Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kurde i oczywiscie jak ja jestem to nikogo znowu niema:( czemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babole wy jedne... Chmurka jak chcesz mieć takie szpony jak REA to tylko ratuje Cię kosmetyczka i akryl....lub jedwab...lub jakaś inna chemia.... No REA nie wierzę że to Twoje naturalne chociaż kto wie kozo jedna sprzątać nie lubi więc naczyn nie zmywa...;) A ja tam mam dobry humor bo jestem pogodnym człowiekiem zawsze!!!!!!I każdy ze mną jest wesoły ;) nie lubie się nad sobą umartwiać i wyliczać swoje wady i mankamenty np.rozstepy po ciąży niewielkie ale są i jest mały dyskomfort ale co mi tam mojemu M to nie przeszkadza w niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia powiem Ci ze ja dzieki kate nauczylam sie obcinac do prostokata pazurki i teraz mi sie nie lamia tak jak wczesniej i normalnie mam ladne jak chcesz mozesz zobaczyc:D A z drugiej strony najwazniejsze ze sie swoim eMom podobamy ja tez mam rozstepy po ciazy i jestem gruba ale moze schudne jeszcze przed ciaza hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przyślij mi fotę na meaila:madziulek.83@o2.pl i od razu instruktaż jak takie zrobić ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jeśli naprawdę chcesz to na pewno schudniesz dużo Cwiczysz a to wiele daje tylko musisz też urozmaicać Cwiczenia bardzo dobre jest bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fotosiku wklejam zdjecia teraz i bardzo prosto obcinasz do prostokata ja zakupilam obcazki pilniczki polerka lakiery i bawie sie co tydzien ale ja z pazurkami uwielbiam robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale u nas pada prawie caly czas ja lubie biegac ale pogoda nie pozwala i szybko mnie kolka lapie.A juz na rowerku coraz ciezej mam siasc niechce mi sie juz zapal minol niestety ale moze jutr pocwicze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//www.allegro.pl/item639494756_wiosna_lato_jesien_duza_paka_98_122.html zapraszam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj mi link do strony z Twoim zdjęciem i napisz co i jak z tymi pazurkami bo ja wiele razy próbowałam i mi niezbyt wychodzi bo mam cienkie i łamliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.obetnij do prostokata paznokcie i z przodu i z boku 2.wypiluj potem polerka wypoleruj z gory plytke 3.potem pomaluj utwardzaczem 4.i poznej laier na gore i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam zawsze na polokraglo i co tydzien mi sie lamaly i nie moglam zapuscic a teraz jak mam na prosto to wogole sie nie lampia dobrze mi kate doradzila ze sie nie beda lamaly jak sie bedzie do prosta obcinac:D teraz co tydzien inny kolorek albo frencz albo czerwono srebrny albo czerw-czarny rozne:D uwielbiam z pazurkami sie bawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja już zmykam spać bo wiesz u nas już 22:20 oczka mi sie zamykają.Miłych snów.Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak teraz mam takie krótsze równe z opuszkami to jak mam boki obciąć na prostokąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia oki spoczko milych snow a u nas slonko swieci jeszcze hehe juz zachodzi chcialam powiedziec:D To do jutra.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak!!! nie beda ci sie lamaly a obetnij tylko obcazkami jak masz na prostokt i wiadomo ze tydzien albo dwa musisz poczekac az odrosna ale zobaczysz bedziesz zadowolona:D do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Wam coś jeszcze napisać. Otóż albo ja jestem przewrażliwiona albo to są zbiegi okoliczności. Otóż wszędzie dookoła stykam się z tematem typu ciąża. W każdej gazecie którą wezmę jest jakiś artykuł , w pracy są obecnie 4 koleżanki w ciąży w tym jedna z bliźniakami , w telewizji, sama nie wiem. To chyba mnie prześladuje ;( Już mam jakieś schizy chyba na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika No wszystko mozliwe bo bardzo tego chcemy i dlatego ja mialam podobnie ale juz mi przeszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,przeczytalam troszke co napisalyscie..ja dopiero wrocilam z pracy,,padam...M owszem to ten stary M,ale juz chyba daje sobie na luz..denerwuje mnie...nie chce mi sie z nim juz nawet rozm..wiecznie zmeczony zyciem itp,niech spada.napisze wam wiecej innego dnia..ide spac wstaje ok 6..buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke bo chyba juz jestem po owulce bo kilka dni temu mialam rozne bole:D PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 Lola83-1..............26.05........28-50.....tak.......2 6.........8 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..12....