Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no i zobacz Foli, jutro piątek i co? co ja bidulka zrobię? będziesz mi polewać. może Dorkę i Lolę namówię... Lolka daleko, nie przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA moja tesciowa uwielbia sprzatac.... zalatwi sie ..... my dwie - to nie da rady z nami.----- tylko bedzie chodzila jak szwajcarski zegar groszi damy jej na noc my z Mami bedziemy sie zabawiac.... ona lubi nocny marek jest,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywisce ze chłop :-D ha ha nawet jak sie go przewija to sie drze a jak smaruje go po jajkach i siusiaku kremem to juz jest spokój :-D hi hi . Pojadło sobie moje maleństwo i znów śpi i tak bedzie przez najblizsze 2 godziny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszyskto ustalone. tylko jednej rzeczy nie mamy:) Betka - to mu zostanie. będzie ciągle macał, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja juz po pracy i zaraz kawke bede pila:) Folik Gratulacje Bety bardzo sie ciesze z twojego szczescia Rea Dorotka Orcio i oczywiscie JA!!! hehe jeszcze miesiac i zaczynam mam nadzieje ale to sie okaze jak polece do PL w marcu co mi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea jestem daleko od Was ale wirtualnie bardzo chetnie z Toba wypije,ja mam likier i winko Martini,albo wisnioweczke od tesciowej:) Takze do dziela jutro wieczorem Rea czekam na Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Dawaj wiadomosci co tam u gina? obys okresu nie dostala,ale w zamian inne dobra wiadomosc chce!!! CZEKAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hallllooooo!!!!!!!!!1 No tak ja jestem to nikogo niema:( ale i tak czekam na wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja ide w pn jak bedzie moja lekarka po skierowanie na badania krwi a 10.02 pójde zrobic, mam nadzieje ze beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca witaj:D no t oporobisz badania dowiesz sie ja dopiero 2 dzien Diane zazywam 3 op mam nadzieje ze na tym 3 sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Wiecie co dostałam przed 3 sms od Ani iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii O 23.15 odeszły jej wody jest w szpitalu i pewnie juz ma maleństwo bo jak pisała to miała już co 3-4 minuty skurcze i najgorsze bo krzyżowe biedna ae sie omęczyła. Jak bede coś wiecej wiedzieć to dam znać a teraz musze sie zbierać jade do przychodni deklaracje wypełnić dla małego bo na 3 tygodnie musze być juz u pediatry i musze jeszcze wziąć plecak córci i popakować dokupic plastyczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!! :):):):):) Wstajemy, wstajemy już po 9!!!!!!!!!!!!!!1No nie mówcie, że jeszcze spicie!!!!!! No ciekawe jak tam Ania............ Klaudia - a Ty jesteś jeszcze w domku czy tez już na porodówce.......... Rea - co z Tobą, robiłaś testa???????????? A mnie tak potwornie boli głowa, że szok normalnie:(:(:(wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik -co tam jak tam.Kurteczka sie przydaje????? Mam pytanko czy ten Twój gin do dr Tomasz Zając i przyjmuje w Wawie na Gwiaździstej?????Pobuszowałam trochę w necie i ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ufff, dobrze, że ty jeszcze pijąca - już miałam lęki. to zjem sniadanko i zajrzę do naszej szafki, co tam mi zostawiłaś za likier. ja dostałam od teściowej wiśnióweczkę i możemy oblać piątek - dawno tu nikt nie balował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rea :):): Mogę się przyłączyć....tak na poprawę humorku?????Mam winko czerwone półsłodkie to wezmę ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, wiadomości - no dzisiaj 32 dc, tempa 37,2 z przerwą na siku i trochę śluzu, no i cały czas czuję @, cycki bolą jak na @. do jutra powinnam go dostać.... i chyba przyjdzie. tylko się zastanawiam, czy wysoka tempa powinna być do ostatniego dc i potem nagle spada, czy powinna od owu systematycznie spadać, czy ten spadek może nastąpić w przeciągu kilku godzin. stawiam na to ostatnie. do tego jestem podziębiona, więc wiecie, nie ma się co tą tempą podniecać chyba. jeść!