Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

zaraz jade do siebie,znowu trzeba eMa zostawic na jakis czas,niech znowu zateskni,bede tak robila az sobie uswiadomi,ze zyc bezemnie nie potrafi :) kuchnie wybralismy,nawet malej sprzeczki nie bylow tej kwestii :) nawet wczoraj pokazal mi sprzet do kuchni w gazecie jakie przeceny sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik sie odezwala,bidula caly dzien nerwowa bedzie bo 3 godz do pracy jechala.. A Ty REA !!!!!! co z Toba?mam nadzieje,ze nie pogorszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja ja nie wiem,co sie z nimi dzieje... Mnie kolezanka namawia na tesciora,chyba kupie ,ale jeszcze nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka no ale nigdzie nie jest powiedziane że musisz się z nią lubić(czy z innymi z rodziny eMa)możliwe że po prostu bez powodu działacie sobie na nerwy i tyle.Jednych ludzi się lubi a innych już przy poznaniu wiesz że nadajecie na innych falach.No ale wracając do mego spędzającego mi sen z powiek tematu to tak:brzuch znowu boli jak na @ i krzyż też ;) czuję jakby za chwilę miało mnie zalać...ale tempka 37.3,próbowałam dziś wybadać swoją szyjkę macicy i nawet dosięgnęłam ale to nic przyjemnego i jedyne co z tego wiem to że jest tam białawy śluz taki gęsty ale to chyba normalne?piersi mi się ciut zwiększyły i bolą jak dotknę.I już nie wiem co myśleć ja się wykończę przez to czekanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja za eksperta od tempki się nie uważam niech się Mfigielek wypowie;) ale myślę że owu właśnie masz dzisiaj a jutro rano będzie skok temp.Nie łam się korkami nie tylko w stolycy są..w Lublinie też a co do parkingów to masakra!!!Nie ma gdzie zaparkować.Foliczku Ty pomyśl lepiej co będzie jak wrócisz do domciu mmmm...no uśmiechnij się trochę.Lubię ten Twój humorek ;) tzn.jak masz dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia... szykuj sie na testowanie jak nic... cos czuje ze bedziesz nastepna... i trzymamy kciuki jutro chyba masz termin @ to co tylko cieszyc sie z tempki... i oczekiwac dwóch kresek... Chciejka ta Twoja gówniara to wcale nie taka gówniara... skoro jak doczytałam ma 24 lata to juz baba i bedziesz miec trudno... oj czuje trudno chyba bedzie gorsza sytuacja niz tesciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 -- mi juz lepiej kawa wypita.... troche pisania miałam ale juz jest luzniej.... dzis kibluje za spoznienie wrrr.... ale moze lepiej bo im pozniej wracam to mniejsze korki... RUSKA (czyt. REA - dopóki sie nie obrazi) spi... bida cos u niej - oby te wódy jej tam nie zaszkodziły.... Wiesz Klaudia ze moze masz racje co do owulki bo mi tak pikaja troche jajniki choc nie wiem gdzie one sa dokładnie.... tak w pachwinach jakby troche tak mnie ciagnie i przestaje nie tak ze boli non stop ale cos tam czuje.... a moze jednak ona jest dzis a moze była a moze jutro hmmm ze my akurat tego nie mozemy wiedziec... tasty ow. robie ale niektórzy mowia ze to wyrzucenie w błoto pieniedzy... ale mi sie nawet troche pokrywaja te objawy z testami i temp... A powiedzcie mi babolinki jak to jest z tym sluzem... ja najbardziej go zauwazm jak sie załatwiam tzn (sra..... w porcelanie) to wtedy w tych dniach co przewiduje ze zbliza sie owulka zauwazam duuuzo sluzu tego płodnego tego do białka jaja kurzego podobny.... czy moze ja mylnie to okreslam... ale w sumie w innych dniach tego nie wyczuwam.... nie leje mi sie po majtach jak co nie które opisuja... dzis miałam mega przezroczysty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chachacha!!!!nie leje Ci się po majtkach...dobre;) ale mi też nie ja mam tak samo jak Ty przeważnie jak się załatwiam czy sikam to dopiero na papierze widzę.Folik jeśli wczoraj wyszedł Ci test pozytywnie,śluz masz jak najbardziej płodny i masz jakieś bóle to owu masz na bank i dla mnie to jest TEN dzień.Zobaczysz jeśli jutro będzie skok tempki to znaczy że dziś była owu.Kiedy bzzzz....było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia moje bzyczenie jest zaznaczone na wykresie (patrz stopka) tam jest wszystko jak na dloni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo sie troche u nas dzialo z M-em zle to sie troche stepsknilismy za bzzzzz ale jakos na luzie teraz i z wielkimi nadziejami niekoniecznie... jakos M odstawial leki i popadło na te dni bzzz.... ale ja mysle ze owulke albo juz miałam albo wcale jej nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU______ ja Ci coś powiem.... jak byłam u gina , to jojczałam, że nie mam śluzu tak jak inne dziewczyny mówią, że im cieknie, a on na to , że ... tu na zewnątrz owszem nie widać ale głęboko jest super. I podzielam waszą opinię - tak samo mam - widoczny przy porcelanowaniu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... a tak swoja drogą to... ja tak do końca nie jestem przekonana , co do mojego śluzu - nawet podczas monitoringu i w tym miesiącu podchodzę do tego na luzie, bo nie mam ochoty już przeżywać tego