Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik ---M mnie odwozil do domku :) zjedlismy obiadek i teraz spi,a mi sie tak strasznie bzzz chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwlasza ze tym jednym sercem wyglada ze wcelowałam się :) nie ma reguły, jedne raz i są a inne codziennie i nie są :P dlaczeeeego mnie cyce nie bola buuuu, w ogole to mysle ze chyba sobie na jakis czas odpusze, bede bzzz jak bedzie ochota a nie jak potrzeba, tyle ze sie poobserwuje, jakos ten temat mnie zaciekawił. No i do gina sie przejde, niech on obejrzy moje jajo o ile je mam bo nikt nigdy go nie oglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No u mnie te piersi to ciągnęły chyba z tego malowania. Za bardzo machałam wałkiem ;) Dziś już mniej ;( ale ciągle je czuję. A taką miałam nadzieję.... Czyli normalnie... Ja zaraz idę przestawiać z M meble (konkretnie wersalkę wynieść). Dziś przywożą nam narożnik do pokoju ;). Uwielbiam narożniki. Naciągnęłam mojego na kupno, co prawda na raty ale zawsze... Zgodził się bo on to na zakupy raty to nie jest przekonany. Pozdrawiam. Będę was podczytywać (jeśli któraś będzie jeszcze coś dziś pisać, bo przy moim szczęściu to rzadko was można tu zastać o tej porze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika uwazaj na kregosłup - wersalke z m-eme mamo jedyna mój chłop na rehabilitacji bo kregosłup od ciezarów mu sie popsuł a ta dziwgac wersalki bedzie a nie masz jakiegos sasiada... wypnij cyce i popros chlopy wiecej maja siły a Ty jeszcze chocby jedno dziecko masz urodzic to jest obciazenie dla kregów a nie dziwgac bedzie tapczany regały wersalki i bóg wie co jeszcze.... a dodam ze u mnie minus.... na owul. tescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam 2 testy,ciekawe jak dlugo poleza :p kurcze co sie dzieje z REA????nie wyglada to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie boli podbrzusze i jajniki,ze az mi slabo serio w glowie sie kreci i mdli sliny duzo przelykam non stop jak pelikan..,a jeszcze gorzej jak leze,lub siedze...mam nadzieje ze torbiele nie wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nie obrażąj się, poszłam, bo musiałam jakiś obiad ugotować, teraz też mało siedzę na necie, bo kiepsko się czuję, jak przyjdę z pracy to juz nie mam siły na nic. boli mnie łowa, jestem zmęczona i śpiąca. jeśli chodzi o twój wykres to wg mnie narazie owulki nie było, bo nie było skoku. jeszcze do 17dc można by było stwierdzić że spadła i rośnie po owulce, ale spowortem spadła do 36,5, wiec owu napewno jeszcze nie było. ale patrząc na śluz i rozwartość szyjki to owu jest bardzo blisko. a bzz się nie martw jeśli nie wypadnie w sam środek owu to i tak wystarczy jak będzie w dni płodne co 2 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko wpadłam się przywitać. dopiero z pracy wróciłam(korki w Wawie nieziemskie!)Musze coś na szybko ugotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochony MOje! wyobrażacie sobie, że ja dzisiaj cały dzień spałam?!!!! wstałam o 7:00 zrobiłam parę kółek po chałupie i zawinęłam się z powrotem. głowa mi pęka, nawet odpaliłam komputer, ale jak tylko popatrzyłam w jasny ekran to mnie zemdliło..... także jestem dopiero teraz, a wy kochane moje kozy się martwiłyście o mnie, no kochane jesteście. dzisiaj miałam kryzys, ale powoli się podnoszę, to po tych nowych lekach chyba tak mnie ścieło, silne muszą być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole ale dziś mam nerwa!!!!!Wszystko mnie wkur**a na maxa!Nie chce