Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość popielata_Lola
Monika jak zwykle super, dziękuję :-D chyba codziennie klikasz sobie setki zdjęć i po tym poznać szczęśliwą dziewczynę :-D obyś jak najdłużej mogła się nimi cieszyć :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola no pewnie. Może nie codziennie, ale uwieczniam sobie żeby porównywać tydzień po tygodniu jak się zmieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Kochane mam pytanie.. czy któras miała po op jakieś problemy z zębami? Od wczoraj odczuwam dziwna tkliwosc w jedynce, zaczynam panikowac.. wszystkie żeby były zdrowe ! Czy to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
msnats jeżeli cofniesz się do strony 866 to zobaczysz tam wpis gośćAda, która rowniez ma teraz problemy z zębami, i nie tylko z nimi. Możemy zakładać, że to są początkowe problemy, gdzie organizm walczy z ciałem obcym (bo tak to wygląda, w końcu nie bez powodu tworzy się powłoka wokół implantu) i później wszystko się ustabilizuje. Jednak równie dobrze z czasem może się okazać, że problemy wcale nie ustają, a jedynie się nasilają. Wydaje mi się, że tutaj mamy lekką loterię i jedynie czas da nam prawdziwe odpowiedzi. Ja spędziłam juz godziny czytając artykuły i oglądając filmy dotyczące implantów i mam odczucie, że za kurtyną całych tych operacji jest o wiele więcej znaków zapytania, niż mówią nam chirurdzy. Na razie nie odwodzi mnie to od zrobienia operacji, ale zdecydowanie uświadamia, że mogę zetknąć się z nieprzyjemnym konsekwencjami po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Mam konto na Estheticon a nie mogę tam wejść. Jestem cztery miesiące po operacji i chciałam dodać zdjęcia. Może wiecie jak to obejść, co wchodzę na stronę pojawia się niebieskie pole i nic z tym nie mogę zrobić. Na gmailu odbieram wiadomości od dziewczyn z Estheticon a wejść na forum nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Ja tam wchodzę i nie mam problemu. Spróbuj wejść na stronę albo z innego urządzenia albo z innej przeglądarki internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, Tyle stron juz się naczytalam, trochę przestraszyłam ale nie odwiodlo mnie to od podjętej decyzji :) Jeszcze w tym roku chce mieć operację, przymierzam się od dawna. Jestem wysoka, mam chyba szeroką klatkę piersiową...a biust nieduże b. Jeszcze taki spadzisty a nie przekroczyłam nawet 25 lat. Miałam do nich dystans, potrafiłam się śmiać z nich wraz z narzeczonym ale od prawie roku nie mogę na nie patrzeć, zaslaniam się przed nim i odczuwam wielki dyskomfort. Koniec z tym :) juz nie będę stawiać na sobie kieliszka wina gdy leżę na plecach :p jestem jak stolik. Jakiego lekarza możecie mi polecić? Pozdrawiam, Kamila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja już jestem w hotelu i we wtorek idę jeszcze na kontrole do mojego lekarza. Muszę powiedzieć ze prawie w ogóle mnie nie boli, raczej taki ucisk na klatkę, No chyba ze niechcący napne mięśnie używając rąk. Jedynie gdzie czuje ból to na żebrach a w szczególności w ok pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Wow Kryska twarda jesteś! Ile masz km do domu od Szczyta,? Napisz jeszcze jak Charytonowicz, troszczy się, jest ok? Masz przeciwbólowe?Ten hotel jest blisko kliniki?To droga impreza?Kiedy do domu? Trzymaj się:) Co do tych skutków po operacji i ryzyku ja też się boje.Dziewczyny czy Wy też tak rozumiecie że te implanty to identycznie jak sztuczne biodro albo implanty w zębach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Kamila dziewczyny tu chwała różnych, zależy z jakiego regionu Polski jesteś? Ja mam konsultacje w Warszawie u Nasinskiej-Jurek Jurek.Mysle też o Charytonowicz od Szczyta.Wczesniej miałam umówiona w Linea u Łomianki, ale jakoś się zaraziłam,bo na forach wyczytałam że po operacji jest ignorantem i ma wszystko w tyłku po zainkasowsniu szmalu. Musisz doczytać w necie,umówić się na konsultacje a potem zadecyduj. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Izzuu ja dopiero co byłam u Charytnowicza na konsultacji i mogę go szczerze polecić :) Jest bardzo uprzejmy, spokojny, a przede wszystkim nie pcha konsultacji do przodu byle szybciej, tylko faktycznie słucha pacjentki. Tak samo jeżeli chodzi o kontakt mailowy czy telefoniczny - odpisuje i oddzwania w ten sam dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
