Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Anka40
Livia 85, podaj mi proszę swoje wymiary i wyjściówkę. Mam ten sam implant ( chociaż dr Sirek namawiał mnie na większy) mam 158 cm, 48 kg, ok 73 cm pod biustem , aktualnie 86 cm w biuście (przed małe A) jestem ciekawa jak u Ciebie wyszedł ten implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja chcę zadzwonić do lekarza czy cos może sie zwolilo wcześniej chociaz tydzień ale pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Anka40 podzielilabys się swoim zdjęciem? Jestem tego samego wzrostu i ciekawa jestem jak implant wygląda na małej osobie :) Jaki rozmiar proponował Ci chirurg? Mój mail to banofi.contact@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Kryska Ty pewnie już po:)Daj znać co u Ciebie,czekamy. Ada ja ciągle boję się tych efektów po operacji za kilka lat...Tłumacze sobie że wszystko jest w głowie.Czy Wy też miałyście takie schizy przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Livia i Anka jesteście naprawdę drobne.Ja jestem tego samego wzrostu ale ważę w zależności 53-55.Czy możecie przesłać fotki z opisem implantów,jakie i gdzie robilysce i za ile? natasza251@autograf.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Monika88 dziękuję za zdjęcia:) piersi rewelacja, jestem pod wrażeniem rzeczywiście widać, ze piersi z czasem się zmieniają. Zdjęcie w body jest bueno :) Anka40 przyznam szczerze, ze jeszcze się nie mierzyłam (nawet nie mam miary w domu) :), jestem bardzo podobnej budowy, wzrost 160, waga 44kg, pod biustem 65cm, biust mniej niż zero...Na staniku po operacyjnym 70C. Dr Sirek powiedział, ze w moim trudnym przypadku to największy implant jaki może mi zaproponować :) mogę wysłać Ci zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 przepisał pyralgine i Ibuprom.. haha ale w sumie nie potrzebuje nic mocniejszego (awaryjnie mam w domu ketonal itp ) Ale nie ma co przesadzac.. spodziewałam się że będzie dużo dużo gorzej. Niestety jest ogromny dyskomfort Ale liczę na to że sprawnie pójdzie i niebawem minie :-) oczywiście zaglądam pod bandaż regularnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livia nie widzę żadnej przerwy między Twoimi piersiami, sa pełne i ładne.Pewnie jeszcze Ci się ułożą,bo minęło niewiele czasu. Może jaka tego na zdjęciach nie widać ale serio nie wiem o czym piszesz,jakby były bliżej to nie byłoby naturalnie.Javto zazdroszczę Wam przyszłym a ciągle nie jestem pewna co robić.Zobacze co mi na konsultacji lekarka powie. Ada jak się czujesz,Kryska co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Acha i popieram zdanie Livi , że Monika w tym body jest szałowa, pewnie od męża odgonić się nie może:) Monika gdzie je kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
msnats To super, że nie musisz się wspomagać żadnymi mocnymi lekami :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może przez to, ze nigdy nie miałam biustu i nie wiem jak powinien wyglądać :) hihi a tak poważne, to zależy mi na tym żeby stały się ruchome i miękkie, żeby stanik mógł je zebrać i stworzyć sexy rowek... Boję się że to się nie uda... Izuu a kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja tez jestem bardzo ciekawa kiedy stana sie ruchome zebym mogla je zebrac do srodka. Jestem 3 tyg po operacji a nadal sa twarde. Wiadomo ze to indywidualna sprawa ale powiedzcie chociaz mniej wiecej kiedy spodziewac sie tego zjawiska. Wypowiedzcie sie dziewczyny juz dluzej po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem w pokoju właśnie mnie przywieźli Na razie nie jest zle jedynie czuje nacisk na klatkę i jak mocniej biorebwdech to czuje mostek ale jestem jeszcze pod wpływem środków także zobaczymy później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
kryska trzymaj się, miałam identyczne odczucia po... I byłam zaskoczona że nie jest tak źle :) będziesz napewno słaba, ręce będą ciężkie, wstawanie też nie łatwe, a noc mi się dłużyła, może Tobie zleci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka40
