Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć Wszystkim :) Przepraszam, że się nie odzywam ale moje samopoczucie pozwala mi tylko spać. Jak się podniosę to mam mdłości. Nie ma rzeczy, którą bym mogła zjeść :( Jem na siłę chleb z masłem. Nawet od wody robi mi się niedobrze :( Więć pewnie dopiero jak mi się poprawi to sobie z Wami popiszę. Na razie jak rano wstaję to mówię sobie nigdy więcej ;) Ognik80 WIELKIE GRATULACJE :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka 80
Lekarze mówią że wszystko ok , a psycha to już powoli siada znajomi zaczynają się dopytywać rodzina .. Najgorzej jest przed @ bo wtedy najbardziej się nakręcam , dostanę czy nie udało sie czy nie ... i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka 80
a ty barałaś coś jakieś hormony albo inne specyfiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI.... Wreszcie przywiałao net do mnie.... i dobrze , bo siedzę i zalewam się łzami, chyb pół osiedla mnie słyszy, dobrze, że sama jestem w domu. Zrobiłam ten cholerny test i oczywiście :( jedna krecha a @ jak nie było tak nie ma, nie mam juz siły na nic. Wiem ,że wy tez tak macie ale... jest mi strasznie przykro, że mój M ma dziecko z poprzedniego związku a ja taka jakaś wybrakowana jestem. Powiem wam, że nie wiem cy to wszystko zniosę , to ponad moje siły. Wyszłam rano do sklepu... oczywiście... nowe osiedle... i same mamusie w ciąży tylko ja nie mogę... juz sobie wyobrażam... przekwitłam czy co , że nie mam @ to takie niesprawiedliwe. Z jednego tylko sie cieszę, że mam Was i że chociaż jednej się udało OGNIK :) rośnij kochana pięknie, tego Ci życzę z całego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRYCJA tak mi przykro,chyba wiekszosc z nas byla pewna,ze jestes w ciazy :( ,ale dobrze,ze juz wiesz..idz do gina i sprawdz cojest grane.Nie jestes gorsza!! i twoj M napewno tez tak mysli...DAMY WSZYSKIE RADE bedziemy mialy dzieciaczki,trzeba w to wierzyc..Patrycja dzisiejszy dzien poswiec samej sobie,wycisz sie..idz na basen czy na saune..kup sobie duuzo czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - najgorzej jest się w taki stan zapędzić. Mocno się starać, a że traumatyczne wspomnienia w was to pogłębiają to wiesz doskonale. A może spróbować się odblokować? Może to tylko psychika wam przeszkadza? Tylko ona zamyka drzwi. Może powinniście ustalić sobie ze 3 mce przerwy w staraniach. Założyć sobie, że odpoczywacie, że zajmujecie się bardziej sobą.bez lekarzy, kalendarza. nacieszyć się sobą inaczej, bez przymusu? zapisz się nie wiem na angileski, aerobik, cokolwiek, żeby zorganizować sobie tydzień. Ustalcie sobie, że przerywacie na trochę i jest to wasza decyzja, wy robicie sobie urlopik:) My tu pomożemy nie zwariować i zyskać mały dystans to tego co się dzieje. Może wziąć to na mniej poważnie? Wiem, że trudno, bardzo, ale może to zadziała? Weź chłopa na spacer, na basen, napijcie się wina, upijcie... zajmij się tylko nim i tylko sobą. Będziemy kibicować. Jeszcze mi przyszło do głowy - niektórzy lekarze zapisują antykoncepcję na 2-3 mce, potem przy odstawieniu szybciej można zaskoczyć. Miałoby to dwie zalety, bo psychicznie odpoczniecie napewno, wiedząc, że chemia zadziała anty, może tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - jeszcze nie twoja kolej chyba, nos do góry - wypijemy za to w piątek, co? Chciejka - ochrzaniłaś tego eMa? należy mu się! przed ślubem musi się starać, co będzie potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
hej pati.wiem jak sie teraz zujesz.ostatnio przechodzilam to samo.wiem, ze to zadne pocieszenie, ale pomysl sobie, ze nie jestes sama.mnostwo kobiet ma taki poblem i one czesto a same, a ty maszchociaz nas.jestesmy tu po to by sie wpierac nawzajem szczegolnie w tych trudnych momentach.jak dostalam miesiaczke to sie zalamalam.wszedzie widzialam kobiety w ciazy.tak jakby na zlosc sie pojawily, ale powiedzialam sobie, ze sie nie poddam, ze bede sie nadl starac.w koncu kiedys musimy ujrzec nasze 2 kreseczki, ktorych tak bardzo pragniemy.zobaczysz pati przyjdzie taki moment kiedy powiesz nam, ze msz w sobie kochana