Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Nikamo, Ewika, Fermina, dzięki, że cieszycie się razem ze mną:) Oboje z mężem jesteśmy tacy dumni. Był ze mną na usg i wszystko widział. Teraz wzrosło jego przywiązanie do dziecka, bo ogarnął temat wzrokowo i wie co mam w brzuchu. Ja po 1. usg czułam to samo, ale zdążyłam już się z tym oswoić, a on doznał olśnienia. Widzieliśmy wiele organów, nóżki skrzyżowane, widzieliśmy jak mnie kopnęła, była wypięta pupa (nie ukrywała płci, świntucha jedna:P ). Leci czas bardzo szybko, a niedługo będą na pewno mocniejsze kopniaki. Będzie Klaudia:) Folik, Tobie się przyda odpoczynek, nie da się żyć jednym tematem, ale wróć tu jeszcze. Z resztą, jak sobie teraz odpuścisz, to możesz zajść szybciej niż myślisz. Mocno trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego weekendu Babeczki:) Zajrze w poniedziałek moze zacznie sie tu wiekszy ruch :) Pa pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 mama pytanie czy podalabyś mi adres tupiku na ktory się przeniosłyście nie pisalam do was tydzie i widzę że mam niezle zaległości:) witam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam mija dzień, dziewczyny? Ja trochę się przepracowałam w domu i rozbolał mnie bardzo krzyż i nogi. Spać mi się chce, a wakacje lecą. Ewika, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyludnił się aż mi smutno bo to w sumie mój był pomysł ale myślałam że staraczki będą pisać a stało się na odwrót.Dziewczynki no co z Wami?My tylko zmieniłyśmy adres zresztą Wam też znany i nic nie stoi na przeszkodzie żebyście z nami pisały miejsce naprawdę nie jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracać!!!!!!!!!! Nie traćmy kontaktu. Ja byłam w piatek u gina widziałam fasolke i ma juz 3,84cm wierciła się machała raczkami ..popłakałam sie okrutnie.Wszystko jest dobrze .Tylko niestety u mnie wykryto niedoczynność tarczycy i wiem ze to przy ciazy troche niebezpieczne ale dostałam leki i mam nadzieje że bedzie dobrze.:)) A jak u Was po weekendzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ kochana... ale urosła :) aż mi łezki poleciały :) cieszę się bardzo, że wszystko oki, a takimi drobnymi sprawami się nie przejmuj, bo od tego są leki i na pewno Twoja kruszynka będzie bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pati :) Urosła i mi brzuszek tez juz trochę urósł....Kurcze naczytałam sie o tarczycy tyle rzeczy że jestem przerażona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzbabki Nikamo leki masz to sie nie martw one wszystko wyregulują i dzidzi nic nie bedzie Ja ide jutro do gina ciekawe ile moje maleństwo już ma długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, gratuluję:) To takie szczęście, zobaczyć swoją dzidzię na usg. Serduszko wali jak oszalałe, mamuśka w siódmym niebie:) A jak badał Cię lekarz na fotelu, to pewnie naciskał Ci na podbrzusze? Zwykle nic się przy tym u mnie nie działo, ale ostatnio poczułam, że od tego nacisku dziecko mi się przesunęło. To było zabawne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo nie martw się moja znajoma też miała w ciąży problem z tarczycą i brała eutyrox czy coś takiego i urodziła zdrową córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku mam nadzieje że wszystko bedzie ok! Tak suknia wybrana 25 mam przymiarke oj ale trzeba bedzie poszerzać niestety:) Brzuszek mi sie powiekszył co prawda jeszcze trudno odróznic czy to ciazowy czy tłuszcykowy ha ha ale jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) u mnie weekend minal bardzo fajnie, maz w domku to trzeba bylo korzystac, nie wspomne znow o nocnych imprezach organizowanych przez moich mlodocianych sasiadow :(:(:( ale tym razem zakonczylo sie akcja policji ,podjechali dwoma samochodami i jednego gagatka wyprowadzili w kajdankach :) i to mi sie podoba, choc scena wygladala jak z filmu wczoraj tez odwiedzilam nasza agencje mieszkaniowa by zlozyc skarge na owych sasiadow, i wyobrazcie sobie co za zbieg okolicznosci:) w tym samym czasie co ja tam bylam dzwonil sasiad z domu obok rowniez z zazaleniem na tych bydlakow-ten sam co wezwal policje:):):) no wiec agencja juz ma sprawe jasna-wykopia ich stad :):):) i tak widzicie wyglada czasem zycie "londynczykow" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym odrzucilo mnie od kawy :( dajecie wiare ????? pilam chyba ze 12 lat z mleczkiem i cukrem,,,,,nagle bleeee smierdzi mi i koniec, a w tamtej ciazy normalnie pilam....cos ta dzidzia wybredna:p poza tym wczoraj bylam se u fryzjerai na moich czarnych wlosach(orginalnych) zawitaly pasemka blond