Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

:)))))))) na pocieszenie dodam, że ja już też nie pierwszej świeżości ! robie deser dietetyczny jogurt, muesli, rodzynki, otręby - komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dzien dobry :) Co ja widze,w tym tempie to raz dwa do strony nr 1000 dotrzecie :D Rea dawaj mnie tu tego desera,zawsze cos innego,bo mam juz dosc mojej diety..Jeszcze 10kg zostalo :o Witam nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe straczki i życze powodzenia!:) Tak tak dziewczyny walczcie o 1000 strone bo ja się zaparłam i wygrałam 500 strone i prosze Laura za pare dni kończy 2 miesiące:) REA za chwilke podesle jakieś zdjęcia:) ciesze się,że Pati znowu w tabelce!Rea teraz czekamy na Tweój ruch, ale rozumiem,ze najpierw jakas praca by się przydała by spokojnie sobie "ciążować"trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---a ty Kochana wskakuj w tabelke dla brzuchatek, pamietam jak kiedyś wszystkie marzyłysmy by się przenieś z tej wyższej półki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - masz kopiasty kubeczek - też mam trochę do zrzucenia... :) Nikusia - to jest moja faworytka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, ale tu ruch! Super, że się ruszyło! :) Ja za parę dni będę świetować rocznicę na tym topiku :) Rok temu przylazłam tu do was jako kompletnie zielona bidula :D A teraz na kolanach śpi mi prawie 2-miesięczna słodka kruszynka... Aktualizuję się PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) Patrycja75...........26.04..........30........+/-........ 35....? daffnne ...............07.06.........33..........+/-........28....2< br /> natti............13.05...............26.................. ..28....? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przem uś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawi dek Animonda..............13.11.09.....................Kacper ek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebast ian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia.................11.03.10....................Milena Nikamo74................................................. .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka też słodziak. Ładne macie te dzieci - możemy ich sparować kiedyś - cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Annolia - aż trudno uwierzyć, że tak się rozmnożyłyście - hurtem ! :)))))) To kto nam jeszcze został oprócz nowalijek? Ja, Pati, Ewika, Lola, Dorcia i kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA--- zobacz,że urodziłyśmy z Annolia w tym samym dniu:)za chwilke nasze córeczki kończą 2 mc, jak ten czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! jestem tu pierwszy raz tez zaczynamy starania o dzidziusia a dokladniej od 3 miesiecy sie staramy. jednak troszke musimy poczekac i byc cierpliwi bo w styczniu dopiero skonczylam brac anty. pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich starajacych sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Jak milo popatrzec ze dziewczyny znowu wrocily i pisza:) U mnie nic nowego 6op Diany koncze jeszcze mi 1 zostalo i odkladam,do Pl lecimy na urlop w lipcu takze do lekarza pojde i zobaczymy jak badania wyjda,ale sie ciesze bo nie musze jechac teraz w czerwcu dzwonilam do niego i powiedzial ze tak czy tak bysmy juz odkladali a prawie zobacze czy bez problemu @ sama przyjdzie. To tyle co u mnie:) Buziaczki:) ja sie do tableki narazie nie wpisuje bo nie staram sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho! Topik wrócil do żywych:) SUPER!!! Witajcie Babeczki miło znów poczytać co u Was i witam nowe staraczki. To ja też zaktualizuje tabelkę: PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) Patrycja75...........26.04..........30........+/-........ 35....? daffnne ...............07.06.........33..........+/-........28....2< br /> natti............13.05...............26.................. ..28....? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przem uś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawi dek Animonda..............13.11.09.....................Kacper ek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebast ian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia.................11.03.10....................Milen a Nikamo74..............11.03.10....................Michalek Nikulam i Annolia mysmy sie umawiały na porody? ha ha . To ja tez wkleję zdjęcie mojego niunia: http://dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/9570,konkurs-zdjecia-detal.