Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość eliza888
cześć, to prawda długo sie czyta to forum, weszłam tu bo zaczęłam właśnie pić 3% wodę utlenioną (z apteki) z nadzieją na wyleczenie żył. Nieumywakin pisze w swojej książce, że terapia wodą utlenioną jest szczególnie skuteczna w przypadku dolegliwości sercowo-naczyniowych i wymienia przy tym m.in.: "żylakowato rozszerzone żyły". Zaczęłam klika dni temu pić z nadzieją że mi to pomoże. Czy ktoś próbował tej terapii w podobnym celu, macie jakieś doświadczenia? Ja mam wydolne, ale rozszerzone żyły, wydolne bo zdołałam sobie zregenerować zastawki żylne urynoterapią i pozbyłam się refluksu, natomiast nadal są lekko rozszerzone. Może woda utleniona pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaaaaaa
Proszę was o podanie jakis namiarów na zakup nadtlenku wodoru 30% przez internet, dla kilentów indywidualnych. Kontaktowałam sie już z POCH. SA. ale oni tylko na firme sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aharata moge cie zapewnic ze jestem bardzo sprawnym i wysportowanym facetem i juz prawie...oczyszczony i h2o2 dziala znakomicie i bezproblemowo dosc dlugo nie dodawalem do kapieli... jako ze w weekend chyba juz ostatni 8 raz bede czyscil watrobe, i na sprawdzenie i doczyszczenie wczoraj polalem na 1/3 wanny poltora litra wody utl 3% (ja leje perhydrol 30% czyli 150 ml) i nic :) dosc goraca wode wlalem, lezalem po brode zalany i po 30 minutach...pelen energii i rzeski wylazlem z wanny, co normalnie po takim moczeniu w goracej wodzie oczywistym jest ze czlowiek troche..padniety i oslabiony jesli cos nie teges....to cos gleboko w tobie sie buntuje przeciwko dodatkowej dawce tlenu... w miare zdrowo... wiesz ze to nic nie znaczy ogolnie jestem zdrowy... prawie kazdy tak moze mowic :) ja wokol siebie widze samych chorych ludzi hehe iska nieumywakin pisal z czym mozna jablkowy pomaranczowy...cytrynowy... z marchewkowym i bananowym nie mozna, z tego co pamietam zreszta te soki to tak troche dolewam...do smaku zreszta przy uzywaniu h2o2 zalecane jest wieksze spozywanie wit C caly czas poranny srodkowy, i wode utleniona i ekstrakt z grejpfruta tez... wszystko w 15-20 minutowych odstepach, i nie wszystko 3x dziennie extrakt tak na sprobe pare tygodni testowalem... nawet 3x dziennie po 50-60 kropelek - i takie dawki to juz trzeba z pomaranczowym bo gorzkie pierunstwo h2o2... czasem rano, zawsze po treningu UT...zawsze rano :) wewnetrznie, a rano i wieczorem zewnetrznie na nic nie narzekam, wszystko w najlepszym porzadku max ciezko jest sie doglebnie doczyscic wapn :) ale ze startych skorupek zazywac z sokiem z cytryny, i to jak tanaka pisze nawet do lyzeczke dziennie wapn wyciaga wiaze i neutralizuje zlogi metali ciezkich... musisz kilka razy przejsc ten kryzys (kolo 5-6 dnia) przy glodowce i kilka dni jeszcze pociagnac... to sie powinienes doczyscic solidnie sie wypocic... jakas namiastke sauny... tanaka i reszta pań dosc dobrze sie wypowiadaja o kapalabhati... tez moglbys sprobowac, niby ...prostackie oddychanie ale ogromne zmiany na + mozna uswiadczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pisalam juz wczesniej o pewnym, dziwnym znamieniu mojego starszego syna, ktore znajduje sie na głowie. O tyle jest dziwne,ze parokrotnie odpadło, złuszczając sie , robil sie jakby strupek ,odpadało i znow sie pojawiało...Łączyłam ten przypadek z podaniem ANRY , w listopadzie zeszlego roku...Mam jednak pytanie, czy mogę traktowac to znamie wodą utleniona?Syn pije wode raz dziennie, na czczo. Czy H2O2 moze calkowicie wytępić to znamie?Niepokoi mnie ono, pomimo tego,ze dermatolog powiedziala, ze źle nie wygląda,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze wykorzystujemy wode utleniona z apteki...czy powinnismy to zmienic? czy ona jest bezpieczna w stosowaniu wewnetrznym? pytam, bo raz czytam,ze ta z apteki jest OK, a razem nastepnym,ze sie jej nie pije, tylko nalezy zamowic "specjalną" wode utlenioną ...prosze o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka rob oklady z aptecznej wody utl / albo zamiennie z oleju rycynowego jedno i drugie powinno pomoc pozbyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza888
