Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

M_M, ale mnie zastrzeliłaś!!!! gratulacje, tak się cieszę!!!!! to ta gula była, prawda?!!!!!! babolki moje marzec to miesiąc strzałów, czekamy na następne dwie krechy!!!! M_M, dawaj objawy, jakie miałaś szybko - no nie, z guli nasz szyi takie cudo!!! graatulacje jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M Wielkie Gratulacje 2 kresek na tescie,fajnie ze Ci sie udalo,moze nam starjacym tez sie uda w marcu,ale by bylo fajnie. Mysmy z mezusiem wczoraj poszaleli ale czy to jest ten dzien to niewiem jeszcze zobaczymy.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek- Gdzie Ty sie podziewasZ?tak bym chciala z toba popisac? A kate 79 tez gdzies znikla. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M WIELKIE WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D JA WIEDZIAŁAM, POPROSTU TO CZUŁAM PRZEZ SKÓRĘ HE HE HE słuchaj, tak jak ci wcześniej pisałam, to te nasze fasolki są prawie w tym samym czasie poczęte :D :D także i termin razem z Animondą podobny będzie... wskakuj kochana do nas na dół i dodawaj tych fluidków żeby nas tam coraz więcej było:) do usłyszenia, bo pewnie dopiero po poludniu w pon tu wpadne, bo urlop mi się skonczył i trzeba wracać do szarej rzeczywistości. a propos dzisiaj sobie kupiłam książke \"W oczekiwaniu na dziecko\" Murkoff, Hathawaym, także czeka mnie lekturka wieczorem:) loluś co tam chciałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o twoje mierzenie tempkki, to jeżeli się zawsze mierzy o tej samej porze, to nie ważne czy to jet 5 czy 7, zawsze wyjdzie taka sama pod warunkiem: - że nie wstawałaś przed mierzeniem z łóżka, bo musi być min 3 godz odpoczynku organizmu, dlatego nawet kobiety które chodzą na nocne zmiany do pracy moga mierzyć prawidłowo,wlasnie pod warunkiem że mają przed mierzeniem min. 3 godz snu. - właśnie dlatego jest najlepszy jest termometr rteciowy, bo masz pewność że nic się z baterią nie dzieje i nie zanirza tempki - picie nie ma nic tu do rzeczy w nocy, bardziej tu chodzi o to wstawanie przed mierzeniem - jeśłi wyjątkowo o innej porze zmierzyłaś tempke, to zaznacz sobie to na wykresie, tak samo każdą nie przspaną noc, mało snu, chorobę, złe samopoczucie - wszystko to może/choć nie musi podwyższyć tempki. napisz swoje wszytskie w tym cyklu tempki z wyszczegolnieniem dni cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha widzę że napisałaś że tempka ci spadła do 36,1, a wcześniej miałaś 36,3-4, no i piszesz że śluz masz jak jakjko kurzę, wiec bardzo możliwe że tak jak ci wcześniej pisałam zbliża sie owulka (szkoda że jeszcze nie korzystasz z testów owul, to byś mogła ją dokładnie potwierdzić). tylko troszkę wcześnie, ale jak wcześnie pamiętam to mialaś trochę krótkie te cykle, więc wszystko możliwe,że mozesz mieć owulację w 11dc. w każdym razie bzzz co drugi dzień i powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek--- A chcialam troche popisac,bo jak patrze na rozne strony i sprawdzam to pisze mi ze w okolicach 6-8 moge zajsc w ciaze i tak chcialam sie troche podpytac wogole,ale jak niemasz czasu to oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M gratulacje!!!!!!!!ja znowu dzisiaj mialam biegunke i raz wymiotowalam.juz nie wiem co sie dzieje.16 dc powinna byc owulka, ale narazie tempka nie skoczyla.a M_M jak u ciebie z bzzzzzzzz bylo?codziennie czy co 2 dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M moje gratulacje. :) :) Jednak ten topik jest szczęśliwy i coraz więcej na nim brzuchatek. Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne 2 kreseczki, no właśnie REA_ czekamy, bo teraz ty jesteś następna w kolejce. :) A skoro z guli na szyi wychodzi to i może kolejny obiaw się potwierdzi... jak to było? sraczka ciążowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o widze zedziewczyny sie pojawiaja wkoncu a tak tu cicho bylo. Tesciowa mi pisala teraz na gg ze5.03 o 12:14 przelecial Bociek nad jej domem i pyta sie czy bylo cos bo oznaki sa przez bocka.hehe Niewiem zobaczymy ale sama niewiem czy kupowactestyowulacyjne przez intrnet czy beda mi potrzebne cy juz nie,ale to w tym miesiacu odpuszcze ale jak nie bede to wtedy kupie. Zycze wszystkim dziewczyna zeby sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaludia0405 u