Livia 85 ty jesteś drobinka przy mnie...8 cm mniej pod biustem to sporo, na pewno implant pięknie wypełnił klatkę piersiową. Mnie dr proponował 330ml, ale panicznie bałam się "balonów"oraz tego, że będą uciekać na boki teraz wiem, że te 330 ml też byłyby ok chociaż uwielbiam moje 290 ...są w sam raz. Co do zdjęć, może trudno w to uwierzyć, ale nie mam żadnego. Długo nie mogłam ich zaakceptować...wydawały mi się takie obce...dlatego postanowiłam je zostawić w spokoju...pomogło, po paru miesiącach się polubiałyśmy i teraz nie wyobrażam sobie życia bez nich☺ Jak się zmobilizuje do zrobienia zdjęć, to wyślę. Livia chętnie zobaczę twoje zdjęcia. ankak1729@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Kryska trzymaj się ,bierz przeciwbolowe żeby nie dopuścić do bólu.Ile trwała operacją?I jak dr,uspokaja,jest wyrozumiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Izuu Livia dziękuję kochane jesteście. LIVIA lekarz zrobił naprawdę dobra robotę, rzeczywiście miałyśmy zero teraz mamy fajne cycki!! Izuu czekamy na ciebie. Tak od męża nie mogę się odgonic, ale wcale nie chce w zasadzie :) :) a te body czarne kupiłam jeszcze jak byłam płaska i myślałam że zdobienia na piersiach zakryja ich brak, ale niestety nie zakryly. Za to teraz je noszę. Kupiłam jej za jakieś śmieszne pieniądze chyba 25zl z allegro, pewnie od chińczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Izzuu ja mam 4 dychy na karku wiec za pare lat najwyżej wyjmę implant . Tylko u mnie jest inaczej bo ja miałam kawał swojej piersi tyle ze już nie wyglądały fajnie , dr nawet sugerował samo podniesienie bez implantu ale ja oczywiście stwierdziłam ze nie po to będę cierpieć :))) No i mam :) w ciuchach wyglądam tak samo ale strój kąpielowy robi różnice i mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Livia moje zmiękły bardzo szybko , najpierw lewa ale ja mam małe implanty a to ponoć tez ma znaczenie ale początek był trudny twarde głazy jakieś takie świecące do tego :) No fajnie nie było Nadal się zmieniają wyglądają coraz bardziej naturalnie Daj im czas polubicie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Kryska odpoczywaj , kilka trudnych dni i będzie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika wyślij i mi bardzo proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Livia wysłałam Ci fotkę jak zbliżam piersi, więc po dwóch miesiącach w moim przypadku mogę ****ardzo zbliżyć do siebie, ale stanikow zbierający jeszcze nie noszę, bo jeszcze za wcześnie. Może to śmieszne ale w końcu podczas seksu moje piersi są ruchome a nie przytwierdzone do klatki nieruchome piłki. KRYSKA witaj wśród cycolin. Nasze zacne grono się powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Ada też nie mam dużych implantow 290ml, czekam z niecierpliwością kiedy staną się miękkie i bardziej moje :) w tym wszystkim to chyba czas, to czekanie i niesdyspozycja jest najbardziej bolesna.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Dziewczyny w necie nic nie znalazłam a wiedziałam ze na was można liczyć. Popielata lola, Ada, czy mogłybyście podesłać mi zdjęcie swoich piersi tak żebym widziała te poprawione brodawki? Ta bliZne? Czy bolały was długo? U mnie kwestia wyglada tak ze ja zwracałam przed op uwagę lekarzowi ze są krzywo ale on stwierdził ze włoży tak implanty (miałam rożnej wielkości) ze się poziom wyrówna. Ale tak się nie stało. Niedługo mam kontrole (ta po 10 tyg) i chce z nim poruszyć ten temat. Nie wiem czy Ew korekta wiązała by się znowu z narkoza? Czy znieczulenie miejscowe? Jaki to ból itd? Moj adres odadoz12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Eh , czy tylko moje posty znikają? Czy znów cos się wiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowane eee
Wygraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Livia ja ze wzgl na asymetrię mam 2 wielkości 220 i 275 ml wyszły mi z tego C/D czyli tak jak miałam przed dziećmi ale teraz da takie fajne pełne Gosciowa nie gniewaj się ale ja nie wysyłam fotek , mało tego nawet nie robiłam żadnych zdjęć ani przed ani po :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola fotki poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gosciowa ja miałam przesuwane brodawki przez to ze miałam podniesienie swojego biustu dość dużego dodam a ze miałam tzw zjeżdżalnie wypełniłam je od góry okrągłym implantem żeby były takie fajne pełne Dr mi tłumaczył ze będzie wycinał brodawki , podnosil piersi usuwając cześć skory i wpakuje implant skoro się upieram i potem przyszyje brodawki na nowo tyle ze wyżej Ale ja mam przez to bardzo pocięte bo nie dość ze brodawka wokół to jeszcze wzdłuż i pod piersią dość sporo Brodawka się ładnie goi i właściwie najszybciej pozostałe blizny są jeszcze widoczne , mam za sobą już jeden zabieg fraxel i pod koniec maja umawiam się na kolejny ( mam to w cenie zabiegu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
gosciowa123 mnie operacja w ogóle nie bolała :-) tylko tyle że do teraz (a operacje miałam 20 marca) mam strasznie wrażliwe sutki. Nawet jak lekko dotknę ich ręcznikiem po kąpieli to wzdrygam się z bólu :-( i to jest jedyne co mnie denerwuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×