...kurcze, ja też chciałabym zacząć pić tą spożywczą , ale też mam problem żeby ją dostać , bo wszędzie jest na f-rę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 stosuję czasami coś podobnego i na to nie może pomóc:P.Bo problem nie jest z jakimiś metalami ciężkimi itp.(przynajmniej ten co zauważyłem) ale z jakimiś skomplikowanymi substancjami organicznymi bo sole metali ciężkich zwykle nie śmierdzą:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler W obronie gutenu... Jest tylko 1 procent ludzi chorych na celiakie, dodajmy do tego Zespol Aspergera, alergie lacznie z tymi, ktorzy nie wiedza ze sa alergiczni, nie bedzie wiecej, niz 60 procent ludnosci. A pozostale 40%? Tych, ktorzy uwielbiaja swieze wyrosniete buleczki i ciasteczka i ktore ich zoladek przetrawia bez problemu? Oczywiscie masz racje: przesada nie jest wskazana, ale to jest problem wszystkiego, co wkladamy do ust. Max Problem ktory opisujesz w trakcie glodowki, jest to prawdopodobnie problem dosyc czesto spotykany, ktory powinienes przetrzymac bez przerywania glodowki! Decyzja nalezy oczywiscie do ciebie, ale przeczytaj, co na ten temat pisze Marzena Walisiak-Derska, jedna ze specjalistek od glodowki: "Pamiętam, jak w 5 dniu głodówki pojawił się silny ból w klatce piersiowej, połączony z męczącym kaszlem i bólem gardła.I moja pierwsza myśl w takiej sytuacji - no pięknie! Moje stawy bez zmian, kaszlę, jakbym miała zapalenie oskrzeli lub płuc, piąty dzień nic nie jem i co ja mam teraz zrobić? Wziąć antybiotyk? Po 5 dniach nie jedzenia? Iść z tym do lekarza? I co mu powiem? Że leczę się głodem? A może zacząć jeść? Biłam się tak z myślami cały dzień i nie wymyśliłam nic. Na szczęście. Bo to było najlepsze, co mogłam zrobić - objawy, tak jak się pojawiły, tak ustąpiły, a ja dokończyłam głodówkę. Dziś wiem, że to, co się wydarzyło w 5 dniu głodówki, było naturalnym elementem mechanizmu leczniczego." ......... "Rozkładając na atomy wspomniane wyżej zapasy, przebudowuje ich strukturę i włącza do organizmu - jako pełnowartościowe komórki, tłumiąc w ten sposób źródła infekcji i usuwając "korzeń choroby". Ten czas "przebudowy" odbieramy właśnie jako "zaostrzenie" choroby (w moim przypadku - ból w klatce piersiowej, kaszel, ból gardła), ale zawsze trwa on dużo krócej niż wtedy, gdy mamy do czynienia z objawami nowopowstającej choroby."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niektórzy nie mieli aż tak bardzo wyraźnych objawów:O.Gdybym wcześniej schudł i się odtruł wstępnie przed tą główną głodówką powinno być sporo lepiej:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijazmijka
czy można brać leki homeopatyczne z h202 i jak to wtedy dzielić?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bojąca sie pytać
Witam wszystkich na jednym z najlepszych forum dyskusyjnych. Prosze o porade poniewaz od 3 dni stosuje kuracje czosnkową /nalewka czosnkowa/ według przepisu Nieumywakina. Rok temu miałam operacje wycięcia guza piersi tzw. oszczędzająca oraz przeszłam chemioterapię. czy stosowanie tej kuracji nie zaszkodzi mojemu zdrowiu.obawy moje wynikają z tego że zawiera ona alkohol ,ktory według lekarzy jest zabroniony . lekarza onkologa nawet sie nie pytałam czy moge ją stosować poniewaz z ....góry znałam jego odpowiedz. /robi pani wszystko na swoja odpowiedzialnośc - i uśmieszek/. bardzo prosze o wypowiedz w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz homeopata zalecił mi aby odstawić picie wody utlenionej podczas stosowania lekow homeopatycznych ale nie wiem jakie jest zdanie innych homeopatów na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Nie bojąca sie pytać Witam wszystkich na jednym z najlepszych forum