Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Jako tako - jestem jakaś wypluta. I jutro do pracy :(:( Ale napawam się optymizmem - w środę idę do gina i zobaczymy co on powie, co nowego wymyśli :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka78 no tak, ale ja chodze prywatnie a nie mam teraz funduszy :-( Zrobie jutro rano test, jeszcze raz. A jak nie bede miała wyjscia to bede musiała isc do gienkolog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło mimo ogromnego mrozu w stolicy:)To siedzenie w domu ma i swoje plusy jak widać:)Wczoraj byliśmy na specjalistycnzym USG i wszystko u naszej Dzidzi dobrze, nawet pierwszy raz odwróciła sie do nas buzią, bo zawsze sie kryła:)Śmiesznie wygląda:) Mam dobrą herbatke zieloną z herbaciarni, nazywa się "truskawki w śmietanie",ma któraś ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nerwa. dostałam wysypki na całej twarzy, swędzi mnie tak, że zaraz się oskóruję własnoręcznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Piszecie o nastrojach, a ja w ogóle nie mam nastroju! Jak tu zajść w ciążę gdy teściowa pakuje się bez pukania do pokoju???!!! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---może jakieś uczulenie? Truskawki są bardzo uczulające wiec może lepiej nie bede Ci parzyć:) wiesz ja w tym pakiecie mam przecież USG, ale nawet w tych prywatnych klinikach to takie średnie te USG u nas maja:(więc zdecydowaliśmy się przez ciąże zrobić trzy specjalistyczne USG (doskonały sprzęt z opcją 4D i specjalista z akredytacja)Wczoraj własnie było takie ansze ostatnie:(Drogie to,ale jak dla mnie warto:) Nadzieja----wyrazy współczucia:)Ciekawe kto był bardziej zażenowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro się upierasz to bardzo prosze:)Do sniadanka jak znalazł:) buzia śmieszna, ma duże usta po tatusiu i takie smieszne pulchne policzki...to po mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jeżeli któraś z was lubi takie smaki to mam tu przepis na pyszną rozgrzewającą kawę: 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej zalać wrzątkiem, wymieszać. Dodać szczyptę chili i odstawić na ok minutę, żeby się przegryzło, a potem posłodzić według uznania! Dla lubiących słodko-ostre klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja wlasnie wcinam platki z jogurtem bo juz sie najadlam chleba teraz trzeba zmienic cos na sniadanko:) Co tam u Was? Rea to nie fajnie ze cie wysypalo:( ale moze szybko zejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - niezłe to było, mniam. Śmiesznie tak zobaczyć twarz dziecka pierwszy raz, co? Lola - wlaśnie się smaruję specyfikami. chociaż przestało tak swędzieć, ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reuś, co Cię swędzi, kochana? Nie doczytałam, bo nie mam kiedy. Rozstępy? Ja się smaruję 2 razy dziennie oliwką. Do 2-3 tyg. po porodzie miałam tak silne swędzenie ud, że rozdrapałam sobie ją do bąbli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia - zdjęcie fantastyczne, dzięki:)))) Chmurko - żeby to były rozstępy, to założyłabym jakieś rajty i po kłopocie. Buzia mnie swędzi, mam jakąs wysypkę. już jest trochę lepiej, smaruje borasolem. ale i tak wyglądam jak zombie:) co u was? nadążasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! :):) Witam w zimne, wtorkowe popołudnie..... Muszę Wam powiedzieć, że nie miałam żadnych problemów z dojazdem do pracy, no szok. Ciekawe ja jutro..Ale w pracy tak zmarzłam, że massssakra:(:(:(:( Foliku a jak Twoje dojazdy, funkcjonujesz jakoś???Kurteczka zdaje egzamin???? Pozdrowionka serdeczne..... Aaaaaaa 3majcie jutro kciuki, idziemy z M do gina, ciekawe co on nam powie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, u mnie dobrze, dziękuję. Klaudia po miesiącu zaczęła lepiej spać w nocy. Nie jestem zmęczona, budzimy się tylko na karmienie. Staram się zaliczyć zaległości na studiach, jesteśmy zdrowi i wszystko jest w porządku. Mała zaczęła się nawet uśmiechać. Jeszcze trochę i zacznie śmiać się w głos:D Nie mogę się doczekać większego kontaktu z córcią. A jak Twoje kotki, co w pracy? Jeśli pisałaś to wcześniej, to nie przeczytałam, bo zaczęłyście pisać wiecej, a ja jestem przy internecie z doskoku. Dorcia, jak dieta? Lola, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem jestem dopiero teraz,bo przez dzien malo co bylam na kompie bo rano po sniadanku kawka pozniej poszlismy na spacerek bo ladna pogoda co prawda zimno 2 stopnie tylko ale slonko swiecilo takze pochodzilismy troche po Naszym malym skromnym miasteczku.Potem wrocilismy ja sie wzielam za obiad a eM autko umyl i posprzatal pozniej zjedlismy obiadzik ja sie wzielam za upieczenie Babki piaskowej Zebry jakos mialam ochote na pieczenie,a majac wszystkie skladniki w domu nie musialam leciec do sklepu to upieklam,a pozniej jeszcze zrobilam zupke pomidorowke na jutro jak wrocimy z pracy to tylko podgrzac.Normalnie chyba sie starzeje bo za czesto w kuchni przesiaduje,ale wkoncu czuje sie zona spelniajaca obowiazki domu:) Acha a w miedzy czasie jeszcze wzielam sie za szycie reczne hehe i tak dzien zlecial. I teraz jestem na kompie bo czekam na M jak milosc A co tam u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic widze ze nikogo niema to ja spadam do kapieli i do lozeczka na Nowym materacu bo wczoraj Nam przywiezli:) Odezwe sie rano przed praca i pozniej wieczorem. Dobranoc:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek widze ze tu nadal cisza ale moze dzis sie cos ruszy:) Ja jem sniadanko i do pracy. Milego dnia wszystkim zycze:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×