Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Leeenia
Marzenko, tobie tez juz podeslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
zuza1234 wyslij mi fotki koniecznie jestem bardzo ciekawa co ci wyszlo trifek@o2.pl lidia in red- ciebie tez nie widzialam podeslesz mi swoje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza jesteś niesamowita. Nic ci się nie rozejdzie. Wsadz sobie i powodzenia. Im dłużej będziesz czekać tym gorzej. Mam to obcykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Lenia jestem dzis 3 dni po I boje sie rozebrac z tego wszystkiego .jak sie zbiore na odwage to zdejme te gorsety i pas i wysle foty ; taka panikara ze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
zuza1234 rozumiem cie :-) bede czekac na twoje focie. A jak samopoczucie, prawda ze lepiej ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia tez czekam na twoje fotki. Tez mam miec 350 okrągła i boje sie ze bedzie mało a wejściówka 75 B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Leeenia bardzo ładnie wyglądają. Wcale nie są jakoś wysoko. Wyglądają mega naturalnie. Jesteś drobniutka. Ale jest różnica przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
BB 320 no to super ze ci się udało szybciej. Mniej czekania i mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia boskie! Różnica przeeeee ogromna! Juz Tak bardzo nie moge sie doczekac swojej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Jj88 . Ja mam okragle 350 cc wysoki profil przy wyjsciowce 70 b ,nie byly obwisniete .takie tylko malawe :-) mam pod miesien I powiem tak ze teraz wzielabym wiecej .choc niewiem jak to bedzie jak opuchlizna I obrzek zejdzie ;) doktorek powiedzial ze jak wieksze to bede wygladala jak Pamela I ze moga sie pojawic rozstepy itp wiec nie chcialam ryzykowac.poki co delikatnie spogladam pod stanik co tam jest.widzialam je wczoraj rano przy wyciaganiu drenow I sa ladne tylko stercza do gory bardzo I mam taki pas u gory aby zeszly w dol bo inaczej sa pod broda :-D moge ci wyslac jak wygladaja w staniku po operacyjnym jak chcesZ .23 mam kontrole to kaze doktorowi zeby mi Djecia zrobil to wysle bez stanika jak wygladaja.podaj meila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JJ88 noi jestem bardzo drobna .mam 48 kg I 160 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Dziewczyny, leze juz w lozeczku pod wszystko podpieta. Zabieg dopiero o 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
To ja 82 Trzymam kciuki !!!nie denerwuj sie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
To ja 82 Bądź dzielna jesteśmy z Tobą i trzymamy mocno kciuki odezwij się jak będziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
To ja 82 Bądź dzielna jesteśmy z Tobą i trzymamy mocno kciuki odezwij się jak będziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! ale się cieszę, że tu trafiłam, skarbnica wiedzy :-) Rzucam się do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leeenia podeślesz mi swoje zdjęcia. anonymous255280@gmail.com Operacja juz w piątek a mnie nadal boli gardło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeenia super piersiątka ! :) Jeszcze raz oficjalnie witam w gronie ślicznych cycolinków :D he he Zobacz jeszcze się dużo zmienią :) Kształt, symetria, i wielkość idealnie dopasowana do figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
gosc wyslalam ci zdjecia. napisz jakie implanty wybralas i jakie masz wymiary, ja dokladnie tydzie temu we srode tez sie zle czulam ( w piatek mialam zabieg) no i zafundowalam sobie terapie czosnkowa , jadlam 3 razy dziennie po 2 zabki czosnku na kanapce z szynka i pilam 2 razy dziennie mleko z maslem i miodem i w piatek rano czulam sie ok, dodam jeszcze ze leazalaam w lozku. Aha, wymocz sobie nogi w misce z 3 lyzkami soli, pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 nic się nie bój , nic sie nie stanie jak się ''rozpakujesz'' :D A swoją drogą żadna z Was po operacji nie musiała robić opatrunków ? Ja codziennie psikałam Octeniseptem na blizny, i przykladałam czysty gazik z maścią (antybiotykiem) aby sie szybciej rana goiła i tak do czasu kontroli przez ok 13 dni robiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leenie nie wiem czy czosnek to dobry pomysł, na kartce którą otrzymałam kategorycznie był zakazany czosnek, zmienia on krzepliwosć krwi, i lekarz powiedział że kategorycznie zabronione jest spożywanie czosnku i leków z grupy salicylanów. Najlepsza witamina C w dużej dawce. Ja przez miesiąc przed operacją łykałam witaminę C i magnez. Też rozchorowałam się tydzień przed operacją, puściło mnie na szczeście ale miałam jeszcze zatkany nos i z rana duszący kaszel, jednak się nie przyznałam ;) a potem jak po operacji z rana kaszlałam to myslałam że mnie porozrywa w środku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do kobietek po operacji. Czy szłyście w pełnej świadomości na blok operacyjny? Czy dostałyście przed operacją jakąś kroplówkę, głupiego jasia czy jakieś uspokajające leki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do gość. Na gardło dobre jest płukanie gardła woda utleniania lub octaniseptem. Oczywiście rozcienczone z wodą. 1/3 utlenionej a 2/3 zwykłej. Pluczesz i wypluwasz. Kilka razy dziennie. Sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequlla to tak jak ja! Czosnku nie mozna tez mi lekarz zabronil I wg tej kartki co dostalam pisalo tez ze aspiryny tez nie mozna brac .wzielo mnie mocne przeziebienie 3 dni przed .w dzien zabiegu katar mialam I pokaslywalam ale nic sie nie przyznalam a teraz jak mam kaszlnac to mnie rozrywa wewnatrz ale psikam gardlo tantum verde I biore strepsils itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za dobre rady. Zaraz idę moczyć stopy ;-) Witaminę C juz biorę od kilku dni, czosnek tez brałam przez pierwsze dwa dni ale przestałam bo przeczytałam ze nie wolno. Vmam nadzieje ze nie będę musiała przekładać operacji:-( mymyślicie, żeby się nie przyznać jak Ból gardła nie przejdzie? Nic innego mi nie dolega,żadnego kaszlu kataru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequilla 22 .co do zmiany opatrunkow to mi lekarz powiedzial ze mam nic nie ruszac do samej kontroli tj 23 kwietnia . I zebym nic nie sciagala nie poprawiala I zadnych prysznicow itp. Wiec sie bede stosowala do zalecen. Przed operacja dostalam jakies dwie tabletki do lykniecia sama nie spytalam z nerwow co to jest .wzielam je I troche mnie przymroczyly I malo pamietam jak przez mgle.dopiero teraz zaczynam sobie powoli przypominac trzy dni po zabiegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Ja się nie przyznałam bo już byłam w sumie zdrowa, miałam tylko pozostałości przeziębienia i obawiałam się przekładania operacji, ale poinformowałam lekarza że byłam przeziębiona i mnie dopiero co puściło, pytał tylko czy an pewno nie brałam żadnych leków które miały by wpływ negatywny na operację i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza 234 mnie uratował antybiotyk który mi lekarz przepisał przed operacją i musiałam go zacząć brać 3 dni prze operacją wiec on pewnie znacznie przyśpieszył moje ''wyzdrowienie'' i brałam go też do końca po operacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy mialyscie rozmowe z anestezjologiem przed operacja? Tzn jak kontroluje narkoze bo ja sie strasznie boje ze sie obudze w trakcie operacji. Czytalam artykul na kafeterii ze takie przypadki sie zdazaja, a pacjent ma podane srodki zwiotczajace miesnie I w zaden sposob nie moze dac znac ze nie spi!! Jestem przerazona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×