Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dobra ja spadam, zajrze pozniej, bo juz chyba wszystko wam opisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24-----------24.12-------------25.12--------- 5 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02--------------03.02------------4 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------4-----------09.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha86 I Folik32 to już nasz 4 cykl starań... M_M też myślałam wcześniej żeby dać sobie spokój z tymi obserwacjami, mierzeniem tempki itp, ale potem stwierdziłam, że chyba bym mnie skręcało z ciekawości co tam się u mnie dzieje i czy jużc temp skoczyła czy nie. Potem bym jeszcze miała wyrzuty do siebie że coś przegapiłam najważniejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc koniec z końcem kupiłam dzisiaj testy owulacyjne!:) Tylko najgorsze jest to że nie wiem tearz jaką sobie wyliczyć śrerdnia cyklu.Bo za nim mi wykryli niby tego torbiela, to miałam regularne co 29-30 dni, potem miałam tą długasierną przerwę (62dc), co po tym musieli mi ten @ wywoływać, potem zaczęłam brać od połowy cyklu ten piep.. duphaston, po którym dostałam 27 dc @, a ostatni trwał tylko 19 dni i teraz nie wiem czy brać pod uwagę ten najkrótszy, czy ten przedostatni?? Dziewczyny doradźcie co mam zrobić, pleas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzsisiaj kończę 4 dzień @. No i wydaję mi że jeszzcze tak ze 2 dni będzie. Na ulotce pisze że przy cyklach 21-22 dniowych to trzeba zacząć ich używać od 6 dnia, a przy 23-24 od 7, potem już każdego dnia później. Wtedy jak miałam tyl;ko 19 dni@ to obliczyłam po wykresie że rzeczywiście owulka była 5 dnia już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek.... Ja powiem tak - tez uzywałam testów w poprzednim miesiacu.... i wyszło ze owulka była w 22 dc a mam 30 dniowe cykle... ale ze 10 dni mi sie poprzednio wydłuzyl cykl... to moze i ta owulka w tym dniu była.... ale ja na Twoim miejscu to teraz na \"pałę\" bym jednak zaczela sie obserwowac testami owul. wlasnie w srodku cyklu bo skoro miałas wczesniej cykle normalne to chyba tak od 12 dc bym testowała.... moze sie wyregulowało i od tego miesiaca bedzie ok.... zazwyczaj tesów jest 5 szt. wiec ja bym testowała.... 12,14,15,16, i i poziej moze ok 20dc z ciekawosci czy nie ma oszukanstwa jak wyszłayby testy w srodku.... bo ja jak teraz testowąłam to jakos po 17 dc i dlatego te kreski wyszły ciemne w 22dc. a porównania nie mam... ale niby tez miałam zaprzestac mierzyc temp... ale chyba zaczne.... przynajmniej jakis pobraz bede miec...... wiec od nastepnego cyklu mierzenie temp.... bedzie..... ale testów nie chce to mnie za bardzo stresuje..... i ja jakos nie wierze w nie.... oj sie rozpisałam...... ale kiedys pare lat temu jak robilam testy czy owulka jest a miałam ich od kogos to zawsze mi wychodziły krechy w polowie cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mfigielku ... ja na początek robiłabym co 2- 3 dni od kiedy się skończy @ a jak wyjdzie ze jest owulka to codziennie, wiem ze troche to kosztuje (moze na allegro jest taniej) ale przynajmniej pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda..... :( :( (: A wlasnie ze zajde w ciaze jeszcze w tym roku zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki zarcik oczywiscie :) mam nadzieje ze bez obrazy :) ale notabene mam znajoma która lubi "inaczej" nie wiem jak was ale mnie to odraża jakoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem nie obrazam sie no bo i co to dopiero (chyba) 4 cykl.... a co niektóre zachodza.... w 13 cyklu czyli po roku i ponoc to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przecież życze jak najlepiej Tobie Folik i mam nadzieję, że w tym miesiącu się już uda a nie w tym roku! naprawdę trzymałam kciuki i myślałam że się ostatnio udało, a już na pewno nie chciałam Cie obrazić a rozweselic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja razaz spadam... jeszcze musze zarcie kupic 3 psom (siersciuchom) mojej tesciowej bo tak zaluje ich ze takie mrozy i musza lepsza karme miec. wrrrrr ale kupie niech mysli ze ja lubie jak bede miec dziecko moze mi troche na spacerki pochodzi.... bo jak nie to.... psom juz bede wiedziala co kupic...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda spoko.... ja mysle.... ze zle mi nie zyczysz ja sie nie obraziłam bynajmniej moze cos co napisałam to jakos zle odczytane.... spoko.... a co do inaczej... to cos wymysle.... bo np. pozycje sa bardzo wskazne.... moja kuzynka miała cos tam tyło zgicie czy jak tam i wtedy tylko od tylu lekarz im sie kazał bz.... i załapała wtedy... za 2 razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam takie pytanie jak mam teraz obliczyć dzień owulacji. w tamtym miesiącu powinnam dostać okres 26 grudnia a dostałam 3 stycznia 9dni spóźnienia. mam liczyć od tego miesiąca czy od tej daty co powinnam dostać czyli 26 grudzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka ja miałam podobnie ale cykl liczy sie zawsze od pierwszego dnia ostatniej @, niezależnie jak długo trwał ostatni cykl. Ja sie tylko zastanawiam czy jeżeli poprzedni cykl się wydłużył to czy owulka się czasem nie przesunie i np. nie wystapi wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
no wlasnie nie wiem :/ tylko my chyba o tej porze zostalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
moze staraja sie :) ja teraz czekam tylko do 19 zeby ten test zrobic myslezeby wczesniej taki normalny sobie zrobic, jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiem, że ciezko jest czekać ale teraz to Ci chyba nawet test z krwi nic nie wykaże. Poczekaj jeszcze troszkę :) Wiem, że łatwo tak gadac... ja sama nie moge sie doczekać wynikow choc jeszcze owulki nie miałam :) :) :) chyba znów sie za bardzo nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co ci powiedzieć bo wiem jakie ciężkie jest czekanie :( wydaje mi sie, że teraz to Ci jeszcze żaden test nic nie wykaże. Ja sama sie nie moge doczekac końca miesiaca choć jeszcze na dobre starania sie nie rozpoczeły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi komp nawala. Myslalam, że pierwsz wypowiedz nie poszła. Sorki, że sie powtórzyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
totylko stronke rozciagnelas :) myslisz ze test z krwi nie wykarze?? a od kiedy moze juz cos wykazac bo wiesz to sa praktycznie moje poczatki starania i ja jeszcze dokladnie nic nie wiem. owulke milam od 31.12 do wczoraj i przez ten caly czas sie staralismy 20.01 mam planowana @. Ja tez zabardzo sie nakrecam chociaz bronie sie przed tym jak moge bo wiem ze to i tak nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test bHCG z krwi wykaze cos najwczesniej dopiero po zagniezdzeniu sie zarodka czyli jakies 7 dni po zapłodnieniu bo dopiero wtedy zaczyna byc produkowany ten hormon a zywykły test ciazowy najlepiej robic w dniu spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×