wszystkiego - jak ostatnio :) dobrze , że mnie miał kto reanimować na tym topiku hahahha. A teraz się zaopatrzyłam w PASEK ŚW. DOMINIKA i niech się dzieje wola nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja a wiec sranie w porcelanie jest naszym dowodem troche na płodnosc... ale wlasnie jedna kol mi powiedziala ze tak wlasnie jest gdyz jest parcie i wtedy sluz który jest w srodku jak mówił Ci gin wypływa wraz z wypróznianiem sie.... wiem wiem troche w porze obiadowej nie fajnie pisze ale co tam.... sluz tez wazny... tak??? a swoja droga ja juz jadłam.... i sie nawet wyprózniłam - zawsze ok. 12-ej dzien w dzien.... i wlasnie ten sluzik był mega rozciagliwy .... hmmm godzina 14 mojego M-a teraz masuja dzis I -wszy raz na rehabilitacje poszedl bidak jeden, jeszcze musi mnie podrehabilitowac wieczorkiem... zeby tylko jakas baba mu nie nie powiedziała ze nie moze.... lub nie powinien... bo cos tam cos tam... ja mam sluz plodny i musze walczyc o zolnierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta MOSKWA nasza .... jeny a moze ona jednak do szpitala poszła.... oj bidaczku nasz z Wrocławia.... nieeeeee...... szpital bleee.... za jakies 10m-cy pojdziesz..... na poród.... ateraz pisuj do nas.... a moze cos tam przeswietla..... REA - dawaj juz nie bede na Ciebie Ruska mowiła.... tylko moze inaczej Moskiewskaja dzjwuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane babolki! najpierw zerknę do tabelki na kogo to już pora testować... POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ Klaudia zrób testa jutro, jak @ nie przyjdzie i dawaj znać! Folik trzymam za twoją owulkę mocno kciuki (podwójnie :)) M_M zdawaj raport jak tam u tego twojego gina było, szybciutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - wex no rzuc okiem na moj cykl. jak myslisz co tam jest - przeciez tyle tych cykli juz obcykałas i napisz (patrz wyzej) cos na temat sluzu plodnego dobrze interpretujemy kiedy go zauwazamy... i dzieki za kciuki ale u mnie w tym miesiacu raczej po ptokach takie bzyt po owulce byc moze i skoku niet.... i takie nie planowane na dzidzie... ale obserwujemy sie nawzajem z M-em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ MFIGIELEK_______ znowu mnie Ty wyrzucałaś z tabelki :( skopiowałaś nie tą ale już się usadowiłam, gdzie trzeba. Pisz nam szybciutko jak sie czujesz i pooglądaj nam FOLIKA :) czy już zaziarenkowała i czy znowu zostanę netową ciocią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja75 --- nie nie.... ja na razie chce co ze mne z tymi sluzami itp a fasolka to moze w tym m-cu raczej niech nie bedzie bo M sie lekował jeszcze tylko kiedy ta owulka mogła nastapic... a dzidziusia to mi jeszcze nie wrozcie w tym m-cu musze odczekac miesiac po lekach a bzyty to tez takie pisałam bardziej z tesknoty jak to sie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-M mnie martwi cos.... REA tez..... kate mogłaby sie odezwac ze juz lepiej sie czuje.... ze sie odbija od dna.... nowa1 zaniemogła widac... fermina juz relacje zdała.... nic nie jemy jakos na forum... nic nie pijemy.... jedna bierze antybiotyki... inne zaciazyły inne mysla ze moze zaciazyły.... hmmm w kazdym razie jest jak w zyciu roznie.... chciajka pewnie w drodze do domu (i juz pewnie teskni za chłopem) ale bz... było wiec pojechała z nadzieja na 2 kreski... zawsze cos... co tu jeszcze ja juz mysle o korku .... patrycja sie maca czy moze jednak test sie mylił (i tego zycze).... patrycja podczutyje... lola uciekła... bo kate nie ma a kate bedzie ale na razie odpoczywa.... dziewczyna bonda czyta ale malo sie odzywa ja jej wykres podgladam ale ma mało serduszek... cos chłop zasypia... a ona go dobudzic nie moze... nikulam.... cos to bylo z nia tego nie doczytałam.... mfigielek sie odezwie od czasu bzyt i ucieka na pytania nie odpowiada.... hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ ty to jak zwykle tryskasz dowcipem hahha, ja do macanka jeszcze trochę mam, dopiero jestem po wyczerpujących dniach : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Patrycja tak sumuje co kto tam robi... bo jakos wszystkie dzis zaniemogły.... ja pewnikiem niedługo lece do M-a ciekawe jak tam go wałkuja.... wazne ze nie dzowni to pewnie nie boli ... a moze tak boli ze nie moze zadzownic... hmm tez mam zmartwienie... o sluzach nikt mi nie napisze najwazniejsze ze on w ogole jest .... janiki (chyba mnie ciagna).... owulka cos tam bedzie ja chce tylko temopke w gore co by jednak byl dwufazowy cykl... a kiedy zaciaze to niewazne zawsze kiedys sie uda... Patrycja my to juz stare dupy jestesmy... ja I dziecko dopiero... sluzu nie kumam - jak dziecko... co ja wczesniej robilam a miałam tyle czasu na obserwacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu dziewczyna bonda... sie odezwała.... ja tez sie martwie ta temp.... ale powalone to wszystko ale zaciazymy zacizymy.... ide testa robic chwila... uwaga co bedzie plus czy minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×