mi się gadać z eMem nawet dziecko mnie denerwuje byle czym-biedactwo-wredna matka jestem dzisiaj....No wszystko się we mnie gotuje!a to raczej objaw nadchodzącej @ niech się dzieje już co chce poddaję się!Koniec z mierzeniem tempki co pół godz.oszaleję zaraz!Jest tu jakaś oaza spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a wiesz co mi wczoraj pewien gość powiedział?zapytał mnie czy wiem co znaczy słowo antybiotyk no to ja mowie ze lekarstwo o nie nie mówi on ANTY BIO czyli przeciw życiu no chory jakiś w ogóle zmarnował mi wczoraj dwie godz.wieczoru i m jak miłość nawet nie obejrzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznę od tej naszej lolki-smolki: pindo jedna, ja ci pójdę, to zobaczysz! wiesz, że mam znajomości u ruskich zakapiorów? każda z nas ma takie dni, każda, mnie też się czasami odechciewa wszystkiego, ale codziennie odpalam kafe i zaraz mi się robi lepiej... jak tych babonów trochę poczytam. ty za mało piszesz o sobie, za mało, żeby nawiązać kontakt, obiad i spacer to dla nas za mało. pisz nam jak się z eMem zetniesz, pisz nam co tobie koleżanka pinda zrobiła, jaki okropny sobie sweterek kupiłaś i nigdy go nie założysz, pisz, żartuj z nami, jedz i pij... Ferminka ładnie napisała, tu jest nasze forum, tu nasz domek jest wirtualny i tu na każdy twój dołek jest kilkanaście z nas gotowych, żeby poprawić tobie humor.... ale musisz nas wprowadzić do siebie, do swojego życia, pisać, pisać i jeszcze raz pisać a te temperatury to rzuć w cholerę, jak nie lubisz. ja zmierzyłam dwa razy i wyrzuciłam termometr. polecam testy owu - zasady są proste: od ok. 11 dnia robisz codziennie, do momentu jak wyjdzie pozytywny, wtedy masz od 24 do 36 godzin do owulacji, robisz małe bzyt i czekamy na wyniki - proste i lekkie - polecam. obserwuj siebie, ja zapisuję każdy dzień: np. data, który dc i opis lekki ból PJ (prawej jajnika), brak śluzu - po kilku cyklach będziesz dokładnie wiedziała co się dzieje i zostań z nami, bo naprawdę zadzwonię do Siergieja i Antona:)))))) a Kate wróci, jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaludynko - gonić czubków!!!!!! Chciaż antybiotyki szkodzą to fakt, ale skracają leczenie i nic na to nie zaradzimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ wreszcie!!!! Nie strasz babolu jeden :) jak się czujesz? lepirj Ci chociz troszeczkę? Wracaj ty nam szybciutko do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA___ Kochana :) jestem Ci ja jestem, sam spokój i mniód hahha tylko oddychaj głęboko :) co tam Cie tak wkurzyło ? opowiadaj szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - ja nic nie rozumiem mój głuptasku mały :) jak to były gumki a może być fasola? czy ty naprawdę chcesz, żeby Folik zaczął te swoje jady - dogadywanki? wiesz w stylu "była gumka mówisz, ale w dni niepłodne.....hmmm to wiesz... gumka to za mało, zależy z jakiej firmy, bo każda firma robi różnej wielkości otwory......;" to jak, było coś bez gumki, czy nie;) Foliku - ja się zgadzam z mfigielkiem - coś to u ciebie się spóźni chyba, jeżeli jutro skoku nie będzie to dziwny ten cykl. Małpiszon stolicowy!!!!! Ruska, ja tobie dam, seksoholiczko JEDNA!!!! ta też, niby nic, niby leki a pobiera materiał aż teściowej ściany drżą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - szkoda gadać, ledwo zipię i martwię się, że tak mnie tymi lekami szpikują, za dużo tego biorę i tak połowę tego, co mi przepisali! ach, latają ci medczni przedstawiciele do nich z plazmami a ci potem, żeby target wyrobić