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo---rzeczywiście!ale numer to juz jesteśmy 3 Mamuśki z 11 marca :)pełnia była czy co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy :) No proszę jaki ruch w interesie .... :))) Nikamo, twój synuś do ciebie podobny czy do męża? Ciemne oczka zawiadiackie ? :P Lola - czy ty aby nie za długo tą dianę bierzesz co? Kurczę ile to już miesięcy. Pytałaś innego lekarza? Mój mi sugerował też antyki ale max. na 3 mce, a ty bierzesz już kupę czasu. Rzuć to Lola w cholerę i działaj :) Gosia - spokojnie, to nie sklep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie może macie jakieś sposoby na utratę wagi? Anka co to za dieta? Mój M kupił dzisiaj świeże bułki. Nie jem pieczywa w ogóle, więc mi one pachną na metr. Normalnie z metra je wyczuwam. I tak sobie myślę, czy się nie skusić... Ciągle wszystko gotowane, już mi wszystko pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Rea Juz odpowiadam,bylam w marcu po 3msc jak bralam zrobilam badania i juz sie wyniki zmniejszyly ale przepisal mi jeszcze 3op takze zostalo mi jeszcze 1 i dostawiam bo juz nie dam rady dluzej a po drugie on mi powiedzial ze i takmysmy juz odstwiali bo pytalam sie czy musze byc po skonczeniu tej Diany na badania czyli gdzies w czerwcu ale mowi ze niepotrzeba ze wystarczy jak pod koniec lipca bede takze spoko. A niewiem czy bedziemy cos dzialac narazie chyba nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Jak zwykle jestem zapracowana na maxa ale to dobrze ,żelazoo trzeba kuć jak gorace a Maj to jeden z kokosowych sezonow mojej pracy... Dorzucam do szafeczki brendy , zagladne wieczorkiem moze cos zostanie . Witam serdecznie Nowe koleżanki Patusia , do tabelki sie nie kwalifikuje bo sie nie staramy . Zrobilam sobie kilka noworocznych postanowien dosc kosztownych , poza nimi brakuje mi jeszcze zaufania do eM , dalej jest na okresie obserwacji wiec dzidzius musi poczekac . wykorzystuje w ramach terapii dzieciatka moich znajomych ktore rodza sie jak grzyby po deszczu i przytulam jak swoje gdy tylko mam sposobnosc ... pomaga a teraz musze juz zmykac , trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja zrzuciłam 7kg w dwa tygodnie - jadłam tylko nektarynki i piłam mineralna . Okolo 12szt na dzien i 3litry wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien. Rea zadna konkretna ta dieta..Nie jem pieczywa(tylko wasa i juz mi uszami wychodzi..),jem owoce,na obiad jakies grillowane albo duszone miesko z duuuuza iloscia surowki,na kolacje jakies danio czy cos w tym rodzaju,jak jestem glodna to jem jablko albo mandarynki..na sniadanie codziennie platki z mlekiem(tez juz bleeeee) no i patrze na tabelki kalorii na opakowaniach..jeszcze 10kg i bede szczesliwa.. a no i zielona herbata(to jest dopiero fuuuuuuuj) i tak od 3 miesiecy. 1 tydzien bylam na zdrowej diecie,tzn 5 posilkow dziennie,wszystko wg zasad trenera fitness,do tego codziennie orbitrek i co?Po tyg kg wiecej..wiec kichac na to..bez glodu nie da sie schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi kawy zrobi??Bo zaraz strace przytomnosc tak mi sie spac chce.. Orcio a efekty jojo nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - na mandarynkach? Ludzie! :) oszalałaś..... Lola - dlaczego nie chcecie działaś? jeszcze nie jesteś gotowa psychicznie? Anka - ile schudłaś do tej pory? Ja do diet się nie nadaję - nie potrafię jeść zgodnie z harmonogramem posiłków. Wolę takie diety, gdzie jest dokładnie powiedziane co można a czego nie i wtedy sama komponuję. Jestem na siebie ostatnio bardzo zła. NOrmalnie się zapuściłam... ale nic - teraz się zacięłam i bułka może mi skoczyć na ... :) Anka kawy nie mam a zielonej nie proponuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Psychicznie moze tez ale poprostu narazie nie zobaczymy jak sie zycie pouklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja na temat diety nie moge sie wypowiedziec bo w zyciu sie nie odchudzałam.ale pamietam jak moja przyjaciółka chciała schudnąc to jadła grejpfruty i jajka...efekt był,z tym że po 2 tyg przyjaciółka nie miała patrzenia na oba produkty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - a co jakieś zmiany się szykują? :) Daffnne - jak nie byłaś na diecie to znaczy ze nie potrzabowałaś - zazdroszczę - ja lubię jeść i kurczę muszę sobie odmawiać ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubię jeść,uwielbiam słodycze i napoje gazowane,ale jakos nie tyję.u mnie uwarunkowane to jest genetycznie.bo babcia,mama,mamy siostry i moje siostry(rodzone i cioteczne) też sa szczupłe.ja mam bardzo drobne kośći(najdrobniejsze ze wszystkich w rodzinie).moja chrzestna jak poszła do porodu to do niej połózna z tekstem:a pani tu czego,ciocia mówi ze do porodu...a połozna-do porodu w 5 mies?ciocia przytyła tylko 9,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×