Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Przeprawszam Wszystkie,że się najpierw nie przywitałam,ale PATI ma dziś pierwszeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M nie zamartwiaj się na zapas ;) ja też tak miałam jak byłam w ciąży małe plamienie gdzieś tak w 6-7 tyg.i wszystko było ok.tylko musisz faktycznie poleżeć trochę.Czasem tak jest że nawet w ciąży w dniu gdy miałaby się za m-c @ pojawić mogą się zdażyć takie plamienia.Spacer w chmurach trzymam kciuki oby Ci się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA-----zbieraj się i załatwiaj te Hawaje! Nie dość,że odpoczniesz jak nigdy to jeszcze załatwisz inna sprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M uważaj an siebie i Groszka, skoro trzeba to leż ładnie i np. nadrób zaległości w czytaniu!:)Groszek i Ty jesteście teraz najważniejsze a nie jakaś tam praca...buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer---Klaudia----trzymam kciuki za Wasze testowanie bo to już lada chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---może po rehabilitacji jakiś romantyczny spacer z M przy tężniach a potem kontynuacja rehabilitacji już w domku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ---kochana nie wiem,ale dzis padlam,a jednoczesnie jak juz pisalam spalam na 1 oko bo taki dokuczliwy ten bol,ni to podbrzusze ni to jajniki,sama do konca nie wiem,ale czasami tak zaboli,ze az ciemno przed oczami mam,duzo sliny, delikatnie zemdli i tak caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Chciejko ciekawe, w sumie to" na dwoje babka wróżyła"może to ciąża a może jakies osłabienie, czy poczatek nie daj boże jakiś dolegliwości zdrowotnych. Jesli będzie Cię dalej tak bolało to może lepiej niech lekarz Cię poogląda? Najwyżej potwierdzi ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach u mnie troszkę lepiej, nowe leki chyba działają. niestety mam robotę i cały dzień spędzę przy kompie - wiem, wiem, bez sensu, ale moja robota nie czeka, aż wyzdrowieję. napisz nam więcej o sobie, jesteś nowa, musisz się wkupić;) Klaudia - temperatura jest śliczna, testuj zaraz, już nie trzeba z porannego, wyjdzie na 100%. trzymam kciuki, bo jestem prawie pewna, że to FASOLA. dawaj testuj, bo się już denerwuję:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---ja juz sie przyznalam bez bicia,ze bzzz bylo 2 razy w dni plodne bez gumki(tylko nie krzycz,bo chora jestes :p ) na dodatek bylam na clo i duphastonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam -ja myslalam o torbielach,kiedys je mialam i tez tak strasznie bolalo,ale malo prawdopodobne bo jestem na duphastonie,a one wlasnie pomagaja przy torbielach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nie namawiaj mnie bo i tak mnie ten test korci żeby zrobić ale po tym jak ostatnio tzn 3 dni temu zobaczyłam jedną kreskę to się teraz boję....no nie wiem sama? RATUNKUUUU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że trzymacie kciuki:D Jestem studentką, ale już bardziej za połową, więc ewentualne dziecko nie było by żadna tragedią. Pragnę macierzyństwa, choć mam tylko 22 lata i w moim środowisku nie rozmawia się o takich marzeniach, raczej w kategoriach właśnie tragedii. Ja się z tym nie zgadzam i mój partner podziela moje zdanie. Jesteśmy ze sobą 6,5 roku. Patrzę na Wasz topik i widzę, że jesteście niesamowicie zżyte i trudno mi się tu jakoś \"wkupić\", bo tak dobrze siebie już znacie:) Natomiast panuje tu taka ciepła i przyjacielska atmosfera, że przyjemnie się Was czyta i chciałabym, byście wszystkie bez wyjątku szybko zaszły w ciążę, Może za tydzień i ja już będę wiedziała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, skoro mówisz,ze duphaston je jakby eliminuje to w takim razie trzymam kciuki za ta ciąże:)Mi też przypisali duphaston, mam brać niby od 16 dnia cyklu do 25,ale.....no własnie ja mam długie cykle, owu gdzies koło 19-20dc a duphaston brany przed owu może ją zatrzymać!Raczej więc nie bede brała od 16dc,raczej jeszcze poczekam....a Ty jak masz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA---już jeden przecież robiłas, ja bym chyba poczekała jeszcze z dzien, dwa i dopiero zrobiła kolejny....choć wiem,że to maxymalnie trudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku w chmurach pisz normalnie o wszystkim i o niczym o głupotkach też...to też się z nami