Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

doprawdy - dziwna jestes :P ike - co bedzie to bedzie. nie szukam na siłę nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek masz racje szkoda twojego czasu i energii- i tak nic z tego nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na szczęście szanse są bardzo nikłe , że w twoim życiu jakaś żona będzie " na razie to nie bardzo wiem czego bym chcial od tej przyszlej zony... dziecka? tego jeszcze nie przezylem... reszte znam-z kazda bedzie tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Misia jakies kompleksy przez ciebie przemawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ale naprawdę w życiu dorosłym mężczyzna i kobieta bawią się inaczej niż w piaskownicy- i nawet czasami sa nadzy- spróbuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike i doprawdy - tak jakbym nie wiedzial o co w tej grze chodzi :D oj dzieciaki, dzieciaki... myslicie ze Kwiatek to naprawde taki frajer jaki sie pokazuje na forum jak prawik albo cream? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- daj spokój bo kwiatek wyskoczy z pytaniem do jakiejś przypadkowej, czy nie pobawią się w doktora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dzieci ze stopkami :D małymi i większymi :D zabawa byla przednia ale Kwiatek idzie teraz zjeść cos na obiadek i sie przejsc troche coby ciało w fomie trzymać ;) ;) naraziczek i 🌼 dla wszystkich pań obecnych na sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- nie twój wiek to dałabym głowe, że prawik- cream i ty to jedna liga:D Ty jesteś od nich "lepszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
misia cytuję "Nie wtrącam się tylko mówie jej żeby uważała bo wątpie w uczciwe zamiary tego faceta. może chce mieć ciepłą miłą kobiete która bedzie mu prała, gotowała i siedziałą w domu a on bedzie robił co chce, nie wiem" znów stereotyp.U nas akurat ja mimo,ze starsza, jestem bardziej imprezowa ,trudno mnie utrzymać w domu;).Duzo pracuję,ale też mam sporo przyjaciół z którymi regularnie sie spotykam.Czasy kucharek i darmowych sprzątaczek już minęły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari:) u mnie wszystko caca po za weekendami rzadko bywam bo mam sezon w pełni teraz mam przerwę kawkową i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
A ja owszem gotuję i lubie to. Dbam o mojego faceta ale na pewno nie jest to "matkowanie" on mi pomaga w innych męskich rzeczach i sie uzupełniamy. A imprezy lubimy oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>że taki facet będzie wierny przez dłuższy czas. Tak samo zakładasz w drugą stronę? Że jak kobieta ma starszego męża, to na bank go kiedyś zdradzi? Jak się ma zdradzać, to i żabę zamiast księcia się skonsumuje. Albo na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
do ja starsza też gotuję,ale nie jest to moim obowiązkiem;),jednak wypowiedź misi sprowadziła wszystko do standardu z ubiegłego wieku:-o, kobiety siedziały w domu ,nie pracowały zawodowo,usługiwały panu i z utęsknieniem czekały aż wróci od kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi być zapewne w tym
jakiś dyskretny urok , moja tęściowa miała młodszego męża a i trzy moje szwagierki też mają młodszych, a mówimy tu o dekadach, a nie o takich fiu-bździu, pie rdolitkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie dość, że stara to jeszcze głupia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
ja też nie uważam, że gotowanie jest moim obowiązkiem. Robie w zyciu to co lubię i to co sprawia mi przyjemność. Sprawia mi przyjemność gotowanie dla mojego faceta, sprawia mi przyjemnośc jak jest szczęśliwy, zadowolony, robię więc to niejako dla samej siebie. Kot Behemot - do kogo to było skierowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do Ciebie. Po co to roztrząsasz? Każdy sądzi po swojemu i wg siebie. Świat nie musi być urządzony na Twoją modłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
do kot... no właśnie,ale też nie musi być na waszą.Niech każdy robi tak jak uważa,nikogo nie ranisz,jesteś w porządku,nikt nie ma prawa cię oceniać swoimi kategoriami,bo kategorie są rózne to co dla ciebie jest dobre nie musi byc dobre dla kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kocie-mając na uwadze słowa starszej...daj szanse swojej kobiecie- akrobacje łóżkowe to jeszcze nie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolerancyjny facet
Mikt nie powinien sie wtrącac do czyjegoś życia. Wszystko dozwolona póki sie kogoś nie krzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Kot ja nie rozstrząsam tego ale wkurza mnie że nikt nie dziwi sie jak facet ma 20 lat młodsza kobietę a odwrotnie to już głupio sie komentuje, że ona jest bogata i takie tam pierdoły... Moje najbliższe otoczenie nic mi nie daje odczuć ale generalnie jeszcze społeczeństwo jest bardzo zacofane w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×