłek.  Ale pewnie przez to ze wczesniej mialam obwisle b  wiec mialam troche skóry.  Moze dlatego sa ciut nisko. Nie mam ładnego dekoldu...  Ma ktoras tez tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Hej. Ja mialam operacje 5 grudnia od wczoraj jestem w domu. Poki co nie jestem w stanie sama wstac z lozka i sie polozyc. Bol duzy glownie w plecach i klatce piersi raczej nie czuje ale to normalne? 😅 mam nadzieje ze szybko minie. Narazie boje sie ich zobaczyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA66

Hej mam pytanie do dziewczyn które są po operacji o okres po operacyjny. Otóż we wtorek 4.12. miałam operację implanty prawa pierś 350 mentor okrągy ,lewa pierś 375 mentor okrągły. Prawej piersi prawie wogóle nie czje tzn bólu lekko ciągnie za to lewa jast bardziej spóchnięta jakby miała taką poduszeczke pod obojczykiem  nieraz czujew tym miejscu ucisk i jak troche poleże i dotkne w tym miejscu to takjaby się coś tam przelewało takie bąbelki. Też tak miałyście BO JU Z NIE WIE CZY MAM ZACZĄĆ PANIKOWAĆ:( 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Hej Karola66. ja też miałam asymetrię i mam implanty anatomiczne w lewej 320 w prawej 345ml. Lewą pierś miałam jeszcze podnoszoną i zmniejszaną otoczkę. Po operacji ta pierś jest większa i bardzo obrzęknięta. Mam taką twardą poduszkę pod obojczykiem, która boli. Lekarz robił mi usg, żeby sprawdzić, czy nie ma jakiegoś krwiaka-wszystko ok. Ta pierś też mnie boli, jest taka twarda i tkliwa. Boję się, że się nie zmniejszy-asymetria jest teraz większa niż przed operacją. Lekarz uspokaja, że to pewnie obrzęk i trzeba zaczekać, ale bardzo się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA66

u mnie asymetria sie wyrównała cała piers mnie nie boli tylko nieraz ta ala poduszeczka ktora jest pod obojczykiem bardziej tam czukje taki ucisk rozpieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie
2 godziny temu, Gość KAROLA66 napisał:

Hej mam pytanie do dziewczyn które są po operacji o okres po operacyjny. Otóż we wtorek 4.12. miałam operację implanty prawa pierś 350 mentor okrągy ,lewa pierś 375 mentor okrągły. Prawej piersi prawie wogóle nie czje tzn bólu lekko ciągnie za to lewa jast bardziej spóchnięta jakby miała taką poduszeczke pod obojczykiem  nieraz czujew tym miejscu ucisk i jak troche poleże i dotkne w tym miejscu to takjaby się coś tam przelewało takie bąbelki. Też tak miałyście BO JU Z NIE WIE CZY MAM ZACZĄĆ PANIKOWAĆ:( 😞

Tak te bąbelki były bardzo niepokojące ale wiele dziewczyn to odczuwało i to jest normalne , minie szybko nie martw sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dziewczyny po operacji. Po ilu dniach bylyscie w stanie wstac same z lozka ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA66

ja na drugi dzien normalnie poruszałam się po domu tylko trzymałam się zaleceń odnośnie podnoszenia rąk itd.

Po południu poszłam nawet po córkę do przedszkola (jest samodzielna jeżeli chodzi o ubieranie otwieranie drzwi itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Karola66 to bardzo szybko :classic_biggrin: zazdroszcze. A jak wstawslas to lokciem sie podpieralas czy jakas specjalna technike mialas? Bo ja 3 dzien po i nadal potrzebuje pomocy. Co prawda jak juz wstane to moge sie poruszac bez wiekszych utrudnien ale na samodzielne wstawanie nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA66

Marta to ja Ci podpowiem jak ja to robię 😉

jak leże na łóżku oczywiście na plecach i nie całkowicie na płasko podciągam prawą nogę tak że między udem a kolanem jest kąt prosty możesz podciągnąć bliżej brzucha rękoma łapie się pod kolanem i prostuję nogę. noga prostując się ciągnie tułów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

KAROLA66 dziekuje za podpowiedz, pomoglo. Pierwszy raz od 4 dni stanelam samodzielnie na nogach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mania

