Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Salsa_on2
To ci sie po 6 latach zaczal przekrecac? Dziwne. Ryzyko przekrecania implantu jest najwieksze podczas procesu gojenia, kiedy on sie jeszcze dobrze nie sklei z cialem. Owszem, moze sie zawsze przekrecic, ale to sie zdarza nizemiernie rzadko, i zazwyczaj w wyniku urazu, upadek, uderzenie. No i ten brak wrazliwosci w sutkach... tak tez byc nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Zethe, Jesli wiesz co chcesz osiagnac to po prostu powiedz to lekarzowi. Ze na przyklad chcialabys osiagnac rozmiar C czy D. Jak masz jakies zdjecia piersi, ktore ci sie podobaja, to tez mozesz przyniesc, wtedy lekarz zadecyduje czy ten efekt dadza implanty okragle czy anatomiczne, no i czy to w ogole bedzie realne. Bo umowmy sie, to co mamy na wyjsciu okresla w duzej mierze to co mozemy osiagnac. I zrob sobie liste pytan. w koncu to lekarz na konsultacji jest po to by ci wszystko wytlumaczyc****owiedziec o mozliwych komplikacjach, tak, zebys mogla swiadomie podjac decyzje czy decydujesz sie na zabieg czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powielajcie kolejnych bredni - przekręcenie jest wynikiem pracy torebki która zmniejszając swoją powierzchnię kształtuje implant a nie urazy se x czy za d ze kieszenie jak to opisują znawczynie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po6 latach
Tak zaczął sie przekręcić po sześciu latach, wczesniej żadnych problemów. Czucie w skutkach i w piersiach zupełnie wróciło, żadnych złych efektów ubocznych, wszytsko cacy. Podczas tego czasu 2 razy w ciąży i wykarmione dzieci. Napięcie podczas pływania zabka tez zniknęło chyba po roku. Cycusie po ciążach cudo. Najmłodsze ma 2,5 roku. W tym czasie skakałam, wspinalam sie, ostro cwiczylam i nic:))) dopiero teraz. Swoim wpisem na forum chce uświadomić kobietkom, ze jedna operacja nie jest na całe zycie i po jakimś czasie trzeba je wymienić i byc moze pokryć wydatek z własnej kieszeni cały! Wydatek jest niezły. Mogą byc z piersiami i większe problemy i trzeba będzie ponieść konsekwencje. Na szczęście mamy z mężem oszczędności wiec pieniądze to najmniejszy problem, ale pozostałe kwestie jak narazie są nie do przejścia. Czas..., mieszkamy za granicą, kto zajmie sie bobasami... Kto zajmie sie mna...? Heh a kto moim mężem;))) lubi dobrze zjeść i staramy sie jesc zdrowo, raczej restauracyjne żarcie nas nie cieszy:) żona jest najlepszym kucharzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po6 latach
Czytałam, ze rotacja implantu moze mieć miejsce gdy kieszeń w której jest implant sie rozciagnie i wiecej ma implant miejsca. Okrągłe implanty ze względu na to, ze sie obkrecaja i ciagle zmieniają kształt są mniej trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Czyli w twoim przypadku ta kieszen mogla sie rozciagnac podczas karmienia? Hmm. Moj lekarz mi mowil ze silikonowe piersi maja okres przydatnosci i zeby sie nastawiac na wymiane za 10-15 lat. A jak karmienie czy duze wahania wagi beda mialy miejsce, to nawet szybciej. Trzymam kciuki by sie udalo to przekrecanie bezoperacyjnie naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie DR mowil, ze maja dozywotnia gwaranacje aczkolwiek jesli sie bedzie karmic moze pojawic sie problem wlasnie w przypadku anatomicznych, ktore moga zmienic miejsce ulozenia ...i moze byc konieczna ponowna OP i wymiana implantu.... wiec w sumie wszystko by sie zgadzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latpo
No tak, ale implant jest pod mięśniem. Mięśnia nie naciagnelam, wręcz przeciwnie potrafię go nawet naprezyc. Nie jest to ładny widok, wiec sie tym nie chwale:) Ćwiczę i trzymam ciało w formie. Mleko produkowalo sie w gruczole nad mięśniem pod skóra. Mięsień jest pod gruczolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latpo
Myślałam o tym, aby naprawić tylko ta kieszeń... Tak radzą amerykańscy specjaliści... Ale nie daje to gwarancji 100%. Drugi implant sie nie porusza, wszytsko cacy. Co nie oznacza ze nie będzie problemu. Nie wiem co mam z nim zrobic. Podoba mi sie obecny wygląd, ale jesli mam wymienić implanty to na co? Na większe anatomiczne? Czy naOkrągłe. Podobno nie są dla mnie wskazane. Jestem chuda a drugi punkt mam naturalnie wysoko piersi położone. Implanty okrągłe sie szybciej zużywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Olivka, dozywotnia gwarancje maja niektore implanty, ale nikt nie da gwarancji na to jak twoj organizm bedzie sie zmienial. Implant ma gwarancje, ze nie peknie, ze nie wyleje sie zel, ze jest w stanie przetrwac nawet silne uderzenie. Ale, nie ma gwarancji, ze c****ersi nie opadna, bo to zalezy od twojej skory, oraz od tego jak bedziesz o te piersi dbac. Podobnie z torebka, nie wiadomo czy twoj organizm ja utworzy czy nie. Nawet nie wiadomo dokladnie dlaczego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