fsoleczke.tego zycze c z clego serduszka.tobie i wszystkim innym starajacym sie kobietkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja apeluję, żeby testować góra 2 dni po planowanej @. wcześniej absolutnie nie, ale jeżeli zwlekamy z testami,a @ nie przychodzi robić testy, nie czekać, bo zaczynamy się nakręcać, wyobrażać i potem jest o wiele bardziej przykro jak wychodzi negatywnie. robimy to mimochodem, wywołujemy objawy, to nie potrzebne nerwy, naprawdę babolki zastanówcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ jak zwykle masz rację :) tylko mnie bardziej nakręciła gin mówic, że zawsze po duphastonie dostaje się @ a jak nie to na pewno ciąża, tylko nie wiem po co mi kazała zrobic test dopiero 2 tygodnie od przewidywanej@ wiecie co, może powinnam iść do innego lekarza, chociaż moja jest bardzo ceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA------ochrzanilam :) wczoraj wieczorem i dzis rano mielismy rozm na ten temat...wyjasnil,ze kocha itp i to ze nie mowi to nie znaczy ze nie kocha..wszystko co robi jest dla nas...itp...lepiej mi juz,ale tak fajnie bylo jak okazywal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie objawy...piersi zaczynaja bolec i sie powiekszyly..straaaszna ochota na slodkie :) sluzu brak(moze przez to zapalenie,sama nie wiem skad to..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki :) Rea dzieki za pamiec o mnie :) no moze o ulubionych jeansach juz moge zapomniec, ale dresiki pod kazda postacia jak najbardziej, wygoda i luz- w jeansach gniecie mnie juz zapinanie :) Patrycja uszy do gory :) nie trac nadziei kobito!!!! bedzie dobrze jeszcze zobaczysz!!!! a gdzie Folik dzis sie zawinela ??? dzis dzwonilam ustawic wizyte do nowego szpitala brrrr, no zobaczymy co to znowu za obsluga tam bedzie-juz chyba gorzej niz w tymostatnim nie moze byc :( wizyte mam na 13 w piatek :) :p fajnie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to przychodzą mi do głowy same czarne mysli - bo skoro biorę takie silne hormony i pomimo tego nie mam @ to chyba nie najlepiej ze mną, może już przekwitłam czy co???/ chyba dziś zjem całe pudełko ptasiego mleczka a co będę gruba hahaha, mój M mówił, że tira ptasiego mleczka mi kupi tylko , żebym już się nie płakała , bo sie odwodnię a nawiaseem mówią..... tak w piątek pijemy, szkoda tylko , że MEG z nami nie ma już :( ale jesteśmy w kontakcie to ją tu zwerbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to przychodzą mi do głowy same czarne mysli - bo skoro biorę takie silne hormony i pomimo tego nie mam @ to chyba nie najlepiej ze mną, może już przekwitłam czy co???/ chyba dziś zjem całe pudełko ptasiego mleczka a co będę gruba hahaha, mój M mówił, że tira ptasiego mleczka mi kupi tylko , żebym już się nie płakała , bo sie odwodnię a nawiaseem mówią..... tak w piątek pijemy, szkoda tylko , że MEG z nami nie ma już :( ale jesteśmy w kontakcie to ją tu zwerbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
no wlasnie a co u kate?dzisiaj ma dostac@.ciekawe czy jej sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
tzn. chodzilo mi o klaudie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to pewnie dostane @ za 6 miesiecy ha ha ha :D:D:D:D:D:D:D:D:D zaraz poprawiam tabele dzis rozpoczynam 15 sty tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, więcej informacji potrzebuję:) jaki ten brzuszek? jak staniesz bokiem w lustrze to go mocno widać? i dalej żadnych objawów? a jakie odczucia w środku? coś już bulgocze, pływa, no opowiedz nam więcej, zareklamuj się!:))) Chciejko - dobrze, że kocha. A ty pamiętaj, wymagaj, żeby okazywał, dbał. To nie dobrze, że mieszkacie osobno, tak ciężko się wtedy oswoić razem, trochę sama, trochę z nim.Ja też tak miałam - odzwyczajałam się poprostu od niego, jak wyjeżdżał na 2, 3 dni. Niby mój, ale po 3 dniach jakiś obcy. Tak to jest, jak się budzisz sama i sama spędzasz dzień. NIe chcę straszyć, ale wiele się zmienia jak się razem mieszka. wiele rzeczy jest fajniejsze, ale wiele też zaczyna razić. Lepiej poznać się we wszystkich domowych sytuacjach. Róbcie to mieszkanko i