Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

PATI wzywam Cie i powiedz jak Twoja @ przyszła czy jeszcze nie bo niewiem czy dalej czekamy razem na poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata Hmm jak staranka no sa co 2 dni tzn byly w czwartek w 1dzien plodnych dni i myslalam ze dzis beda ale chyba nie:( bo eM pojechal z kolega na lotnisko i bedzie o 1 w nocy a watpie czy bedzie mu sie chcialo bzz ale moze jutro rano kto wie:D a ja niby owulke mam miec 8.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata a to u nas tak samo dzis chyba slabe cisnienie bo zasnelismy we troje w poludnie na 2h ja eM i kot hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bierz eMn pod kołderke jak przyjedzie i bzz zeby fasolki szybko była bo nam na dole zimno zie robi musicie sie do nas wszystkie przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No postaram sie ale niewiem czy eM bedzie w stane myslalam jakas kolacje przy swiecach zrobic ale do 1 obawaim sie ze nie wytrzymie a nawet niemam plana co by zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym do 1 na 100% nie wytrzymała i bym padła a teraz to w dzień nawet mi ciężko nie spać. A ja musze kończyć bo burza idzie i to straszna wiec komp musze wyłączyć żeby mi piorun nie trafił. DOBRANOC LOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata oki dzieki ale poczekam na niego i moze bzz sie uda:Dzobaczymy do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity....wczoraj M przyjechal i dlatego nie pisalam...dzis tez jest ale pojechal na polowanie i wroci pozno( mysliwy) a ja chce spac bo jutro wczesnie wstaje..wybory sa a ja w komisji bede...wrrr a tak mi sie nie chce..dzis musialam sie zdrzemnac w pracy na biurku bo padlam....powiem wam,ze jakis czas temu bylo bzzz i @ jeszcze nie ma...robilam test..negatywny,ale @ jak nie bylo tak nie ma...objawy oczywiscie mam a jak :) szczegolnie na zapachy wszystko mi smierdzi...chodzi o jedzenie...gumy do zucia super pachna i tak samo z antyperspirantami heheheh nie moge sie nawachac...siostro jestem coraz lepsza w wymyslaniu objawow..ide do nastepnej edycji..Mam talent :) Patrycja kochana siostro ,mow jak u Ciebie..trzymam kciuki,mysle o Tobie czesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ siostrzyczko no... no.... nie powiem nic hihi ;) u mnie kochana tak jak u Ciebie ..... 32 dc ...... @ brak ale na pewno przyjdzie... dziś strasznie źle się czuję , cały dzień boli mnie brzuch, pieką cycki i w ogóle jestem rozlazła, ale to ta pogoda. Tempa dziś 37.1 ale jakiś objawów szczególnych brak, dlatego nawet nie kupowałam testu. Mam migotki w jajnikach raz mnie boli jeden , raz drugi. Siostro ja tez myślę o Tobie...biedna pewnie już spisz, bo ileż można. ja dziś też miałam pracowity dzień ...z eMem kopiliśmy poziomki i robiłam , a raczej nadal robię konfitury :)...zaraz je wyłączę i idę spać BEATKO____ czekamy razem, chociaż ja pewnie do jutra tylko ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Klaudia to ja nie kumam..Twoja fasolka miala juz ponad 2 cm? U mnie tyle to maja jajniki na usg..Nie wiem..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Topik pustoszeje, ale na pewno każda z nas ma wiele spraw na głowie. Nawet Chciejka przyszła, choć jest zapracowana. Ja będę miała dziś luźniejszy dzień, muszę popracować nad pracą zaliczeniową i pójdę zagłosować. Pati, uśmiechnij się, lalko:) Z takimi loczkami...nie masz czego się bać:D Trzymam kciuki za poniedziałek, kochana. Anka, wyśpij się porządnie, ja to uwielbiam. Beata, jak się dziś czujesz? Kobietki, gdzie jest nasza tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Spacerku. Tabelka jest chyba gdzies daleeeeeeko. Leze sobie plackiem na kanapie,ale o 11 rusze tylek,bo brudno w domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____:) U mnie 33dc - tempa 37.1, szyjka nadal wysoko ale... doszłam do wniosku, że ... @ dostanę w czwartek... analizując moją tempę... no same zobaczcie... Tak, że nie stresuję się na razie, bo do czwartku kawał czasu... a testować też będę dopiero w piątek :) 1 - 36,6 2 - 36,6 3 - 36,6 4 - 36,6 5 - 36,5 6 - 36,4 7 - 36,4 8 - 36, - przeziębienie 9 - 36,0 - przeziębienie 10 - 36,6 - przeziębienie 11 - 36,7 - przeziębienie 12 - 36,7 - przeziębienie 13 - 36,4 - gardło 14 - 36,4 - gardło 15 - 36,6 - gardło 16 - 36,4 17 - 36,4 18 - 36,4 19 - 36,5 - i tu niby był płodny śluz ale... tempa... ??? 