Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dziewczyna bonda - to Ty 1-wszy cykl a juz z nogami w górze... hmmmm fajnie zaczynacie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze tabelka sie powieksza, no i super, jest nas juz wiecej, ja bede zawsze godzine pozniej niz wy, bo w UK jest godzina do tylu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kate 79 co tak pozno..... pewnie jeszcze staranka zaliczałas.... juz daj spokoj teraz idz po test :) A jak samopoczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poki co bole podbrzuchowe sie skonczyly, to pewnie przylezie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze 5 dni wiec wszystko sie moze zdarzyc... jak były bóle to dobry znak teraz cisza i znowu za 5 dni bóle...... i sio @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Folik, ja też już zupełnie inaczej podchodzę to tego. Staram się tak jak Ty, nie wsłuchiwać się w swój oraganizm nadmiernie. Spokojnie czekam na czas kiedy @ nie przyjdzie :) Wierzę, że kiedyś się uda. Uda się mi, uda się Tobie Folik i wszystkim innym marzącym o dziecku :) I kiedyś my będziemy gadały o wózkach, pieluszkach, spioszkach i bezsennych nocach :) Ba! To już będzie w przyszłym roku!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a jak ma pomóc to czemu nie he he, zawsze wtedy przypomina mi się Jańcio Wodnik i jak Weronka wisiała nogami do góry :) w zeszłym miesiącu tak wyszło, że 2 x tylko brykaliśmi, więc tamtego cyklu nie liczę, zresztą nie wiedziałam do końca co to owulacja ;-) ale już się wyedukowałam :) Folik ale by było fajnie by było jakbyśmy razem w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a uciebie jak samopoczucie? u ciebie jeszcze staranki, czy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o słowach proroczych było do Animondy.... a Ty Kate 79 cicho siedz i nie marudz.... 1 m-c staran jest najgorszy.... pierwsze rozcxzarowanie... ale Tobie kate zycze zaskoczenia i II kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sa starania pełna parą mój M sie troche smieje zebym juz mu spokoj dała.... (hehehe) ale ten mieciac miał byc w zamiarach intenstywny wiec musi wytrzymac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od @ czyli od 6dc rozpocełam z mała przerwa a od 10dc baardzo intensywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak patrze do tabelki i wyglada na to ze ja pierwsza idze na odstrzal, potem dziewczyne bonda bedziemy dopingowac i folika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zeby przez to myslenie @ mi sie nie przesunela, bo bede sie dodatkowo nakrecac, a potem ryczec :(, nie wytrzymam do testu, wystrzelajcie mi po lapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate 79 no idziesz idziesz na odstrzał - mam nadzieje ze bedziesz 1 w tabelce z tytułem CIEZARNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyznaczymy jakąś nagrodę dla pierwszej zaciążonej? Tak w ramach motywacji??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba jakiegos kreciola dostałas ze juz testy Ci w glowie poczekaj.... a co ty robisz w ogole ze tak klikac mozesz bo ja pracuje w kancelarii prawnej miedzy klikaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda ------ moje 1 próby były ot tak sobie nawet nie wiem kiedy były dni płodne, drugie podjecie raczej od @ co drugi dzien a teraz od @ rozpoczete 2 dniowa przerwa i w teoretyczne dni płodne bardzo intestywne nawet codzinne..... a od nowego roku postanowilłam isc na badania i monitoring Animonda ------ rzucaj jakies hasło z nagroda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda--- ale nie sugeruj sie nikim kazdy organizm jest inny...... przy takich intensywmych jak jak tez moze byc klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, musze was zostawic na jakies 2- 3 godziny, bo lece na miasto pozalatwiac sprawy ( nie ide kupowac testu Folik) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie bede robic jeszcze, bo wiem ze i tak nie wyjdzie, dobra spadam,... do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie masz na co pieniazków wydac to kupuj ---kusiciela kupuj... wtesy bedziesz wyjmowac i wkładac..... jak chcesz sie stresowac.... prosze bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina 30
Cześć Dziewczyny! Kate na pewno pobiegła po test:) Ja właśnie @, więc trochę rozczarowanie, choć wiedziałam, że w tym miesiącu nic, bo z powodów zdrowotnych "uważaliśmy". Łykam olej, jutro w planach zakup testtów, jak nic z tego, to od nowego roku pomyslę o nowym lekarzu i może monitoringu. MOja lekarz powiedziała, że nalezy się strać rok, jesli powyyzej tego czasu nic, to dopiero można się zacząć martwić i interesować, czy i co jest nie tak.Pozdrawiam, zajrzę pózniej. Ech, tez mi się marzy nasz topik taki rozrosniety do pieluch, wózków itp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×