Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

PATI hej!ale Ty normalnie oficerem sledczym jesteś:))))) Chciejko skoro wyliczył to w porządku, mi niczego nie wyliczył od tak przypisał bo tak się go bierze przy książkowych cyklach, ja jednak mysle,że jak dla mnie to zbyt wczesnie, poczekam do 19-20dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - 12 godzin niczego już nie zmieni, a jest duże prawdopodobieństwo, że mogłybyśmy świętować nie tylko urodziny Pati:))) pomyśl, to tylko 5 min i możemy wiedzieć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIULAM____________ mam nadzieję, że się nie gniewasz :) a za maila dziękuję, a propos.... to ślicznie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA żaden diabeł mnie nie skusi!!!!!Za bardzo się boję....chyba nigdy tego testu nie zrobie tak będę czekać se na @ te 9 m-cy aż urodzę chi chi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, już dzisiaj możesz spać spokojnie, a może MOZECIE spać spokojnie? to tylko 5 min, jutro wyjdzie tak samo jak dzisiaj, szkoda nerwów Klaudia, Klaudia, zrób, zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja proszę o dokładkę tortu - bardzo dobry:) Nikulam - ja musiałam go zastopować! a wiesz poznaniaka tylko można kwotą przestraszyć, hi hi:) my to dzisiaj szampanika jakiegoś powinnyśmy chlapnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie Klaudynko, jak chcesz, ale to co ma wyjść jutro rano, wyjdzie już dzisiaj... test w łazience, mocz w pęcherzu, my tu czekamy........:))) zjedz lepiej tortu:) Pati daj jej, bo zaraz zawału dostanie! tylko wina nie dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----oczywiście,że się nie gniewam!ale napisz mi na maila jak się to robi ok?:)Dziękuje za miłe słowa o wyglądzie,choć nie do końca się z tym zgadzam:)Powiem Ci,że gdybym była facetem to utopiłabym się w Twoich oczach...niesamowite!a te nasze włoski to może z rozpusty tak się kręcą co?:)hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak ja się ostatnio bałam, nie mogłam pipetką w pojemnik trafić, galareta!!!! Pati a ty po tym duphastonie to miałaś wszystkie objawy, komplecik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że mogłabym teraz szaleć, chodzić na imprezy itd., ale nigdy za tym nie przepadałam. Lubię swoich znajomych, spotykam się z koleżankami, cieszę się ich towarzystwem, bawię się tak jak lubię:) Mieszkam w Trójmieście i studiuję polonistykę. Mój M bardzo chce mieć ze mną dziecko, bardzo się kochamy:) Od kiedy byłam przedszkolakiem wiedziałam, że będę młodą mamą, czułam to po prostu. Kochałam swoją lalkę, zabawy w dom były moimi ulubionymi:D Od kilku lat mam takie napady co jakiś czas, gdy z rozmarzeniem patrzę na kobiety ciężarne, żyję tym całe dnie, potem wmawiam sobie, że mam się uspokoić, nie wygłupiać się, znieczulić na widok maleńkich dzieci przy piersi matki i szczęśliwe twarze tych kobiet. Coś ostatnio się we mnie zbuntowało, poczułam, że mogę sobie trochę pomóc. Mianowicie uczyć się NPR-u, by kontrolować swoje owulacje i PCOS, z jednoczesną świadomością, że w ten sposób mogę tez stać się matką. Tak czy inaczej, za 2-3 lata najdalej starałabym się o maleństwo, ale ten instynkt dręczy mnie. Ja chcę mieć swoje dziecko, zobaczyć szczęście swojego partnera na widok mojego daru dla niego, chcę karmić, przewijać, wstawać w nocy, potem rozmawiać z nim jak podrośnie, czytać mu książki, uczyć, pokazywać świat. Jednocześnie chcę mieć swoje wykształcenie, potem pracę, nadal dbać o siebie, żyć w otwarciu na świat, taką siebie widzę. A teraz jedyne o czym marzę, to czuć kopnięcia dziecka w brzuchu, cieszyć się z moim kochanym, oczekiwać rozwiązania, uradować przyszłych dziadków...Ach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---no skoro to taka strategia to rozumiem:) Klaudia---trzymaj się dzielnie i zrób jutro:) PATI---dawaj cos do picia bo obie z REA mamy ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko - to będziesz idealną mamą! już to wiemy:))) w weekendy podeślę tobie także mojego potwora Maurycego, ok? taki wiesz mały zbój, ale