Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku, co ja widzę - wy już przyjaciółki jesteście!!!!! no do czego to dochodzi, jak czlowiek bzykać się nie może półtora meisiąca, z największym wrogiem się brata:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nieeeeeeeeeeee to wyszlo przez przypadek jestesmy tak na stopie TAK NIE i nic wiecej czasami jak trzeba to moze CZy woda sie gotowała..... itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak to wyszło, co? z drugiej strony nie byłoby źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak jak.... jakos ze dzieci umieraja i tak jakos sama popłyneła.... i powiedziala..... tak bez nacisku.... a wczoraj zrobila mi pierogi ale za kapucha znowu.... ja nie jem jak zwykle bo kapucha mnie doprowadza do bólu watroby... i co sielanka.... ???? ale jest za to zupa pomidorowa a ja to lubie byle nie za czesto.... a teraz jem platki z joguurtem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - ty mi się coś nie podobasz z tym spaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, znasz moje zdanie, lepiej wroga mieć przy sobie, a ona może nie umie ruskich robić po prostu:)))) a twój M już całkiem na chodzie? do pracy chodzi, strzela, no, pozbierał się całkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pojechałabym do jakichś ciepłych krajów odchorować.... plaża, wygrzałabym te płuca swoje na słońcu.... kurna rzeczywistość mnie osacza:))) na hawaje - nikulam - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea móh M juz smiga.... dzis Ii raz na wczasach w konstancinie.... baseny, jakies ciwczenia okłady itp... wraca ze hoho... zadowolony tylko .... aby dalej tak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - przetłumacz mi to: "dzis Ii raz na wczasach w konstancinie", bo nie wiem już czy ja taka cięzko kojarząca, czy ty pisać się nie starasz zrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj REA dziecko drogie zapomniała ze nie kazdy wie o co chodzi..... sorki... dzis ma II raz rehabilitację w Konstancinie... kolo Warszawy ups !!! jasne Ty z daleka mozesz nie wiedziec.... myslałam ze Konstancin jest znany każdemu.... bo z całej Polski ludzie tam sa.... to szpital.... i tam wlasnie ma rehabilitacje.... tak jak np./Centrum Zdrowia Dziecka... tyle ze on tam na dziale dla \"kręgowców\" czyt. połamnców... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też bym się tam wybrała chętnie, mam mieć jakieś rehabilitacje na kręgosłup miałam kilka lat temu wypadek i cały czas mi jednak ten słup nawala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea to trza sie gimnastykować :D Ja wczoraj dzielnie z piłka walczylam a dzis zarzucam streeching :P Mi się od siedzenia on trochę wygiął i czasem pobolewa bu kurde a za moim okem zima!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole na plecy polecam taka mate co udaje jacuzzi :) Mi ktoś pozyczył takie coś i naprawdę jest niezłe, miło się tak pobąblować, tylko nie wolno ani kropli płynu do kapieli czy innego cuda, ja oczywiście to przerabiałam, zanim mnie ostrzeżono he he he. Piane trzeba było rękami wynosić z łazienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Bonda ja to się tak zasiedziałam ostatnio, że on mi się chyba zrósł. byłam raz na aerobiku, ale było dennie, ja nie lubię skakać i odpuściłam. mamy się z eMem zapisać na siłownię i naukę tańca, ale on cały czas w firmie siedzi i nie wiem, jak to zrobić... dziewuszki, zapraszam do mnie - piękne słońce, czyste niebo:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hydromasaż też lubię, na kręgosłup jest bardzo dobry, ale najlepsze są masaże!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babole! Przyszłam tylko się z Wami przywitać, bo niestety muszę leżeć... Miałam lekkie plamienie w niedziele wieczorem, poszłam zaraz w poniedziałek do mojego lekarza, zrobił mi usg, co nas trochę uspokoiło, bo wszystko wygląda dobrze-serduszko bije! :D ale niestety, mam zwolnienie na 2 tygodnie z pracy, Luteinę na podtrzymanie i muszę się oszczędzać... Więc trzymajcie za nas kciuki-żeby było ok i zajrzę jak będe mieć chwilę i dostęp do neta. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, basen na razie u mnie tez odpada, ze względu na zatoki,ale co tam! jak już się odkuruję, to będę biegać. mieszkam pod lasem, więc mam warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M! o kurczę, to uważaj na siebie i leż plackiem! moja koleżanka też tak miała ostatnio - miesiąc zwolnienia, 3 tygodnie przeleżała, ALE już jest w pracy i na superchodzie. fasola chce sie polenić, a nie pracować. a jak tam się ona prezentuje? łapkami macha? nózikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFF lez kochana M_M trzymaj sie i jak bedzie susza w majtach daj sie nam we znaki tutaj... pisz koniecznie.... ale teraz odpoczywaj jak zalecil lekarz..... tak myslałam robaku ze cos z Toba.... ale tak czasami bywa i te plamienia moga byc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, fasola na razie nawet nie przypomina fasoli :D nóżki i łapki też dopiero w fazie rozwoju... Ma 0,5cm ale serducho mocno bije więc lekarz i my jesteśmy dobrej myśli-tego się będziemy trzymać :D Na pewno się jeszcze odezwę-to był taki mały epizod-tylko malutka plamka, a teraz susza... więc nie jest źle. Mam nadzieję, że nasze dzieciątko już nam nie zafunduje takich rewelacji... Lekarz powiedział,że to taka faza przekształceń i w zasadzie nie ma się czym martwić, prawdopodobnie jakieś drobne naczynko pękło i tyle... Ale baczniej się obserwuję, jakiś tam stres jest. No ale jak mówię, staramy się być dobrej myśli ;) Trzymajcie się ciepło baby, piszcie dużo-jak będę mieć czas to na pewno poczytam a teraz idę dalej się byczyć (nie jest to takie złe) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M odpoczywaj!!!! Ja spalam,ale jakos tak jednym okiem,tak mi dokucza ten bol jajnikow i podbrzusza..tak jeszcze nie mialam,wziela bym tabletke,ale bo ja wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnuj tam M_M i zobacz, czy mała pipka jest czy pisiorek:))))) Chciejko, ja nic nie powiem, ale chyba te gumki były dziurawe:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny:) Jak się czujecie, co za pogoda, nie? U mnie tak zasypało, że mam buty przemoczone. Jak się czujesz, Reo, czy Kate wróci, co z nią? Poszłam dziś do fryzjera i świetnie sie czuje w nowej fryzurze. Fajny dzień, moja temperatura utrzymuje się wysoko, bo dziś skoczyła nawet do 36,8, a na moje standardy to rekord:) Za tydzień powinnam dostać okres, ale jak nie dostanę, to może okazać się ciąża, bo współżyłam w dniach płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!!!🌼dla Patrycji ;) ja też mam niedługo 26 skończę w kwietniu....U mnie @ na razie nie ma tempka raz mierze to 36.9 a za chwilę 37.2 co jest?Może trwa wojna @ z fasolinką?Oby mój groszek wygrał.....WALCZ mój groszku słodziutki WALCZ!Brzuch mnie boli jak na @ o krzyżu nie wspomnę....jutro rano robię test już mam kupiony.Możliwe że @ przyjdzie przy takiej tempce dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI KOCHANA!!!! Najpierw odpisałam na maila a dopiero zaczełam czytać forum.....100 LAT!!!Całuję cię mocno urodzinkowo, zycze by w tym cyklu się wreszcie udało i by mapa skarbów się cała zrealizowała! ps. poprosze o kawałek tortu i chętnie cos mocniejszego do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×