Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

U mnie dzis 16dc, po owulacji dawno lub jej nie było (wnioski po wizycie u gina). W tym miesiacu tz nic, po prostu to czuję, dala jestem przekonana, ze jakbym była w ciazy to wiedzialabym to od razu:0 nie wiem, nie pytajcie, ale jetem o tym pewna. Jak się tak wsłuchuje w swój organizm, odbieram kazdy bol brzucha to dochodzę do wnisoku, że ja bole lekkie mam cały miesiac , tylko zmienia się ich "jakość":)na owu kłucie, w tamtym miesiacu i w tym dokłdnie jakoś trzy, cztery dni po owu znkowu kłucie podobne do owu. Nie mam pojęcia co to, szkoda że nie mozna sobie tam wejsc i popatrzeć, jak w filmie " Było sobie zycie" ( pamietacie?:). A potem to już takie pobolewania zwiastujące @, i znowu zmieniajace sie na dwa dni przed małpa ..i inne w dniu@. Ile dziewczyn nieodbiera nawet tych boli, nie analizuje ich. To tak, jak to ktoś tu napisał, ze wiele dziewczyn nie wie o iostniehniu testów owulacyjnych, nie wie o temperaturach, śluzach a sa mamami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja a jak u Ciebie kochana??? Fermina ja moge,ale jakos nie mam ochoty..moze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja tak sobie własnie odpoczywam jak Fermina pisze, moze ne dół tylko się pytam dlaaaczego nie ja ;-) Ale bedzie i czas na mnie :P a tym czasem chociaz zaktualizuje tabelke, bo ja to juz daaawno po owu :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ jeju ale mi sie do roboty nie chce isc! a mam na 9 he he, no nic, godzine sie spoznie i tyle :P a dzis skladam wypowiedzenie :) Rea zdrowiej! Jak macie chwile to moze wypowiecie się i na temat moich temperatur? sa w stopce buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach..PUNKTto punkt G, jelsi masz i odczwasz to TAK, jeśli nie to NIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) przepraszam:) PUNKT to pytanie, czy małpa przychodzi regularnie czy nie. Słuchajcie u mnie zima, taka ładna, snieżek pada, biało, pewnie zimno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja malpa jest ze mna w stalym konflikcie:) u mnie snieg pada. mam pytanie. szczyt sluzu i szyjki wyznaczaja ze nastepujace po nich wyzsze temperatury sa juz po owulacji, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer w chmurach skok temperatury oznacza że owulka była ok 12godz.wcześniej.Chciejka to zdaj relacje...A może się w końcu polubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego poczatku byla zazdrosna o M,widziala jak on szaleje..to ona zczela mi dogryzac,ale tak konkretnie,ze ze wsi jestem itp itd..konca nie bylo,wiec M zrobil awanture,powiedzial,ze jak jej sie nie podoba to ma sie pakowac!!! :) i od tamtej pory unikamy sie,czyli juz kilka miesiecy,gowniara nawet czesc nie potrafi powiedziec.Wiec postanowilam z nia pogadac,na gg zeby sobie wlosow nie powyrywac hehe.Mowi,ze jej zlewa taka sytuacja ,czy ze soba rozm czy nie,ona juz sie przyzwyczaila do tego i dobrze jej z tym...wiec tlumacze jak dlugo tak mozna,po dlugiej paplaninie powiedziala,ze ona obiecuje,ze bedzie sie normalnie zachowywac...ale nie obiecuje,ze bedziemy zyc w zgodzie...To niech spada,robie to tylko dla eMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziewczyny nic nowego bolą mnie piersi a brzuch przestał i krzyż też się uspokoił(chyba cisza prazed@)a zła jestem jak osa!Wszystko mnie irytuje i wnerwia!!!!Chcę być już w ciąży i koniec!A najgorsze jest to że nie czuję że jestem....powinien mnie brzuch pobolewać a tu nic więc raczej muszę się @ spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jak wroci to poczyta sobie co ona na ten temat sadzi(wczoraj prosil mnie zebym sprobowala z nia normalnie rozm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia a mnie wlasnie podbrzusze boli,az czasami slabo sie robi...ale za to piersi nic..tylko powiekszone sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka ale Ty coś bierzesz to może akurat Ci pomogło i zaszłaś w ciązę?A ja nic mam niby wszystko ok,regularnie i już 3 cykl starań ;( Daj sobie spokój z tą siostrą eMa żyjcie sobie własnym życiem i tyle.A ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24...tak ja bralam clo i jeszcze duphaston,jutro ostatni dzien wiec 2 dni po tym powinna byc @...