Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

o kozy wyszły z ukrycia:))))) ja winka też chętnie, małą lampkę, bo wieczorem zaczynam znowu leki...ale się czuję, jak przejechana przez pociąg!!! ONI MNIE CHCIELI DO SZPITALA!!!!!! wyobrażacie sobie?! o nie, co ja domu nie mam i apteki?!!!! do szpitala, durnie! PO MOIM TRUPIE a swoją drogą to gdzie ja się tak załatwiłam???? z auta do biura, potem do samolotu, szast, prast i jestem w domku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---mam nadzieje,że swój test zrobiłas poprostu za wczesnie i jeszcze nie wszystko stracone!trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---- winko bardzo prosze,ale na Twoją odpowiedzialność(nie chce mieć Cię na sumieniu skoro antybiotyków tyle bierzesz):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózki, dziękuję za życzenia zdrowotne:) Klaudia, lekarz mi kazał 6 dziennie wypijać actimeli.... no dobra, niezłe to nawet w smaku, ale boję się bardziej o tą grzybicę, niż o żołądek, bo ten mam jeszcze niezły dowolne konfiguracje: mleko, ogórki kiszone, czekolada, mięso, sałatka z tuńczyka i z powrotem nic mnie nie rusza..... o kawa mnie goni od razu i czasami, jak się kefiru ochleję, a potrafię z litr! to może, może coś tam się zadzieje, ale wszystko w granicach rozsądku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki. U mnie kolejny trudny tydzień. W piątek mam rozprawę w sądzie już trzecią!!! o alimenty bo mój były się wymiguje. Porażka. Za tydzień idę z córką na założenie aparatu na zęby, potem z synem wyjazd do Wa-wy na konsultację. A na koniec w przyszły piątek do endo po wynik z biopsji. Od soboty mam jakieś bóle na dole pleców i brzucha - jak w czasie @. A do wstrętnej @ jeszcze z 8 dni.Już mam dość. Wczoraj odświeżyłam sobie dwie ściany w pokoju. Nie zmęczyłam się zbytnio. Ale ten kręgosłup mnie dowala. A i piersi mnie tak pobolewają w kierunku pach. czy naciągnęłam mięśnie z wysiłku - ale w okolicy piersi? Sama nie rozumiem tego. Gdyby to było przed @ to bym wiedziała że się zbliża, ale tak długo przed nie miałam raczej takich objawów. Ach.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - jeszcze nie wziełam nowych:)))) DAWAJ,mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam, fotkę sobie zeskanujemy i zachowamy w wersji cyfrowej :) REA_ wystarczy, że mamusia ma rozmiar 41, córcia mogłaby mieć subtelniejsze stópki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam dzieki za winko,wczoraj wypilam kieliszeczek nalewki domowej roboty i dzis mialam wyrzuty sumienia,a co jak jestem w ciazy.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---W takim razie proszę:)Swoją drogą dziwne,że ta ruską wódką nie dało się zarazków wybić zanim się objawiły....może w zbyt małych ilościach przyjełaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika!!!! my tu miałyśmy tylko dwa pewne objawy.. oprócz braku @ - bolące sutki i uwaga - bolące w pachach piersi..... reszta nie działała jako zaklęcie! no, ja trzymam kciuki, mocno:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ----kochana wspolczuje... Tesciowa chciala zrobic kawke,ale powiedzialam,ze jestem tak zdenerwowana,ze ta kawa to nie jest dobry pomysl,bo wybuchne!!! widziala,ze powaznie mowie i nie namawiala(nigdy normalnie nie odpuszcza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogniku, mówiłam, że będzie wysoka, ale nie wiedziałam, że mamy buty będzie zakładać:)))) nikulam - dobre winko, dziękuję i tu się zastanawiam, bo to chyba jednak ruski wirus, moskiewski. ja tam zawsze choruję, ostatnio pod koniec sierpnia pojechałam, a tam było 11st. a ja trencz i sandałki! masakra była, nie mogłam nigdzie chusteczek znaleźć, to do samolotu zabrałam papier toaletowy z hotelu! tylko tam się można tak załatwić, tam było -5 wtedy chyba, nie pamiętam! tak między innymi nawiązałam miłą znajomość z pewnym szefem polskiej spółki - odrywał mi listki:))))) a ja smarkałam, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---etam nie można dać się zwariować wszystko jest dla ludzi, lamka nalewki czy winka raczej nie powinna chyba zaszkodzić(byle nie codziennie butelka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że w samolocie mu smarkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rea byłoby dobrze, wiesz @ mam dostać 1-go kwietnia w prima aprilis a 2-go mój M ma urodziny!!!! Ale to tylko życzenie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, na razie ciąży nie robimy, tak? oj ja widzę, ze ty już tam domownik jesteś pełną gębą!!!! no i dobrze, tylko Folika słuchaj, jak to z teściową, ona ma doświadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze,ze @ bedzie za 4 dni...piersi duze troszke bola,bol podbrzusza jest,jajniki czasami sie odzywaja,sluz bialy bardzo gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eWIKA - nie nie nie to ma być osobny, specjalny dzień zarezerwowany tylko na tę okazję..... jedynie co mi się widzi to święta zimowe, wtedy jest jakoś tak uroczyście.... :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prezent na urodziny dla M??? Myślę że lepszego by ode mnie nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nic nie mow o tesciowej a tym bardziej o szwagierce,jak juz pisalam mam na nia uczulenie,gowniara nawet czesc nie mowi!!! a do domku jade jutro,musze cos pozalatwiac no i niech M znowu zateskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do świąt zimowych- toć przed chwilą były. Halo Rea tak długo raczej nie chce mi się czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Ferminka wypełzła z odchłani!! Myślisz, że się tobie tak upiecze? właśnie, że nie, popraw ty mi się, tyś naszą Matką Założycielką! masz czuwać tu nad nami, codziennie otwierać korowód, jak kiedyś....!!!!!! babolku ty mój, popraw się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z czuję że to będzie tylko moje ciche marzenie jak zwykle zresztą co miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika, chyba nie dałabyś rady ukryć?:))) cha cha, kochanie, co mi jest w ten brzuch, przytyło mi się trochę, może jestem chora, nie wiem, ale nie mogę tobie powiedzieć, co.... powiem tobie w święta i od razu przyniosę do domu!!!!!!! ale byś go załatwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA uwazaj na gardlo,nie krzycz tyle!!! :) ja mam za daleko zeby w szpitalu Cie odwiedzac,a co to za odwiedziny jak wypic nie mozna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań, będzie dobrze! a z tym dniem, to uważam, że nie warto oświadczać w jakieś specjalne daty, nie wiem, jakoś mi się wydaje, że to takie ważne i rzedkie, że powinno mieć jakiś specjalny dzień, wolny od innych świąt, n ie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - już mi nic nie zaszkodzi, już osiągnęłam DNO:)))) a wypić zawsze gdzieś wypijemy, tylko w piątki, cha cha na oddziale też sobie zwyczaj ustalę;) oj babochonki, chyba się przespię troSKĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×