Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Leeenia
Lidia :-) ciesze sie ze dobrze sie czujesz, gdyby nie ucisk na klatce piersiowej, poranne wstawanie i ta lewa piers bardziej spuchnieta to powiedzialabym ze czasem glowa mnei bardziej boli niz to powiekszanie :-) caly czas gdy bolalo to bralam tabletke gdy bol sie rokrecal wiec przechodzilo a przede wszystkim myslalam o efekcie...EFEKT !! pierwszy raz w zyciu zrobilam cos dla siebie !!! :-D Oby tylko wszystko wyszlo tak jak sobie wymarzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leeenia, czekam z niecierpliwością na zdjęcia od ciebie ;-) anonymous255280@gmail.com Jestemy tego samego wzrostu, tej samej wagi, wyjsciowki te same i nawet implant podobny... Ja będę mieć 330ml. A powiedz mi, pamiętasz jaka masz szerokość i wysokość implantu? Do operacji mam jeszcze 4 dni i dzisiaj już mniej się mamartwię, bo wczoraj.to bardzo przeżywała. Ból gardła mam mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
gosc ja mam implant okragly 320 ultra wysoki profil. trzymam za ciebie kciuki i nic sie nie martw, bo jak bedzie bolec dostaniesz przeciwbolowe, mam za soba dwa porody , zespol suchego zebodolu, ospe dwa lata temu, miewam migreny i z tego wsyztskiego to ten bol pomimo uporczywosci to jest jednak o umiarkowanym natezeniu i wydaje mi sie najmniejszy z tych moich poprzednich doznan :-), przeciwbolowe ci pomoga a po dwoch dniach bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Tequila22 Wielkie dzieki za fotki! I wszelkie info jakie napisalas w e-mailu. Masz przepiekne piersi nic dodac nic ujac. :) Nie dziwie sie ze wszystkim sie podoba :D Tylko Twoja wyjsciówka tez nie byla taka malutka :( Pozdrawiam Cie cieplutko i zycze powodzenia z kupnem staniczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Marzenko - nie planuje za 3 miesiące tutaj przyjeżdżać bi nie mogę tyle przerwy w pracy sobie robić. No chyba ze by coś się działo. Lekarz powiedział ze nawet za 6 miesięcy mogę wpaść jak będę gdzieś tutaj w pobliżu ;) Fajny cyc - jestem bardzo ciekawa reakcji Twojego Pana ;) kiedy się będziecie widzieć ? :* Lenia - masz już fotki tego ultra wysokiego profilu bo jestem bardzo ciekawa jak to wygląda; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Dziewczyny jak u Was bylo z pasem uciskowym? Dostalam go dopiero w 5 dobie po operacji. Dlugo trzeba go nosic? Po zalozeniu tego pasa odczuwam wiekszy bol niz po operacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Lidia_in_red Nie pamietam czy to Ty bylas z zagranicy? Czy ktos inny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka mi pas zalozyli tez po kilku h od operacji i npsze go do teraz. Wczoraj minelo 3 tyg. Moze jak pojade za tydzień na kontrole po miesiacu od operacji juz nie bede musiala go nosic. Czasem doktorek pozwala go odlozyc w zależności od tego jak piersi zejda w dol. Ten pas stabilizuje piersi by sobie nie bieagly i jeszcze pomaga im zejsc w dol wiec decyzja do doktorka należy. Ja widze ze w jednej piersi bardziej cos tam trzyma i jak nawet po miesiacu doktorek powie ze nie musze nosic to jeszcze ponosze go z 2 tyg chociaz po domu bo do pracy trochę ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia zobacze sie z moim dopiero za tydzień i jeszcze nie wiem czy mu je pokaże hehe jakos boje sie reakcji... faceci to raczej wzrokowcy, zobaczy takie blizny i klapa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Asienka ja nie mam pasa, jestem 4 dzien po operacji, lekarz zdecydowal ze nie trzeba pasa bo piersi nie wyszly wysoko ale ja wczoraj zadzwonilam do asystentki i dopytywalam czy oby napewno i tak pani powiedizla ze dla mojego komfortu psychicznego to disiaj mam podjechac i da mi ten pas. Tylko zastanawiam sie czy ktoras z was go nie nosila?? jak to z tym jest bo osobiscie wole go nosic niz potem plakac a z drugiej strony jesli on nie konieczny to wcale mi sie nie usmiecha nim sciskac;/ jak to z nim jest??pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