szybko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - kobito - ja nie miałam raz @ 50 dni, więc przestań tu głupoty gadać z przekwitaniem! babolku, jeszcze nie twoja pora i tyle. za wcześnie, musisz to z nami jeszcze pobiadolić, napić się, pokorzystać z życia forumowskiego, a potem to już z Kate i ognikiem na wirtualne zakupy i takie tam. nie możesz się załamywać. popatrz na ferminkę, Folika, mnie, idziemy dalej, przychodzi @ - ok, nowa szansa, nowe jajo. spoko, planowo min. jedna miesięcznie kalendarzowo i plotkujemy, pijemy i idziemy dalej. w następnym cyklu będzie mniej bolało, w kolejnym jeszcze mniej. trzeba swoje w kolejce odczekać. a zerknij na nią - długa jest:))) Foliku - ty jeszcze balujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea prosze bardzo-historia brzucha :) wyslalam ostatnio zdjecie zrobione na tel mojej kolezance i ta stwierdzila ze wygladam jakbym sie troche wiecej najadla i ze nic nie widac( chcialam dodac ze kolezanka tez w ciazy tylko wiecej tygodni niz ja i ona ma ogrooomny brzusio) ale kazda babeczke roznie i w roznym miesiacu "wypycha" -co do bulgotania plywania to nic tam specjalneo sie jeszcze nie dzieje:) - objawow ,dziwnych smakow tez nie mam no i juz wiecej nie wiem co napisac :) to chyba wszystko w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problem. waham się, czy mój M jest gotowy na takie zmiany. kurczę zaczęłam się tym martwić. nie chciałabym takiej sytuacji, że zrobimy to teraz, kiedy nie jesteśmy oboje gotowi. zastanawiam się, czy na razie nie wstrzymać się i poczekać z 2 mce. nie chcę tego, ale wiecie taka decyzja musi być obupólna. moje chęci to za mało.... nie mogę go rozgryźć. mówi o tym, że chce, wtedy jak wróciłam od lekarza i były mocne podejrzenia bardzo się ucieszył, ale też wystraszył... dobrze go znam i boję się, że on jeszcze się zastanawia.... oczywiście, jak już to się stanie to wszystko się zmieni, on się ucieszy, tak wiem. ale chciałabym wspólnej decyzji. nie partyzantki, nie tylko mojego ego, nie tylko siebie chcę słuchać.... no i nie wiem co robić. w tym tygodniu wyjeżdża na kilka dni, właśnie w te najlepsze dni - może to i dobrze... jestem jakaś zawiedziona w środku, ale tak właśnie czuję, że sama tego zrobić nie mogę.... i postanowiłam,że nie będę niczego robić na siłę, nie chce mi się ROZMAWIAĆ, planować, analizować.. j co ma być to będzie i już, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - powinnaś się Lakonia Lapidarna nazywać!:) napisała 2 zdania.... a cycochy, sutki, jakieś kreski na brzuchu, nic? to jak my cię mamy testować, jak nam możesz za wzór posłużyć????:))))) my tak mało informacji mamy a jak przyszły tatuś? wystraszony? a w ogóle to bzzz jakieś jest, czy się boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea to bylo wiecej niz 2 zdania :p po prostu nie wiem co pisac-a jak zadasz pytanie to odpowiadam, i jest mi latwiej udzielic odpowiedzi niz sama siebie jak to napisalas "reklamowac" :p no wiec cycochy juz mnie nie bola, sutki tez nie-bo poki co przestaly rosnac,pozniej pewnie zaczna na nowo. kreska na brzuchu to zaczyna sie robic jak brzuch zacznie sie uwydatniac i tez w roznych okresach ciazy moze wystapic,wczesniej lub poznie,-u kobiet z jasna karnacja czasem nie jest wcale zauwazalna-ja mam ciemna karnacje wiec u mnie sie pewnie wymaluje:) co do mojego meza to zadnego przerazenia czy wystraszenia u niego nie widze :) poki co musi znosic mije fochy i humory-i robi to bardzo dzielnie. A musze przyznac ze foszasta jestem strasznie, hormoniska taka bibe zrobily ze masakra :) co do bzzz to jeeeest :) ale to dopiero zaczelismy tak po 2,5 mies ciazy, bo wczesniej jakos tak sie nie chcialo :) po skanie jak zabralam mojego M zeby sobie popatrzal na swoj "owoc pracy" to troszke mu emocje sexualne opadly, ale teraz znow sie oswoil i jest ok :) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze moje "ukochane" pryszczole na buzi i plecach :( tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 te na buzi troszke sfolgowaly ale te na plecach?? oj ale im tam dobrze wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×