Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość wanilliowa444
Nie jestem teraz ani zona ani kochanką. Kochanką nigdy nie byłam bo to ja muszę byc najwazniejszą osoba w zyciu faceta. Nie oszukujmy się to zona jest najwazniejsza, z żona spędza sie wakacje, święta, wieczory, żona ma stabilizacje finansową, ewentualny spadek - wszystko, a co ma kochanka? Kilka godzin w ukryciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniada jestem w wakacje a teraz jestem "blada i mam cienie pod oczami"-cytat mojej rodziny:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak smutna
a ja rozumiem o jakie matkowanie chodzi. ponad 1,5 roku bylam w zwiazku z mlodszym o 21 lat.... chlopakiem ,mezczyzna ? .... nawet trudno mi okreslic kim byl,bo na koncu tej znajomosci okazal sie zwyklym gowniarzem,a mial 28 lat. Wiec nie trudno sobie policzyc w jakim wieku ja jestem. Moznaby powiedziec,ze stara i glupia dala sie nabrac. Moze tak,moze nie-sama do tej pory nie wiem gdzie lezy prawda. Dlugo zabiegal o to,zebysmy byli razem. Ponad 5 miesiecy .... dowody milosci, oddania,zazdrosc. Mimo swojego wieku,jestem atrakcyjna kobieta i nie wygladam na swoj wiek. Wiem,ze brzmi to nieprawdopodobnie-ale tak jest. Moze to geny,a moze sposob w jaki zyje..... nie wiem. Faktem jest,ze dopiero po 3 miesiacach znajomosci przyznalam mu sie ile mam lat. Byl zszokowany,bo myslal,ze jestem tylko o pare lat od niego starsza. Cialo,twarz- ok. bez zmarszczek,jedrne. Mozecie sie smiac i nie wierzyc,ale chyba naleze do tej szczesliwej grupy kobiet,ktore nie potrzebuja operacji kosmetycznych-zeby dobrze wygladac. Ale nie o tym chcialam Wam powiedziec. Po tych wszystkich zabiegach z jego strony-uwierzylam mu. Zakochalam sie w nim tak ...jak on we mnie. Zaczelam o niego dbac.Gotowac,prac,pomagalam mu rozwiazywac problemy-slowem robilam WSZYSTKO zeby byl zadowolony i szczesliwy. Mieszkalismy ponad rok ze soba. Nie bede opisywala calej historii,bo jest troszke skomplikowana. Analizujac teraz,to wszystko co sie wydarzylo,zdalam sobie sprawe,z tego,ze MATKOWALAM mu. Opiekowalam sie nim lepiej niz jego wlasna matka,ktora de facto poznalam. To byl kolosalny blad. Rozstalismy sie i ...... wiecej juz nie zwiaze sie z mlodszym mezczyzna,nie dam sobie wmowic.... ze wiek nie ma znaczenia,ze najwazniejszy jest czlowiek i to co soba reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
doprawdy :-) ja mam konto mojego meza rownolatka i On ma nie tylko konto super,ale i ciałko:-) a ,ze ja lubie to co lubie to jeszcze swieze,młode mieska probuje i to jest satysfakcja :-)miec konto meza i jego ciałko i do tego miec ciałko jeszcze młodszych facetow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbjb- właśnie doczytałam, że jednak wiesz:D choć z drugiej strony strasznie puszczalsko się prowadzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sniada jestem w wakacje a teraz jestem "blada i mam cienie pod oczami"-" biedactwo Ty 🌼 ja nawet w wakacje nie jestem śniady nawet po tureckim słońcu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Komiczne nie zgadzam sie z Tobą że tylko dlatego że facet jest młodszy wszystko mu wolno. Absolutnie, mam swoje wymagania w stosunku do niego, przede wszystkim musze czuć sie kochana, chciana i musze byc jedyna kobieta w jego życiu, musi mnie szanować, nie wyobrażam sobie byc z facetem który mi ubliża albo głos na mnie podnosi. Nawet żeby nie wiem jaki był przystojny, nie byłabym z takim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jaka szkoda:P mi wystarcza 2 godziny na plazy a juz jestem brazowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sbjb- właśnie doczytałam, że jednak wiesz choć z drugiej strony strasznie puszczalsko się prowadzisz " ona ma juz harem mężczyzn. sodoma i gomora w tym państwie.. wyjeżdżam do swiata islamu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
waniliowa44 masz chyba 44 lata a jestes tak głupuitka :-) zona najwazniejsza jest wtedy gdy maz jest lojalny a nei skacze w boki.Coz z wyjazdow ,wakacji dzieci jak maz zdradza.Tak samo jest na odwrot.Czym takim moj maz jest dla mnei,ze ja go zdradzam.Kobieto dorosnij i pomysl co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - fajnie masz. ja łapię takę złotobrązową opaleniznę, fajnie to wyglada do jasnoblond włosków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek- nie pisałam o sobie- po pierwsze nie mam męża- mam za to swoje konto, z którego z przyjemnością korzystam- nie na fizyczne przyjemności- bo za takie przyjdzie mi być może płacić, ale jeszcze długo nie teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
_Kawietek o tak,puszczalsko sie prowadze:-) co mi tam,ale za to ma to co chcę i nei musze sie szczycic,ze mam meza czy partnera młodszego ,bo ja mam wszysko :-)i meza i kase i młodszych kochankow ktorzy zdradzaja swoje starsze zony,partnerki ktore mysla,z eozna to najwazniejsza osoba w zyciu meza,nawet jak ja zdradza :-)Dzienw eco niektorzy maja podejscie do zycia Niech zyje puszczalstwo :=-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak smutna no widzisz - facet nie chce drugiej matki, ktora moze przeleciec... tylko partnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jednak smutna
21 lat to jednak kolosalna różnica to różnica pokolenia ale jak facet ma taka kobiete chociażby Cezary Pazura nikt sie az tak bardzo temu nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne "wiadomo, ze taka 45 latka, bedzie sie kurczowo trzymac 30-paro letniego faceta, bo dla niej to po pierwsze awans spoleczny, po drugie ogromne dowartosciowanie" mało wiesz o życiu jeszcze;).Awans społeczny?haha dowartosciowanie?mam inne sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwek- wygląd to jeszcze nie wszystko, szczególnie ma się to do ciebie;D" dla ciebie by wystarczył ;) zakochałabys sie w mojej supersylwetce PS. nie zapomne jak laska do mnie w klubie kiedsy tekst na zajawke rzucila "masz niezły tyłek" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
sbjb - po pierwsze czego oczy nie widza tego sercu nie żal. Po drugie nie każdy mąż jednak zdradza. jak ma w domu wszystko co mu potrzeba to nie zdradza. Chyba że juz taki typ, że ma to we krwi. sama kiedys zdradzałam stałego partnera i to sporo młodszego, więc reguły nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie wyobrażam sobie byc z facetem który mi ubliża albo głos na mnie podnosi" ale ja nie o tym pisałem :P chyba jakas młódke na boku bys mu wybaczyła... albo nie chciała o niej wiedziec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy - dla Ciebie moge byc ładnym ciachem pustakiem 🌼. nie chcialabys przeciez inteligentnego kochanka, doprawdaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
sbjb gratulacje,na niewiele cię stać.Ciekawe co twoj idealny mąż obskakuje na boku?.Pamiętaj,ze faceci to plotkarze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×