Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Jestem dobry z antyreklamy:D.Ale przyznam że jak nie przesadzisz ze stężeniem i ilością to raCZEJ NIE POWINNO BYĆ ISTOTNYCH PROBLEMÓW:classic_cool:.Ja prawie codziennie myję tym ząbki i wygląda na to że nawet bez picia dosyć solidnie zabezpiecza przed przeziebieniem:classic_cool:.Dzisiaj jadłem lodowatego loda własnej produkcji i nie mam większych problemów z przeziebieniem:classic_cool:.A porcja była spora-w nocy przed spaniem z pół kilograma i rano gdzieś tyle:classic_cool:.Jak koś chce poznać szczegóły to mój temat o tym: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4809006&start=0 :classic_cool:.Ja ostatnio poczułem spory przypływ sił:classic_cool:.Niestety nie wiem czemu to zawdzieczam bo stosuję wiele metod leczniczych i możliwe że nadtlenek wodoru ma w tym udział:O. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie Max to ta woda
dawno wyżarła zwoje mózgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
wszystko w większych dawkach jest szkodliwe bądź śmiercionośne.. jak kupie perhydrol35% sprawdzę 20 kropel na kawałku mięsa jak wyżre to ni będę tego brała;] jak myjesz tym zęby rozcieńczasz czy jak i wybieliły ci się??pluczesz potem czyms dodatkowo czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbków za bardzo nie chce wybielać:O.Ale zauważyłem znaczna poprawę samopoczucia zębowego-bolą znacznie rzadziej-zapewne przez skuteczną dezynfekcje nadtlenkiem wodoru i likwidacje kwasków weglanem potasowym:classic_cool:.Ja stosuję 30% nadtlenek wodoru z suchym weglanem potasowym:classic_cool:.z ubolewaniem musze jednak przyznać że odniosłem wrażenie że w mniejszym stężeniu nie bardzo chce działać a w tym co stosuję jest duża szansa na poparzenie-ja prawie zawsze się przyjaram bo to jest żrące:O.Jeżeli jednak dla kogoś ważniejsze są ząbki niż chwilowe poparzenia to polecam ta metodę;).A zwykle później nie płuczę i nie polecam-jak sie nie płucze zostaje trochę węglanu potasowego w paszczy który chroni ząbki przed pojawiającymi sie kwaskami;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już na zęby lepsza soda ocz
yszczona niż ta woda utleniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania z Koła
po przestudiowaniu topiku stwierdziłam, że spróbuję. wcześniej farbowałam włosy na blond i została mi się po tym woda utleniona do farbowania. Odkąd zaczełam ją połkac to czuję się lepiej, kwiaty rosną,wiosna idzie, czuję siłę, jestem buddą, kasza manna z nieba, dziwne zwroty głowy, Muminki i te sprawy to cała ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania z Koła
wartości dodane, Moda na sukces, sex, koty, marazm, dół, grób, robaki.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
ci co wchodzą tu i piszą posty żeby zatruwać innym życie niech nie wchodzą tu i nie piszą! ESYOT EŚLI CZYTASZ TO SIĘ ODEZWIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupiJaś
Pisać o niebezpiecznych skutkach stosowania stężonych roztworów nadtlenku wodoru, to tak, jakby ostrzegać społeczeństwo przed zgubnymi skutkami picia kawy i herbaty ponieważ zawarta w nich kofeina wypita w ilości 10 gram jest śmiertena dla człowieka allbo o zgubnych skutkach spożywania marynowanych w occie ogórków lub grzybów, ponieważ znane są przypadki zejścia z tego świata osób, które wypiły esencję octową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murti_h
A jak się ma picie wody utl. do palenia papierosów? Czy jest tu osoba palaca i pijąca H2O2? Mój przyjaciel nie potrafi rzucić palenia ale chce pić te wodę, kto doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
jedna osoba cały czas zmienia nicki i pisze bzdury chya zwariowała zupełnie no ale cóż wariatów przecież nie brakuje szkoda ,że nikt nie może z niej rosołu zrobić byłby święty spokój;] nie wiem kto dał link ale dziękuje bardzo:) czyli 30% h202 nie trzeba rozcieńczać tylko wtedy piję sie w kroplach tak jak pisał esjot prawda? pytam jeszcze raz bo boję się a nieumywakin pisze o góra 10 kroplach wiec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
ale nikt nie napisał tam ,że trzeba rozcieńczyć i jak to w końcu co.. bo już zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupiJaś
Na tym forum nawet głupi Jaś okazuje się jest mędrcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam przed Maxem
odbiło mu na Maxa - a oto jego wypowiedź z topiku pt. Dobre kosmetyki naturalne 08:56 Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; U mnie pod majtkami są takie kosmetyki . Moi wrogowie doprowadzili że wyszedłem z siebie i tak powstałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie chemist
Panie Chemist, co to są te wolne rodniki i niesparowane elektrony? Nie chce mi się czytać wszystkich stron. Moze krótko Pan mi to wyjaśni. Bo to jest straszne co Pan pisze. Jeszcze sobie krzywdę można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YIN-YANG
