Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
ok 3 miesięcy, choć masaż piersi powinno się robić zawsze, później 1-2 razy w tygodniu chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przed (jesli mnie zakwalifikuja), po jakim czasie mozna wrocic do pracy, jak sie czulyscie po dwoch tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas znosi inaczej. Jeśli nie wykonujesz pracy fizycznej możesz wrócić po 2 tyg. do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrocilam do pracy (biurowej) po 5 dniach. Ale nie jezdzilam samochodem bo ciezko mi bylo biegi zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia16d
Koralka3 już wiem czemu ten "pęcherzyk" to żadna przepuklina, ani nic. Lewa faktycznie wolniej się goi i jakby mięsień nie przylegał. Przeprosiłam pas, dwa dni i dwie noce go ponosiłam i lewa pięknie opadła i banieczka "odleciała" ;) Wkurza mnie tylko jeszcze to uczucie zdrętwienia w tej lewej. W prawej na dole już tylko tak mam, a w lewej cała i czucie pod spodem jeszcze nie całkiem wróciło. A ja cierpliwa nie jestem to chciałabym żeby już było jakbym rok była po. Więc zęby zaciskam i będę czekać....;) aż wszystkie objawy przejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak długo po OP powiększenia utrzymywało Wam się uczucie zdrętwienia??? I po jakim czasie wraca czucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czucie wraca stopniowo, po okolo 2 tygodniach zaczyna sie poprawa. Po miesiacu juz w wiekszosci miejsc powinno byc czucie, jednak spod piersi jest najdluzej zdretwialy. Ja jestem 2 miesiace po, mam juz czucie prawie wszedzie, ale nie znaczy to ze jestem calkiem wygojona. Czasem mnie cos jeszcze pobolewa tu czy tam. No i te piersi jeszcze nie sa takie w 100% moje, choc z wygladu sa piekne, miekie i naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem miesiąc po OP jedną pierś mam praktycznie cała zdrętwiałą i nie mam czucia pod spodem, w drugiej nie mam czucia tez pod spodem. Czy to normalne i jak długo może tak być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwi mnie to uczucie zdrętwienia przede wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi goja sie 3 miesiace, a nawet do pol roku. Roznie to bywa w przypadku roznych osob. Czesto tez jedna piers goi sie szybiej niz druga. ALE, ja nie jestem lekarzem i nie moge doradzac w tej kwestii. Jesli ci to niepokoi, to najlepiej skonsultuj sie z chirurgiem, ktory cie operowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, nie ma się czym martwić póki co, trochę to potrwa zanim piersi się zagoją i nie będą zdrętwiałe. według mnie nie ma się co martwić, ale zawsze dla pewności możecie odezwać się do lekarza, który robił operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czucie w sutkach wróciło kolo 1,5 miesiąca a drętwienie kolo miesiąca...w sumie ciężko mi tak dokładnie stwierdzić ...bo już nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź i pocieszenie już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak czucia w fałdzie podpiersiowyym w miejscu cięcia to nie problem - całkowicie wróc***Problemem może być brak czucia brodawki ten stan może się utrzymywać bardzo długo . Znacznie lepiej jest jak występuje przeczulica wtedy prawie na pewno czucie powróci całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak czucia w brodawce mnie nie martwi tylko zdrętwiała jedna pierś ( w całośc**praktycznie i to miesiąc po OP). Jedna już praktycznie moja a druga całkiem obca. I w niej czucie mam na górze i po bokach tylko takie uczucie zdrętwienia i jak głęboko wciągam powietrze i się prostuję to mam ucisk :( to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miala ktoras z was operacje ginekologiczne wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po konsultacji u dr kubasika . 174 cm wzrostu, 52 kg i mam miec 320 pod miesien anotomiczne eurosilicony myslicuie ze to wystarczy ? Mam male b foktor mowi ze bedzie d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panie. Ja dopiero jestem umówiona na konsultację do dr Charaz*** w Warszawie. Czy któraś z Pań powiększała u niego piersi? Można spokojnie zaufać? Cena idzie w parze z jakością? Mój biust nie łapie się nawet na miseczkę A.. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_o2
