Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Leeenia
gosc Anka wyslij mi prosze zdjecia przed i po , dopisz jaki bralas rozmiar implantow :-) z gory dziekuje trifek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Hej dziewczyny ja od jutra mam 10 dni do operacji. Do tej pory się nie bałam wręcz nie mogłam się doczekać ale im bliżej terminu tym bardziej zaczyna dopadac mnie stres :( czytam codziennie wasze posty i mimo iż mam wysoki próg bólu to trochę mnie to przeraża. Urodziłam 5 dzieci tak tak piątkę i cycki mam straszne ale już niedługo:) też mam obawy czy wyjdą takie jak chcę mam mieć okrągłe pod mięsień cos powyżej 400cc firmy Mentor dokladny rozmiar mam wybrać w dniu zabiegu. Doktor powiedział że możemy poszaleć z dużym implantem bo mam dość szeroką klatkę piersiową a ja chce miec ładne i duże D ewentualnie E. Mam 161 cm wzrostu jestem szczupła waże 62kg jestem dosyć wysportowana i mam umiesniona sylwetkę stąd taka waga. Silownia to mój nałóg:) Moja wyjsciowka to miseczka B w chinskich push up a pod biustem mam 82 cm trochę nietypowo ale mam zamiar iść do sklepu z bielizną gdzie profesjonalnie dobierają biustonosze i zobaczę jaki naprawdę mam rozmiar wyjsciowy. Fajnie ze niektóre z Was mają to już za sobą i możecie cieszyć się dużymi ladnymi piersiami a komfort psychiczny jest ok :) mam zdjecia przed i jesli ktos zechce to wyśle przed i po jak wroce do domu po operacji. Zabieg mam w Lublinie u dr. Nawrockiego, który operuje również w Polanicy Zdroju. Pozdrawiam Was wszystkie Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dzięki Dziewczynki za wskazówki co do staniczków może uda mi się w końcu znaleźć coś odpowiedniego. Sylwia - wysłałam Ci maila ze zdjęciami. Lena - mi opuchlizna szybko zeszła bo po niecałych 2 tygodniach nie było już po niej śladu, ale lekarz sam stwierdził że szybko się goję. Mięśnie z kolei mi puściły tak ok. 5 tygodnia. Piersi stały się ruchome i mogłam zacząć je zbliżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia chętnie wymienię się zdjęciami. Ja mam za miesiąc. Myślałam że będę mieć plastyka ale dr jest dobrej myśli ze się uda bez m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dobry wieczór Dziewczyny. byłam dziś na kontroli i jest o niebo lepiej niż 2 dni temu one naprawdę się zmieniają. Przepraszam za czy ten lament ale jak widziałam takie okropne cycki swoje dosłownie góry i doliny to myślałam o tym ze zniszczyła swoje życie. Naprawe piątek i sobota były dla mnie najgorsze plakalam i ta depresja po operacji była straszna. Dziś jeszcze nie są idealne bo wiadomo o muszą się ulozyc ale w porównaniu do tego co było 3 dni temu musze powiedzieć ze są zupełnie inne. Nawet zaczynają mi się podobać. odnośnie stanika po operacyjnego dla mnie mój lekarz twierdzi ze ja go nie mogę mieć ponieważ ja swoją wyjściowa pierś miałam dużą czyli C całkowicie płaska od góry która zeszła w dolna partie całkowicie i teraz broń boże nie wolno mi stanikiem podnosić tego do góry tylko opaska Spychalski w dol bo on w środku piersi przyszykowal "loże " czyli miejsce w które jak miesien puści to implant musi się zsunac o jakieś 2 cm jeżeli założę stanik to uniemozliwie piersi aby mogła się zsunac. Dużo pacjentek ma stanik po operacji ale ja wg niego nie mogę go mieć bo musi mi sam opasc implant. Na boki mi się piersi nie rozejm ponieważ całe5miejsce wypełnił w moim cycku implant i nie ma szansy w żadną stronę się rozejsc na boki. Ja mam duży i ciężki implant bo 400ml dlatego musieli u mnie na maxymalnej wysokości umiejscowić bo pod wpływem ciężaru by się opuścił tak czy siak a jak włożyli by niżej to siedziała by ta pierś za nisko. Tak mi wytłumaczone dziś wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No w końcu jakieś pozytywne wieści. Juz się martwilam. A byłaś u tego drugiego czy dajesz sobie spokoj? Prześlij mi jakieś zdjatko dla porównania jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Lidia in red no nareszcie dobre wieści. bardzo sie ciesze. wysyłaj fotki jak mozesz sylwiaa1906@op.pl. ja nie mogę spac przez katar. .. taki mam zatkany nos.... do operacji 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Lidia in red .super ze wszystko ok .u mnie jeden dzien po zabiegu jeszcze leze w klinice. Opuchniete wszystko na maxa noi jednak boli .tzn jak sie lezy jest ok tylko gorzej zeby wstac przy tym jest bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Zuza zazdroszczę ze juz jesteś po !! jskie mialas wkladeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Hej sylwia , implanty 350 cc ultra wysoki profil pod miesien. Dzis ciut lepiej bolowo jak wczoraj choc kroplowki non stop z tramalem I doustnie daja mi voltaren tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