Hej dziewczyny . Jestem 3 dobę po operacji i ból jest do zniesienia najgorzej w nocy ale w dzień jest ok teraz tylko czekać na zdjęcie szwów i cieszyć się nowymi piersiami . Mam anatomiczne 365 . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA66

Marta super bardzo się ciesze ze mogłam pomóc😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane nam termin w styczniu . Czekam tylko na potwierdzenie 16 lub 23 . Pani doktor Olender to wspaniała kobieta , byłam wcześniej na konsultacji u innych specjalistów ale jakos im nie zaufałam . Okropnie sie boje . Muszę wrócić do dziecka cała i zdrowa . 

Nie wiem jaki na jaki kształt ostatecznie się zdecydować ? Chce naturalnego efektu . Okrągłe  czy anatomy? 300 czy 340 ? 

Edytowano przez Majeczka87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami

Majeczka87,  jeśli chcesz mieć naturalniejszy to weź anatomy, jeśli bardziej zależy Ci na wypełnieniu góry to bierz okrągłe. Ja sama mam okrągłe 350 cc mentory i jestem zadowolona.  A jaka masz wejściówkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maleńkie B 75 pod biustem , wezmę mentory te większe 340 tylko nie wiem jaki kształt . Jak sądzicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane powiedzcie dziewczyny Wy tez tak swirowalyscie przed ? Strasznie się boje   Czy się obudzę , powikłań , komplikacji itd . Robie teraz badania , szczepie się ale chodzą mi po głowie czarne scenariusze . Mam tylko 2 tygodnie urlopu , muszę dojść do siebie i  wracać do pracy . Jak zawsze panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka

Majeczka 87 lekarz powinien ci dobrać kształt i powiedzieć jakk efekt nim u ciebie uzyska .. mi doradził okrągłe bo wiadomo po dziecku piersi teoche opadają i mówił ze musi czymś wypełnić górę  .. idąc na konsultacje myślałam o anatamicznych bo nie chciałam efektu piłki ale lekarz mi wyjaśnił ze u mnie uzyskamy okrągłym implantem naturalna piers i tak jest.. wiesz jak ja sia bałam .. jadąc na sale kiedy musiałam pożegnać się z dzieckiem płakałam jak bym miała już go nie zobaczyć .. taki strach .. ale niewiedzialam nawet kiedy odleciałam a zaraz się wybudziłam .. potem mocno opuchnięte piersi i pytania do siebie po co ci to było co ty sobie zrobiłaś .. i trudny tydzień w domu a po 3 tygodniach .. wow zrobiłabym to jeszcze raz .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Melka

to co dziewczyny, czas na plastykę cipy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie sugerowała  ze okrągłe będą Ok . Wzięłabym okrągłe bo zawsze jest mnieksze ryzyko ze się  nie przesuną tylko nie chce efektu piłek . Chciałabym już być po wszystkim .czy rodzina i bliscy zorientowali się ze cos majstrowalyscie przy biuście ? U mnie wie tylko mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada

Dziewczyny mam takie pytanie do mam. Kiedy mogłyście przytulać i tulić swoje dzieciaczki. Mam 1,5 rocznego synka który tylko by się tulił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqewqe

No jak tam dziewczynki, powiedzcie mi czy mężowie są zadowoleni z nowych cycek?? Bawią się na hiszpana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111

Cześć dziewczyny ja tez mam wielkiego stracha idę jutro i chciałabym żeby było już po, zdecydowałam się na 345 anatomiczne zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po 2 tygodniach zaczęłam pomagać mężowi  przy dziecku, po 3 tygodniach zostałam na miesiąc z dzieckiem sama 1,8 msc i na luzie było.. strach ma wielkie oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Ktoś pytał o szczepienie... ja oznaczałam tylko poziom przeciwciał. Roczniki od 86 były szczepione w 14 roku życia. Okazało się, że poziom przeciwciał mam wystarczający i nie myszę się doszczepiać. Może w Twoim przypadku będzie podobnie 🙂

eee111 powodzenia, trzymam kciuki 🙂 ja mam anatomiczne mentor i jestem zachwycona kształtem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×