dyskusyjnych. Prosze o porade poniewaz od 3 dni stosuje kuracje czosnkową /nalewka czosnkowa/ według przepisu Nieumywakina. Rok temu miałam operacje wycięcia guza piersi tzw. oszczędzająca oraz przeszłam chemioterapię. czy stosowanie tej kuracji nie zaszkodzi mojemu zdrowiu.obawy moje wynikają z tego że zawiera ona alkohol ,ktory według lekarzy jest zabroniony . lekarza onkologa nawet sie nie pytałam czy moge ją stosować poniewaz z ....góry znałam jego odpowiedz. /robi pani wszystko na swoja odpowiedzialnośc - i uśmieszek/. bardzo prosze o wypowiedz w tej sprawie." Jeżlei chodzi o tą tzw. chemioterapię którą tu opisali: http://www.faceci.com.pl/r_rak_metody_konwencjonalne.html to na pewno ona bardziej zaszkodziła niż może zaszkodzić ten nadtenek wodoru w rozsądnych dawkach:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijazmijka
mi mowil jeden lekarz ze nie ma znaczenia wazne zeby były odstepy czasu zachowane tych lekow homeopatycznych i wody... i nie wiem co zrobic bo musze brac tamto a z wody nie chce rezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
witam czy ktoś może wie z jaką wodą mam pic h202 w Anglii? jaka kupić itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
właśnie sie okazało ze piłam ze miesiąc przeterminowana wodę w ilosci 7 kropli czy cos mi sie może stac złego?? zmartwiłam sie;/ dzis w nocy wyjeżdżam i teraz się trochę martwię tym nie dobrze mi po tej wodzie mimo ze napiłam sie ost raz o 13;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do zadowolonych użytkowników SIGNUM. Więcej informacji: Magdalena Kucz, magdalenaczainska5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filidi
Witam noemii76567 Nie wydaje mi się, że mogłoby Ci to zaszkodzić. Przeterminowana H2O2 prawdopodobnie jest tylko trochę słabsza, bo częściowo uległa rozpadowi. Ktoś tu pytał, czy woda utleniona zabija bakterie kwasu mlekowego. Raczej nie - zabija tylko bakterie beztlenowe - te szkodliwe dla nas. Perhydrol 33% można kupić w Łodzi (nie jest wymagana działalność gospodarcza) tutaj: http://www.staradrogeria.pl/drogeriasklep.html?id=8616 ale nie znam stopnia jej czystości. Nie mogłam dodzwonić się do producenta - jeszcze będę próbować. A teraz moje pytania. Czy Wy pijecie tę wodę 3 godz po jedzeniu, czy czekacie dłużej? Bo ja nie jestem pewna czy po tym czasie żołądek jest pusty. Tu jest podany czas przebywania pokarmów w żołądku, a pewnie przy pożywieniu mieszanym ten czas się znacznie wydłuża. http://www.biosila.pl/content/view/115/439/ Czy stosując H2O2 można przyjmować suplementy diety - minerały: cynk i selen? I chciałabym też pić cytrynian wapnia (skorupki z sokiem cytrynowym). Jaki czas trzeba by zachować między H2O2 a tymi suplementami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co wam ta woda
pomaga? ja czytalam kiedys ze jak rozpusci sie miod w wodzie i postoi to z 8h to wytwarza sie nadtlenek wodoru i taki napoj jest zdrowy wypity na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kupisz miód z chin i zalejesz go wodą to też się wytworzy H202 ? Jesteś na topiku "leczenie wodą utlenioną" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod kupuje krajowy
ale to byla tylko taka dygresja. pytanie glowne---co wam daje picie wody utlenionej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" filidi Witam noemii76567 Nie wydaje mi się, że mogłoby Ci to zaszkodzić. Przeterminowana H2O2 prawdopodobnie jest tylko trochę słabsza, bo częściowo uległa rozpadowi. Ktoś tu pytał, czy woda utleniona zabija bakterie kwasu mlekowego. Raczej nie - zabija tylko bakterie beztlenowe - te szkodliwe dla nas. Perhydrol 33% można kupić w Łodzi (nie jest wymagana działalność gospodarcza) tutaj: http://www.staradrogeria.pl/drogeriasklep.htm l?id=8616 ale nie znam stopnia jej czystości. Nie mogłam dodzwonić się do producenta - jeszcze będę próbować. A teraz moje pytania. Czy Wy pijecie tę wodę 3 godz po jedzeniu, czy czekacie dłużej? Bo ja nie jestem