Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Tequila22
Sylwia dziękuję za ciepłe słowa ! :) Ciszę się że podobają się moje cycuchy bo mi bardzo ! Jest rewelka jednym słowem :D Podziwiam Was dziewczyny że nie oglądacie swoich bimbałków ! Mi lekarz na drugi dzień pokazał mi piersiątka i kazałam mu natychmiast zrobić foto moim telefonem :D Potem jak przyszłam do domu co chwilę na nie patrzyłam i się przyglądałam. No ale ja nie miałam żadnych drenów ani szwów, wszystko podskórne - wchłanialne. Mój narzeczony był bardzo przeciwny operacji i niezadowolony że podjęłam jednak taką decyzję, ale dzielnie mnie wspierał a cycuchy oglądał od razu po operacji, piersi jednak pierwszy raz dotknął po 6 tygodniach jak już wiedział że minął tak zwany okres ''ochronny'' :D he he dalej uważa że operacja nie była mi potrzebna ale z zachwytem stwierdza że piersi wyszły piękne. Więc moje zadowolenie najważniejsze a jego przy okazji też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia11
Ja siódmy dzien po operacji , miałam pod mięsień , pierwsze dwa dni tragedia , z dnia na dzien lepiej . W miarę normalnie funkcjonuje . Tylko dziś ból w mostku i zebra i plecy bolą mnie bardzooooo . Wczoraj było lepiej . Tez miałyście taki ból w mostku ? Kiedy auto prowadziliście ? W czwartek mam zdjęcie szwów , może potem bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
BB320 jeszcze nie widzialam sie w lusterku tylko zagladalam przez stanik :-) sa duze ale dzis bylam na konsultacji i ponoc maja opasc, poukladac sie ale ze mniejsze nie beda chociaz wolalabym zeby nieco mniejsze byly, zobaczymy bo chyba opuchlizne przeciez teraz mam , w sumie dreny mialam 3 dni to moze nie opuchlam wiele .. mam jutro wziac prysznic wiec zrobie focie :-) i podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenia jakie wkladki mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ofelia . I jak jest po siodmym dniu?? Boli nadal przy wstawaniu z lozka ??mostek boli mnie caly czas ale jestem drugi dzien po zabiegu. Szczegolnie jak dotkne to boli jalbym miala cos tam wlozone. Napisz prosze jakie masz implanty I jaka wyjsciowka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dziewczynki pierwszy tydzień najgorszy ! Później kolejny tydzień jest troszkę lepszy a po 2 tygodniach już zaczynają ustępować wszelkie objawy, dyskomforty i boleści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny czy bolą Was miejsce tam gdzie są szwy? I dzisiaj zauważyłam że pod pachą mam ze 2 guzki może dlatego że tam mam strasznie podrażnionej oache bo jak wariatka się tym pasem zwiazywalam żeby zeszły bardziej w dol ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tippy
ciekawe jak tam to ja 82! trzymam kciuki! :) :) na pewno wszystko bedzie ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tippy fajny pomysł ze stopką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Lidia mnie bolały blizny i były twarde, guzki też jako takie mogą być, ja miałam tak na skraju piersi pod fałdem piersiowym jak przyciskałam to jakby jakieś kuleczki- pęcherzyki były :) i na skraju również jak dotykam wyczuwam implanty, ale lekarz powiedział że to normalne bo miałam dość mały swój gruczoł więc gdybym wzieła większy rozmiar to już wo ogóle bym przez skórę wyczuwała implant. A blizny to mnie tak do 6 tygodnia aż bolały przy smarowaniu czy dotykaniu. Więc to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do to ja 82 Ja tez szłam na ta godzine :) pamiętam godzinę jak już leżalam na bloki 13:10 więc około tego czasu też pewnie Cie położa :) 3 mam kciuki!! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequilla22 po jakim czasie wstawalas z lozka bez duzego dyskomfortu ??boli bardzo dlugo? Tez mialas takie poczucie braku tchu ?mnie wyzawijali w stanik I taki pas u gory ktory wrzyna mi sie pod pachy I uwiera niemilosiernie ,a mam go miec dwa tygodnie.Jakie masci na blizny uzywasz??pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec wielki cyc dopiero o 13? O kurcze, pozno strasznie. ciekawe o ktorej mnie wypuszcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Dziewczyny te guzki to prawdopodobnie węzły chłonne powiększone po operacji, odczynie. Co do bólu łopatki az pod zebra to ja tak mam, No nerwoból związany ze skurczem miesni... Łapie zazwyczaj po zmianie pozycji i potrafi trzymać.... Dzis np potrzymał mnie 10 min, ale w chyba 6 dobie jak mnie chwycił to trzymał prawie 48h... Tak wiec jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Odczynowe. Miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Tequila a ogladalas biustonosze firmy Gorsenia? Naprawdę śliczne i niektóre stworzone do takich większych biustow jak twój. Juz widzę jak się prezentują w nich cycuchy. Dziś jestem po nocy i tak sobie siedzę na necie i szukam sama nie wiem czego. Juz bym chciała wybierać dla siebie taka bieliznę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
