Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Meg no wkoncu sie odezwalas,a ja juz chcialam uciekac ale jednak zmienilam zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazy jedne zarazacie i nie mozna sie od tego forum uwolnic,ale i tak z Kate mam najlepszy kontakt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj !!!! nie spac pisac no i oczywiscie podam maila madziagdansk@interia.pl gdybym zniknela na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kolegowaczki. Ja na razie spadam. Do jutra Papa (idę testować nowe wyrko!) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mialam juz isc spac do lozka,ale jeszcze na chwilke posiedze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki melduje ze nadal szukam pracy ale mam na szczescie zajęcie ... pomagam kumpeli w biurze wiec jest ok nie shizuje ale widze ze wy tu dzis cisnieniujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg To fajnie ze masz zajecie,ja jutro do pracy na 8 a potem 4 dni wolne i masakra co tu w domu robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Patrycja wskoczyla jak milo ja sie mialam brac spac ale jeszcze na chwilke posiedze,ja juz niewiem czy owulka byla czy nie jak narazie do drugiej tabelki nie schodze bo niewiem czy mam cz nie.a tak wogole to chyba daje sobie spokoj z ta temp moze ja mam caly czas taka niska i ze mna jest wsio oki a moze nie niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie te wasze opowiesci o owulkach i @ i wkurzonych eMach jak to czytam zapominam o bozym świecie Pati powinnaś teraz lezec kolo, nad, pod, obok puzlastego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre,ale widze ze wy sie rozkrecacie to ja sie biore spac.Jakos niema humorku dzisiaj albo jestem poprostu zmeczona po pracy.Ide polecec do sypialni na lozko i posluchac muzyczki.Dobranoc.Do jutra.Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ a jak z tą temperaturą, bo ie widziałam , żebyś pisała? wiesz najlepiej pewnie byłoby, żebys zrobiła monitoring, bo wiesz.... każda kobieta ma inaczej - ja na przykład w dniu skoku miałam owulację, a nie dwa dni po jak pisze literatura mądra. Jak nie zajdę w ciążę do końca roku to będzie gin robił mi monitoring codziennie przed samą owulką - tak powiedział. Na razie wie jak pęcherzyk rośnie i badania też dobre niby... kazał mi pić herbatkę z melisy z gruszką i się relaksować ale.... jk się tu relaksować hahaha jak człowiek ciągle ma jakieś omamy ciążowe hahaha, zwidy i takie tam, a potem przychodzi ten wstręciuch @ i od nowa stres.... bo kiedy owulka a potem czy to już i od nowa hahhah można kota dostać, no nie??? i ja mówię temu mojemu tak jak Wam teraz, popłakał sie biedak i mówi, że to normalka, i że sa gorsze przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spac nie moge...jakos tak dziwnie bez eMa...ale mnie ten tescior kusi,moze zrobic rano czy za wczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG_____ ja już po długim , wyczerpującym przedłużonym weekendzie owulacyjnym , teraz to leżenie mi zostało hahhaha, a tak poważnie to przespaliśmy się popołudniu i teraz będziemy myszki łapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja to nie jestes sama...moj M spal jak zabity przez dobre 2 godz,a teraz u kumpla siedzi i pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ zrób koniecznie, nie ma na co czekać. Ja tak czekałam i sie tylko nakręcałam, bo miałam wszystkie objawy ciąży i byłam niemalże pewna , ze to już ten czas, a FOLIK i REA dobrze radziły, ze nie ma na co czekać! Im szybciej się dowiesz tym lepiej, jesli to jeszcze nie teraz, bo nie będzie tak boleć a.... może miło się zaskoczysz??? Tego Ci życzę z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja dzieki za rade zobacze co mi ten ginekolog inny powie jak bede teraz w Polsce. A i wyslalam Ci emaila zerknij jak chcesz.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ dobrze , że mój nie wybywa, na razie , bo coś mówił o delegacji ( całe dwa tygodnie :( a na dodatek nie będę miała kompa, bo na pewno zabierze, ale to dopiero po świętach, dobrze, że są kafejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie @ niemam pojecia kiedy ma byc pewnie pokichalo sie wszystko bo przestalam brac luteine,ale co tam nie napalam sie juz bo niema sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___________ któraś z naszych brzuchatek pisała, że nie mogła wytrzymać i zrobiła przed @ i wyszły dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 kwietnia wylatujemy z dublina i w Polsce bedziemy do 16 kwietnia a potem powrot do beznadziejnek Irlandi i dalej praca az do wakacji bo potem dlugi urlop,moze sie z kate gdzies wybierzemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola wiec bedac w polsce idz do gina,wypytaj o co chcesz,zrob badania...u nas jest jak jest w kraju,ale lekarze maja inne podejscie niz tam.Chociaz nie powiem bedac w Londynie zrobili mi kilka badan,ale ile musialam ich meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka No wiem bo bylam tu w osrodku i sie pytalam to twierdza ze wszystkie badania hormonalne to koszt 30e nie chce mi sie w to wierzyc,ale oki a po drugie to popatrzyla na skroty badan i mowi prosze siadac a byl sie pytac moj maz i on zglupial mowi do niej ze to sa kobiece sprawy a ona a no tak przepraszam,zakreconi ze szok,ale powiedziala ze pierwsze mnie musi lekarz zobaczyc a wizyta 40e i niewiem czy sie oplaca.A jak bede w Polsce to napewno pojde do gine i powiem mu wszystko co i jak i co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola---a wiec nie stresuj sie,bedziesz w polsce to zalatwisz wszystko :) zapisz sobie o co chcesz zapytac,bo jak juz bedziesz to polowy zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×