Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dobra wracamy juz z uropu głupawki co bo znowu nas poniosło chyba za daleko..... czyli zadnych ciaz nie ma dzis.... gule sobie posmarowac.... a ja mamnormalna @-ę nie nerwówke opozniona.... i nic mi nie jest hmm nawet cycochy nie bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea więc wychodzi na to, że owul miałaś między 18-20, bo jeśłi miałaś 2 krechy prawie takie same tzn że owulka było bardzo blisko, a że jak mówisz bzzz było 18 to w oodpwiednim czasie, nawet jeśli tylko raz to zolnierzyki jak miały dojśc to i tak doszły, bo był śluzik. a jak zaczęły cycochy boleć, to na stówę była owulka! a tak wogóle to ty się nie posługują foliczkiem, bo jak będzie fasolka to ona nie będzie się za ciebie męczyć! do roboty się weź, i zacznij siebie dokładniej obserwować, stawiam cie do pionu, kozo jedna!:D nadal cie bola te cycochy czy nie?? a jeśli tak to w jaki sposób, bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliczku kochana popatrzyłam sobie na ten twój wykresik i powiem ci szczerze, że nie bardzo mi się podoba ten spadek tempki od 24dc, a z tego wykresu wynika że dzisiaj miałaś 36,4 więc dużo spadła... tzn że spada progesteron, a tak jest niestety przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - ale ja mam dzis 27dc cyklu i juz prawie@ wiec wszystko gra.... bo 28dc bede miec mega@ pewnie bo juz wszystko mnie ciagnie jakby tak@-owowo.... a to wiadomo ze ma spadac temp... moze nie ten wykres analizujesz.... nie wiem.... dzis moj 27dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka, ktoś mnie stawia do pionu... ważne jak cycochy bolą? o kurczę, no to żebyś sobie nie myślała - mam notatki: 21 - bolały całe mocno, powiększone, jakieś gorące, największy ból po bokach 22 - to samo 23 - bolą w środku, jakbym miała piłkę twardą wewnątrz, bolą po bokach 24 - bolą mniej ale do okoła u podstawy i wysoko po bokach 25 - bolą dookoła od góry dekoltu też zero bóli suktów - ja ich nawet nie mam przed @, nigdy takich nie czułam jakie notatki, oprócz tego mam zapisane, czy bóle jajników, których, mocne, słabsze a co!kiedy bzyt, czy z tym spałam, ślinotoki i inne takie - mam tu trochę danych:) a pomiarem temperatury sobie dałam spokój, bo ostatni cykl miałam cały czas 37,2, 37,4 - nie mierzyłam rano, bo to dla mnie awykonalne, ale popołudniu i cały czas miałam stan podgorączkowy, i się na to mierzenie obraziłam mfigielku, a ty mi teraz diagnozę podasz? po bólu cycków? uu ciekawa jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmienię tylko pani doktor, ze wczoraj bolał mnie lewy jajnik, mocniej, ale któtko i przestał, dzisiaj też leciutko i już sobie cichutko siedzi ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy ładny wykresik Foliku, tak nam teraz spadła temperatura, właśnie, cały czas mi zimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, mam pyszną pomidorówkę, komu? zabielana wprawdzie śmietanką, ale my tu nie na diecie, prawda? komu, mam 3 porcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik wiem że dzisiaj jesteś w 27dc, tylko mi chodziło że od 24 zaczęła ci spadać tempka. tylko że ja myśłałam że ty sie na coś nastawiasz,bo jeszcze nie masz @. widocznie źle zrozumialam. bo po wykresie wyraźnie widąc że @ przyjdzie lada chwila.. rea narazie trudno ocenić twoje cycuszki, tzn jest podobnie jak u mnie, tzn że też na początku byly gorące, twarda piłka w środku itp., ale nie ma narazie co się nakręcać. musisz zobaczyć jak dalej będzie, bo mi to zaczęły się większe i bardziej odczuwalne bóle od 25dc, a w 27 to miałam apogeum tego bólu, tak mnie w nich rozrywało, az promieniowało po pachy.. a sutki i wokól nich to tak naprwadę zaczęły być wrażliwe bliżej w dniach okresu. aa hasło figielkowa mamusia jest świetne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam jak zaraz walne tego kompa,jeny cztery razy juz probowalam wyslac posta i z kazdym razem STRONA WYGASLA szlag by trafil tego neta dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dwie mamuśki!!! Kate, jak tam brzucholek? mfigielek nam tu szczegółowe relacje zdaje, a ty? figielkowa.m - a ciebie sutki wcześniej bolały, czy teraz pierwszy raz? ja się nie nakręcam - obecnie jestem w stanie obrażenia się na mojego eMa, więc na jego geny też:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, co ty masz za net? z karty czy z sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea -ja juz od 4rech miesiecy szczegolowe relacje zdaje.....tak? sluchajcie w kwietniu moja tesciowa przylatuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea-ja mam neta albo z tel komorkowego, to znaczy podlanczam kabel usb i smiga ale czasami kafe wlasnie szwankuje albo lapie "na wedke" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie relacje, poczytaj jak mfigielek pisze, mamy wszystko orazowo, a nie jakieś szczątkowe wieści:) dobra wiadomość w dniu teściowej:) fajna jest? lubi cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly tanie bilety i zabukowalam, niech przyleci kobita :) a potem my jedziemy na urlop do polski to ja zabierzemy-odwieziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie co, do Animondy się zgłoś - może jakieś leki zwiotczające mięśnie?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea- mfigielek prowadzila obserwacje samej siebie, cyklu, tempki, wie cos na temat tabsow a ja ? zaszlam w ciaze po prostu i dlatego nie znam sie na temp, sluzach, i tych wszystkich innych rzeczach potrzebnych do zaplodnienia. a jesli chodzi o moje wypowiedzi mozesz przejrzec kazda strone i o cokolwiek byly jkiekolwiek pytania to zawsze udzielalam na nie odpowiedzi. jesli cos wiem i moge powiedziec to pisze a jak nie wiem to sie nie wypowiadam....... pisalam kiedys np o owocach granatu, o ktorych wyczytalam w gazecie Mamo... owoce granatu-jako witamina plodnosci- wiec zawsze jak cos tez wiem to sie tym dziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, kate, to nie był zarzut, piękna:)))) żartuję sobie, pewnie, że odpowiadasz, no już się nie bocz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 witaj.... REA dzis REAktywacje przechodzi.... była juz dzis w ciazy z bąbelka na ustaach... trza sie wczytac zeby zrozumiec co tu sie dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, no właśnie chodź tutaj, brzuchatkę udobruchać, bo się tu złości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, żeby tą gulę zdiagnozował! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ takie relacje, poczytaj jak mfigielek pisze, mamy wszystko orazowo, a nie jakieś szczątkowe wieści to twoja wypowiedz Rea.......skopiowalam ja a teraz przeczytaj ja jeszcze raz- i przeczytaj jeszcze raz to co ja ci odpowiedzialam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, nie skopiowałaś: :) buźki, czyli zaczepki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodź kate, dam tobie lepiej pomidorówy, co? dobra jest z makaronikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!!! Czekam na opierdziel,dlaczego tyle dni mnie nie bylo :) REa ty pewnie pierwsza to zrobisz...:) nie bylo mnie bo musialam sobie wszystko przemyslec,posiedziec sama ze soba... W pon wieczorem przyszla @ ...wczoraj mialam kolejna jazde(prawko)i powiem wam,ze bylo super..Jak zdam to bede do was jezdzila ,a wy szykujcie swoich braci,kuzynow,sasiadow,kolegow.. bo chyba z M to koncowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło wszystkie Panie:)Mam ciasteczka o nazwie lekko dziwnej.....mafijne:)ale baaardzo smaczne!prosze się częstować. REA- Tobie może lepiej nie proponuje jeśli jeszcze jagódki nie pomogły:) Foliku-jagody mojej teściowej są naprawde niegroźne:)powiem więcej z czystym sercem baaardzo smaczne i pomocne, moge Ci słoik podesłać to ocenisz:) M_M, Feminko- dziękuję Wam bardzo za pocieszenie mnie w kwesti zdrowotnej. Troszkę lepiej się poczułam, choć przeliczyłam sobie,że ta prolaktyna powinna się po tescie podnieść od 2 do 5 razy a mi się podniosła 19!!!!w sobotę rano idę do gin. no i muszę się widocznie przeprosić z lekami :(Na częście poczytałam na necie,że można w czasie ich brania starć się o gorszka więc się trochę uspokoiłam. @ oczywiście nadal nie mam, już 48 dc... No nic zbieram się wlasnie w sobie by zadzwonić z życzeniami do teściowej, a wieczorem przez męża podrzuce jej czekoladki by mi tych jagódek dla Was dała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×