miedziane :) no i powiem wamze jest OK :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dziewczyny powiem wam ze WSTYD wielki, ze do takiego stanu zostal doprowadzony nasz topik:(:(:(:(:( topik ktory trwa juz prawie rok???????!!!!!!! normalnie nie moge,brzuchatki i staraczki jest mi przykro ze tak sie stalo:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,a w ciecie, ze ja napislam do Was rano, terz wchodze i sprawdzam i nie ma mojego wpisu!! ale jak to, przeciez napislam,wyslalam:) Tylko ze na otwartej stronie tamtego topiku, ktory takze podczytuje:) hihi chcialam tu napisac, ech Kate, ja tam kawe pije, zadnych smakow nie ma, ale jak tam napislam martwie sie czy oby wszytko ok, bo dzidzia sie nie rusza i brzuch mi jakos nie rosnie, jak na moje oko:( Cos tam czasem zabulgocze ale nie mam pewnosci czy mi sie nie zdaje, czy sama sobie nie wmawiam:( dzis u mnie pada,a le tak ladnie zapachnialo jesienia juz. Zawsze kazda nadchodzaca pore roku wyczuwam w jakims zapachu pierwszym. Kurde nie umiem tego opisac, ale zapachy sa dla mnie wazne i dzis mi zapachnialo juz , choc przez chiwle jesienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko nic sie nie martw o ruchy dzidziusia, widocznie wystarcza mu miejsca w srodku i nie musi sie "rozpychac na boki":) poczekaj jeszcze cierpliwie...az pewnego dnia jak ci zacznie wlazic pod zebra to zobaczysz:):) bedziesz chciala zeby sie uspokoil hahaha a kiedy do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko nie przejmuj sie napewno wszystko ok z dzidzia i moze jeszcze ma miejsce wieć nie kopie Cie mocno:) A brzusio masz duzy? Strasznie ten czas szybko leci nawet sie nie obejrzymy jak juz bedziemy miec przy Sobie nasze fasolki:) AAA i znalazłam fajnyy artykuł dla naszych Staraczek (choc widze że wszystkie poszły na urlop) Hop hop !!! Wiem że czytacie ,wiec odezwijcie sie przynajmniej ! http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,6829305,Dziecko_rodzi_sie_w_glowie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane!!! co tu sie dzieje?! gdzie wy wszystkie jestescie....nie mialam czasu was czutac duzo sie u m nie dzialo :) opowiem jak bedzie was wiecej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień Dobry a co tu taka cisza Folik koniec urlopu Rea daj znać co u Ciebie Nikamo jak dzidziuś??????????? Nikulam jesteś już po urlopie??????????/ jak było??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam:) Widze że juz wszystkie sie wyprowadziły..... To ja tez bede czasem tylko zaglądac zeby sie przywitac. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo Kludia
wszystko zepsuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :):):) dzis nad Londynem niezbyt ciekawa pogoda, jakby za chwile mial spasc snieg :p, jakos tak strasznie pochmurno....chyba zaraz zacznie nawalac deszczem:( Nikamo jak to nikt nie zaglada ??? :( Chciejka :):):) witaj!!!!!! kope lat, gdzies ty sie kobito ukrywala???? no jak tam twoje zycie teraz wyglada... mam nadzieje ze juz nabralo barw teczy:) czego ci zycze oczywiscie🌼 jak tam z chlopem, mam na mysli tego poprzedniego(nie tego udawanego inteligenta) dalas se juz spokoj???? no i jak tam interesik??? kwitnie??? napisz co tam u ciebie slychowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a tak ogolny stan zdrowia jak u ciebie??? jak przechodzisz ciaze? u mnie tak roznie to bywa, napewno jesli mialabym porownac tamten stan i teraz to teraz jest mniej ciekawie:o, mam mdlochy czasami ale nie wymiotuje,duzo spie,wczesnie chodze spac:) a w piatek ide na usg i pobranie krwi,nie cierpie jak mnie kluja :( ale usg jest ok, przynajmniej zobacze co moj lokator/ka porabia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze jakos dobrnac do nastepnej strony ,,,,bo normalnie wstyd....bede pisac sama do siebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha :):):):):):):):):) no prosze ....dla chcacego ,nic trudnego....mowisz i masz :):):):):) tak wiec sama sobie bije brawo ze od 3 dni jako pierwszej udalo mi sie wbic na nastepna stronke:):):) :) :) :) :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze troszke ozdobnikow :):):):):):):):):):) ********************************************************************************** ********************************************************** **************************************** **************************************** ********************************************************** ********************************************************************************** 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×