Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość **saml**
wanilliowa444--.jest coś w tym,ale trzeba walczyć z kompleksami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
uwazam że najlepszy wiek dla mężczyzny to jest 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jaka jedrna skore? " no chodzilo mi ze zmarszczki masz. 20-latek zmarszczek nie ma generalnie. a ze chudzi to fakt, sam widzielame takich sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
Komik za długo Cie znam wiec wiem ze nie udowodnie Ci swoich racji.Ty wiesz ze tak jest innej wersji nie przyjmujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ostatnio przyjrzałam się moim rówieśnikom, to jakoś dziwnie mi sie zrobiło...łysawi, utyci, zmarszczki..." kyyrene - w Twoim wieku? ja takich 27-28 latków widze... koles studia skonczyl dopiero a zakola ma jak 50 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
sami ja własnie niedawno sie pozbyłam kompleksów. Nigdy nie byłam zakompleksiona ale widziałąm u siebie jakieś niedoskonałości. Od niedawna akceptuje siebie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty wiesz ze tak jest innej wersji nie przyjmujesz." no bo w tym przypadku nie masz po prostu racji... nie ogladasz tylu rozebranych facetów ilu ja :P i nie wiesz jak ja wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Zgadzam sie z wiosenna rosą. Zawsze podobali mi sie 30 latkowie i jak miałam 20 lat i teraz jak mam 44 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne jestem pewna ,że wygladasz zajebiscie :P,nie wpadnij w samouwielbienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- niestety, takich egzemplarzy jak Ty to ze świeca lub na kafe tylko szukać, a ponieważ Ty jesteś jeden a nas około setki- wybacz, rozejrzymy się teraz wśród atrakcyjnych 25- latków;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie czepiałabym się włosów, niektorzy moi koledzy zaczęli łysieć już w liceum, ale cała reszta...wystające brzuchy, wola na szyi...do tego fatalnie się ubierają, i to nawet ci, którzy swego czasu bardzo o siebie dbali. Już nie muszą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
heheh dla mnie ciało jest średnio wazne,ma mnie podniecać i tyle,najwazniejsze jest jaki jest w seksie:) to tyle na ten temat z mojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No wiesz." ale mi przy tym nie staje, wiec jak na razie jest dobrze :P ja nie moge wpasc w samouwielbienie... ja moge co najwyzej z niego wypaść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jaka jedrna skore? " hehe komik ja to gładziutką skóre to mam tylko na wewnetrznej stronie ramion na przyklad. tak to widac juz uplyw czasu niestety. i na tobie tez, tylko te okulary sobie kup :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ale mi przy tym nie staje, wiec jak na razie jest dobrze Tobie podobno już w ogóle nie staje. Tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek z reguły skóra opina mięśnie...jak nie ma co opinac to wiesz....wisi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie nie czepiałabym się włosów, niektorzy moi koledzy zaczęli łysieć już w liceum" ale tu nie o to chodzi... jelsi facet juz ma fryzure "na puchacza" w wieku 30 lat, to niech sie na łyso zgoli a nie robi sobie jakąś nibygrzywke zaczesując 3 włosy na reszte głowy :P "wystające brzuchy, wola na szyi" a wersja druga - 186 cm wzrostu i 61 kg wagi :P "...do tego fatalnie się ubierają" dżinsy z tesco i adidasy, koniecznie białe, są modne i praktyczne przez cały rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:25 [zgłoś do usunięcia] komiczne (komicznie@o2.pl) "Jak ostatnio przyjrzałam się moim rówieśnikom, to jakoś dziwnie mi sie zrobiło...łysawi, utyci, zmarszczki..." kyyrene - w Twoim wieku? ja takich 27-28 latków widze... koles studia skonczyl dopiero a zakola ma jak 50 latek Ale to racja niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek z reguły skóra opina mięśnie...jak nie ma co opinac to wiesz....wisi" Doprawdy - to jest pułapka jak jest gosc napakowany. juz musi pakowac bo jak nie... to skóra wisi :D PS. ja i tak młodo wygladam - ostatnio slyszalem jak babka pod 40-tke myslala ze ja jeszcze studuije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, akurat z tymi chudzielcami to się nie wstrzeliłeś, wiesz, jaki mam gust :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:33 [zgłoś do usunięcia] _Kwiatek "kwiatek z reguły skóra opina mięśnie...jak nie ma co opinac to wiesz....wisi" Doprawdy - to jest pułapka jak jest gosc napakowany. juz musi pakowac bo jak nie... to skóra wisi PS. ja i tak młodo wygladam - ostatnio slyszalem jak babka pod 40-tke myslala ze ja jeszcze studuije Albo miała kiepski wzrok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprwady, mam 32 lata. ale...zawsze młodziej wygladalem bo mam jasną skórę (Aryjczyk ze mnie jak w morde strzelił ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hehe komik ja to gładziutką skóre to mam tylko na wewnetrznej stronie ramion na przyklad" kwiatku - polecam silownie... wadą są rozstępy na bicepsach, ale da sie przeżyć... "to jest pułapka jak jest gosc napakowany. juz musi pakowac bo jak nie" ale gdzie tu pułapka? to pułapka na sexonowych pakerów po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel 5060
Dlaczego? Bardzo proste. Bo kiedyś kobiety wychodziły za mąż młodo około 20-stki i nie pracowały. Mężczyzna musiał byc więc starszy aby utrzymać dom. Kobieta szybciej dojrzewa emocjonalnie i wczesniej jest gotowa na macieżyństwo, rodzinę. teraz czasy sie zmieniaja kobiety robia kariere a o macieżyństwie myslą po 30 więc mogą smiało mieć młodszego faceta np. 25 letniego ale z kolei taki facet jescze nie jest gotowy do ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo miała kiepski wzrok " faktem jest ze w klubiku to zazawyczaj dziewczyny mi dawaly mniej tak -2 do -5 nawet. Dzis tez tak jest nieraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×