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, no już mi się humor poprawia więcej pijących!:) Dora - dla objaśnienia. mamy taką witrualną szafkę, w wirtualnym pokoju. ona ma dwie wirtualne półki: jawną i niejawną. do jawnej wkładamy alkohole i różne potrawy, do niejawnej jedzenie ukrywane kiedyś przed Folikem, kiedy jeszcze nie była na diecie. póki co, zostało się nas pijących kilka, więc alkoholu nam nie zabiorą, ale jak wkładasz jedzenie a masz mało, to do tej drugiej, bo one w tych ciążach są nienażarte i wszystko nam zjedzą. lepiej zaufać karmiącym - te mają pewne ograniczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Rea - będę pamiętała:):):) Mam nadzieję, że bierzesz coś na to przeziębienie, co? Tylko jak Ty chcesz się teraz zabrać na picie????Alkohol i leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---a to dobre z tym jedzeniem:)szkoda,ze nie moge się z Wami napić,choć moze to i lepiej bo jeszcze zamiast wanienki dla maluszka, której własnie szukam na allegro kupiłabym normalną wanne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - a biorę tylko aspiryne i herbatkę z miodem, alkohol wskazany na rozgrzanie. ale to pózniej, bo jak alko będziemy:) Nikusia, ja to wiem, jakie masz zdolności w tym kierunku. jeszzce zamiast wanny rowej zakupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ale rower też by się przydał...za jakiś czas, nie?:):):)a wanna im większa tym lepsza, nie będziesz musiała za jakiś czas kupować:):):)haha Dobra pomału będę się zbierać, niestety znowu do pracy :(:( jakby co to zabieram kielonek ze sobą, oki...nie wiadomo czy będą grzać w pociągu to se wyjmnę i chlup w ten....dziub :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe.... witam babole patrze kiedy wstajecie nie chcialam budzic.... ale zapalilam swiatełko patrze REA jeszcze temometr trzyma pod kołdra miedzy nozkami nie chcialam jej wystarszyc.... Doro widzialam ze charapala.... ale jestem... DORO.... dokladnie ten lekarz dokladnie tam tez przyjmuje.... dobrze poszperalas.... i co i co... dzownilas tam moze pytalas.... od razu mowie ze 200 zł wizyta a monotorig 100 ale symaptyczny - bardzo wiec jak uwazasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nikulam.... lezy ... ale Ty masz ten brzuszek.... tez widzialam jak sie kołdra unosila rytmicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, uważaj, żeby nie schłodzić za bardzo - mam słabe zęby:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszko, ja nie powiem co ty robiłaś! jak już masz co chciałaś, daj chłopu odpocząć. należy mu się po tym RĄBANIU:)))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora-----ja mam piękny rower:)na popijawie u REI obie z folikiem chciały mi go zabrać:) REA----e tak źle to chyba nie ebdzie, w zakupach przez internet jestem już mistrzem, 2 dni tmeu łózko, w poniedziałek wózek (o zgrozo musze na niego czekać na koniec lutego!!!! a co jak dzidzia sie pośpieszy?)dziś już mam termometr do ucha i szukam wanienki:) Folik---ano brzuch mam już spory, jakoś tak w ciągu ostatnich 3 tyg. baaardzo się powiększył,ale przez diete cukrzycową nadal brakuje mi 1 kg. do wagi sprzed ciąży(olbrzymiej na marginesie wiec sie nie martwie,lekarz też nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - to chyba tobie jedynej ciąża się do figury przysłużyła.... kg mniej niż przed ciażą?!!! ja też tak bym chciała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA--jeszcze prawie 2 mc wiec pewnie odrobie na dniach, ale póki co tak, na poczatku tej diety spadło mi 6,5kg i cały czas dobijam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :D Ja troszke pospalam dluzej niz zwykle bo wolne od pracy,ale o 9 wstalam umylam glowe bo teraz krotsze mam wlosy to trzeba co dzien myc i wyprostowalam bo wychodze do ludzi to musze jakos wygladac jedziemy z eMem i kolezanka na zakupy:) Takze odezwe sie popoludniu jak wrocimy.Teraz pije kawke:) Rea a ja myslalam ze gin ci cos powie ze juz tam cos jesc ale nie kumaty on jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×