zżyjesz a my z Tobą ;) Ja jestem uzależniona od Was babolki!!!!Fajnie że tu trafiłam ;) Tylko mi głupio przed eMem bo nic o Was nie wie...Wasi wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, mój M mnie wczoraj znowu podgadywał, ale tak delikatnie. powiedziałam o tobie, hawajach to widziałam, że też mu się spodobało:) ale na razie jestem spokojna, bo nie mamy funduszy, więc luz, nawet mogę z nim sobie pożartować.... przed świętami zaciągnął mnie do apartu i pokazałam co mi się podoba - poniżej 8 nie schodzę, cha cha to tak specjalnie dla niega na "zachęte" na razie mam spokój z tematem aż miło:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---nie możesz sobie odpocząć i zacząć pracowac jak już będziesz w pełni sił?:( Jeśli rzeczywiście nie to pracuj chociaż w łóżku i weź się dla relaksu za planowanie wyjazdu za Wielką Wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam masz rację chyba jutro zrobię rano i już powinno wyjść zgodnie z prawdą.Ja mam zawsze regularnie @ i wczoraj lub dziś się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ kochana dziękuję z a życzenia , maila zaraz odczytam i zaraz pijemy\") KLaudia_____ dziękuje z całego serca, tort już kroję :) Spacer w chmurach______ Tobie też Słonce dziękuję no więc... co kochaniutkie, czas na kawusie do torcika :) kieliszki już brzęczą :) A dla reszty Laseczek dokładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ta tempka mi daje nadzieję ale mam stresa przed tym testem mówię Wam gorzej jak przed maturą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----Poniżej 8?wow!:)mój jakies niecałe 2 kosztował:)Ja tam bym wolała taki nawet za 500 plus wyjazd:)ale to oczywiście ja, a ja mam fioła na punkcie podróżowania i to jedna z niewielu...jedyna?....rzecz na którą jestem w stanie odłożyć trochę kasy:)Ten typ tak już poprostu ma:)Zupełnie mi na to nie szkoda pieniędzy, apotrafie obyć sie bez wielu innych rzeczy gdy tylko pomysle,że w zamian gdzies pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko dla duphastonie są takie objawy jak senność, śluz, bóle brzucha - o ile pamiętam Pati to miała ostatnio taką napalankę, że hej! spokojnie, zobaczymy, jak to ten twój chłop strzela, czy celnie?:))))) Klaudia - dzisiaj jest dzień spodziewanej: 1/ to jest czas na test, spokojnie wyjdzie 2/ nie trzeba z porannego moczu 3/ te tempki są wysokie RÓB (ja jestem twoim diabłem, a NIkulam aniołem), RÓB, JUŻ MOŻNAAAAAAA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka_____ Ty nie idź nigdzie spać tylko siadaj do stołu :) i powiedz swojej fasolce, że zaraz torcik będzie :) REA____ nasza kochana REA tak dzielnie się trzyma :) pewnie jej lepiej :) jak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ja tez biore od 16 do 25 ,ale tez biore clo tylko,ze w innych dniach przez 5 dni i gin wyliczyl kiedy dni plodne mialam..13,14,15 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA-moze masz racje tyle tylko,ze ja juz bralam kiedys baaardzo dlugo duphaston i tak nie mialam,ale dobra koniec nakrecania :) Patrycja ciacho poprosze,ale alko nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ tak tak to ja :) po tym duphastonie, pamiętasz hahaha ale jazdę odstawiłam :) ale REA sama powiedz miałam wszystko, co trzeba, od plamienia implantacyjnego, po gorączkę hahah nudności czy boleści to można sobie wmówić :) no ale... kobiety.... plamienie implantacyjne... to już nie lada wyczyn :) :) chyba przejdę na wmawianie sobie, że wygram w lotka :) przynajmniej byśmy się spotkały wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko (muszę sobie skrócić), świetnie, że z nami zostałaś - fakt atmosfera jest świetna, ale to tylko dlatego, że rozmawiamy codziennie. Jesteś bardzo młoda i wydaje mi się, że bardzo dojrzała jak na swój wiek - zresztą widać, w jaki sposób się wypowiadasz:) szybko się objawiły u ciebie uczucia macierzyńskie, cóż wiek jest po twojej stronie i napewno długi nie będziesz czekać. osobiście w twoim wieku zastanawiałam się nad tym, co jeszcze w życiu warto zrobić, zobaczyć i myśl o dziecku przyprawiała mnie o palpitację serca, ale dzisiaj żałuję, że tak długo czekałam. jak spotkamy się na wywiadówce, to będę już starą ciotką, ale co tam, będę ciotką przez duże C:)))))) czy twój M też chce dziecka? co studiujesz? skąd pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×