Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

"Komikowi sie j nie podlizuje wiec troszeczkę Go tym drażnie ale ma tyle faanek ze braku jednej nie zauwazy" Sami - nie marginalizuj swojej persony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostatnich postów
wolałabym mieć młodego męża i nawet byc zdradzana niz byc tylko czyjąś kochanką i zbierać resztki po jego zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty masz jakąs obsesję na moim punkcie" dochodzi tylko wtedy, gdy kobieta powie do niego "doprawdy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
No nie komiczne - to juz przegięcie takie matkowanie o jakim piszesz. To ja jednak nie matkuje nikomu, ale dbam o faceta i sprawia mi to przyjemność a facet tez zadowolony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wolałabym mieć młodego męża i nawet byc zdradzana niz byc tylko czyjąś kochanką i zbierać resztki po jego zonie" to raczej zonka robi za kucharke, sprzataczke i praczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dochodzi tylko wtedy, gdy kobieta powie do niego "doprawdy" " errata - gdy zobacze nick Doprawdy to juz cieplutko mi sie robi. a gdy Ona zacznie mi dogryzac to... :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
też starsza puszcza sie bąki i latwca :-) CZyzbys sie bała,ze Twoj młodszy doprawi Ci rogi szybciej niz przypuszczasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy aj sie nigdy na grype nie szczepilam:-O lubie ja miec wiec mam nadzieje ze zachoruje, byle nie w marcu bo chce wyjechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Z tymi zdradami to fakt - kochanka nie ma nic - żona ma wszystko. A czy młodszy czy starszy - i tak faceci zdradzają, wiek nie wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy Ona zacznie mi dogryzac to... "- tylko potem umyj ręce zanim zaczniesz się z kims witac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
do ostatnich postów:-) a ja mam meza rownolatka i kochankow młodszych :-) i kto jest na wierzchu :-) chwialicie sie,z emacie młodszych mezow,partnerow a oni i tak was zdradzaja :-)i z czego sie cieszyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Doprawdy ja od dawna gustowałam tylko w młodszych. Mam jeden stały związek z 10 lat młodszym za soba, ale był strasznym nerwusem i rozstalismy. Nie lubie starych dziadów, taka jestem i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a gdy Ona zacznie mi dogryzac to... "- tylko potem umyj ręce zanim zaczniesz się z kims witac " mam kubełek z wodą obok biurka zeby nie latac do umywalki ;) PS ja jakis kobiecy chyba jestem, zreszta jedna mi kiedys to powiedziala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
aniliowaa a44 kavhanka ma wszysko(co neiktora)akle ja mam,bo mam meza rownolatka i kochankow młodszych ,w tym kochanka młodszego ktory ma starsza od siebie o 10 zone i tak zdradza ja ze mna,od niej starsza i kto ma tutaj lepiuej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to moze byc tak, ze znacznie starsze babki, biora faceci bojacy sie porzucenia... wiadomo, ze taka 45 latka, bedzie sie kurczowo trzymac 30-paro letniego faceta, bo dla niej to po pierwsze awans spoleczny, po drugie ogromne dowartosciowanie, po trzecie ostatnia szansa na faceta w pelni kontrolujacego oddawanie moczu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
Na meza najlepiej rownolatka lub max 3 lata starszego od siebie miec ,a na kochanka młodszego i to wiele młodszego :-) ale zeby zona byc młodszego to nigdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
sbjb sta - równolatkowie tez moga zdradzić, nie ma reguły, nic nie trwa wiecznie. Lepiej być szczęśliwą przez jakis czas z facetem który nam odpowiada niz męczyć się ze starym dziadek do końca zycia, albo go zdradzać bo sie jest nieszczęśliwym w związku - tak jak ty. Gdybys była z mężem szczęśliwa nie zdradzałabyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a młodszy facet bierze starsza babke, bo moze robic przy niej wszystko... ona łyka jego kłamstwa jak młody pelikan i woli nie znac prawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbjb- nawet nie wiesz jaka to satysfakcja dla żony, gdy ma nieograniczone możliwości czerpania z konta ślubnego na rzecz młodych, jędrnych ciał, a sflaczałego starucha obsługuje jakaś tania dziwika, jeso sama bym takiej płaciła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
sbjb Nie boje sie życia;),a tym bardziej łatwych kobiet:P,dla mnie to ostatni sort,wzbudzający we mnie jedynie litość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×