kryska1983 ciekawa jestem bardzo jakie Ci wyszły! Podzielisz się zdjęciem jak juz bedziesz bardziej na chodzie? Śmiesznie, bo ja też z zagranicy i tez do tego samego lekarza :D Ale ja będę zostawać w Polsce aż do ściągnięcia szwów. Wole być na miejscu jakby się coś nieoczekiwanego przydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
W Linea miało być dr Łoń :) Dzięki Sarenka,myślę że też zapisze się do niego.Czytalam o nim same pozytywy,choć z 2strony Nasińska Jurek też jest chwalona i też u Szczyta operuje,ja mam u niej konsultacje W Medical Esthetic.Zobaczymy. Tyle że on u Szczyta bierze duzo, u Nasinskiej-Jurek w Medical wychodzi mniej. Zobaczymy co mi na konsultacji powie Ja Was podziwiam z tymi przykazanie z zagranicy.Pamietalam że Kryska z zagranicy przylatuje ale sądziłam że tu ma dom i te parę dni najgorszych na miejscu przeczeka. Ale na pewno dacie radę, wszystko jest do przejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Niestety, ale pomimo, że poziom medycyny (pod względem maszyn, badań itd.) w Wielkiej Brytanii jest rozwinięty, to sami lekarze są beznadziejni i po prostu bałabym się robić tutaj operacje. Kolejna sprawa jest taka, że chce mieć jak najlepszego chirurga i jak najlepszą klinikę, a jednak Warszawskie ceny i tak będą niższe od tych Londyńskich na przykład. Koszta operacji, hotelu i samolotu wyjdą mi łącznie około 22tys dlatego też mam nadzieje, ze jak będę u chirurga, który faktycznie dba o higienę, jest dokładny i używa właściwych implantów, to nie będę musiała juz przez to przechodzic przez długi czas. Oby, bo jednak koszta tej całej zabawy i tak są duże. Jeszcze do tego musze dorzucić tylko polowicznie płatny urlop (biorę miesiąc wolnego, z czego 2 tygodnie będę niepłatne), bo moja przełożona nie chciała się zgodzić, żeby wykorzystała cały roczny urlop (z czym się zgodziłam). Moja firma nie uznaje rekonwalescencji po operacji plastycznej jako chorobowe, bo to nie jest operacja, która ma na celu poprawienie zdrowia tylko jakby nie patrzył jest to moje 'widzi mi się'. Ale jestem i tak zadowolona, że mi idą na rękę, bo mogę mieć tyle czasu wolnego, ile potrzebuje, a jak wrócę do pracy to tez będą brali pod uwagę moja czesciowa niedyspozyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Jak zareagowali Wasi faceci gdy po paru dniach zobaczyli nowe cycuchy? Mój mnie właśnie zalamal.. mimo że uważam że wyszły pięknie Ale są meeega opuchnięte- on zero komentarzy a na koniec po moich uciskach powiedział że na razie mu się nie podobaja. Zresztą widziałam to w jego oczach. To było straszne... jest mi mega przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
msnats a Twój był za operacją czy przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manats nic się nie stresuj bo napewno się ułożą i będą jeszcze piekniejsze. Mój mąż na początku też dziwnie patrzył i nie komentował dopiero jak się ułożyły to powiedział jakie miał mysli na początku. Nasza psychika już od razu daje nam zadowolenie bo nie bylo biustu a tu nagle jest:) a facec***atrzą wzrok-obraz i koniec. Także głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
msnats współczuję naprawdę :-* nic się nie martw, ciesz się, chodź z głową podniesioną do góry. Zobaczysz że Ci się atrakcyjność w jego oczach podniesie jak bedziesz ładnie eksponować to co masz (nie wulgarnie) i inni faceci będą reagować. Wtedy zobaczy ze ma kobietę z pięknym biustem. Ale, swoją drogą to ja bym się nie przejmowała, Tobie się mają podobać bo dla siebie to zrobiłaś i to mu możesz powiedzieć :-) mój przyszły mąż powiedział mi po operacji ze zawsze byłam piękna a teraz mam jeszcze oszałamiający biust. Myślę że i Twój się opamięta, część mężczyzn potrzebuje chwili żeby ogarnąć. Miał płaską kobietę a teraz ona ma czym oddychać wiec spokojnie, daj czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Mój facet raczej też bez większego entuzjazmu... Nie ma jakiegoś