potrafi przepraszać:))))) trzymam kciuki za ciebie, kiedy robimy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerku---wzruszyłam się!pieknie to napisałas, jesteś niezwykle dojrzała jak na 22 lata, ba nawet jak na 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, to ty pijesz za mnie, bo ja na lekach! ale takie mocne, że jakbym piła domowe winko!:) Pati dawaj, pijemy, czy ty już gości masz? robisz dzisiaj imprezkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Nikulam, polonistka przeca, to wie jak napisać, żeby za serce złapać. język to jest orędzie:))))))) ja na początku myślałam, że ma ze 35 lat :)) to jak mamy skracać? Spacerek, czy chmurka, bo łatwiej nam będzie chyba, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziś nie,chociaż mój Paweł jakąś niespodziankę wychodną wymyslił :( a mnie tak dobrze dziś w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zrozumienie, takie myśli trzymam dla siebie, bo wiem, że usłyszę upomnienie, w końcu jestem młoda. Trudno, ja swoje posłanie znalazłam:D Mierzę te temperatury z nadzieją, że nie spadnie. Zwykle budziłam się na 06.00 przy pomocy budzika, od paru dni już o 05.30 nie mogę spać:) Żyję tym, kurcze. Uwielbiam moje studia, życie bez wielkich zobowiązań, ale wiem, że dla mojego dziecka wszystko bym oddała. Myślę, że gdyby nie moje postępujące PCOS, odłożyłabym decyzję o dziecku na parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orędzie, ale ywmyśliłam, oręż miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---dobrze postaram się wypic za nas obie choc na tym dostinexie niby wcale nie powinno się pić,ale co mi tam w końcu PATI ma urodziny raz w roku:) Zdecydowanie popieram by skracać jakoś "spacer w chmurach":)Może niech sama wybierze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer - ty za mocno to czujesz, żeby odkładać, przekonałaś mnie. nie ma sensu czekać, jak ty już jesteś gotowa... kurczę, ty jesteś bardziej gotowa od nas! no to kiedy testujemy????:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka mi się bardzo podoba:D Heh, podobało mi się to : "Klaudia, już dzisiaj możesz spać spokojnie, a może MOZECIE spać spokojnie? " :D hahaha Ja będę czekać do oporu, bo znam siebie i nie chcę przeżywać. W styczniu też byłam zawiedziona, bo już planowałam przyszłe miesiące;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Wami jest tak bezpiecznie, bo zupełnie normalnie podchodzicie do tematu. Jeszcze tylko tydzień:) Lubię patrzeć na 3. rubrykę tabeli:) Chciałabym czuć te pękające bąbelki w podbrzuszu, głaskać go. Chodzi mi o takie delektowanie się myślą o dziecku, wiecie o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Wami jest tak bezpiecznie, bo zupełnie normalnie podchodzicie do tematu. Jeszcze tylko tydzień:) Lubię patrzeć na 3. rubrykę tabeli:) Chciałabym czuć te pękające bąbelki w podbrzuszu, głaskać brzuch, czekać na kopnięcia. Jej, wstyd mi, ale czuję czasem taką zazdrość jak widzę ciężarne kobiety, bo też tak chcę. Chodzi mi o takie delektowanie się myślą o dziecku, wiecie o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, dwa razy. Hej, ciężarne "babolki", mówcie jak przechodzicie ciążę, bo uwielbiam czytać takie opisy. Można sobie trochę powyobrażać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem chmurko, że jak zafasolkujesz będziemy miały szczegółowe opisy każdej reakcji chemicznej i motorycznej w twoim ciele:))))) no i super tylko grunt - to nie przeciągać sprawy, bo wydłuża się cykl. dzień spodziewanej @, max 1 dzień po robimy test i przechodzimy do porządku dziennego nad negatywem, pamiętaj @ to nie tragedia, to tylko nowa szansa:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka siedzi w łaziece i testuje chyba, halo, halo, czekamy na wyniki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha:D Dobre, ale masz rację:P Na pewno o wszystkim Was poinformuję ze wszelkimi szczegółami chemicznymi i motorycznymi:D A tak na marginesie, to córkę nazwałabym Klaudią właśnie. Klaudia - co tam? Możesz w nocy spać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×