Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

moj sluz ostatnio tez zanikl,chociaz teraz mam go duuzo ale tak jak REA napisala,sama woda..ten miesiac sisuje na straty,bo mojego M nie bede widziala czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musimy tak celowac zeby udalo sie jeszcze urodzic w tym roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg wiesz ze ja dzis rano o tym myslalam ? :) ja w swieta sobie powiedzialam ze nast swieta spedzimy w wiekszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA- jajo oddaje jesli Ci sie przyda oddaje tylko pilnuj lepiej niz ja Twoje... U mnie nie znaczy ze M nie moze sie bzzz... a raczej to ze bierze silne leki i jako dawca tez chyba pasowałoby zeby było bez chemi... w tym rzecz wlasnie ze trzy razy dziennie beirze leki zawierajace ketonal i tramal... dlatego sie nie staramy... co z tego ze ja nic oprócz folika ale on jako dawca tez winien być \"czysty\" wiec dlatego JAJO moge Ci oddac w tym cyklu... A co do testów owulacyjnych to robie je w tym cyklu dla sprawdzenia czy czegos nie omine o 21 codziennie zobacze czy sie cos pojawi co powierdzi moje gdybanie ze jednak owulka jesli w ogole jest to wlasnie w tym dniu... ja przewiduje ze chyba 16-17dc ale zobaczymy na spokojnie w tym m-cu moze sie uda wykryc... a te plamienia no wcale nic strasznego 3 gin. mi takpoiwedzialo ze po 25 roku zycia tak sie dzieje u niektórych bab i zaliczyc plamienia nalezy do poprzedniego cyklu i od normalnego krwawienia liczyc jak 1 dc... a na monitoring pojde w nastepnym cyklu jak M-owi bedzie juz lepiej... nie bede czekac długo niby mozna do roku ale chyba im szybciej tym lepiej.... o tyle chciałamn napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i może ktoś postawi diagnozę, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz tą owu, bo mnie się wydaje, że masz później. mój lekarz też powiedział, że przy takich cyklach min od 19 dc ale każdy organizm jest inny wzięłabym to twoje jajo, ale nie wiem, czy mój zapał nie ostygł mam jakąś zniżkę formy. praca mnie mdli, z eMem się kłócę, wszystko jest nie tak..... no nie wiem, obiecałam sobie w tym cyklu - bez nakręcania, lekarzy. tylko toksoplazmoza i dentysta. a po ostatniej akcji, jak mi się kolana i gina trzęsły, to ja nie wiem, czy ja się nadaję do tego. jak galareta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ nie przejmuj sie kochana - ja radziłabym przejsc sie wlasnie do gina na minitoring ja wiem ze to kosztuje ale moze warto wiedziec czy jest owulka i kiedy trafiac... to jakis obraz pewny raczej... bo te wszystkie testy itp to takie nie do konca pewne... a jesli owulki nie ma... a my strzelamy i meczymy M-ów... ja mysle ze im szybciej sie to sprawdzi to lepiej... a jajo moze sobie rosnac i rosnac a owulki nie było... ja to koniecznie musze sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym monitoringiem to jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie.... ja już wiem, testy wychodzą jak w mordę strzelił, a mam oprócz tego fiziczyne objawy.. my z eMem cały cykl fikamy, więc nie o w trafianie się martwię, tylko co się dzieje potem. szczególnie zagnieżdżanie mnie interesuje. a lekarzy na razie odpuszczam, pójdę, jak będzie brak@, albo rzyganie, hi hi a któraś wie, ile trwa leczenie, kiedy się ma toksoplazmozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea tu mam fajny link o toksoplazmozie i co dalej jesli jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz robiłam hmm 70 zł nie moje ! Toxo-IgM mam ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie dlaczego gin dodala mi jeszcze badanei na hormon tyreotropowy - hmm Rea przy okazji toksoplazmozy znalazlam to na wynikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Meggi a cytomegalię??? ktoś to miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi chorobami nei ma tragedii ale dobrze zrobic te wszystkie badania wczesniej! Cytologia, tokso, cyto, przeciwciala rozyczki, na hormonki szczegolne te od tarczycy itd np: gronkowiec hihi boze cale stado badań !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!Witam Nowa staraczkę i oczywiście zapraszamy do naszego grona ;D Meg widzę że jesteś ;) już sama nie wiem może i coś z tego bedzie w tym m-cu bo mnie tak w krzyżu pokłuwa?I czasem jajnik zakłuje...Ale to tak jest że to na co kiedyś nie zwracało się uwagi teraz ma \"szczególne\" znaczenie che che...Piękna pogoda dzisiaj aż chce się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meguś a jakie Ty miałaś objawy jak byłaś w ciąży z synkiem?nie miałaś problemów z zajściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Klauduś no zaczelysmy tu o chorobaach hmm tak delikatnie tylko ja bym chciala doczekac tu z wami dnia kiedy zaczniecie pisac o rozstepach na brzuchu tylku o zatkanych kanalikach mlecznych o swoich porodach pierwszych nieprzespanych nocach i takie tam godzine bym wymieniala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja nic nie pamiętam bylam 2 lata po ślubie i na efekty czekalam tylko miesiąc !!! Wiec poszlo hihi super ale mialam wtedy 23 lata !!! Dawno temu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza?! zostawić was na chwilę i o! pracusie? nie wierzę, cha cha baby - ja dostałam plan na swoje najbliższe 4 tygodnie: ten tydzien: 3 dni delegacji przyszły: 2 dniowe szkolenie na miejscu, 2 dni delegacji następny: jeszcze nie wiem następny: tygodniowa delegacja - daleko nie wiem skąd materiał dostanę. chyba M będzie mi DHLem wysyłał! albo powiem szefowi, że muszę na chwilkę do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-32
hej dziewczynki u mnie to juz 4 cykl staran, obecnie jestem 17 dc jak dla mnie to po owulce monitoring cyklu w 12 dniu pecherzyk 16mm na owulke biore clo i mam problemy z prolaktyna (bromek). Powedzcie mi kochane czy po 4 dniach moga byc juz mdlosci i jajniczki i bol pikac jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka ja uwazam ze jestesmy sobie w stanie wcisnac wszystkie objawy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykluczone ja miałam wszystkie objawy, ból jajników, senność, podwyższona temperatura, śluz po owu - czyli wszystko, o czym kiedyś przeczytałam najpewniejszy objaw: brak @. dopiero potem możemy obstawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza..ja juz u siebie w domku... M strasznie zapracowany w tym tyg,ja zreszta tez mam kilka powaznych decyzji do podjecia,wiec nie bedziemy sie widziec chyba :( a jak nie bedziemy sie widziec to jak tu fasolke zdobyc..kolejny miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też zaczełam starania i to nawet jakiś czas temu bo to już 6 miesiąc się zaczoł i niestety nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej amber :) opowiadaj jak u Ciebie.. :) fajnie,ze kolejna staraczka z nami jest,bedzie razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka dzięki za serdeczne przyjęcie. W zasadzie to u mnie dołek bo akurat @ dostałam kilka dni temu w swoje urodziny. Taki prezent mi się nie spodobał zwłaszcza,że liczyłam na inny w postaci 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik---pomysł z monitoringiem bardzo trafiony:)Ja własnie wybieram się na takowy jesli w tym cyklu mi się nie uda, a nic na to nie wskazuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×