"CHEMIST" to dość prosto ujmuje picie wody utl.Na tej zasadzie można nie jeść ,nie pracować i nie robić jeprzeciwutleniaczeszcze wiele rzeczy bo szkodzą a kto to robi jest głupcem bo sobie szkodzi.To prawda o tych wolnych rodnikach woda utl. stymulując organizm stymuluje tez rodniki,no bo jak może być inaczej ?Na to rada jest prosta -równoległe spożywać pokarmy zawierające PRZECIWUTLENIACZE o których chyba wszyscy słyszeli. Co do nieuctwa to na Swiecie jest wiele instytutów medycyny akademickiej,które stosują terapię woda utl. -to tak zupełnie już do wiadomości naszej CHEMIST A prof. Barnard,który dokonał pierwszy przeszczepu serca był goracym zwolennikiem terapii wodą.Buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że to forum tak kiepsko działa....Już nie wiadomo, co prawda, co fałsz. Dużo złego dzieje się dzięki Maxowi, niestety...Takie porady, jak mycie zębów 30% wodą to horror. Ja myję mieszanką wody utl . 3% z sodą do picia, tak jak zalecał Nieumywakin. Max, zanim coś napiszesz, zastanów się choć chwilę. Niestety, zepsułeś ten wątek, szkoda, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YIN _ YANG
Racja stuprocentowa. "Wyżywanie "się na łamach forum akurat nie w tym kierunku co trzeba,to woda na młyn dla takich sceptyków jak CHEMIST,którzy gdzieś tam COŚ wąchnęli i uważają,że to cała wiedza w danym temacie.Nie ujmując nic czego np. nauczyli się w szkole trochę pokory w stosunku do tych co wiedzą więcej to bardzo pozytywna postawa.Szkoła pomaga TYLKO w starcie życiowym.Reszty uczy Nas życie,oczywiście jak chcemy z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:33 [zgłoś do usunięcia] papaja303 Szkoda, że to forum tak kiepsko działa....Już nie wiadomo, co prawda, co fałsz. Dużo złego dzieje się dzięki Maxowi, niestety...Takie porady, jak mycie zębów 30% wodą to horror. Ja myję mieszanką wody utl . 3% z sodą do picia, tak jak zalecał Nieumywakin. Max, zanim coś napiszesz, zastanów się choć chwilę. Niestety, zepsułeś ten wątek, szkoda, ..." Ale bredzisz:P.To nie jest moja wina że mi pomaga tylko stężony nadtlenek wodoru na ząbki:P.Podałem fakty a jak sie nie podobają to nie moja wina:P.Więc nie ma tu nad czym się zastanawiać w tej sprawie:P.Jak ktoś chce stosować rozcieńczone to może ale napisałem że mi nie pomaga na ząbki:P.No i się obawiam że od tego mogłem sie nabawić niedoborów związków cynku bo to jest zużywane prze leczeniu z ran i oparzeń:O.No i musze sobie odżywkę zmajstrować a gdzieś mi się cynk zapodział:O.A dziś po głodówce znowu miałem skurcze-chyba od niedoborów związków wapnia:O.Niestety czasami środek leczniczy musi być w takim stężeniu że powoduje środki uboczne:P.Np. w leczeniu nowotworów nadtlenek wodoru jest stosowany w znacznej ilości i na pewno wtedy są takie skutki:P.Nawet inne,bezpieczniejsze środki jak np. l askorbinian potasowy powodują w znacznej dawce skutki uboczne:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodam że to nie były żadne porady-ja tylko napisałem w jakim stężeniu to używam i dlaczego:P.I wcale nie twierdziłem, że należy takie stężenie stosować tylko że przy mniejszym nie widze efektów:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maxa Klauna
Piszesz o eksperymentach, które przeprowadzasz na swoim organiźmie i wydaje się dość dziwne, że jeszcze żyjesz, o ile są prawdziwe te informacje, które tu zamieszczasz. Te eksperymenty świadczą o niskim poziomie twojego wykształcenia, a wiedzę niestety zdobywa się przede wszystkim w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
zanim cokolwiek ktoś odważy się napisac nich przeczyta książkę Nieumywakina! a co do tej osoby co napisała ,że wiedzę zdoby się w szkole gorszych bredni nie słyszałam ..wiedzę zdobywa się największą poprzez doświadczenia życiowe...jeszcze raz proszę ci co nie chcą brać brać wody niech wchodzą na fora anty H202 i tam piszą te brednie i niech zostawią swoje szmatławskie wypowiedzi dla samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maxa Klauna
ona NaZdrowie Max Klaun wypowida się na Kafeterii w wielu tematach i pisze, że spożywa związki miedzi i potasu, a także czyści zęby 30% H2O2. Jeśli to rzeczywiście robi, to cud, że jeszcze żyje. A to, że jest wtórnym analfabetą (o ile skończył jakąkolwiek szkołę powyżej podstawowej) widać z jego zapisów, pełnych błędów, a także trudnych do zrozumienia, ponieważ nie potrafi logicznie skonstruować zdania, a tę wiedzę nabywa się w szkole - nie przez doświadczenie życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaNaZdrowie
więc zostawcie go w spokoju i innych i piszcie w temacie na temat H202 a nie tego jak kto pisze i jakie błędy robi.... to nie ten wątek ludzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×