wypisują po 5 leków na jednej recepcie. ja już 300 zł wydałam na leki i teraz nie wykupiłam wszystkiego, bo po co mi 3 lek antyalergiczny, jak ja mam zapalenie płuca?!!! dupki i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ witaj Słońce :) jak miło , że jesteś. ugotuj obiadek to moze potem cos popiszemy. Wzięlam się do pisania maili, bo mam duże zaległości, no i dawno do naszej MEG nie pisałam, do Loli i Ciebie pozaczynałam ale jakoś wena mnie opóściła i w efekcie położyłam się na chwilę z moim M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja wszystko mnie denerwuje ogólnie bo już nie mogę wytrzymać tej niepewności.Mogłam sobie testa kupić to bym jutro zrobiła a tak to dopiero w czwartek o ile @ wcześniej nie przyjdzie.Mąż i dziecko ewidentnie mają mnie dosyć poszli sobie i wcale się im nie dziwię sama z sobą dziś nie wytrzymuję ale wiesz że czuję jak powoli Twój spokój na mnie spływa...ach ta błogość....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, Nikulam - jak to wy macie kontakt z Meg? a dlaczego ona do nas nie zagląda? no to ja też chcę do niej napisać.... Meggi - to ty nawet to nas na DRYNKA nie wpaniesz w piątek?????? HALO, PANIENKO - CHO NO DO NAS!!!!! a kurna, jak my się będziemy tak grupować na mailach, to się rozproszymy, bo jak wy się na tych mailach nagadacie, to potem na forum nie wchodzicie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ kochana ja myslę, że jeszcze z jeden dzień i będziesz całkiem jak nowa baba :) a co do lekarzy to masz 100% rację, tez tak miałam 30000 recept a w efekcie jedno pokrywa się z drugim ale.... normę wykonali. Ty lepiej pisz jak tam Twój M, pewnie biega bidny ze srebrną tacą i donosi swojej Królewnie co popadnie, byleby tylko jego szczęście wyzdrowiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - oj, oj - ty wiesz co masz? napięcie przed CZYCIĄŻOWE:) no, spokojnie, jak jest, to już trudno, jakoś tobie pomożemy z dwójką, nic się nie martw:)))))) Pamiętaj, że ten stres sama sobie wywołujesz..... pamiętaj babolku! nic już nie poradzisz teraz, klamka zapadła. Jutro potestujemy i tyle. do jutra wytrzymasz! może małe niezobowiązujące BZYT?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - ja aż się z nim pokłóciłam, cały dzień w pracy siedział i wracał wieczorem, a ja bida sama głodna i zrobiłam aferę, wywaliłam go do salonu na kilka nocek, to się wziął do roboty. JEDNO go tłumaczy, że problem ma w firmie, tylko dlatego mu wybaczyłam. ale już lata teraz, wiesz obiadki, sratki, oj z tymi chłopami, do niczego są, do niczego o wszystko trzeba walczyć! mówisz jak do 3 latka: kochanie, jestem chora, masz zrobić zakupy, obiad i pranie!!!! na twarz i najlepiej mały foch - dopiero działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDUS słoneczko znam ten stan na pamięć :) a zrobiłam sie taka jędzowata przed @ właśnie odkąd się staramy o fasolkę. Bo tak.... z jednej strony jakieś tam objawy zawsze są, tu do @ coraz bliżej, szlag mnie trafia , bo podświadomie czuję , że nic z tego.... zwariować mozna z samą sobą a nie mówię co inni czują wtedy. Wiesz nieraz to mi aż mojego Pawła szkoda, bo dostaje mu się za nic, za to że @ sie zbliża , chociaż nic nie jest temu winien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - jak się tobie dowcip wyostrzył!!!! zapomniałam - osmarkałam sobie ekran!!!! no tak PUNKT G:)))))))) spacer w chmurach - i jak jest u nas? mówiłam, że fajnie? już jesteś NASZA!!!! pisz nam co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×