Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

to znaczy 4 razy w miesiacu, czy codziennie 4 razy? jakas tepa jestem albo czytac nie umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kate od razu zaszalała... zaszalała.... pracowąła ciezko na fasolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te 4 razy moze wiec znaczyc niz moje codzinnie.... ale ja na 100% ide do gina na monitoring w nastepnym cyklu bo ja te owulki to mam takie jakies dziwne... a tak na serio to nie wiem kiedy je mam a tak przynajmniej bede miala jakis obraz pewny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Foliczku z tego co wiem to ty tez co dzien wariujesz?:D no wiec efekty musza byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale codziennie nie znaczy dobrze.... i za bardzo jak sie chce to nie ma,.... ale co ty tez chciałas kate i masz... no ja pamietam o naszej slodkiej tajemnicy.... kate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyszło jakoś :P 3 razy w dni płodne tak co 3 dni powiedzmy i raz wczoraj (wczesniej robiłam test owu - wyszło, że nie płodne) hmmm w sumie moge jutro z rana test walnac, bo jakby nie było - dzien spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mysle ze dzis moze z jeden raz,nad ranem to nie warto,wiec tak od dzis codziennie do gwiazdki:D co myslicie?? bo ja juz nie wiem kiedy przy takich cyklach dlugich te plodne dni miec bede wiec dla pewnosci od dzis do konca bede szalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno codziennie tez nie wolno bo plemniczki slabe sa potem,wiec sama nie wiem.moze co 2 dni?ale szkoda marnowac tego dnia w srodku,co nie?moze zaczekam chociaz te kilka dni jeszcze,moze do tego 10 dnia cyklu chociaz,dzis dopiero 6-ty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto to zalezy czyje plemniczki, bo jak pisalam duuuuuuuzo wczesniej sa dwie grupy facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) jestem na posterunku i musiałam nadrobić 5 stron!!! się rozpisały babeczki :):):) właśnie się dowiedziałam,że moja koleżanka urodziła dzisiaj bliźniaki :) chłopca i dziewczynkę :):):) moje Słonko już się doszukało w tym dobrego znaku, więc i Wam przesyłam fluidki ciążowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):):) ale fajnie,tez bym chciala miec blizniaczki:D:D:D Kate,ja taka nie przygotowana,sorryyyyyy:) potem sie cofne pare stronek i poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dosiaaa blizniaki..o jeny ale fajnie ze dziewczynka i chlopak. mnie wystarczy jedno nie jestem zachlanna:D, niech inni tez maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to z bliźniakami też było pod górkę i dopiero pomógł pan doktor i inseminacja... najważniejsze,że już są: piekne, zdrowe i wyczekane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja zmykam narazie, czekam na wiadomosci od Folika i Pani bondowej:D tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×