Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćjmjulka
2 tygodnie wolego mam nadzieje ze to wy straży ale po 10 dniach mam komunie wrodzone gdzie właściwie nikt oprócz mamy niewie o zabiegu i nie chce by ktoś zauważył. Myślicie że 10 po zabiegu się uda funkcjonować normalnie ? Ja już dzisiaj mam ścisk zoladka a co dopiero w środę zwłaszcza ze mojego męża nie będzie ze mną bo ma pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats No widzisz, faceci tak mają. Gdy ja zrobiłam usta, mój mąż wołał do mnie glonojad i żartem mówił idź umyj akwarium hahaha a po tygodniu cisza. Bo zobaczył, że się ładnie wszystko ulozylo i nie jestem ani glonojad ani kaczka ;) im czasu potrzeba. Będzie dobrze :* Jak się miewają dziś Twoje przyjaciółki ? Hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 trochę pobolewaja I zmęczone po nocy (to chyba najgorsze że wszystkich utrudnień i niedogodności- spanie na plecach) modlę się o pierwszą przespana w całości noc eh.. ogólnie na dziś dzień plan mam taki żeby wytrzymać bez przeciwbolowek :-) ale cieszę się doktorek się spisał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Czy to już ten moment , że można zobaczyć fotki ? Powiem Ci że jestem mega ciekawa jaki efekt uzyskałaś przy tych implantach. Fakt że ja mam wyjściówkę mniejsza Ale efekt zapewne podobny by wyszedl... oby heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny czy możecie pokazać swoje cuda zbliżone do rozmiary 290? Proszę chce porównać ha w środę juz wyślę swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 przypomnij mi meila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Faktycznie spuchniete, ale piękne są :) I blisko siebie :) opuchlizna zejdzie to będą idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dzięki kochana Marbier88 też mam taką nadzieję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie , będzie :) Ja głupia już dni odliczam do swoich hahaha a to jeszcze kupa czasu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czemu ale na razie nie umiem się cieszyć moimi nowymi cycuchami, jestem strasznie przygnębiona :( Cały czas myśle ze po co mi to było. Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Kryska ja tak mialam. Pierwsze dni to w ogole bylo mi to obojetne ze je sobie zrobilam. Są to są, jakby nie bylo tez by bylo ok. Potem mialam faze ze są za małe, potem że obce i takie nie moje, nawet nie miałam ochoty ich dotykać. Teraz tez sie jeszcze nie zachwycam, ale jak rozepne stanik to juz sie usmiecham ;) poczekaj na efekt koncowy, bedziess skakac z radosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Kryska, też tak miałam. Kilka dni po operacji złapałam kryzys...spowodowany niedyspozycja... Myślę, ze to normalny stan...czekam aż wszystko wróci do normy, zacznę normalnie funkcjonować i przedewszystkim na to, aż moje piersi staną się "moje", głowę opuści strach czy wszystko odbywa się prawidłowo etc. Czekam trochę zniecierpliwiona na zadowolenie w pełni, nowe stroje kąpielowe, bieliznę i wszystkie przyjemności. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bo już myślałam ze ze mną coś nie tak, bo tak bardzo tego chciałam a teraz przez to ze jestem obolała i taka trochę kaleka to wcale się nie cieszę. Tez mi się wydaje ze mam coś obcego na mojej klatce i ten strach, czy będzie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja to juz szczerze jestem zmeczona ta niepelnosprawnoscia. Rąk nie podnoś, nie dźwigaj, żadnych gwałtownych ruchów, do autobusu nie podbiegaj, delikatnie z myciem, bluzki głównie rozpinane, zakrywaj stanik i pas... Serio męczące to i może też dlatego te piersi tak jeszcze nie cieszą. Odliczam wręcz dni do zdjęcia tego pancerza i powrotu do pełnej sprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiula
Dziewczyny, kiedy można: a. zdjąć opatrunek i stripy b. założyć normalny stanik? Po miesiący i 3 tygodniach mam imprezę i chciałabym założyć normalny stanior...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiula, to powinien Ci powiedziec lekarz. Kazdy lekarz ma nieco rozne podejscie ale tez duzo zalezy od indywidualnego stanu po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Marbier88 a usta robiłaś implantem czy kwasem hialuronowym? :-) Msnats a ja mogę też zdjęcia dostać? :-) czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
ja byłam raz we wrześniu i juz się chyba wszystko wchłonęło. Teraz się chce jeszcze raz iść. Utrzymuje Ci się to tak długo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Popielata_Lola poszło :-) a Ty masz swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popielata_Lola Pierwszy raz gdy zrobilam trzymało mi sie ok 3-4msc , wiec bez rewelacji, drugim razem trzymało mi sie rok z hakiem, a obecnie w lipcu minie 2 lata od ostrzykiwania i nadal go mam, ale powinnam go już odświeżyc :) kosmetolog mówiła, że za każdą kolejna aplikacją efekt sie wydłuża, ale to tez sprawa indywidualna, wszystko zależy od organizmu :) mój jak widac jest bardzo oszczędny haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
msnats jak ząb? Przeszło ci? Dziewczyny jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Msnats tez poprosze zdjecia:) karole2013@onet.pl jak sie czujesz? Ile jestes po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Kurczę mi dzisiaj mija 11 tyg po Op i nadal boli mnie prawa pierś , to już chyba nie jest normalne Nie jest opuchnięta ani zaczerwieniona a jednak mnie pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Poielata lola czy możesz mi podesłać Zdjęcie swoich nowych piersi - chciałabym zerknąć na ta bliznę przy brodawce. Czy jest duża, mała - mam wizytę kontrolna w przyszłym tyg i muszę się przygotować do rozmowy. Z góry dziękuje . Moj adres odadoz12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
GoscAda Nie boli nic odpukac, chyba zwykł a nadwrazliwosc daleko sobie znać. goscKarolek 6 dni po op. Czyje się ok, tylko to spanie na plecach mnie wykancza. Bardziej bolą plecy niż piersi. Dziewczyny po jakim czasie bylyscie w stanie się w pełni wyprostować? Ja nie jestem w stanie, grawitacja i szwy Ciagna mnie w dol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
msnats super ze masz spokój z zębem bo nikomu nie życzę tego co dama przeszłam Co do pleców MUSISZ się prostować , nawet jak będzie bardzo bolało rób ćwiczenia pt ściągaj łopatki do tylu chociaż na pare minut kilka razy dziennie szybciej się zregenwrujesz i cycki będą się inaczej układać mi to kazał ćwiczyć anestezjolog już kilka godz po OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Dziewczyny, Tak czytam że po operacji trzeba spać na plecach, ale można na płasko czy w pozycji pół siedzącej? I to jest zalecenie lekarza tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka dziewczyny,mam takie pytanie czy można mieć do operacji hybryde na paznokciach u rąk i nóg? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×