Mysle ze spokojnie osiagniesz D. Mi przy anatomach 330cc z B wyszlo E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
330 cc to oznaczenie objetosci implantu. Co do wymiarow: wzrost 170, waga 65kg. Mialam 75B teraz 75E (obwod w biuscie 103cm). Nie wymierzylam sie przed op wiec nie pamietam ile cm bylo przed op. W kazdym razie teraz proporcje sa takie jak trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Sorry za być może głupie pytanie, ale liczę na waszą pomoc. Napiszcie proszę, jak wygląda dobór rozmiaru implantów na konsultacji przed op? Jak wytłumaczyłyście lekarzowi, jaki efekt chcecie osiągnąć? Podawałyście oczekiwany obwód w biuście czy pokazywałyście biust na przykładowym zdjęciu? A może lekarz robił jakieś wizualizacje, albo dawał wam stanik z implantem do przymierzenia. Chcę żeby piersi wyglądały naturalnie i miały rozmiar mniej więcej taki, jak teraz w staniku push-up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latz implantach
Witam Pisze na forum, aby u Was sie wygadać ponieważ drażni, frustruje mnie fakt, ze należę do jednego procenta kobiet którym obkreca sie implant! Anatomiczny! Eeehhh ale mi nie pasuje teraz operacja! Mam dwójkę małych dzieci i nie planowałam byc obolała i uziemiona na 6 miesięcy. Lubie sporty i aktywne zycie .... A tu nawet dziecka do fotelika nie zapne:(( W każdym razie decydując sie na zabieg miejcie w pamięci, ze implanty nie są na całe zycie i trzeba będzie je wymienić... Jeszcze nie wiem jaki to będzie koszt. Oczywiscie tez mi to nie pasuje po 6 latach gdzie myślałam, ze przynajmniej dwa razy tyle bede miala radości z obecnych. Z dotychczasowych piersi jestem zadowolona, nie za duże, nie za małe, naturalnie wyglądają:) kolejna sprawa! czytałam ze zmniejsze widoczność odkręcania okraglymi implantami... Które nie wyglądają tak naturalnie jesli chodzi o osoby takiej budowy jak ja. Skóra i mięśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latz implantach
Mam mentora i nie umie znalexc gwarancji. Chciałam sprawdzić czy gwarancja obejmuje taki powód wymiany. Pewnie znając szczęście nie, chociaż to firma amerycka, a oni często i gęsto zadowolenie klienta i dobra markę stawiają wysoko. na razie doktor Kasprzyk którego oceniam jako naj naj odpisał, ze jesli mi obracanie bardzo przeszkadza powinnam wymienić. W najbliższym czasie postaram sie ocenić jak często zdarza sie przekrecenie i jak bardzo jest widoczne. Mam nadzieje, ze przestanie sie zdarzać:))) Najbardziej przeraża mnie sam zabieg i ból po.... No i to spokojne zycie przez 6 miesięcy... Nic mnie tak nie dołuje jak ograniczenia. Kobiety rożnie przezywają skutki zabiegu. Ja jestem ta gorsza. Poród u mnie jak spłatka, mogę rodzic byleby nie byc w ciąży:))) po porodzie cudo. Ale zabieg nie bardzo mi sie widzi. O rany jak to bolało. I pływanie przestało sprawiać radość, ćwiczyć tylko tak delikatnie i sutki nieczule... Teraz wróciła cała przyjemność z nich... O rany a teraz kiedy dzieci coraz większe, myślałam, ze wychodzę wreszcie na prosta i TRACH.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeden procent tylko w przypadku wkładek anatomicznych ok 25 % .Powoli zastanawiam się czy nie zainwestować w firmę ktora za parę lat zajmować będzie się tylko wymaną wkładek.Dzisiejsze doktory znikną z rynku a pacjentki potrzebujące tych usług pozostaną. Z gwarancją hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×