dziewczyny kiedy piersi zejdac w dol? bo narazie sa wysoko az dziwnie to nawet pod ubraniem wyglada...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja 82 wiesz rozmowa z doktorkiem, potem aanestezjologiem, potem wpłata kasy i dopiero na oddział :) potem cały proces, przebieranie, rysowanie, podanie leków itd to troszkę trwa. Jeszcze polezalam w podgrzewanym wyrku dla odprężenia :) będzie dobrze :) myślę że ok 17 to na pewno cie wypuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leenia to trwa kilka tygodniu tak naprawdę ale po 2 tyg zauważysz już różnice i tak powolutku do celu :) ja jestem po 3 tyg i jeszcze z boku wyglądają jak anatomy a mam okrągłe ale już jest lepiej niż to co wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jest tu jakas dziewczyna, ktora robiła operacje we Wrocławiu u dr. Marka Wegrzyna. Medic Beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
zuza1234 ból podczas wstawania towarzyszył mi tak ok 2 tygodnie, wiadomo że pod koniec już ból był dużo słabszy ale generalnie tak do 2 tygodni odczuwałam boleści podczas wstawania i podnoszenia się z pozycji leżącej. Też było nieprzyjemne uczuci wiec Twoje objawy są jak najbardziej normalne. Ja też od razu po operacji miałam specjalny gorset z pasem co nie należało do najprzyjemniejszych, pas nosiłam przez 5 tygodni a gorset przez 6 tygodni. Ale potem się już przyzwyczaiłam z biegiem czasu. Cały czas jeszcze jednak śpię w sportowym staniku bo jakoś tak dziwnie i bez :D he he Ja stosuję plastry silikonowe cica-care a blizny i dodatkowo smaruję jeszcze kremem Noscar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Leenia mi piersi się obniżyły po 2 tygodniach i już więcej ''nie spadły'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość Marzena super, dzięki popatrzę bo dobór staników to teraz moje największe zmartwienie, wcale tak nie jest kolorowo jak by się wydawało zaleźć odpowiedni biustonosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 18:40 Założyli mi go kilka h po operacji wraz ze stanikiem i tak go mam nosić. Mój doktorek zazwyczaj każe go nosić miesiąc lub do 6 tyg w zależności od przypadku. Też mnie uwieral i tam gdzie są pachy to mam podwiniety bo jednak 3tyg go noszę to się odkształcił. Myślę że z moimi cyckami będzie gorzej i będę go jeszcze nosiła te 3 tyg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Teqilla22 dziekuje za odpowiedz.ja wczoraj mialam operacje dzis piersi nie czuje wogole jakby zdretwialy I bol w klatce na mostku po srodku :-( zastanawiam sie jak tu spac I chyba bede spala na siedzaco . CHCE MIEC FAJNY CYC jaka mialas wyjsciowke a jaki implant wubralas?moja wyjsciowka to mizerne 70B a implant pod miesien 350 ultra wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Gość Marzena Wysłałam Ci moje zdjęcia jak mozesz to wyslij mi swoje. Pozdrawiam Dziewczyny chetnie zobaczę wasze zdjecia po zabiegu to moj adres kb04122010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 ja mialam takie nie male 70b ale mialam zwisy :/ dosc mocne. kiedy wybieralam implanty to doktor powiedzial ze wybor nalezy do mnie bo skory mam duzo a i taK bedzie plastyka wiec kazdy implant sie zmiesci, ostatecznie w dniu operacji zastanawialam sie miedzy 385, a 415 no i wzielam te 415. Licze ze jeszcze sie zmniejsza bo chyba troche duze jai dla mnie :P:P wczesniej zwis a teraz takie armaty :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 ja mialam takie nie male 70b ale mialam zwisy :/ dosc mocne. kiedy wybieralam implanty to doktor powiedzial ze wybor nalezy do mnie bo skory mam duzo a i taK bedzie plastyka wiec kazdy implant sie zmiesci, ostatecznie w dniu operacji zastanawialam sie miedzy 385, a 415 no i wzielam te 415. Licze ze jeszcze sie zmniejsza bo chyba troche duze jai dla mnie :P:P wczesniej zwis a teraz takie armaty :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Dziewczynki dzis zadzwoniła do mnie Pani z kliniki w któtej mam miec opetracje że zwolnił się termin na 23 kwietnia ;-) juuupiii już za kilka dni dołącze do was cycolinki. Jutro od rana biegne robić badania i oczywiście nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×