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 Lola83-1..............26.05........28-50.....tak.......2 6.........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..12....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też aktualizuję i spadam PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 Lola83-1..............26.05........28-50.....tak.......2 6.........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3....... ewika74...............30.05może.????.........????....... 34 ......7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... .....24.. ... ........ Spacer w chmurach..12....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . ............30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:D Wlasnie jem sniadanie i zaraz do prcy bede wieczor.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do serca sobie wzięłyście moje marudzenie? Ja mówiłam, żem idealna:D Rea, gdzie jesteś tak długo, w pracy siedzisz? Wracaj i mnie nauczaj, piękna. Ja wierzę, że Ty masz prawdziwe te paznokcie, mój ideale:P Ja sobie nigdy nie zrobię żadnych akryli ani innych tipsów, bo lubię naturalne paznokcie i może w ciąży przy lepszej diecie polepszy się ich stan. Dzidziuś zabiera mi wszystko, więc muszę się wziąć do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oj Lalki co to za smęty.... ja natomiast mam tyle roboty w pracy i w domu ciagle cos do zrobienia, że padam a do tego jeszcze ten kaszel.... chyba powoli umieram..... ale dzis zaraz sobie popije ferwex i biegusiem wieczorem do lekarza co by osłuchal obadal itp.... czy oskrzela w porzadku, ja mam wrazenie ze to alergiczne wszystko.... to co kawe chyba trzeba sobie łyknąć... ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piciuryny jedne HAJ:) widzę, że dyskusja zeszła na przyziemne tematy szponów. szpony rzecz ciekawa, nabyta, wskazująca czasami na brak obowiązków domowych właścicielki, tudzież na ewidentne braki mózgu w przypadkach szponów szucznych, kilkucentymetrowych w jaskrawej kolorystyce, a rzecz jest dostępna dla każdego zainteresowanego:) krok 1 zakup odpowiedniego wyposażenia: papierowy pilnik do paznokci, wąski metalowy pilniczek, nożyczki, polerka, drewniana-gumowa łopatka do skórek, ewentualnie utwardzacz, dwa kolory lakieru: biały matowy, przezroczysty różowy (inglot nr 82) krok 2: opanowanie pazurów nieposkromionych: - opiłowanie szponów po bokach metalowym pilniczkiem - opiłowanie końcówek poziomo, lekkie zaokrąglenie ich kantów - odsunięcie, nie wycięcie skórek łopatką - wypolerowanie płytki paznokcia od góry krok 3: malowanie - naniesienie cienkiej warstwy lakieru białego matowego na wystające poza ciało końcówki, konieczne długie odczekanie na wyschnięcie - dwukrotne naniesienie drugiego koloru na całą płytkę - ewentualnie utwardzacz lakieru, lub przed białym utwardzacz paznokci krok 4: pokazywanie, drapanie, drażnienie innych posiadaczek :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, zajmij się lepiej tymi pazurami, bo jakieś marudzenie wyłazi jak jaszczur spod kamienia, poczytaj do tego literatury i przynieś nam piątkę i mnie tak nie komplementuj, bo inne będą zazdrosne!!!:)))) jakieś smaki, mdłości i inne dolegliwości??? Klaudyno jedna, toć to prawdziwe, akrylowe są grube i odstające!!!!:) Chciejko - ty tego gada pełzającego wygoń z pieczary, niech się sam ze swoimi zmorami boryka, dziad jeden! Ewika - nie ty jedna masz tę schizę: ja widzę wszędzie ciężarówki, w serialach same ciąże, znajomi zamiast grilować się rozmnażają, nie jesteś sama, jestem tam z tobą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam, przy słabych paznokciach, dobrze jest raz w tygodniu pomoczyć je w ciepłym oleju, wlać do miseczki, zmyć lakiery i pomoczyć z 10 min moczcie szpony dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidze sztucznych paznokci jedynie kiedy miałam to na własnym slubie... ale wiadomo.... raz w zyciu mozna sobie powolic i to jesli ktos zapłacił .... ale zaraz po slubie czekąłam tylko zeby to wszystko odwrócic.... i tak 2 miesiace sie meczyłam z tymi szponami.... ale ogólnie płytke paznokcia mam bardzo ladna.... wiec nie uwazam ze potrzebuje tego typu zabiegów.... Ale kobiete ponoc poznaje sie po dłoniach i pzanokciach.... wiec musimy wskazówki wziac od REA i pielnegnowac.... pielegnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, na szpony zawsze było BRANIE! Patrzą te gady nam na ręce i na stopy - trafiłam kiedyś na prawdziwego fetyszystę stóp, mój M też zagląda, ale szponiki dolne też dobrze jest zrobić:) dobra, co jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×