Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Marcela28
to będę trzymać kciuki! juz blisko! stres jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Chcę mieć fajny cyc nie będę ich żegnać bo przecież Ich nie mam ☺ Marcela28 mam stres i to jak bo wiem ze czeka mnie sporo cierpienia ale muszę dac radę. A Ty? Jesteś już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Ok powysylalam zdjęcia z dzisiaj do Was dziewczyny a tymczasem idę spać. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
sylwiaa1906@op.pl dziewczyny prosze wyslijcie do mnie swoje nabytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
bb320 a gdzie robisz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Mam takie moze I glupie pytanie ...czy wy nie miałyscie problemu z wyproznianiem po narkozie , w sensie kibelek ;-) ja bylam przed zabiegiem w pon .a do dzis nic :-( I troche sie martwie ,do tego kreci mi sie w glowie okropnie I slabo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Operacje będę miała w Linea Corporis w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 ja pamietam ze udalo mk sie wyproznic na 3 dzien od operacji oczywiście z bolem bo wiadomo czlowiek sie troche spina :) miesnie brzucha sa aktywowane podczas tego no i tak to wygladalo orzez kolejne dni niestety. Wiec trwalo tez to dluzej bo chcialam byc delikatna dla siebie ;) BB320 ja tez bylam tam operowana :) zajma sie tam toba bardzo dobrze nic sie nie boj :) ja dzien przed Twoja operacja jade na kontol :) kto bedzie operowal? Łoń zyczy Stańczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Będzie mnie operować Łoń. Pierwotnie miałam mieć operację 26 mają ale poprosiłam by wzięli mnie pod uwagę jeśli zwolni się wczesniej jakis termin bo przeraża mnie chodzenie w tym stanika i pasie w czasie upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bb320 fajnie ci sie udalo ja mialam operacje po 2 miesiącach od konsultacji ale termin rezerwowalam jeszcze w listopadzid czy na poczatku grudnia kiedy dzwonilam o konsuktacje. Wszystkie chca byc gotowe na lato wiec takie terminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Hej dziewczyny, ja mam operację za 2 tygodnie. Powiedzcie mi czy mogę trochę pochodzić na solarium? I jakie kupowalyscie sportowe staniki do noszenia na zmianę z tym który dostalyscie w klinice? Bo nie chce wydawać 250 zł na biustonosz pooperacyjny w klinice bo wiem ze i tak mi się potem nie przyda a sportowy wykorzystam jeszcze potem. I jak dobrać biustonosz sportowy? Mam mieć 360 ml hp, w tej chwili mam A. Jakieś rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Chce miec fajny cyc ; To teraz juz pewnie jestes zadowolona ze nie wisza ,powinnas nick zmienic na ,,Mam fajny cyc" :-D ;-) .ja niewiem co bedzie po sciagnieciu tego cholerstwa bo powiem Ci ze dziadostwo niewygodne to bardzo te staniki pasy wszystko mnie sciska :-( A z tym wyproznianiem po narkozie to sama niewiem co zrobic bo dzis 3 dzien bez kibelka a troche wstyd mi dzwonic do kluniki I pytac sie o takie razczy a brzuch wielki jak balon I twardy choc jeszcze nie boli ale chyba wezme cos na przeczyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
dziewczyny, jestem 5 dzien po operacji. zrobilam fotki. powiedzcie mi prosze czy piersi opadna i zmaleja bo teraz przeraza mnie i rozmiar i wysokosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leenia I jak sie czujesz ??znosnie ??ja mam pas dodatkowo na gorze aby je troche w dol sciaglo.jak mi dreny wyjmowal I sciagnal wszystko to wysoko bardzo tez sa .wybralam okragle implanty 350 .a ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeenia dawaj fotki na pewno masz boskie cycuchy Z tego co piszą dziewczyny na forum musisz dac sobie 2-3 tygodnie na opadniecie beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Leenia Mogę prosić zdjęcia? kb04122010@wp.pl U mnie operacja za 9 dni... Dzis odebrałam wyniki i coś z moczem nie tak bo jest krew umiarkowanie a nie powinno jej byc ale robiłam badanie po okresie więc to dlatego... Za bardzo sie pospieszylam. Są azotyny a tez nie powinno ich byc i jeszcze kilka rzeczy. Tak jakbym jakaś infekcje dróg moczowych miala a ja nie mam zadnych objawów nic mnie nie piecze chodzę normalnie do toalety nie za czesto...i juz mam stresa co na to doktorek. Idę zeskanowac wyniki i wyśle doktorkowi niech interpretuje. Chyba jedynym wyjsciem bedzie powtorzenie badania. Jak myslicie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
zuza1234 tez tak mialam z kibelkiem, dopiero na 4 dzien poszlam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Lenia - masz to samo co ja były za wysoko piersi i kształt miały brzydki dziś juz jest niebo lepiej ale nie Perfekt. Wyślij mi fotki na Lidia.Mrozkiewicz@Gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 ja na początku tez wyzywałam na ten pas ale teraz jak sie pozdejmuje do prysznica to mi jakos dziwnie Heh bo z pasem tak bezpiecznie. mimo tego ze wcześniej cos gam w cycku bylo ale byl zwis to teraz tak inaczej sie czuje podczas kapieli taka duza do gory hehe. Teraz czekam az jeszcze opadna i troszke zmaleja :) czuje sie jak pamela lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia w mailu pisalas o opuchliznie. U mnie to utrzymywalo sie dosx dlugo prawie 10 dni :O :O ramiona brzuch biodra opuchniete. Pamiętam jak jechalam po tyg do kliniki to jeansy dalej mocno upiete a w pierwszych dniach nie wchodzilam w nie :p :p masakra brzuch to jak w ciazy centralnie z czasem to zejdzie z ciebie to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
gosc Kasia- wyslalm ci fotki. Jakie masz wymiary a jakie wybralas implanty jesli mozna wiedziec ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza ja mam od zawsze problemy z wyproznianiem wiec 3 dni to dla mnie pikuś. Kup sobie w aptece czopki glicerynowe. Są najłagodniejsze. Jak sobie zaaplikujesz podchodzisz parę minut i pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Czy to normalne ze ja piersi wogole nie czuje???sa zdretwiale jak skała .nie czuje ich a sutki obrzmiale tez jak truskawki duze !!czy to normalne ??jestem trzeci dzien po operacji.Nie chce ze wszystkim dzwonic do klinii zeby nie wyjsc na jakas panikare :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia Kasia Prosze o zdjecia :) jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Marzena Ja od pon zero kibelka , chyba ze siusiu ;-) noi troche panikuje bo zawsze ze dwa razy dnia :-) mam te czopki w domu tylko boje sie zeby szwy nie poszly czy cos, bo jak zacznie napierac to mam panike ze szwy sie rozejda I krew trysnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Leeenia podeślesz mi tez? m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
lidia-in-red wyslalam ci fotki - zdjecie nie odzwierciedla ich rozmiaru - wg mnie sa mega wieksze. sorki za jakosc ale prosilam meza aby mi szybko zrobil dwie focie przed prysznicem. mam nadzije, ze jeszcze zjada w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
BB320 i JJ 88 wyslalam wam maila z fotkami. Zuza1234 to ze sie nie wyproznilas jeszcze to normalne, jutro powinno byc ok. to po narkozie. spokojnie, nie panikuj :-) tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Do chce miec fajny cyc Implanciki ponad 400 to juz jest cos !! :-D napewno boskie sa , w sumie tak sobie mysle ze moglam brac wieksze * wybralam 350 wysoki profil I tak mysle ze malo troche .przy wyjsciowce 70 B moglam wziasc ze 400 .ale I tak lepsze to niz te moje poziomki co byly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×