Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dorcia, chyba sobie wzięłaś mocno do serca konkurs - zaczynasz każdą stronę!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę być twarda.....muszę. Już zauważyłam, że ciuchy te które były baaardzo opięte wchodzą na mnie normalnie :):):):):):):):):):):) Dziewczyny piciu piciu stygnie !!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie moge sie z Wami bawic bo mam zajeeee szybko cos zrobic.... \ Doro nie zazdorszcze Ci jutrzejszego kursu PKP wiec siedz i jedz te slodkosci itp... jutro jeszcze bedzie zimnica.... REA - nadawajta cos jutro poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kilka mi się udało od czasu ogłoszenia konkursu!!!!! Folikowi chyba też. Ty chyba też zaczynałaś kilka...W końcu obiecywali nagrody :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, mówiłaś coś o dietce, poproszę na maila:) wprawdzie Foli też mi wysłała, ale szlag dietę trafił! nie miałam zapału. MOże twoja będzie szczęśliwa dla mnie?:)))) a tych dojazdów to wam współczuję. nie dałabym rady - zmieniłabym albo zamieszkanie, albo pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na pierogi :-) Pierwszy raz robie sama, jedne z serkiem a drugie z serkiem i rodzynkami i o dziwo wyszły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - całą wyślij i zdążyj przed pierogami czekającej, bo mnie korci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie, jak zwykle raczej gotowanie wychodzi, do pierogów nawet nie podchodzę. raz, że ciasto twarde wychodzi, dwa, że to tyle roboty z tym klejeniem, że mi się odechciewa. gotuję szybko i spontanicznie. kluchy uwielbiam jeść, ale nie cierpię kleić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospis dostałam na 3 dni, można mieszać , kombinować tylko zero białego pieczywa, śmietany, masła, smażonych potraw, zero napoi gazowanych, zupki bez mąki, dużo warzyw, owoców..... Hmmm potem postaram się zmobilizować a moż eteraz się skuś na te pierożki....... No dobra żartowałam, żartowałam..... Mandarynkę pszę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ---- ja bardzo dziękuję za pierożki :(:(:( muszę odmówić :(:(:(:( W końcu jedna z sióstr M nie powie za moimi plecami, że jestem większa za każdym razem jak mnie widzi:(:(:(: flądra jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam u was, ja wlasnie z pracy wrocilam i za obiadek sie biore, czy wy tez odczulyscie ocieplenie klimatu bo umnie dzis jest 17 na - ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiwi wsuwam od kilku dni, eh nie wiem co mam kurcze myslec z jednej strony czuje jak bym miala lada chwila okres dostac, a z drugiej kurcze latam siusiu dokladnie co parenascie min i dotego te kiwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja nie wiem co o tym myslec ....... To brudzenie trwa juz 10 dni u mnie, mam nizsza temp i wogóle. Ale temp w ciazy wyzsza wiec to napewno nie to....... :-( Na poczatku bardzo bolał mnie brzuch i jajniki (tego brudzenia). Potem cisza i teraz zaczynaja znowu bolec, mam nadzieje ze to sygnał ze owulacja sie zbliza!!!!!! A test był negatywny jak robiłam w czwartek. Wczoraj swedziały mnie sutki, było dzisiaj mi niedobrze i wczoraj..... Ja juz sama nie wiem,,,,,,, Nie mam teraz kasy zeby isc do ginekolog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo no tak, raz na jakis czas kiwi a dwie siatki to róznica :-) Myslisz ze mam powtórzyc???????? Ale kiedy ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym rano powtorzyla dla pewnosci bo jezeli wyszedl by negatoww to poszla bym do lekarza nawet panstwowo bo cos jest nie tak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo moze masz racje :-( Mam taki zwykły test w szafce paskowy, pre-test. Moze zrobie rano...... Nie wiem czy jest sens jak ostatnio była jedna gruba, mocna, krecha. No ale...... To plamienie mnie niepokoji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie dziwie ze tak zwlekasz dlugo mnie po kilku dniach niepokoic by ono zaczelo i poszla bym chocby do szpitala czy przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo no ale zdarzaja sie tez takie skape miesiaczki :-( A mi brudzenia zaczeły mi sie akurat jak temp spadła, brzuch i jajniki zaczeły bolec, tak jak na @@@@@@@ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×