Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ewika, a jak młody mąż się zachowuje? grzeczny jest, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, tak mi się oczy kleją na potęgę......chrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---dziękuję ,że pytasz:)U mnie nic nowego, łykam dostinex za zbicie tej prolaktyny no i mam 4 dzień @ wywołana luteiną....mam nadzieje,że od tego cyklu mi się coś unormuję dzięki dostinexowi....swoją drogą nie sądziłam,że kiedyś az tak będę się cieszyła z nadejścia @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---zmykaj spać!na chorobe najlepszy sen, a po tym winku pewnie szybko zaśniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak bardzo grzeczny. Zaskakuje mnie szczególnie nocami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, idę pokimać, popiszcie mi, w nocy was przeczytam:)))) pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też uciekam dokończyć obiadek, za chwile M z pracy wraca i głodny pewnie:)miłego popołudnia!paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam----nie wiem czy czytalas,ale ja w tym miesiacu bylam na clo i jeszcze biore duphaston,dlatgo zwiekszone szanse na ciaze...niby to nie ten czas,ale wiem,ze moj M by sie cieszyl...widzialam jak patrzyl na mnie i swojego chrzesniaka(ma roczek) sam tez uwielbia dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam,ze ostatnio jak bylismy na basenie,juz prawie gotowi do wyjscia(jeszcze suszylam wlosy)podeszla do mnie dziewczynka,wiek ok 3 latka i powiedziala:na opka...zdebialam,przykucnelam a ona wyciaga raczki i mowi ze chce do mnie na opka...za chwile przyszla po nia mama.ale w szoku bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fightwoman8
ja również się staram...dopiero pierwszy cykl, w czwartek termin spodziewanej , robiłam już 4 testy, z czego 3 negatywne, 1 pozytywny (słabo widoczna różowa kreseczka), sama nie wiem już co myśleć, a cierpliwości jak na lekarstwo....tak bardzo bym chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke :) jak wyszla to chyba jestes,jutro zrob jeszcze raz dla pewnosci..a jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fightwoman8
piersi mnie bolą, ale to może przez zbliżającą się @, a dodam jeszcze, że ten poytywny wyszedł pierwszy, kolejne to negatywy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fightwoman8
pierwszy w sobotę z samego rana, drugi w niedzielę rano, trzeci dzisiaj rano, czwarty dzisiaj popołudniu....wiem jak to wygląda....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ Hej laseczki____________ co z tym jajeczkiem???? wreszcie ile ono ma mieć wielkości przy pęknięciu??? mnie gin powiedział, że do 20mm a tu czytam , ze dużo więcej, wie ktoś wreszcie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dopiero co wrocilam z pracy zjadlam obiad i teraz zasiadlam do kompa.Co tam slychac u Was?Ja juz sobie chyba odpszczam te staranka i raczej sie pozegnam z Wami,niechce mi sie juz nic,co ma byc to bedzie,moze sie jeszcze odezwe do Was.Niema kate takze juz niemam takiej osobki z ktora sie naprawde rozumiemy. Nie miejcie mi tego za zle.Ale tak bedzie lepiej.Buzki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola co Ty wymyslasz,zostan z nami :) ja jak teraz nie jestem to tez sie nie staram bo wiesz,gumki poszly w ruch :) M kupil 4 opakowania eheheh.Trzeba zostac i dopingowac calej reszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola spokojnie,pewnie masz jeden z tych gorszych dni,ja dzis bylam wsciekla na caly swiat ...mysle,zezdolowala Cie troszke sytuacja z Kate(wcale sie nie dziwie)owszem wyluzuj,moze nie staraj sie na sile zajsc w ciaze,a to samo przyjdzie.Moze tu wlasnie tkwi problem wielu z nas..za bardzo chcemy...zobaczysz wszystko samo sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA__________________ ani się waż!!!!!!!! i gdzie sie babolu nasz wybierasz? ja też miałam doła, przeczekałam i jestem, choć nie powiem trochę wyluzowałam, bo takie nakręcanie nie ma sensu, ale fajnie jest z Wami pogadać i pomarzyć, zostań , poploseeeeee :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA__________________ ani się waż!!!!!!!! i gdzie sie babolu nasz wybierasz? ja też miałam doła, przeczekałam i jestem, choć nie powiem trochę wyluzowałam, bo takie nakręcanie nie ma sensu, ale fajnie jest z Wami pogadać i pomarzyć, zostań , poploseeeeee :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka32 Daj spokoj juz,powiedzialam ze odchodze,niechce mi sie juz nic,a z kate to niema nic wspolnego,teraz juz niemam z kim tak pogadac jak bylo z kate,sorki,ale naprawde uciekam.buzka.dzieki za wszystko.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece pod prysznic...napiecie z M dalej trwa teraz o gowniare bedziemy sie awanturowac,no nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ale od czego ja Wam jestem potrzebna?wy sie juz znacie za dobrze,i wiecie co i jak a ja co mam caly czas pisac o jednym i tym samym ze mi tempka nie skacze i sluz nieprzejrzysty i rozciagliwy ilez mozna, mi sie juz tym mierzeniem temp rzygać chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×