Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chciejka tu o gumkach piszesz a tu napiecie wciaz trwa cos tu nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---nie?:(to pewnie dlatego,że miałam problemy z pocztą:(Wysyłam w takim razie raz jeszcze i zmykam na dziś z netu.BUZIAKI! LOLA----nie mów tak.Jesteś przecież jedną z najbardziej aktywnych furomowiczek więc jak możesz pisać,że my się wszystkie znamy?To Ty pewnie znasz wszystkie z nas:)a pisac mozna o czymkolwiek, nie tylko o śluzie itp:)a mierzeniem tempki,że jesteś zmęczona to się nie dziwie bo ja np. jeszcze wcale się nie zmusiłam by zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---dla mnie czas chyba stoi w miejscu:)to nie mail z wczoraj a z 21.03(sobota) jak net odzyskałaś:)przepraszam coś mi się pokićkało,ale dla pewności wysłałam jeszcze raz tego ostatniego tj. z 21.03:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam dzieki,niby tak ,ale jak ja sie cos pytam to malo ktora sie odzywa wy jestescie juz zgrane ze soba azda o kazdej wie cos.No niby tak ,ale po co sie nakrecac chyba musze sobie jakies zjecie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____________ kategorycznie zabraniam!!!!!!! ani się waż!!!!! gdzie ty babolu nasz chcesz iść???? dokąd i po co????? no????? słucham????:) :) :) znamy się dokładnie tak jak z Tobą, no prócz NIKULAM i MEG, bo z nimi mailem piszę, są rzeczy o których nie piszemy na forum, ale jak chcesz to oezwij sie do mnie na maila to Ci zdradzę :) może się Ci przyda:) :), my z nikulką coś mamy i Tobie też chętnie o tym powiem, a może Kate się przyda :) przeczytaj o czym my piszemy??? śluz, tempa, badania, śluz, , śluz, śluz, tempa hahahhah rozumiem Cie bo też miałam takie jakieś żyganie hahhah ale powiedz jak Ty chcesz bez nas żyć Słonko???? NIKULAM______ powiedz jej , bo jak nie to obie pojedziemy do Ciebie Loluś i pupe spierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---własnie spierzemy Lolę na kwasne jabłko:)a propo jabłka to chyba mam ochotę i jedno zjem:) LOLA----lepiej nie zadzieraj z nami dwiema i grzecznie zostań:)....co do odp. a propo temp,sluzu itp. to mysle,że większośc nie odpowiada(w tym ja) bo zwyczajnie się na tym nie zna, też sa poczatkujące wiec nie chcą Ci mieszać jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkulam____ no jasne, że dostałam Słońce, tylko moj Benedykt :) tatus miał imieniny w sobotę i nie miałam czasu Ci odpisać. Napisz mi coś o swoim slubie - całkiem mi sie taki pomysł podoba - chociaż nie stać nas na taki wypad ale.... myslę o czymś takim w Polsce, tylko nie wiem jak ze ślubami w plenerze :) ale.... kto wie.... Nikusia.... może i Hawaje wejdą w grę :) Nikusia jak zrobimy mapę szczęścia + nasze akcesoria hahaha to razem wyjedziemy :) a o mapie napiszę Ci w mailu :) a tak w ogóle Nikulam znasz może jakiś fajny adres sklepu internetowego z biustonoszami? moja mama potrzebuje czegoś fajnego a ma duże piersi, więc musi mieć dobry fason... całuje Cię Kochana i jutro z rana napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI Kochana, LOLA---ja już uciekam na dziś ,mąż chce jakiś film koniecznie ze mna oglądać:) do jutra...paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUŚ____ już Ci podaję..... patrycjaprzybylapp@poczta.fm i ani się waż stąd ruszać :)nasze maleństwo nie w sosie :( nie martw sie będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik tak się cieszę!!!:D tylko jak to się stalo że ci doliczyła jeszcze 1 tydzień do przodu? wiesz jak to liczyła??? ja muszę poczekać do srody, ale już nie mogę sie doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ ale z jednym masz rację, że .... jakoś chwilowo jesteśmy mniej zgrane, ze mniej się sobą interesujemy, mnie też czasem nikt nie odpisuje ale to na pewno nie dlatego, że mnie ktoś olewa ( ja Wam dam:) ), tylko czasem ktos nie przeczyta w danej chwili, albo kogoś nie ma albo tak jak każda z nas czasem nie ma humoru czy weny na pisanie. Uwierz mi Słonko, że mam rację, bo dziewczyny sobie tutaj na prawdę dużo pomagają, w miarę możliwości. A co do przyjaźni to łatwiej jest pisać o czymś przez maila- a nie tutaj, żeby