zuza1234 ja tez mam urltra wysoki profil i teraz sie zastanawiam co to wlasciwie znaczy- czy one beda jakies mega twarde? bo ja wstepnie mialam miec rozmiar 280 wysoki profil ale decyzje mialam podjac w dniu zabiegu i przyjechalam, powiedzialam ze wybieram jednak 320 a lekarz powiedzial ze skoro 320 to bedzie musial dac ultra wysoki profil. Powiedzial ze beda twardsze- bo cos za cos.. A teraz zastanawiam sie co wlasciwie mial na mysli?? Czy ktoras pomoze ?? Mam 165cm, 50kg ,68 pod biustem i mialam resztke gruczolu po wykarmieniu dwojki dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
tequilla 22 dzieki za odpowiedz kochana jestes ;* lidia-in red wyslij mi prosze fotki trifek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Do gość Marzena Ja tez byłam przekonana, że będę mieć plastykę jednak okazało się, że sam duży implant wystarczy co Mnie bardzo cieszy :) bylam tylko na jednej konsultacji u dr.Nawrockiego w Lublinie. Opinie doktora, cena i miejsce zabiegu, i brak plastyki przekonał mnie po jednej konsultacji . Konsultowalam się z wieloma lekarzami przez internet wysłałam zdjęcia i każdy proponował mi wkładki anatomiczne i plastykę za kosmiczne ceny mam nadzieje że będę zadowolona. Dam znać jak będę po zabiegu i podacie emaile i wyśle Wam zdjecia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Tequila22 W intimissimi są teraz jakieś biustonosze bez fiszbin, ostatnio kupilam ;) nosze rozmiar 65 F lub 70 E a przymierzylam 70 B tylko z miękką miską i jest ok. Jest też strona internetowa intymna.pl, tam tez cos mozna znaleźć. W Trimpf, niedawno tez kupilam super miękki biustonosz z fiszbinami ale przecież można je sobie wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leeniaa !! :-) bierz wieksze ile sie da .one potem I tak opadna bo grawitacja zadziala. Ja m 160 cm wzrostu waga 49 kg . Wyjsiowke mialam 70 B. Wybralam 350 ultra wysoki profil .fakt sa twarde ale dzis drugi dzien po zabiegu o one napewno zmiekna I sie uloza . Teraz sa opuchniete I bola ale mysle ze to minie. W sumie wylam z bolu ze dwie godziny po obudzeniu.Dzis juz lepiej .sama wstalam zjadlam sniadanko itd. Teraz mysle wyszlo pelne D a moze troche wiecej. Ciezko ocenic bo opuchmiete sa I twarde .zapakowane w stanik I pas taki na rzep u gory nad piersiami , aha noi implanty wybralam okragle :) Najgorzej tylko przy wstawaniu ciezko plecy dzwignac bo bol napiera na klatke . I w sumie poki co sie polozylam spowrotem leze bo po tych srodkach p.bolowych kreci mi sie w glowie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Zuza ekstra ze czujesz sie lepiej ;) a jaką wyjsciowke miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Tequila22 jak znajdziesz coś fajnego internetowo to daj znać :) ja kupiłam w esotiq ale z fiszbinami. Nie to, że mi niewygodnie w sportowym bo bardzo wygodnie :) pewnie będę w nim często chodzić ale coś ładnego też by się przydało :P Podobno może być stanik z fiszbinami ale ważne żeby nie uciskały one od spodu na piersi, ramiączkami nie podnosić piersi do góry i aby końce fiszbin były skierowane na środek pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red świetne wieści że już psychicznie lepiej się czujesz :) a powiedz jak sutki twoje? nie bolą cie jak nie masz stanika? nie podrażniają ich ubrania? pamiętam że mnie tak bolały, że ręką nie mogłam dotknąć:/ nie wyobrażam sobie że mogłaby jeszcze bluzka majtać się po nich i dotykać. teraz jest już lepiej ale na początku byłam przerażona, że tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Sylwia .moja wyjsciowka to bylo 70 B Takie mizerne B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
zuza1234 właśnie najgorsze jest to wstawanie ... zanim ja się przybrałam do tego, zanim podniosłam to z 20 minut hehehe A jeszcze jak pomyślałam, że będzie tak bolało podnosząc się to odechciewało mi się w ogóle ruszać :) ale wszystko minie. ;) fajnie, że już jesteś po :) dziewczynki wy pochwalcie się tymi swoimi extra wysokimi profilami jak zdejmiecie opatrunek :D strasznie ciekawa jestem jaka różnica jest między wysokim,a tym co macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
