Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate ja to wszystko roumiem ale ile po slubie bylas... chyba nie od razu po slubie jakos pare m-cy byliscie bez staranek... tak... czy slub i łup siup... musze poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a ciebie kobito to mi troche szkoda...... chlop materialista brrrrr nic gorszego co moze przytrafic sie babie :( potem z jego rodzina tez tam masz jakies nie teges :( ijeszcze piszesz ze myslisz ze on nie jest ciebie pewien ????? dziwne to to jest .....no ale jestes duza kobita juz i wiesz co robisz mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku nie nie ...no powoli slub byl w kwietniu tak ? a staranki w listopadzie:) bo na mikolaja przeciez mojemu dalam male buciczki :) pamietocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate... hmmm to w marcu liczac winnam zajsc albo w kwietniu tak ?? liczac na zbieg okolicznosci ma sie rozumiec... :) ale co Bóg da jak to mowia... walczyc bede z calych sił... bi ja tak kocham dzieciolki.... Trzymaj za mnie kciuki... choc w tym m-cu jajo oddałam REA_ ale ona sie gdzies zaszyła mimo ze wołam i wołam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate a jak sie spi... ogolnie chyba dobrze sie czujesz... a jak Twój M - nie boisz sie ze kopnie itp...(we snie- ma sie rozumiec) ja sobie tego wyobrazic nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejki mi tez szkoda... bo ma taka hustawkę... zyciową... i juz zalozenie ze rodzina jego jest bleeee.... ale jasne jestes duza kobieta... i to ze nie mieszkacie razem.... tylko przyjazdówki tez nie fajnie.... chyba... ja bym tak nie chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi sie bardzo dobrze, oprocz tego ze teraz raz lub 2 razy musze leciec siku w nocy. dawniej spalam cala noc a teraz mam przerywniki :) a co do kopania-no jak ja bym go kopla to by za lozko wpadl :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko, mamy duze lozko wiec spokojnie sie miescimy w bezpiecznej odleglosci :D choc podobno moj luby w nocy przykrywa sie skrawkami koldry bo ja sobie robie spiworek, a jemu pozostaje kawaleczek do okrycia :) pytam to czemu nie szarpniesz i nie sciagnisz ze mnie...a on ...a bo cie nie chce obudzic :) no i co ? marznie chlopina :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam to samo a raczej miałam ze swoim M z tym spiworkiem z kołdry... to teraz kocyk sobie na podłodze na noc podkłada.... i jak ja sie zawine to kocyk siup i mu ciepłeko... a ja tego nie pamietam mi sie wydaje ze mu nic nie zabieram jakis maruda sie robi na stare lata... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos widze ze dzis frekfencja zawalista na naszym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie rozpracowywuje Ferrero Rocher, ktore dostalam od mezusia, zeby mi upa wieksza rosla :) czestuje :) chce ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie przyjechałam z zakupów, ufff przytachałam 3 na full wypełnione torby z zakupami. kurczę ale ta kasa na to wszytsko idzie.. potem wezme się za obiadek- dzisiaj rybka-pipka hehe:D ja też folik biorę już ze 3-4 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferrero - bardzo chętnie:) dziekuje dziewczyny jak mnie cycochy bolą!:( spuchły, jeszcze kilka dni i będę musiała je podtrzymywac przy chodzeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nareszcie ktos sie pojawil :) a co kupilas fajnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek do paznokciiii.
dziewczyny słuchajcie jaki macie sluz podczas ciazy? i temperature ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek do paznokciiii.
a we wczesnej ciąży tez taki miałyscie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy w jakiej wczesnej ??? bialawy sluz od poczatku ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Nowa--tak mi Ciebie żal wiem co czujesz.Ja mam termin @ w niedziele i już się stresuję...A co do tego że nam niby lepiej bo mamy juz jedno dziecko to się zgodzić nie mogę bo w pierwszej ciąży jeszcze się nie ma takiej świadomości że ma się w brzuszku prawdziwego człowieka po prostu ciężko jest to sobie wyobrazić.A teraz drugiego dziecka pragnę jeszcze bardziej i jak się nie udaje to jest straszna załamka bo sobie wcześniej nawyobrażam małego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a tobie z pierwsza corcia tez poszlo rachu ciachu nie ? w pierwszym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez żadnego problemu...dosłownie jeden celny strzał w 10dc a mam 30-dniowe.Nie wiem sama czemu teraz się nie udało?Może dlatego że schudłam po tamtej ciąży a czytałam że do zajścia w ciążę potrzeba jednak trochę tluszczyku żeby hormony dobrze funkcjonowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam znow, ze po pierwszej ciazy juz to wszystko troche inaczej funkcjonuje i trzeba troche wiecej czasu i uwagi na to.ze podobno sluz sie tez zmienia, dziewczyny wtedy czesciej kupuja testy owulacyjne bo z tym tez roznie bywa ehhhh co baba to inne doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a czy mialas jakies objawy, przeczucia na corcie? w ogole jak sie czulas w ciazy ? pamietasz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś dzisiaj nie najlepsze humorki były, mam nadzeje że te słodkości trochę poprawiły nastrój. Ja czekoladkę jeszcze dorzucę, bo u mnie samopoczucie też nie najlepsze. Cały dzień tak mnie brzuch boli, tak jak w pierwszy dzień @, a wtedy to zawsze umieram, cycochy też bolą. Jak jutro nie dostanę @ to chyba zrobię testa, bo już cierpliwość na wyczerpamiu. Dziś cały czas biegałam do łazienki, bo myślałam, że @ zawitała, a to tylko śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
dzieki klaudia za wyrozumialosc.widze, ze ty dokladnie wiesz jak ja sie czuje.tak jak mowisz-pierwszego dzidziusia nie planowalam tzn.planowalam, ale nie mierzylam tempki itp. po prostu za pierwszym razem sie udalo, a o ciazy dowiedzialam sie w 6 tygodniu.nie zwracalam wiec uwagi na szczegoly.cieszylam sie, ze mm w sobie bobaska.a kwas foliowy tez biore i to forte o zmocnionej dawce.ten forte bierze sie do 3 miesiaca i ciazy i jest dla kobiet starajacych sie o dziecko.klaudia a ty jak dlugo sie starasz o drugie dziecko?masz racje.drugie pragnie sie bardziej, bo o pierwszym nawet nie zdazylam pomarzyc i juz go mialam.mam nadzieje, ze mi sie wkotce uda.folik a ty masz racje.nie jestem tu zbyt szczesliwa.bardzo brakuje mi rodziny.jestem bardzo zestresowana i moze dlatego jest mi trudno zajsc w ciaze.ale ciesze sie, ze tu trafilam i ze mam was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32.....................28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Meg75.................23.02.........29........tak..... 34........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25.. wprowadzilam zmiany, bo ja juz teraz bede liczyc dni do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..wrocilam z jazdy.. dzis caly dzien do kitu,nic mi nie idzie Jezeli chodzi o mnie i rodzine M..to dam sobie rade.Tesciowa juz ostatnio byla ok..gorzej bedzie z jego siostra(zazdrosna malolata).Chyba sobie cos wypije,jutro wyklady,ale lampka winka nie zaszkodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×