20 - 36,3 21 - 36,5 22 - 36,4 23 - 36,5 24 - 36,8 - myślę, że tutaj musiała być owulka o ile w ogóle była, no nie???? 25 - 37,1 26 - 36,8 27 - 36,9 28 - 37,0 29 - 36,9 30 - 36,9 31 - 37,0 32 - 37,1 33 - 37,1 34 - 35 - 36 - 37 - i tu dopiero będzie @.... może przez to przeziębienie owulka się przesunęła proszę powiedzcie ... mogę mieć rację? no nie? hihi na pewno mam :) Spacerku____ to Ty mi w mailu czy na NK... zainspirowałaś do analizy mojej tempy, ze...coś Ci się nie podobało...razem z eMem tez żeśmy przeanalizowali...bo po co się zawczasu nakręcać :) dzięki Skarbie za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D Widze ze wkoncu sie odezwalyscie:D A ja chodze jakas nie tomna dzisja moze przez to ze poszlam spac o 24 a eM wrocil do domudopiero o 1 w nocy bzzz oczywiscie nie bylo bo zmeczona ja bylam tzn spalam myslalam ze rano bedzie ale tez nic to nie to nie moze wieczor bedzie.Testy owul narazie pokazuja 1 kreche a niby owulka ma byc jutro ale zobacze jak dzisiaj pokaze ten test a brzuch mnie dzis tak boli jak na @ takze pewnie sie owulka zbliza. Chciejka:D Zycze pozytywnego testu:D Pati Tobie rowniez:D A My wlasnie teraz wrocilismy z kosciola i pijemy kawke a za obiad sie tak za 2h bede brala spac mi sie chce:( spalam tylko od 24-9 rano:( ale to malo:( Odezwijcie sie jak jest ktoras:D czekam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) NOO ja juz po weekendzie wróciłam do domku.Suuper było,staranka i te sprawy ha ha. Dziś 13dc robiłam test owul ale jedna kreska ,nie wiem czy mam mu wierzyć poniewaz sluz typowo owulacyjny.Kurcze czemu zawsze mi owul wypada w tygodniu kiedy mojego eMa nie ma :( Bedzie bzzz dopiero w czwartek a to pewnie znów bedzie po terminie....oż zycie....... Miłego wieczorka bo widzę że tu pustki straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo Witaj:D Milo ze jestes u Nas wczora staranek nie bylo bo zanim eM wrocil to ja juz zasnelam:( a widze ze idziemy leb w leb u mnie tez dzis 13dc i zaraz ide robic testa i powiem co i jak tez sie zastanawiam kiedy beda 2 kreski na tescie owul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola :) Widze ze Ty zawsze na straży ha ha :) Powiem Ci że ja juz nie wiem czy wierzyć tym testom .....Ale zrób i powiedz czy Tobie wyszedł:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo hehe no ja zawsze w weekendy podtrzymuje ten topik na duchu:D No wlasnie zrobilam i nadal 1 kreska a z obliczen wynika ze owulka ma byc 8 albo 9 czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo ale tak jak teraz patrze na ten test to jest duzo ciemniejsza nic 2 dni temu zobacz sobie na fotke na fotosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarknij sobie na ta fotke i tam widac ze dzis jest mocniejsza a ta druga tak slabo widac czyli moze jutro albo pojutrze bede miala owulke niewiem.pierwszy raz to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz nikogo niema a ja sama siedze i niemam z kim popisac ale zaraz chyba bedziemy w kominku palic takze ide sobie kawke zrobic bo tak jak mowicie ze nie wolno nic pic 2h przed robieniem testa to ja juz tu usycham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam takie same :) A kurcze co ma być to bedzie zobaczymy. Ale mi sie spac strasznie chce ide jeszcze jakąs kawkę łyknąc bo padnę a tak wogóle to Lola bardzo ładne masz zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj lolus Lolus..jak ja Cie raz pacne...jak sie pytalam czy masz 2 kreski na tescie to mowilas ze masz tylko 1,a ja tu widze 2 jak byk,tylko jedna bladziutka,co kochana oznacza dni plodne i za dzien lub dwa ta blada kreska zrobi sie ciemna,a wtedy to znaczy ze owulka bedzie w ciagu 24godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×