pewna czy po tym czasie żołądek jest pusty. Tu jest podany czas przebywania pokarmów w żołądku, a pewnie przy pożywieniu mieszanym ten czas się znacznie wydłuża. http://www.biosila.pl/content/view/115/439/ Czy stosując H2O2 można przyjmować suplementy diety - minerały: cynk i selen? I chciałabym też pić cytrynian wapnia (skorupki z sokiem cytrynowym). Jaki czas trzeba by zachować między H2O2 a tymi suplementami?" O ile te odżywki nie są redukujące i są spożywane kiedy indziej nie powinno być problemu:classic_cool:. A co do nadtlenku wodoru-stwierdziłem że pomaga na mikroby-mi po 1 dawce gorączka zdechła:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bojąca sie pytać
Dziękuje za odpowiedz ,lecz moje pytanie dotyczyło następującej kwestii CZY KURACJA NALEWKĄ CZOSNKOWĄ ZAWIERAJĄCĄ ALKOHOL NIE ZASZKODZI PRZY LECZENIU RAKA PIERSI??? Wode utleniona zażywam w ilości 20 kropli 3X dziennie. Nie mam żadnego dyskomfortu.zauważyłam natomiast przypływ energii co powoduje że nie moge sobie znaleśc miejsca!!!!! sama wyszukuje sobie zajęcia. Jutro oddaje krew do badania , ciekwa jestem jakie bedą wyniki. jeszcze raz bardzo prosze o odpowiedz na w/w pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dla reszty pijących wode utlenioną; czy można pic wodę, jeżeli się ma refluks żołądka żółciowy i doprzełykowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giymo
czy nadtlenek wodoru z napisem czysty do analizy moze byc? czy sa rozne czyste do analizy bo boje sie ze pije cos nie odpowiedniego to nie jest doprzemyslu spozywczego tylko czysty do analizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 15:28 [zgłoś do usunięcia] Nie bojąca sie pytać Dziękuje za odpowiedz ,lecz moje pytanie dotyczyło następującej kwestii CZY KURACJA NALEWKĄ CZOSNKOWĄ ZAWIERAJĄCĄ ALKOHOL NIE ZASZKODZI PRZY LECZENIU RAKA PIERSI??? Wode utleniona zażywam w ilości 20 kropli 3X dziennie. Nie mam żadnego dyskomfortu.zauważyłam natomiast przypływ energii co powoduje że nie moge sobie znaleśc miejsca!!!!! sama wyszukuje sobie zajęcia. Jutro oddaje krew do badania , ciekwa jestem jakie bedą wyniki. jeszcze raz bardzo prosze o odpowiedz na w/w pytanie." Nie należy łykać alkoholu etylowego i nie tylko w przypadku nowotworów:O. No i jak chcesz się porządnie kurować to musisz zastosować większość kuracji które znam i spory kawałek kuracji gersona jak nie więcej:P.Nawet jak możesz się wyleczyć 1 metodą to lepiej tego nie sprawdzać i nie ryzykować ale zastosować wszystkie którę sie da a nadtlenek wodoru powinien być co najwyżej jedną z wielu tych metod:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 00:00 [zgłoś do usunięcia] giymo czy nadtlenek wodoru z napisem czysty do analizy moze byc? czy sa rozne czyste do analizy bo boje sie ze pije cos nie odpowiedniego to nie jest doprzemyslu spozywczego tylko czysty do analizy..." Na pewno może być:classic_cool:.To jeden z najczystszych:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bojąca sie pytać
Witam ponownioe. Wyniki badania krwi jak u ...... noworodka!!!! Nadczynnośc tarczycy w środkowym przedziale normy. Dziękuje za odpowiedz dotyczącą nalewki czosnkowej ,która utwierdziła mnie w przekonaniu ze powinnam ja nadal zażywać. Co do wody utlenionej to stosuje ja 3 X dziennie po 20 kropli . Jeszcze raz dziękuje za odpowiedz Max Zander vel Klaun .Co byśmy tu bez Ciebie robiły sierotki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menyk
v Mam prośbę. Może Ktoś z Forumowiczów poradzi mi w takiej sprawie: 6lat temu miałem operację laparoskopową wszyskich zatok . Tomografia komp. zatok z dnia 20.07.2011 jest opisana następująco:Pogrubienie błony śluzowej zatok czołowych oraz sitowia przedniego, mniejsze zmiany w zatokach szczękowych, klinowych i sitowiu tylnym.Kompleksy ujściowo -przewodowe obustronnie drożne-wąskie. Jak należy to leczyć, czy uda się uniknąć ponownej operacji? Menyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×