cała Polska czytała hahhaha. Mnie tez tego brakuję czasem, ze nie wiem nic o niektórych laseczkach, ale wszystko w swoim czasie. Wiesz Lola ja myślę, że nie każdy jest od razu ufny i wylewny, ale najważniejsze , że dziewczyny są pomocne i życzliwe i uwierz, że nikt tu Ci krzywdy nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFIGIELEK_______ W ŚRODĘ BARDZO SZCZĘŚLIWY DZIEŃ BĘDZIE .... ZOBACZYSZ :) WIEM COŚ NA TEN TEMAT, w końcu to mój dzień hahahh to twój też może być no nie? pozdrawiam :) i pozdrów maleńkiego szkrabka ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ oki napiszę do Ciebie, jak Ci się humor poprawi, bo po mailu, który dostałam od Ciebie, jakoś się poczułam tak.... może źle go odebrałam???? a może to ja się źle wyraziłam ale po prostu chciałam, żebyś z nami została, ale to musi być Twoja decyzja. Jeśli cos nie tak LOLA to sorrki :) nie gniewaj się przypadkiem, ja na nic nie naciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja Oki sorki ze to tak odebralas,ale mnie juz to wszystko meczy,zlapalam dola i moze sie nie bede wypowiadala narazie,jak mi przejdzie to sie odezwe.Mozesz mi na emaila wyslac to co chcialac wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja sie najbardziej to pytalam o ciebie i o kate.Bo z Wami mi sie fajnie rozmawialo,i milo ze sieodezwalas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ no to się cieszę, a jutro się odezwę to pogadamy :) ja pewnie też zaraz wskoczę do łóżeczka, a tak prawdę powiedziawszy to już w nim jestem i psuje sobie oczy na leżąco :) a jutro będę Wam narzekać, że nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...dzis to chyba ja jestem jako pierwsza...M sie obudzil o 6:30 a ja razem z nim,zaraz czuje jak on nie spi...ale ja jeszcze w lozeczku zostaje... Dzis mam zamiar(robie to tylko i wylacznie dla eMa)zawrzec normalne stosunki ze \'szwagierka\'...napisze jej kilka slow na gg jak sie zgodzi to dobrze,a jak nie to jej strata.(przez gg bo nie moge stanac z nia twarza w twarz,poza tym chora jest nie chce zeby mnie zarazila :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kurcze Chciejka , to ja miałam byc pierwsza, bo tak mi Rea kazala:) Lola..jak naprwde tego potrzebujesz to zrob sobie przerwe od nas, ja tak mialam, gdy dowiedzialm się o wynikach i myslam, ze sa baardzo zle, zagladalam tutaj czesto, czyatlam,a le nie pisalam..nie mogłam..nie mialam potzreby..ale jestem. I jestem rzadko, bo albo w pracy, a Wy tu duzo naskrobiecie w tym czasie, albo wieczorem nie mam chwili by napisac, jedynie szybko przeczytac, ale to MOJe forum, Nasze forum. Na inne sobie wchodze, podczytuje ale te jest moje.. Nie lam się , ja mam 9 cykl, w tym zrobilam badania, cos z ta prolaktyna nie tak, ale naczytalam się , ze prz podwyzszonej @ są nieregularne, nie ma owulacjie, a u mnie owu chyba wystepuje, a roznice miedzy 24 a 26 dc to chyba regularnosc. Nie lam sie, uszy do góry i zagdaldaj,a aobacztsz ze dołek potrwa jeden, dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina o 8 przyszlas i chcialas byc pierwsza ? :p jejku jaki ponury dzien w lozeczku bym chetnie zostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz aktualizowałam tabelkę , dziewczyny kompiujmy ostatnią, bo bałagan!:) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka! wstawac! bo jak ja sobie pójdę to Wy bedziecie gadac!a teraz to ja kawę piję sama, bo Chciejka to nie wiem, czy moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!!!! wpadłam się przywitać a tu taka cisza..... pogoda nie sprzyja czy co? u mnie tak wieje, że się nie chce nigdzie wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Czytam co tu wczoraj napisałyście ;) Lola widzę że masz doła na maxa ale może już dzisiaj humorek Ci się poprawił???Nie znikaj stąd proszę uwielbiam czytać Twoje wpisy...jesteś dla mnie tutaj takim naszym SŁONECZKIEM ;) i możesz pisać na wszystkie tematy i na poważne i na mniej poważne ;) tak jak czujesz w danej chwili.Nowa jak tam u Ciebie sytuacja?@ mam nadzieje że nie ma nadal?U mnie póki co cisza i spokój :) a jak tam reszta kobietek się dzisiaj miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×