wielkiego łał, Ale nie ma też sprzeciwów i wytykania sztuczności... Jak pytam co myśli, to odpowiada krótkim "ok"... Ale przyznam szczerze, ze trochę mi to wisi :) poczekam aż nabiorą odpowiednich kształtów i naturalnych wdziekow, jeszcze się będzie prosił :) myślę, ze w moim wypadku wynika to też z tego że splynely na niego obowiązki domowe + dogladanie mnie... A dla faceta to chyba za dużo :) msnats nic się nie martw, faceci to proste istoty, cycek to cycek będzie miękki i do dotykania, to zmieni zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Moj narzeczony jest fetyszysta jest chodzi o biust wiec jak tylko rozepne stanik do kapieli czy smarowania blizny to juz biegnie, dotyka, masuje, caluje. Zwariowal normalnie. Ale na poczatku nie komentowal, no bo wiadomo byly brzydkie i opuchniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Ogarnal się i przeprosił wooow powiedział że czeka aż zrobią się ładne heh.. przeeyazila to opuchlizna i kreski które się zrobiły od pachy .. dziękuję kochane moje za wsparcie :-* jesteście mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Nie ma się co dziwić facetom, że tak myślą , tylko szkoda, że to mówią głośno , bo ja gdyby nie to że dziewczyny na forum przygotowały mnie na to, że na początku piersi będą wyglądać tragicznie, też bym się przerazila. Dlatego najlepiej uświadomić męża, że na początku będzie nieciekawy wygląd, ja tak zrobiłam. Uprzedziłam go, mówiłam wiele razy, dzięki czemu był na to przygotowany i pomagał w zmianie opatrunków itd. Przeżywał to ze mną a teraz korzysta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzuu hotel jest niecały kilometr od kliniki i we wtorek jeszcze się będę z nim widzieć na kontroli bo mi powiedział ze wolałby, gdybym została do wtorku i przyszła jeszcze do niego. Dostałam receptę na antybiotyk i ketonal. Kazał dzwonić gdyby co kolwiek mnie niepokoiło, także widać ze nie olewa pacjentki. Czy twarda jestem to nie wiem ale najgorszy jest ten ból pleców bo nie wiem co mam ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Dziewczyny mam pytanie...dokładnie dziś poczułam jakby skurcze mięśni w lewej piersi, pojawiają się wtedy gdy trochę się napinam, np. zawieje wiatr, albo zrobi mi się zimno, albo chce coś głośno powiedzieć... Trwa to chwilę i mam wrażenie jakby mięsień ściskał implant...Nie chce wariować... I wydzwaniać jeszcze do kliniki. Znacie to uczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny ja juz w środę mam zabieg a miał być w lipcu ale zwolnili się miejsce jeju ale czuje stres i lęk ale też podekscytowani. Mam nadzieje ze po będzie dobrze . Nastawiam się na okropny ból wiec może pozytywnie się zaskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
msnats a ile po Op zaczęły ci się problemy z zębem? Ja kochana tak cierpiałam ze usunęłam ząb ( jak się później okazało był zdrowy) ale ból był nie do zniesienia , gryzła ściany z bólu :( potem albo przed bo już nie pamietam doszedł ból ucha - wszystko się działo z jednej strony , z prawej , z tej gdzie do tej pory „ czuje” pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
GoscAda ten ból zęba to taki mylacy.. dziś cały dzień spokój, może z raz dwa gdy dotknęła językiem przeszlo mówienie Ale tak nie będę już siala zamętu na zapas :-) co jakiś czas żeby mogą dac znać że żyją- mam nadzieje ze tak też było w tym wypadku. Jeśli niestety będzie się wzmagać to chyba pozostanie dentysta :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
msnats nie chce siać fermentu bo tez tak miałam początkowo i myślałam dokładnie tak samo a po 3 dniach myślałam ze fikne orła Dentysta zrobił fotę i nic nie było Nast dnia było tylko gorzej wiec postanowił go otworzyć i wyczyścić włożył lekarstwo a ja po 2 godz sięgnęłam apogeum i wróciłam żeby go usunął bo już po prostu nie mogłam z bólu Po usunięciu okazało się ze był całkowicie zdrowy :( Mam nadzieje ze u Ciebie tak nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
jmjulka urlop juz w pracy załatwiony? :-D będziemy trzymać kciuki :-) jedz dużo owoców i dbaj o siebie bo te trzy dni są kluczowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×