Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

lola83-1 więc trzymam za nas kciuki , ja uciekam ale postaram się pojawić tu jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu oki zmykaj ale nie odpisalas czy masz profil na nk bo moglibysmy sie zpisac to do jutra.dzieki papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM Witaj ASIU z calego serca wspolczuje oj LOLA nerwusku nie doczytalas ze jak bzzy bylo to NADZIEJA JEST ze nie wspomne o przyjemnosci jaka byla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA beta ok czyli bedzie dobrze. musi byc . wiem ze jestem namolna ale magnez magnez i jeszcze raz magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki ORCIO widze że teraz Ty na straży siedzisz tu na forym:-) A zachcianka została spełniona i zjadłam sobie hi hi ale mnie pomęczyło0. Niestety ja nie jem śniadań bo mnie naciąga na wymioty jak jedzenie widze. Ania Klaudia mamy taki sam wiek ciąży i takie same onbjawy super jest sie powymieniać tym co sie nam dzieje. PATI przywołuje Cie do pożądku wracaj wredna babo my sie tu denerwujemy bardzo babonie gadaj co i jak bo wiesz kobiecie w ciąży nie można sie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem tu nowa bo niedawno dowiedzialam sie ze bede miala dzidziusia:) teraz jestem gdzies w 5 tygodniu ciazy, staralismy sie 2 lata i teraz dopiero bedzie malenstwo. tylko tak sobie czytam co piszecie i strasznie sie boje ze w kazdej chwili dostane krwawienia i cos bedzie nie tak:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z rana:D Wlasnie pije kawke,wczoraj bzz nie bylo bo eM pozno przyjechal a dzis rano jakos sie niechcialo moze bedzie wieczor,ale mam dobra wiadomosc tempke mialam dzis rano 36,7 takze pewnie owulka idzie:D Orcio no rozumie rozumie:D A co tam u Was? witam nowa staraczke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LOLA a ogolnie jak humorek -wrocil ? kurcze u mnie dzis tak zimno ze az nic sie nie chce brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BESTKO bo mam wrazenie ze jak was wczesniej podczytywalam tylko to jakos wiecej pisalyscie , pewnie to tylko wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio wrocil wrocil jakies mam takie dni czasami ale teraz juz spoko. no u mnied zis zachmurzone ale jeszcze nie pada hehe ale pewnie bedzie:( a gdzie reszta was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to takie przeswiadczenie ze znow sie u mnie nie udalo, taki jednodniowe zwatpienie , brzuszek dokuczal -identycznie jak w zeszlym cyklu , tempka po owu niby wzrosla ale dwie kreski wiec nie za wiele ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ta nasza fizjonomia babska taka skomplikowana jest czasem nawet jesli nam sie wydaje ze juz znamy siebie same na wskros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no niefajnie ale zobaczysz nastepnym razem sie uda ja tez tak musze zaczac myslec bo niema sesnu sie wkurzac denerwowac. A mi dzis tempka skoczyla tak jak pisalam na 36,7 a wczoraj bylo 36,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobry znak , nie badaj sluzu czasem zebys za duzo go nie wyjela i zmykaj do poloweczki swojej szubciutko bo im szybciej tym lepiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm myslisz? ze to moze byc dobry znak? ale bez przesady chyba sie nic nie stanie do wieczora.a wieczor to im ciemniej tym przyjemniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie zdziwilam a jeszcze wczoraj wieczor mnie brzuch zaczol bolec takze moze moze owulka idzie kto wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytalam ze jajeczko jest zdolne przez 24h ale jeszcze dolicz maraton plemniczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×