zuza1234 ja jestem 4 dzien po operacji :-) wybralam 320 okragle ultra wysoki profil bo mi zostalo po wykarmieniu dzieci sam gruczol praktycznie nic i lekarz powiedzial ze to maks wiec pewnie skoro mialas male B to tobie dal wiecej bo bylo wiecej gruczolu zeby implant przykryc a u mnie prawie nic :-( zastanawiam sie jedynie czy ten ultra wysoki profil nei wyjdzie jakis mega twardy bo to ponoc jest model taki ktory najbardziej trzyma swoj ksztal.. Zobaczysz ze jutro juz zapomnisz o tym najgorszym bolu. Mi tez bylo slabo jak wstawalam i od razu niedobrze mi sie robilo ale pielegniarki mowily ze to po narkozie i ze trzeba to rozchodzic..ja mam przerwe miedzy piersiami tak ze 3cm (na mostku) ciekawe czy jak piersi stana sie ruchome to czy bede mogla je zblizyc w staniku zeby ten rowek byl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leenia. Poki co sa twarde ,faktycznie .lekarz mowil ze to sie bedzie zmiemialo z tygodnia na tydzien I beda mieknac a potem bedzie mozna juz nimi merdac I ukladac w staniku. Mimo ze mam okragle to stercza strasznie w gore noi wbija mi sie taki pas pod pacha na rzep co mi zalozyl na gore dodatkowo.cholernie niewygodne.zaraz ide wyciagac beda dreny m nadzieje ze to nie bedzie bolalo bo juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczynki wyślę wam moje fotki jak wróci mój ukochany z wyjazdu bo wczoraj wieczorkiem wyjechał i nie ma kto mnie fotografować. Chyba ze takie przodem tylko to zrobię wieczorkiem i wyślę. jeśli chodzi o sutki i cala brodawki mam jeszcze bardzo mocno opuchnięte także nie przeraził się jestem dopiero po 5 dniach od operacji. Eleni - tak draznia mnie i to sttaaaaasznie! Chciałam Wam naprawdę podziękować za wsparcie dziewczyny w te ostatnie dni a w szczególności Marzenie i fajny cyc które cały czas były ze mną w kontakcie na mailu i pomagały. Jeszcze raz wielki buziak i mam nadzieje ze nie pomyślcie ze jestem wariatka ale same widzialyscie jakie miałam okropne cycki tuż po. Sama myślę że jednak lepiej jest mieć ten stanik i tydzień bity go nie zdejmować dopoero po tygodniu do mycia juz teraz wiem czemu lekarze tak mówią poprostu one mogą wyglądać tak pofalowana jak moje na początku. Aha dodam jeszcze ze czuje się świetnie swobodnie ruszam rękoma i dzisiaj pierwszy raz wstałam sama z łóżka; ) Buziaczki i miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia będziesz mogła je zbliżyć z pewnością :) ja miałam też ze 3 cm jak nie więcej, a teraz w staniku sportowym one dotykają do siebie praktycznie :D szkoda, że tak bez stanika nie utrzymują się ;p ale już chyba na maxa je zbliżyłam do siebie ile można było:) . Raczej implant nie ruszyłby mi się więcej do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
zuza1234 wyciąganie drenów jest do przeżycia :) nieprzyjemne bo czujesz jak spod pachy coś ci wyłazi ale da się wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia ale wyślij mi jak możesz teraz jakie masz przed zabiegiem. Ja ci wyślę swoje. Porównamy swoje obwislosci. Maila pisałam ci wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia no coś ty. Nikt nie pomyślał że jesteś wariatka. Każda z nas by spanikowala. Dobrze ze wszystko zaczyna się układać. A przyjeżdżasz jeszcze na konsultacje za 3 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia Kochanie jak sie ciesze ze u Ciebie lepiej :* jak sobie myslalam jak placzesz to tak mi szkoda bylo Ciebie. Ale ty to musisz byc niezla panikara i wariatka hehe Twoj chlop musi miec cierpliwosc hihi. Ze tak powiem A NIE MOWILAM :P:P tteraz jiz bedzie coraz lepiej. Cycunie sie uloza i zakochasz sie w nich :) mnie moje sie zaczynaja podobac a tez mialam troche problemu z ich akceptacja zaraz po operacji :) ale teraz juz lepiej. Wole moje armaty niz te zwisy sprzed hihihi. Ale najbardziej to jestem ciekaWa reakcji mojego faceta bo nic a nic mu nie pokazalam. Jestesmy w rozlace na okres operacji i rekonwalescencji a on taki dobry i cierpliwy ze nawet nie pyta hehe. Moje sutki tez sa nadwrazliwe ale kiedys prawie wcale jakies czujne nie byly. wiec nawet mi to odpowiada bo wiem ze to jeszcze sie zmieni. Zaraz po operacji byly mocno jakies tkie bolesne teraz juz mniej :) dla przypomnienia mialam ciecie Wokol otoczki i je zmniejsza łam i jeszcze ciecie pionowe bo mialam plastyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia no coś ty. Żadna nie pomyślała ze jesteś wariatka. Każda by spanikowala. Dobrze ze wszystko zaczyna się układać. A przyjeżdżasz jeszcze na konsultacje za 3 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×