mnie dziś chyba ostatni dzień @. Więc można działać ale ja jakoś nie jestem tak dobrze nastawiona do tego wszystkiego jak ostatnio. No ale bzz na pewno będzie. Więc zobaczymy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M ___GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA!!!Sezon wiosennych fasolek uważam za rozpoczęty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dziś u gin. Dostałam luteine na wywołanie miesiączki, dostinex na zbicie tej prolaktyny i duphaston od 14 do 25 dnia cyklu...no nic mam nadzieje,że mi to pomoże w poczeciu wiosennej fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam Masz racje ja tez uwazam ze sezon wiosennych fasolek jest rozpoczety kto wie moze ten bocian co lecial nad domem tesciow to przyniesie szczescie. Fajnie ze jestescie a juz sie martwilam czemu Was niema. kate79 gdzie ty sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam Widze ze dostalas Luteine na wywolanie a ja juz odstawilam co ma byc to bedzie sam okres sie powinien unormowac a nie zebym sie faszerowala lekami a moze juz sie cos w srodku zagnizdzilo kto wie bo z oznaczen jakie dziewczyny to ze owulka ma byc 11dc czyli jutro zobaczymy czy mi temp skoczy a bzz wczoraj byloi 2 dni temu tez a jutro to napewno a moze jescze dzis zobaczymy.Glowa do gory uda Nam sie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już są boćki?ojej super! w takim razie z pewnością nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mi tesciowa napisala ale czy nie nie wkrecila to niewiem,musze ja spytac.Ale moze jednak sie uda.zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaa!!!!!Pewnie nikogo nie ma i nie bedzie przez najbliższe dwie godz.jak to w niedziele ale nie odmówię sobie przyjemności bycia pierwszą....I życzę Wam moje internetowe przyjaciółki wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim spełnienia marzeń-czyli maleństwa!Z okazji naszego święta wszystkiego naj....;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klaudia :) ja rownierz zycze Wam tego samego co Klaudia,bo chyba wszystkie marza o tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki. Dołączam się do życzeń, wszystkiego NAJ i jak NAJszybciej doczekania się ukochanych fasolinek. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze ja sie dolaczam do zyczen z okazji Naszego Swieta Wszystkiego Najlepszego Zdrowka Szczescia Pomyslnosci i Spelnienia Najskrytrzych Marzen czyli Naszych Fasolek. dziewczyny wynikaloby z tego ze dzis mam owulacje ale temp.mi nie podskoczyla dalej mam 36,1 tyle co wczoraj a przez 3dni wczesniejsze mialam 36,3-36,4.Nie rozumie tego a wczoraj mialam taki bol brzucha dolem i jajniki mnie bolaly to nierozumie tego.Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie znikam jedziemy na 11 do kosciola bede tak gdzies kolo 1 czyli 2 u Was w Polsce.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzec wyjął grosik srebrny, teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, kupić bukiet na święto kobiet. Ja również życzę Wam i sobie spełnienia tych naszych marzeń a w szczególności tego jednego jedynego najważniejszego czyli małej fasoleczki oczywiście :). Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M gratuluje serdecznie!!!!!!wiosna to narodziny zycia!!!dosłownie i w przenośni:)wszystkiego najjjjjjjjj z okazji Dnia Kobiet!!!zmykam bo mam obiecane wyjscie na lody specjalnie z okazji dnia kobitek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie wlasnie wrocilismy z kosciola i bedziemy jesc obiadek a potem kawka i lody mmm pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jestem a jest jeszcze ktos do pogadania czy wszystkie zajete w dzisiejszy dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola!Jestem na chwilę.Wydaje mi się że owu tuż tuż u Ciebie chociaż nie jestem ekspertem od temperatury ale ten ból brzucha doołem i śluz mówi sam za siebie.Też byłam dziś w kościółku z córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klaudia0405--- No tez mi sie tak wydae i mgfigielek tez tak mowila,ale dziwi nie to czemu taka niska temp jakmowiliscie ze jak idzie owulka to ze podwyzszona bedzie tempka do 37.0 Ale kto iw moze przyjdzie a bzzz bylo wczoraj i 3 dni temu takze moze juz tuz tuz.A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×