fotki zrobie w piatek po zdjeciu szwow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elleni no nieprzyjemne faktycznie to usuwanie drenow.troche mnie jakby szczypało. Poki co maz mnie juz odwozi do domu :-) dostałam silne leki do domu oraz antybiotyk .Strasznie kreci mi sie w glowie po tych lekach a bol nadal I tak ,strasznie sciska ten pas nad pieesiami I stanik tez tak sciska ze ledwo oddycham .niewygodne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Ssssylwia - tak jestem z Anglii i wracam juz w sobotę. Fajny cyc - hihi będzie na pewno ciekawy ;) Dziewczyny czy Was szwy czasem troszkę szczypia bądź ciągną? Ja mam wewnętrzne jakieś szwy które same się rozpuszcza także nie musze ic ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Lenia ka również bardzo czekam na Twoje fotki. Mojego maila masz pozdrawiam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
bb320 fotki podesle ci w piatek :-) czy ty tez bedziesz miec ultra wysoki profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia ja nie miałam pasa :) czy ja wiem czy są wysoko ? 3 tyg temu były wyżej więc kilka dni je pościskałam bandażem, teraz widać, że są już niżej i nie chcę więcej ich opuszczać :) i tak z latami grawitacja zrobi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
zuza1234 ja tak byłam zestresowana wyciąganiem drenów, ze z nerwów aż głowa mi bolała ;p jak przyszła dr i zanim wyciągnęła to ja całe ręce mokre i blada hehehe. Tylko zdążyła wyciągnąć i głowa od razu przestała boleć :) Co do uciskania to stanik niedługo ci poluzuje się trochę bo opuchlizna będzie schodzić ale ten pas nad nimi będzie dalej cisnął :( dasz radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce miec fajny cyc ale numer ! podziwiam że nie pokazałaś jeszcze :P mój mąż od razu po zdjęciu opatrunków widział, nawet cięcia oglądał hehe jedynie co to bał się dotknąć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Lidia_in_red Tak mi się coś kojażyło :) Bo ciekawa jestem podróży powrotnej. Wracasz samolotem? Napisz prosze po przyjezdzie jak się czyjesz :) ja zamierzam tak po 2 tyg po operacji wracać i jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ja juz w domku jestem.leze w lozku odpoczywam. Powiem szczerze ze rano dostalam jeszcze p.bolowe I od tej pory jeszcze nic nie bralam ,boli tylko przy chodzeniu I wstawaniu ; fotki podesle jak bede rozpakowana .na razie boje sie tego ruszac choc wolalabym to wszystko posciagac bo uwiera mnie szczegolnie ten pas na gorze przeokropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Ssylwia - tak wracam samolotem. Ponoć to się nic nie czuje ale zdam relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
dziewczyny mam kolejnego stresa, robilam badania do operacji i wyszedl mi troche podwyzszony fibrynogen norma do 400 a ja mam 458... niezly zonk.. wyslalam badania do kliniki czekam co powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Dziewczyny, jutro 10.45 mam byc w klinice, pewnie beda mnie ciachac kolo 12. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Lenia Ja będę miała 320 hp. Doktor mi nie proponował ultra. Mam szeroką klatkę 78 cm być może dla tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
to ja 82 nie martw sie, wszytsko bedzie dobrze :-) ja juz jestem calkiem zakrecona, przed zabiegem lekarz mowil ze wklada mi 320 ultra wysoki profil a teraz dostalam dokumenty ze szpitala i mam napisane ze mam : Firm Mammary Implant, Textured, High Profile. wiec chyba to znaczy ze mam wysoki profil a nie ultra wysoki jak myslicie? implanty mam firmy SEBBIN. ma ktos takie? Tez mi dowalili pas ( na wlasne zyczenie) i terz czuje bol lewej piersi i pod lopatka dziwne czemu tak przy wdechu tez mnie boli jakby mi ktos cos wkladal jakas srube..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
To ja 82 Trzymamy za Ciebie kciuki bądź dzielna ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeenia TY się tam nie wczytuj w papiery tylko się ciesz ze masz super cycochy i operację już za sobą. Powiedz widziałaś się już w lusterku bez stanika? Jak Twoje wrażenia na ten moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
To ja 82 dasz rade ! :) nie martw sie na zapas .ja sie baaardzo stresowalam a dzis dopiero drugi dzien I przyznam ze duzo lepiej.pierwszy dzien najgorszy jak dla mnie choc prog bolu mam niski I bol zawsze zle znosze .biore tramal mocne leki I jest znosnie .jedyne co przy wstawaniu rozpiera klatka jak juz troche rozchodzisz da sie funkcjonowac pomalutku oczumywisie zadnych g***townych ruchow.Trzymaj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gwałtownych mialo byc niewiem skad te gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×