6latpo co masz na mysli, mowiac, ze napinajac miesien, nie jest ladny widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne przekłamania .Skąd te wiadomości że implant okrągły szybciej się zużywa .Podaj jakiekolwiek w miarę wiarygodne żródło . Ale nie z tego forum, a kieszeń to może się rozciągnąć w spodniach a nie w piersi. Tam kształtowana jest przez torebkę i prawie zawsze dąży do zmniejszenia swej objętości sic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebka tworzy się zawsze , raz jest grubsza i bardziej wyczuwalna a raz niekka i nie ma tendencji do zmniejszania swej powierzchni czyli tworzenia cc.Tworzy się zawsze bo to typowa reakcja organizmu na tzw ciało obce. A dlaczego czasami jest duży przykurcz - uważa się że główną przyczyną jest zakażenie florą bakteryją takie podostre zakażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latpo
Do gość proszę http://www.plasticsurgeryvideoguide.com/augmentation.html Ten doktor w jednym z filmików mówi prawdopodobnie mniejszej trwałości implantow okrągłych. Polecam także fora amerykańskie z wypowiedziami lekarzy ktorzy przedstawiają swoją diagnozę do danego problemu. Rewelacyjne narzędzie dla poszukiwaczy wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silimed jako jedna z trzech wyżej wymienionych firm z certyfikatem FDA posiada w swej ofercie, implanty pokryte pianką mikropoliuretanową. Za to powłoka ta posiada wiele zalet należą do nich dużo niższy odsetek przykurczu torebki w porównaniu z implantami z powłoką innego typu (jest to najczęściej występujące powikłanie związane z powiększaniem piersi). Dlatego zaleca się je pacjentkom, które we wcześniejszej implantacji z takim problemem się wzmagały. Implanty piersi o powierzchni z pianki poliuretanowej znacznie zmniejszają, a wręcz uniemożliwiają możliwość obrotu implantu tak ważnej rzeczy przy implantach o kształcie anatomicznym. Wkładki są polecane dla osób aktywnie uprawiających sport a marzących o implantach anatomicznych. Jest też jedyną firmą na świecie dającą gwarancje nie tylko na uszkodzenie powłoki implantu, ale także na przykurcz torebki i na jego obrót. Nie ma też przeciwwskazań, co do chodzenia bez stanika, dla młodych kobiet jest to, nie bez znaczenia. W Wielkiej Brytanii są to najczęściej wybierane wkładki przez lekarzy i pacjentów. Nie wiem czy w Polsce ktoś ich używa, One chyba weszły stosunkowo niedawno. Gdybym miała robić jeszcze raz to te bym wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci livia, ze chyba musze zakopac gdzies komputer bo przez to cale gadanie tu to zamiast sie cieszyc tak jak na poczatku to ja mam tylko watpliwosci a prawda jest taka, ze mega bardzo chce to zrobic! bo marze o tym od wielu lat,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myślę że jakieś ryzyko zawsze jest i każda z nas (decydujących się) musi brać je pod uwagę. Wiadomo że nie ma co z góry zakładać że nam się to przydarzy, ale musimy mieć świadomość powikłań i konsekwencji i jeśli nie jesteś na to gotowa to może faktycznie lepiej zrezygnować. Jest to można powiedzieć decyzja na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak C***omorze to możesz na maila pisać, nie jestem skarbnicą wiedzy, a le zanim się zdecydowałam dużo czytałam, pytałam a teraz jestem po i już wiem na własnej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latpo
Gość a ty skąd czerpiecie wiedzę i te 25 % proszę o dane świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latpo
Proszę tylko nie podajcie, ze FDA coś uznaje czy nie... Certyfikat FDA nadaje sie do śmieci. Kto zapłaci ten ma:) proszę poczytać o tej pięknej organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi o/ wg niego / prawdopodobnie mniejszej trwałości .Natomiast wkładki pokryte pianką pp były już na naszym rynku bodajże ok90 lat i odledłe wyniki zakończyły się całkowitą klapą . Bardzo duża ilość powikłań praktycznie niemożliwość usunięcia pp w razie potrzeby ich wyjęcia..Zaraz będzie odpowiedż że dzisiaj postęp itd. Zapomina się o problemach które były np ponoć najbardziej nowoczesne wkładki wypełnione hydrożelem i co ? w 100% trzeba je było usunąć.Może te zachwalające są na tym forum z tamtych czsów i zajmą stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam numeru ale jeden z pierwszych w roku 2008 plastic and reconstrucitve surgery /jest główne żródło wiedzy/ tam masz artykuł o 25 % Dowiesz się też że po bodajże 10/12 latach powikłąń wg różnych autorów sięga do 75 % miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6polat
I co gość, przecież ten lekarz prezentuje sposób przemieszczania żelu i ruchyimplantow okrągłych, mnie przekonuje jego rozumowanie i jego informacje. Jest lekarzem z doświadczeniem. A ty skąd czerpiesz swoją wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6polat
25% wszytskich rotacji czy pewnego rodzaju rotacji. 2008 rok to trochę dawno. Zanim trafił artykuł do druku minął przynajmniej rok... Na podstawie badań jeszcze starszych. Mamy rok 2013:) jak sam napisałeś/napisałaś postęp jod tego czasu mamy ogromny, wiec uznaje twoje dane za przestarzałe. Robiłam badania naukowe. Zbierałam je przez 3 lata potem statystyka i pisanie, potem wysyłanie ... Człowieku to trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×