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się zbieram do pracy, Folik pewnie dziś nznowu zowu spóźniona do pracy:) Rea zdrowiej, łykaj te wszystkie leki, osłaniaj się od antybiotyków i pisz tu nam:) Dziewczyno Bonda a Ty? jakies objawy? czy to nie ten miesiac jeszcze? buzka laski Chciejka, bądź łagodna dla szwagierki, nie zaogniaj tylko załagodź, moze ona młoda, durna, zbuntowana jeszcze. To rodzina bedzie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka termin @ mam na jutro a testuję najwcześniej w piątek bo wcześniej nie ma sensu już raz się wygłupiłam i aby się zdołowałam jak coś się wszczepiło to jest a jak nie to i tysiąc testów nic mi nie pomoże i nie zmieni.E to już nie taka młoda ta szwagierka a o co jej chodzi?co ma do Ciebie?O brata zazdrosna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, dzieki ze spytałaś, ja tez mam czasem wrażenie, że jestem niewidzialna, może mało się odzywam ale staram sie czasem coś skrobnąć. U mnie bezobjawowo niestety, myślałam ze coś po temperaturach da sie wyczytać co nie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia chyba zazdrosna i z rozmowy wywnioskowalam,ze juz wie co ja czeka w niedalekiej przyszlosci(wyprowadzka do tatusia).Ja dzis chyba jade do siebie i juz mnie koci,zeby zrobic test..ale za szybko wiec czekam :) A Ty dziewczyna bonda kiedy powinnas dostac @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy wszystkie jestescie....chyba ide na sniadanko...chociaz dol brzucha tak boli,ze slabo i mdli..to chyba przez clo,albo duphaston...bo tak jeszcze nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,REA i cala reszta gdzie jestescie... Ja zrobilam sobie tylko herbatke,narazie nie bede jadla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... tak dzis z domu do pracy jechałam 3 h normalnie mnie przeraza co sie dzieje.... kooorrek ze lepiej nie wspomne juz bo mnie az trzesie... szczyt szczytów.... 30 km w 3 h... rekordy bije... a do siebie do rodziców 120 km poklonuje 1,5 h... smiech na sali ale tak jest w tej pieprzonej w-wie... wrrr niech ja w koncu zafasolkuje bede miec swiety spokój z korkami.... kupie wtedy do uszu korki zeby tesciowej nie sluchac... moze to bedzie lepsze.... fermina30 - no tak mnie rozbawiłas z tym punk.G jak tłumaczyłas oznaczenia w tabeli i ... buchchaaaaaa normalnie do lez sie usmiałam... ale pytanie a jaka odpowiedz..... czy wyczuwa czy nie... no niech ruska (REA) wtsnaie to sie chyba ze smiechu znowu polozy... A u mnie dzis w miare tak sobie wczoraj był raczej juz najciemniejszy test ale temp. stoi w miejscu... czy pojdzie w góre nie wiem.... ale mysle ze jutro najpozniej pojutrze pojdzie.... bo zawsze po ciemnej kresce na owul. tecie szła w góre.... ale pozyjemy zobaczymy ... wczoraj było bardzo duzo śluzu..... tazn plodnego... dzis jest juz w miare wodnisty wiec chyba owulka juz byla.... przytulanka były ale tez takie nie na dzidziolka.... ide na kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam o jedną tabelke w dół, skoda, że nie o dwie :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ Chciejka____ u mnie wszystko w porządku, nic mnie nie boli, nic nie dolega, temperatura dwa dni po owulacji podniosła sie o dwie kreseczki i cały czas się utrzymuje na poziomie 36.7, poza tym po owólce wszedł mi jakis nerwoból do dołu brzuszka i mi tam gdzieś szarpało ale przeszlo zarastwo :) po @ idę znowu na monitoring - tym razem lewego jajnika - prawy działa hahah. Słońce za bardzo to sie nie poniżaj przed tą pożal sie Boże szwagierką, bądź miła ale bez przesady. Wiesz czasem tak jest, że olbo sie kogoś lubi od razu albo w ogóle - przynajmniej ja tak mam, niestety albo stety. Najwważniejsze, żeby Wam sie Skarbie układało a reszta czeredy nie jest ważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja masz racje,ja tez tak mam,ale tez jestem taka,ze nie lubie takich sytuacji...wyciagnelam reke zobaczymy co ona z tym zrobi...mam ja w nosie,zrobilam to dla eMa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×